X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 świetne wiadomości❤️

  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspaniale! i dziękujemy za wirusy :)

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwszą w życiu owulacje po clo i wtedy właśnie zaszlam. Teraz nie mam takiego ciśnienia i chcę spróbować z metforminą, daje sobie jeszcze z nią 5 m-cy i sięgam po clo.

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia piękna wiadomość!!!

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikselka wrote:
    Mi_lejdi, odkąd dowiedziałam się (pod koniec 5cs) o "problemie" mojego niemęża to trochę rozmyślałam o tych statystykach i wydaje mi się, że Twoja gin może mieć rację. Przecież rzadko która para robi badania w pierwszych kilku/kilkunastu cyklach, a jeśli już to badają się częściej kobiety.

    Pikselka a jak wygląda leczenie Twojego niemęża?


    Spioch mój M to sam mi zproponował badanie nasienia. Byłam w szoku. Powiedział, że spoko, nie ma z tym problemu, a jak może coś zrobić to już by chciał to wiedzieć. Ale on jest takim mocnym, pozytywnym człowiekiem. A ja mam jakąś blokadę. Ja wiem, że ponad 50% facetów ma dzisiaj słabe nasienie, a i tak większość jest w stanie zapłodnić. Postanowiłam, że odłożymy do marca.


    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Hej kobitki, wpadłam powiedzieć że trzymam kciuki za jutrzejsze testerki i wysyłam wiruski, łapcie wszystkie ~~~~~~
    Dziś byłam na becie, wynik 1861, w sobotę zrobię powtórkę żeby sprawdzić przyrost.

    Gratulacje!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie w klinice. Z CLO wychowałam 3 pęcherzyki w wielkości 18-20 mm. Endo 10 mm. Dzis 12 dc. Lekarz przewiduje ovu na sobotę popołudniu niedziele rano. Od jutra przez 3 dni działamy. W sobotę zastrzyk ovitrelle. I czekamy na efekty ;)

    anciaa, dobuska, Pchelkaaa, kaka470, mi_lejdi, zakocona, wszamanka, JednazWielu, AiCha4811, sloneczkowa mama, Anulka0407, Gosia1989, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia super gratuluje! :-)
    Ja zaszłam w pierwsza ciaze w 3cs a teraz mam 4cs wiec dluzej. Myslalam ze z drugim szybciej pojdzie i to był bład :-( ciekawe ile cykli jeszcze przede mną... jakos czuje ze sie teraz nie udało :-(
    Pozdrawiam i kibicuje każdej z Was!!



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla uda się teraz!!!

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Pikselka a jak wygląda leczenie Twojego niemęża?


    Spioch mój M to sam mi zproponował badanie nasienia. Byłam w szoku. Powiedział, że spoko, nie ma z tym problemu, a jak może coś zrobić to już by chciał to wiedzieć. Ale on jest takim mocnym, pozytywnym człowiekiem. A ja mam jakąś blokadę. Ja wiem, że ponad 50% facetów ma dzisiaj słabe nasienie, a i tak większość jest w stanie zapłodnić. Postanowiłam, że odłożymy do marca.

    Mi lejdi moj maz tez sam to zaproponował. Ale to było już jakiś czas temu a z powodu tego ze gina mam dopiero za 3 tyg nie ma co czekać dłużej ;-) wiec dzis go uswiadomie ze jedziemy. U nas taki problem akurat ze w naszej mielscowosci jest jedno laboratorium w ktorym pracuje tesciowa (wszystkie analityczki znają go doskonale od małego, takie ciocie) wiec badanie nasienia musimy zrobic w innym miescie aby czul sie komfortowo ;-)
    ps. mój maz jest cudownym facetem, trafił mi sie naprawdę cudny mąż bo ja to zolza jestem ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 22:19

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też mówi o badaniu nasienia, póki co bierze Fertilman i wzmacnia żołnierzy. :)

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    Lola a jak teraz się czujesz po tej biochemicznej?

    Kania juz 10 dzien mam krwawienie i jestem zalamana, bo nie wiem co bedzie dalej...

    Tez czuje, ze przez te 3 lata stracilam na jakosci, dodatkowo strasznie sie denerwowalam po owu. Nie wiem jak mam sie wyluzowac.

    Z mojej osobistej statystyki wynika, ze osoby majace wiedze kiedy jest owulacja i starajace sie bez wspomagania zachodza do 6mcy. Rok uwazam juz za dlugi okres.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki ;) mam pytanie czy może być tak że jest dużo śluzu płodnego a owulacji jednak nie ma? czy to zawsze idzie w parze? Bo u mnie powinna być wczoraj ovu a tu tylko śluz i nic poza tym. A zawsze mnie cycki rwały no i jajnik. a tu cisza jak nie wiem.
    Zapisałam się wczoraj na laparo i kładę się 26.01 i zobaczymy co tam mam w brzuchu. chyba że stanie się ogromny Cud i jednak zaciążę w tym miesiącu. ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lejdi, na koncie mamy 'dopiero' jedno badanie ze słabym wynikiem, więc za radą mojego gin powtórzymy po 3 miesiącach i wtedy w ruch pójdzie androlog i pełna diagnostyka. Teraz niemąż dba o siebie i prawidłową produkcję armii :D Łyka profertil, nie przegrzewa "się", je lepiej, odstawił nawet te- naprawdę mocno okazjonalne- piwa...

    Mamy cały czas próbować i choć gin nie dał wielkich szans i nie ukrywał, że sprawa wygląda bardzo słabo, to na odchodne opowiedział o pacjentce, której ciążę właśnie prowadzi, a która zaszła z wynikiem morfologii partnera na poziomie 1%.

    Nie robię sobie wielkich nadziei, ale w końcu nie potrzebuję 100% zdrowych plemników tylko jednego ;) i dużo szczęścia ;)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam kciuki! Musi sie w końcu udać!

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) mam pytanko dot. śluzu po owulacji, bo w tym cyklu po owu mam strasznie dużo śluzu gęstego, białego, kremowego (w poprzednich cyklach też był, ale nie aż tyle) i zastanawiam się czy to że piłam (1wszy raz od tego cyklu codziennie) wiesiołka do owu a przez cały cykl siemię lniane może mieć na to wpływ?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Hej:) mam pytanko dot. śluzu po owulacji, bo w tym cyklu po owu mam strasznie dużo śluzu gęstego, białego, kremowego (w poprzednich cyklach też był, ale nie aż tyle) i zastanawiam się czy to że piłam (1wszy raz od tego cyklu codziennie) wiesiołka do owu a przez cały cykl siemię lniane może mieć na to wpływ?

    Tez mam tak samo a wiesiołka w tym cyklu wcale nie brałam. To raczej nie od wiesiołka.

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) kto dziś testuje? Dawajcie bo jakoś mało tych dzidziusiow na liście ;)

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie spadek temperatury :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Witam się z rana :) kto dziś testuje? Dawajcie bo jakoś mało tych dzidziusiow na liście ;)

    Ja jeszcze tydzień muszę czekać eh dłuży mi się strasznie, ale póki co temperatura ładnie się trzyma :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ