X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej dziewczyny:( u mnie dzisiaj smutno i ponuro:( nie miałam nawet za bardzo czasu wcześniej napisać:( pojechałam po pracy do okulisty, wcześniej obdzwaniając całe miasto, bo jak się okazuje czwartek jest jakimś magicznym dniem kiedy okuliści albo nie przyjmują w ogóle albo nie mają miejsca...udało mi się dostać do jednej kobiety. Okazało się, że jest jakiś uraz mechaniczny, ale ni cholery nie pamiętam żebym się uderzyła, żebym się czymś dźgnęła itp. do tego ostry stan zapalny i już atakuje drugie oko:( ból okropny, wyglądam strasznie, chciała mi dać L4 ale nawet nie wzięłam, bo u mnie jest duży problem z zastępstwami, a jutro już pt więc jakoś przetrzymam...:( do tego brzuch od rana mnie boli lekki (ale cały dzień) jak na @ i krzyże trochę:( a dziś 9dpo i jutro miałam testować:( ale dosłownie odechciało mi się tego testowania :( czy któraś zafasolkowana też miała bóle miesiączkowe jeszcze przed jej terminem? Patrzę na wykres z tamtego cyklu i też miałam takie bóle od 8dpo :(

    Duzo zdrowka dla oczka zycze !!!
    Czasami tak jest, ze jak cos czlowieka dopada, to i smutas i ogolne samopoczucie gorsze..
    Ja trzymam kciuki, zeby oczy szybko wrocily do normy, a @ nie przyszla :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams teoretycznie wszystko jest możliwe :) z temperatura nie masz co wiązać nadzieji skoro nie mierzyłas wcześniej. Mogła Ci się owulacja przesunąć i rzeczywiście wystapic wtedy gdy zaobserwowalas płody śluz. Więc jeśli owulacja Ci się przesunela to i @ - tak jak to było u mnie. Musisz czekać :)

    Karolcia współczuję :* jutro się będziesz musiała męczyć.

    Ja dalej osłabiona. Stan podgorączkowy mi się utrzymuje i trochę mi zimno, głowa dalej boli...może od zatok ?
    Mąż zaraz przywiezie pizze to chociaż tyle moje ;)

    ams lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia współczuję oka :( ja żadnego bólu nie miałam, ale za to fatalnie się czułam - biegunka plus samopoczucie jak na chorobę. Ale tylko przez kilka dni, tak właśnie od 8dpo.

    Hania - Cło tez jest dobre i sprawdzone:) uda się na 100% w miesiącu walentynkowym:)

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Wpadam i zostawiam wiruski mimo, ze skończyłam testowanie w październiku i tak przechodzę z wami dalej na kolejne miesiące i podczytuje.Oczywiście czekam na dzień kiedy wejdę na różowa a wy wszystkie będziecie na fioletowej :)Kciuki wiruski i korzystajcie z tego, ze możecie zjeść pyszności na święta a w sylwka delektować się szampanem bo za rok juz będzie mały bobo albo porodówka ;)
    Chciałabym ;) a jak się czujesz?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej dziewczyny:( u mnie dzisiaj smutno i ponuro:( nie miałam nawet za bardzo czasu wcześniej napisać:( pojechałam po pracy do okulisty, wcześniej obdzwaniając całe miasto, bo jak się okazuje czwartek jest jakimś magicznym dniem kiedy okuliści albo nie przyjmują w ogóle albo nie mają miejsca...udało mi się dostać do jednej kobiety. Okazało się, że jest jakiś uraz mechaniczny, ale ni cholery nie pamiętam żebym się uderzyła, żebym się czymś dźgnęła itp. do tego ostry stan zapalny i już atakuje drugie oko:( ból okropny, wyglądam strasznie, chciała mi dać L4 ale nawet nie wzięłam, bo u mnie jest duży problem z zastępstwami, a jutro już pt więc jakoś przetrzymam...:( do tego brzuch od rana mnie boli lekki (ale cały dzień) jak na @ i krzyże trochę:( a dziś 9dpo i jutro miałam testować:( ale dosłownie odechciało mi się tego testowania :( czy któraś zafasolkowana też miała bóle miesiączkowe jeszcze przed jej terminem? Patrzę na wykres z tamtego cyklu i też miałam takie bóle od 8dpo :(
    Ja mam takie bóle jak na @ od paru dni. Miałam nie raz ale nie tak szybko, tydzień przed. Więc nie wiem co jest, czekam.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pocieszenie :-* kochane jesteście ;-) Smag też współczuję :-( ja nakupilam torbę cukierków galaretek w czekoladzie, odpalam serial, idę pod kołdrę i pierdziele dietę :-P zobaczę rano jak tempka, dziś z ciekawości zmierzyłam bo już po owulacji przestałam mierzyć i 37.06. Jak nie spadnie to zatestuje może ;-) mój A. ma jutro wolne a jak mu powiedziałam że może by tak zrobił mi niespodziankę i wysprzatal dom to jednak stwierdził że idzie do pracy:-P faceci....

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja miałam i nadal mam bóle jak na miesiączkę,w poprzednich cyklach owszem występowały, teraz nawet były mocniejsze niż zwykle, a beta rośnie. Nie sugerowalabym się takimi bólami,bo mogą oznaczać wszystko też byłam przekonana że przyjdzie @ i gdyby nie mdłości pewnie bym nie zatestowała. Oprócz tych bóli jak na @, to czułam osłabienie i mdłości niemal od razu i mdłości u mnie w poprzednim cyklu były efektem brania dupka więc tak właściwie tylko to osłabienie i mroczki przed oczami to był taki objaw,który pozwolił mi mieć nadzieję. A te bóle jak na @ ciągle mnie dołowały.
    Ams myślę że jest duża możliwość że owulkę miałaś później,w podpisie mam link do ciekawego artykułu o owulacji,poczytaj myślę że cię zainteresuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2018, 19:15

    ams lubi tę wiadomość

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia masz rację :) co teraz ogladasz ? My mamy zacząć Gomorre i od trzech dni się nie możemy zebrać.. pewnie jutro dopiero zaczniemy .
    Ja mam syf w domu, może mi do soboty przejdzie to się wezmę za sprzątanie, muszę choinkę rozebrać bo już igły opadają .

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Karolcia masz rację :) co teraz ogladasz ? My mamy zacząć Gomorre i od trzech dni się nie możemy zebrać.. pewnie jutro dopiero zaczniemy .
    Ja mam syf w domu, może mi do soboty przejdzie to się wezmę za sprzątanie, muszę choinkę rozebrać bo już igły opadają .

    My oglądamy 2 sezon Stranger Things, pierwszy pochlonęlismy w dwa wieczory :-D także polecam :-) ja na szczęście mam sztuczna i na razie jej nie ruszam:-P a powiedzcie mi jeszcze czy taki śluz hmm mogę to określić jak płyn do higieny intymnej ten biały (taka sama konsystencja i kolor) to jest uznawany za kremowy? Bo jest dość wodnisty, ale białawy.

    MinMin dajesz nadzieję, ale szczerze to nawet się nie nastawiam już. Moje objawy od wczoraj: ból miesiączkowy i trochę w krzyżu, trądzik - dwa wypryski, ale piersi nadal bolą, chodzę już w luźniejszym staniku a sutki tak odczuwalne jak dotyk siniaka. Poza tym ogólnie zmęczenie i źle samopoczucie ale to przez to zapalenie oka się czuje tak ciulowo:-( Zobaczymy co będzie jutro z tempka.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia chyba kremowy. Ja mam taki przed @.
    Ten serial co polecasz to chyba taki SF troche ? Może się skusze choć nie lubię tego typu seriali za bardzo, wolę mordobicie , jakieś kryminalne wątki itp :D

    LISTA STARACZEK

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin wrote:
    Dziewczyny ja miałam i nadal mam bóle jak na miesiączkę,w poprzednich cyklach owszem występowały, teraz nawet były mocniejsze niż zwykle, a beta rośnie. Nie sugerowalabym się takimi bólami,bo mogą oznaczać wszystko też byłam przekonana że przyjdzie @ i gdyby nie mdłości pewnie bym nie zatestowała. Oprócz tych bóli jak na @, to czułam osłabienie i mdłości niemal od razu i mdłości u mnie w poprzednim cyklu były efektem brania dupka więc tak właściwie tylko to osłabienie i mroczki przed oczami to był taki objaw,który pozwolił mi mieć nadzieję. A te bóle jak na @ ciągle mnie dołowały.
    Ams myślę że jest duża możliwość że owulkę miałaś później,w podpisie mam link do ciekawego artykułu o owulacji,poczytaj myślę że cię zainteresuje :)

    Chciałam i ja przeczytać z ciekawości ten post z Twojego linku, ale nie ma już tego artykułu...

    Edit: wpisałam tytuł tego artykułu w wyszukiwarkę i znalazło ;) http://progesteronnaukowo.blogspot.com/2013/07/owuluje-czy-nie-owuluje-oto-jest-pytanie.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2018, 19:38

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    ams teoretycznie wszystko jest możliwe :) z temperatura nie masz co wiązać nadzieji skoro nie mierzyłas wcześniej. Mogła Ci się owulacja przesunąć i rzeczywiście wystapic wtedy gdy zaobserwowalas płody śluz. Więc jeśli owulacja Ci się przesunela to i @ - tak jak to było u mnie. Musisz czekać :)

    Karolcia współczuję :* jutro się będziesz musiała męczyć.

    Ja dalej osłabiona. Stan podgorączkowy mi się utrzymuje i trochę mi zimno, głowa dalej boli...może od zatok ?
    Mąż zaraz przywiezie pizze to chociaż tyle moje ;)

    Dziekuje za odpowiedz! wiem, ze z ta temperatura nie ma co szalec :)
    Jedyne co mnie zastanawia, to fakt, ze od kilku dni mam 37 i troche (temperatura ciala) wieczorem... zawsze mam 36,6, a przy 37 'umieram', a teraz czuje sie dobrze.

    Echhh staram chyba zaczynam sobie cos wmawiac, a ciagle sobie powtarzam, ze musze wrzucic na luz.

    Smacznego !

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Chciałam i ja przeczytać z ciekawości ten post z Twojego linku, ale nie ma już tego artykułu...

    Edit: wpisałam tytuł tego artykułu w wyszukiwarkę i znalazło ;) http://progesteronnaukowo.blogspot.com/2013/07/owuluje-czy-nie-owuluje-oto-jest-pytanie.html


    Zrobialm tak samo !
    Milej lektury :)

    Minmin dziekuje za dobre slowo :) i za link :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czytam to forum od dawna lecz mało się odzywałam do tej pory. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy o czułości 25 w 12dpo, a 14 dni po zastrzyku otrivelle. Dzisiejszy test pokazał mi cień drugiej kreski. Czuję się choro, dziwnie, tętno mam wysokie, duszno mi i jestem mega zmęczona. Brzuch pobolewa, a takich temperatur jeszcze nie miałam. Parę dni wcześniej zrobiłam test innej firmy i nic nie było widać. Czy mogę mieć pewność dzisiejszy wynik to nie pozostałość otrivelle? Jutro zrobię betę bo oszaleję. Co o tym myślicie?

    Ps. Macie czasem problem z abonamentem premium? Non stop wskakuje mi owulacja wyznaczona przez program. Ja to przestawiam i zaraz to samo.

    1f64a87569c126366c23e38ee469d487.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal dzięki, wygooglam ten żel.

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj bylam u gin. Zobaczyla wyniki mojego TSH, powiedziala, ze to niedoczynność i kazała brać Eutyrox (czy coś podobnego :D). Pytanie za sto punktów: czy któraś schudła przy braniu go? :)

    Nawet mi nie zajrzała w podwozie, chyba uznała, że nie ma sensu przy takich wynikach.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Dziekuje za odpowiedz! wiem, ze z ta temperatura nie ma co szalec :)
    Jedyne co mnie zastanawia, to fakt, ze od kilku dni mam 37 i troche (temperatura ciala) wieczorem... zawsze mam 36,6, a przy 37 'umieram', a teraz czuje sie dobrze.

    Echhh staram chyba zaczynam sobie cos wmawiac, a ciagle sobie powtarzam, ze musze wrzucic na luz.

    Smacznego !

    Jeśli chodzi o temperaturę wieczorem to zawsze jest wyższa niż ta z rana. Wydaje mi się że nie ma się tym co sugerować :)
    Łatwo mówić bo sama to robię ale rzeczywiście nie ma się co nakręcać, bo czasem organizm wysyła nam sygnały które chcemy zobaczyć . U mnie ostatnio też były mdłości, metaliczny posmak i inne pierdoły :D a tu @ przyszła i tyle z tego.

    ams lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej dziewczyny:( u mnie dzisiaj smutno i ponuro:( nie miałam nawet za bardzo czasu wcześniej napisać:( pojechałam po pracy do okulisty, wcześniej obdzwaniając całe miasto, bo jak się okazuje czwartek jest jakimś magicznym dniem kiedy okuliści albo nie przyjmują w ogóle albo nie mają miejsca...udało mi się dostać do jednej kobiety. Okazało się, że jest jakiś uraz mechaniczny, ale ni cholery nie pamiętam żebym się uderzyła, żebym się czymś dźgnęła itp. do tego ostry stan zapalny i już atakuje drugie oko:( ból okropny, wyglądam strasznie, chciała mi dać L4 ale nawet nie wzięłam, bo u mnie jest duży problem z zastępstwami, a jutro już pt więc jakoś przetrzymam...:( do tego brzuch od rana mnie boli lekki (ale cały dzień) jak na @ i krzyże trochę:( a dziś 9dpo i jutro miałam testować:( ale dosłownie odechciało mi się tego testowania :( czy któraś zafasolkowana też miała bóle miesiączkowe jeszcze przed jej terminem? Patrzę na wykres z tamtego cyklu i też miałam takie bóle od 8dpo :(
    Karolcia ja miałam bóle na @ już tydzień przed spodziewaną @. Są do tej pory.

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie... czy jeśli jest się już w ciązy to nadal bierze się inozytol? (składnik m.in.ovarinu)? nie szkodzi?

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    A właśnie... czy jeśli jest się już w ciązy to nadal bierze się inozytol? (składnik m.in.ovarinu)? nie szkodzi?

    Moja ginekolog powiedziała, że jak tylko dowiem sie, że jestem w ciąży to powinnam odstawić i zacząć brać kwas foliowy albo witaminy dla kobiet w ciąży

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ