X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie tempka poleciała w dół, objawy na @. Może powtórzę test dla świętego spokoju, ale raczej nie mam na co liczyć. Trzymam za Was kciuki :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej piękne.Ja w tym cyklu rozpoczęłam donga .Brałam go do 14 dc a teraz jestem w 17 dc.Dawkę rozpoczęłam od 1x2 .Przestałam, bo moja temperatura skakała.I teraz czekam.Szyjka była otwarta i dużo śluzu, ale temperatura nie wskazywała na wystąpienie owulacji.Dlatego tez odstawiłam.Bo wczoraj już szyjka była zamknięta.Wcześniej kilka miesięcy z przerwą piłam zioła O.Sroki, ale przeterminowały się i chyba przez to w zeszłym miesiącu owulacja była 20dc.Ale cykl był szczęśliwy, no ale szybko doszło do straty..znowu:(Jednak zioła super u mnie zadziałały na owulacje.
    Moje pytanie do Was czy wy próbowałyście tego suplementu?

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro zatestuje, mam kupione 3 testy, zobaczymy. Mam podobne objawy jak przy ierwszej ciąży, więc zobaczymy.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny. U mnie tempka poleciała w dół, objawy na @. Może powtórzę test dla świętego spokoju, ale raczej nie mam na co liczyć. Trzymam za Was kciuki :)
    Tulę :* wiem co czujesz, też miałam nadzieję do ostatniej chwili :*
    Luty nasz :*

    Ewelinaaaa lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Robiłam dziś test owulacyjny. Niby mam 2 kreski, ale sama już nie wiem jak to interpretować

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Chciałabym ;) a jak się czujesz?
    Dzisiaj kiepsko:( już było fajnie 2 tyg a tu mdłości wróciły z podwójna siła, dziękuje ze pytasz.Nie narzekam bo każda z was tutaj bardzo by chciała takie mdłości wiec zaciskam zeby i jutro musi być lepiej :)

    SMag, pumka1990 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Moja ginekolog powiedziała, że jak tylko dowiem sie, że jestem w ciąży to powinnam odstawić i zacząć brać kwas foliowy albo witaminy dla kobiet w ciąży

    masakra, ze są tacy lekarze :( witaminy i kwas foliowy powinno się zacząć brać pare miesięcy PRZED zajściem w ciążę, nie po dwóch kreskach.

    Oglądam Jane the Virgin. Amerykanie są jednak inni... dziecko miało problemy ze snem i wygrała metoda.. wypłakiwania :/ horror!

    Mam pytanie do tych z Was, które są na "wspomagaczach". Czy dostałyście je na konkretne problemy, czy po prostu po jakimś czasie bez owocnych starań?

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    A ja dzisiaj bylam u gin. Zobaczyla wyniki mojego TSH, powiedziala, ze to niedoczynność i kazała brać Eutyrox (czy coś podobnego :D). Pytanie za sto punktów: czy któraś schudła przy braniu go? :)

    Nawet mi nie zajrzała w podwozie, chyba uznała, że nie ma sensu przy takich wynikach.

    :-D

    Biorę kilka lat.
    Waga +15kg......

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    masakra, ze są tacy lekarze :( witaminy i kwas foliowy powinno się zacząć brać pare miesięcy PRZED zajściem w ciążę, nie po dwóch kreskach.

    Oglądam Jane the Virgin. Amerykanie są jednak inni... dziecko miało problemy ze snem i wygrała metoda.. wypłakiwania :/ horror!

    Mam pytanie do tych z Was, które są na "wspomagaczach". Czy dostałyście je na konkretne problemy, czy po prostu po jakimś czasie bez owocnych starań?

    Teraz biorę ovarin, w którym jest kwas foliowy i witaminy, ale też kwas izolinowy (mam nadzieję że dobrze napisałam) ;) ginekolog kazała mi go brać z uwagi na długie cykle około 50 dyniowe i odkad go biorę to cykle skróciły się do około 35 dni ;)

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, testowalam dzisiaj i nadal nic... takze czekam na @ - moze sie laskawie pojawi, a luty bedzie moj ! musi :)

    milego dnia :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim ;-) ja też testowałam ale negatyw a test 10 :-( dziś 10dpo. A śniły mi się takie piękne dwie kreseczki :-( odezwę się później bo lecę do pracy :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Ja jutro zatestuje, mam kupione 3 testy, zobaczymy. Mam podobne objawy jak przy ierwszej ciąży, więc zobaczymy.

    Daj znać jak u Ciebie;-) powodzenia !!

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, luty nasz:) Ale u Was jeszcze jest nadzieja! Póki @ nie ma ;)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Teraz biorę ovarin, w którym jest kwas foliowy i witaminy, ale też kwas izolinowy (mam nadzieję że dobrze napisałam) ;) ginekolog kazała mi go brać z uwagi na długie cykle około 50 dyniowe i odkad go biorę to cykle skróciły się do około 35 dni ;)

    Ja mam długie o nieregularne cykle, 38-28dni i jak powiedziałam teraz ginowi, że biorę sobie Ovarin, to kazał mi go odstawić, bo to jest podobno niesprawdzony i nieprzebadany środek, bo jest suplementem, a nie lekiem i na takie nieregularne cykle, po zrobieniu badań przepisuje się leki. Nie powiem, trafiło to do mnie. Już nic sama
    mke biorę! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia może za wcześnie :*
    Dziewczyny ma któraś z Was tak że pierwszy dzień @ umiera z bólu, drugi w sumie tez albo jest ciut lepiej, w trzecim już mało boli a w czwartym znów taki wielki ból jak w pierwszym dniu ? Ja mam tak w kazdym cyklu, 3 dzień już spoko, da się znieść bez tabletek a w czwartym masakra...

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Karolcia może za wcześnie :*
    Dziewczyny ma któraś z Was tak że pierwszy dzień @ umiera z bólu, drugi w sumie tez albo jest ciut lepiej, w trzecim już mało boli a w czwartym znów taki wielki ból jak w pierwszym dniu ? Ja mam tak w kazdym cyklu, 3 dzień już spoko, da się znieść bez tabletek a w czwartym masakra...

    Ja mam najgorszy drugi dzień ... I czasem noc, ból masakryczny, biorę stos tabletek, mdli mnie, jest mi słabo itd. Chyba raz tak miałam jak ty mówisz, że w 4 dniu znowu mnie tak brzuch bolał :-(

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie bym się go pozbyła na 9 miesięcy :-(

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Chciałam i ja przeczytać z ciekawości ten post z Twojego linku, ale nie ma już tego artykułu...

    Edit: wpisałam tytuł tego artykułu w wyszukiwarkę i znalazło ;) http://progesteronnaukowo.blogspot.com/2013/07/owuluje-czy-nie-owuluje-oto-jest-pytanie.html
    Chyba mi zeżarło w podpisie część linku, dobrze że znalazlyscie,już poprawiłam link do artykułu. No ja po tym artykule trochę inaczej podeszłam do starań, warto czasem pogrzebać w necie :)

    ams lubi tę wiadomość

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    U mnie już 11 dc, odebrałam w końcu paczkę z testami ovu. Z ciekawości wczoraj siknęłam, wyszły 2 krechy, z tym, że ta druga była jaśniejsza niż testowa. Wg instrukcji negatyw. Kiedy mam powtórzyć? Dzisiaj czy lepiej jutro? Zostały mi 4 testy :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Daj znać jak u Ciebie;-) powodzenia !!
    Zrobiłam test i jedna kreska, ale do terminu jeszcze jest czas, więc poczekam. Bo przy pierwszej ciąży w dniu @terminu była blada że ledwo ją widziałam. Tak więc jeszcze się nie załamuje i czekam. Zatestuje we wtorek.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ