X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej wszystkim ;-) ja też testowałam ale negatyw a test 10 :-( dziś 10dpo. A śniły mi się takie piękne dwie kreseczki :-( odezwę się później bo lecę do pracy :-*
    Musimy poczekać do terminu @.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Karolcia może za wcześnie :*
    Dziewczyny ma któraś z Was tak że pierwszy dzień @ umiera z bólu, drugi w sumie tez albo jest ciut lepiej, w trzecim już mało boli a w czwartym znów taki wielki ból jak w pierwszym dniu ? Ja mam tak w kazdym cyklu, 3 dzień już spoko, da się znieść bez tabletek a w czwartym masakra...
    Ja miałam przed urodzeniem takie bóle, że 2-3 dni były wyjęte z życia. Nie pomagało na ból nic, była masakra. Teraz co któryś cykl mam mega ból ale to trwa kilka godzin i jest spokój.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Hej!

    U mnie już 11 dc, odebrałam w końcu paczkę z testami ovu. Z ciekawości wczoraj siknęłam, wyszły 2 krechy, z tym, że ta druga była jaśniejsza niż testowa. Wg instrukcji negatyw. Kiedy mam powtórzyć? Dzisiaj czy lepiej jutro? Zostały mi 4 testy :D
    Ja bym dziś powtórzyła żeby nie przegapić ;)

    Madame_butterly lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ja dostałam lamette na pobudzenie owulacji w prawym jajniku, bo ta ktora jest teraz, to tylko co drugi miesiac i to z lewego co zmniejsza dosc mocno nasze szanse :-)! Mam brac 3 miesiace

    Co do ovarinu, to moj gin powiedzial, ze daje mi wlasnie suplement diety zeby nie zaczynac od razu od faszerowania lekami i prawde mowoac w dwa miesiace cykle mi sie wyregulowaly :-) wiec ja tam jestem zadowolona z Ovarinu:)

    Chyba zamowie znowu zel :D

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dziś przyszła @. Przynajmniej szybciej zacznę nowy cykl..

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczyny. :)
    Tempka lekko podskoczyła, więc dziś jestem już dobrej myśli. O 14.30 mam wizytę u internistki i powtarzam betę. Słuchajcie, czy prosić ją jeszcze o jakieś skierowanie? Badać progesteron, TSH? Tak żeby mieć pojęcie na czym stoję i komplet wyników jak już pójdę do gina?
    Jeśli chodzi o wczorajsze plamienie to na tym co wam pisałam ustało - małe na wkładce, brązowe - nic się nie rozkręciło :) :) :)

    Które dzisiaj testują?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Dzień Dobry dziewczyny. :)
    Tempka lekko podskoczyła, więc dziś jestem już dobrej myśli. O 14.30 mam wizytę u internistki i powtarzam betę. Słuchajcie, czy prosić ją jeszcze o jakieś skierowanie? Badać progesteron, TSH? Tak żeby mieć pojęcie na czym stoję i komplet wyników jak już pójdę do gina?
    Jeśli chodzi o wczorajsze plamienie to na tym co wam pisałam ustało - małe na wkładce, brązowe - nic się nie rozkręciło :) :) :)

    Które dzisiaj testują?

    Ja bym zrobiła TSH, na progesteronie się nie znam, to się nie wypowiem :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serena mi endo mówiła, ze TSH zbadać po pozytywnym teście ale ja jestem niedoczynnościowcem :P

    Akceptacja!
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam z progesteronem betę i tak radziła mi moja gin. Progesteron powinien też rosnąć w ciąży, a jego spadek jest bardzo niebezpieczny dla utrzymania fasolki. Ja dla świętego spokoju, jak przyjdzie mi robić jeszcze kiedyś betę to też zrobię z progesteronem i pewnie TSH, chociaż nie wiem czemu się robi TSH, czy dla wczesnej ciąży to też niebezpieczne mieć podwyższone TSH? :-)

    A mnie brzuch już boli bardzo, ale szyjka wysoko i temp ok.

    Myśle, że jutro zawita @!! Ale po przyjściu @ będę mogła zobaczyć, czy ovu dobrze mi wyznaczyło :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Serena mi endo mówiła, ze TSH zbadać po pozytywnym teście ale ja jestem niedoczynnościowcem :P

    KAL a czy jak ja zawsze mam TSH poniżej 1,5, a ostatnio 1,1, to powinnam po pozytywnym teście robić, czy to zalecenia dla osób, które mają problemy z TSH? :-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Eve25 Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie pisałam się na styczniowe testowanie, bo nie wiedziałam kiedy zatestuje i czy w ogóle. Czytałam was jak szalona i cieszyła się z waszych powodzenia i smucilam z niepowodzeń. Dziś w dniu spodziewanej @ temp w górze, więc testowałam i są dwie krechy!! :)

    https://naforum.zapodaj.net/360ed5ffca75.jpg.html

    KAL, OlinkowA, _Hania, ams lubią tę wiadomość

    oar8s65gy3iclyc0.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania na jak miałam tak jak tu to właśnie następnego dnia zawitała małpka więc jest nadzieja ze jutro nowy cykl :)

    _Hania lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja mam długie o nieregularne cykle, 38-28dni i jak powiedziałam teraz ginowi, że biorę sobie Ovarin, to kazał mi go odstawić, bo to jest podobno niesprawdzony i nieprzebadany środek, bo jest suplementem, a nie lekiem i na takie nieregularne cykle, po zrobieniu badań przepisuje się leki. Nie powiem, trafiło to do mnie. Już nic sama
    mke biorę! :)

    Magda ja zawsze miałam długie nieregularne cykle, sięgające do ponad 40 dni i zaden lekarz mi tych cyklow nie regulowal i tak bez żadnych problemow zaszlam dwa eazy w ciążę. Dziwne rzeczy mówił ten twój lekarz wez to skonsultuj z kimś jeszcze innym. W Ovarinie z tego co widze jest tylko pare witamin i inozytol to co tam może byc nie sprawdzone? Takie leki hormonalne na regulowanie są także szkodliwe, tak samo jak wszystkie stymulujące i do in vitro, mają związek z nowotworami. Także ja bym za takie leki sie nie brała skoro nie ma takiej potrzeby ale to moje zdanie :P

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziewczyny nie pisałam się na styczniowe testowanie, bo nie wiedziałam kiedy zatestuje i czy w ogóle. Czytałam was jak szalona i cieszyła się z waszych powodzenia i smucilam z niepowodzeń. Dziś w dniu spodziewanej @ temp w górze, więc testowałam i są dwie krechy!! :)

    https://naforum.zapodaj.net/360ed5ffca75.jpg.html

    GRATULACJE :)

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    KAL a czy jak ja zawsze mam TSH poniżej 1,5, a ostatnio 1,1, to powinnam po pozytywnym teście robić, czy to zalecenia dla osób, które mają problemy z TSH? :-)

    TSH w ciąży trzeba zbadać. Ja bym zbadała to koszt 20 zł a spokój nieoceniony :)

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziewczyny nie pisałam się na styczniowe testowanie, bo nie wiedziałam kiedy zatestuje i czy w ogóle. Czytałam was jak szalona i cieszyła się z waszych powodzenia i smucilam z niepowodzeń. Dziś w dniu spodziewanej @ temp w górze, więc testowałam i są dwie krechy!! :)

    https://naforum.zapodaj.net/360ed5ffca75.jpg.html

    BRAWO! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    TSH w ciąży też chyba rośnie i dlatego warto zbadać. Zbyt wysokie może prowadzić do poronienia. Mi gin po pozytywnym teście ciążowym zawsze zwiększała dawkę euthyroxu z 25 na 37,5.
    Progesteron tez warto zbadać. Jego poziom też jest ważny w utrzymaniu ciąży i jeśli będzie za niski to trzeba brać albo luteinę albo duphaston.

    A ja jest w kropce. Od poniedziałku do środy miałam delikatne plamienie, ale takie, że na wkładce nie było śladu. Od wczoraj czysto. Dziś strasznie mnie mdliło ran, a temperatura 36.89. Teoretycznie dziś powinna zjawić się @. Mam mętlik w głowie. Ostatnio spóźniła się równy tydzień to może i tym razem się po prostu wszystko poprzesuwało?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    TSH w ciąży trzeba zbadać. Ja bym zbadała to koszt 20 zł a spokój nieoceniony :)

    Dokładnie tak jak mówi KAL, od 2 kresek trzeba badać TSH :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 gratulacje!

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Magda ja zawsze miałam długie nieregularne cykle, sięgające do ponad 40 dni i zaden lekarz mi tych cyklow nie regulowal i tak bez żadnych problemow zaszlam dwa eazy w ciążę. Dziwne rzeczy mówił ten twój lekarz wez to skonsultuj z kimś jeszcze innym. W Ovarinie z tego co widze jest tylko pare witamin i inozytol to co tam może byc nie sprawdzone? Takie leki hormonalne na regulowanie są także szkodliwe, tak samo jak wszystkie stymulujące i do in vitro, mają związek z nowotworami. Także ja bym za takie leki sie nie brała skoro nie ma takiej potrzeby ale to moje zdanie :P

    Lavendova, niesądzę, żeby mówił dziwne rzeczy, bo jest naprawdę uznanym specjalistą z wieloma międzynarodowymi stażami. Ja nie twierdzę, że teraz wszystkie mamy rzucać Ovarin, bo tak powiedział mój lekarz, bo on stawiał diagnozę mnie, w oparciu o moje wyniki badań i moje usg jajników itp.

    Co do konsultacji z innymi lekarzami, to ja nie z tych, które latają po 4 ginach na raz. Nie po to od lipca szukałam (w mojej opinii) super gina, żeby teraz lecieć do innego. :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ