X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa mi też endo mówiła że jak będą II na teście to brać pół tabletki dziennie więcej :)

    Akceptacja!
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. W takim razie wezmę skierowanie na obdywa (o ile dostanę :P).
    Jeszcze jedno - czy Duphaston podwyższa progesteron w badaniach krwi? Coś chyba czytałam, że on nie jest naturalnym progesteronem i nie wyjdzie w wynikach. Wczoraj zaczęłam brać i zastanawiam się czy nie zawyży sztucznie wyniku.

    Eve25 GRATULACJE!!!! :)

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle mam kolejny dzień z temperaturą ciała powyżej 37 a jestem zdrowa. I teraz nie wiem, czy będę chora, czy może to coś innego :P

    _Hania, Kitkat lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziewczyny nie pisałam się na styczniowe testowanie, bo nie wiedziałam kiedy zatestuje i czy w ogóle. Czytałam was jak szalona i cieszyła się z waszych powodzenia i smucilam z niepowodzeń. Dziś w dniu spodziewanej @ temp w górze, więc testowałam i są dwie krechy!! :)

    https://naforum.zapodaj.net/360ed5ffca75.jpg.html
    Gratuluje

    ignite
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serena moja gin też tak mówiła, że to syntetyk i w badaniu krwi powinien wyjść tylko ten, który wytwarza organizm.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Serena moja gin też tak mówiła, że to syntetyk i w badaniu krwi powinien wyjść tylko ten, który wytwarza organizm.

    Makowa, widzę, że powinnyśmy testować w tym samym dniu, ale ja jednak będę czekać na @, jak się poważnie opóźni to zatestuję :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda zobaczę jaka jutro temperatura będzie to może i nawet jutro się skusze. przy pozytywnym teście muszę zacząć brać clexane, wiec możne lepiej szybciej.
    A Ty n kiedy masz termin @?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziewczyny nie pisałam się na styczniowe testowanie, bo nie wiedziałam kiedy zatestuje i czy w ogóle. Czytałam was jak szalona i cieszyła się z waszych powodzenia i smucilam z niepowodzeń. Dziś w dniu spodziewanej @ temp w górze, więc testowałam i są dwie krechy!! :)

    https://naforum.zapodaj.net/360ed5ffca75.jpg.html
    Cudowne wieści !!! Gratulacje :* mówiłam !
    Sprzedaj swój sposób na II kreseczki :)

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Magda zobaczę jaka jutro temperatura będzie to może i nawet jutro się skusze. przy pozytywnym teście muszę zacząć brać clexane, wiec możne lepiej szybciej.
    A Ty n kiedy masz termin @?

    na 15.01, ale w tym cyklu mąż mi się strasznie pochorował i mało serduszkowania, więc musielibyśmy przypadkiem utrafić. Ja nie mierzę tempki, ale tak jak pisałam, mam podwyższoną temp. ciała i teraz nie wiem, czy do mnie choroba lezie, czy może jednak coś się tam udało.
    Także jeśli ta moja temp. ciała się utrzyma, a się nie pochoruje, to może w ndz. zatestuję. Jak byłam w pon. u gina, to owulacja była, pęcherzyk pękł, widać było ciałko żółte na lewym jajniku, więc albo się zrobi ciałko ciążowe albo się nie zrobi, haha :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Zrobiłam test i jedna kreska, ale do terminu jeszcze jest czas, więc poczekam. Bo przy pierwszej ciąży w dniu @terminu była blada że ledwo ją widziałam. Tak więc jeszcze się nie załamuje i czekam. Zatestuje we wtorek.


    Do mnie jak @ nie przyjdzie do tego czasu to też testuję we wtorek:-) także teraz znowu czekamy moja droga;-) ale martwię się,bo piersi mnie dziwnie bolą, sutki są większe i z boku jakby rwie ale trochę jakby pierś a trochę jakby bliżej pachy.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś mi się stało z OF - nie mogę dzisiaj edytować wykresu bo jest napisane że muszę wykupić abonament. W tamtym miesiącu nic takiego się nie działo. Miała ktoras tak?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve gratuluję!!

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziewczyny nie pisałam się na styczniowe testowanie, bo nie wiedziałam kiedy zatestuje i czy w ogóle. Czytałam was jak szalona i cieszyła się z waszych powodzenia i smucilam z niepowodzeń. Dziś w dniu spodziewanej @ temp w górze, więc testowałam i są dwie krechy!! :)

    https://naforum.zapodaj.net/360ed5ffca75.jpg.html
    Gratulacje

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Do mnie jak @ nie przyjdzie do tego czasu to też testuję we wtorek:-) także teraz znowu czekamy moja droga;-) ale martwię się,bo piersi mnie dziwnie bolą, sutki są większe i z boku jakby rwie ale trochę jakby pierś a trochę jakby bliżej pachy.
    Zostało nam czekanie. Trzymam mocno kciuki A 2 kreski. Mnie coraz bardziej boli podbrzusze, dziś zaczęły piersi też boleć, więc nie wiem czy to na @ się co raz bardziej nie zbilza.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve gratulacje!!!! <3

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny coś mi się stało z OF - nie mogę dzisiaj edytować wykresu bo jest napisane że muszę wykupić abonament. W tamtym miesiącu nic takiego się nie działo. Miała ktoras tak?
    U mnie to samo chyba zmienili ze trzeba miec premium by cokolwiek dodac

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny coś mi się stało z OF - nie mogę dzisiaj edytować wykresu bo jest napisane że muszę wykupić abonament. W tamtym miesiącu nic takiego się nie działo. Miała ktoras tak?
    Mi przyszedł taki mail :

    Witaj,

    z początkiem Nowego Roku przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zmian w OvuFriend!

    Chcemy wspierać Twoje starania o ciążę w bardziej kompleksowy sposób, na kilku płaszczyznach:

    analiza płodności pod kątem szans na zajście w ciążę
    dobór diety płodności do Twoich potrzeb i profilu
    wsparcie w przypadku nieudanych starań o ciążę - pokierujemy Cię do jednej z najlepszych klinik na bezpłatną wizytę diagnostyczną.
    wsparcie w przypadku zajścia w ciążę - zaprosimy Cię do naszego Kalendarza Ciąży!
    W związku z powyższymi zmianami wdrożyliśmy jednolitą politykę cenową - od 12 stycznia za dostęp do wszystkich powyższych funkcjonalności będzie obowiązowyała jedna cena - 29 zł miesięcznej opłaty. Płacisz raz a my odnowimy dla Ciebie opłatę co miesiąc! W każdym momencie możesz zrezygnować. Zależy nam na szczęśliwych użytkowniczkach, dlatego jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań w przeciągu pierwszych 30 dni korzystania z OvuFriend możesz zażądać zwrotu, a my bez żadnych pytań w przeciągu dwóch dni zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

    Jeśli nie zdecydujesz się na abonament Premium w dalszym ciągu możesz korzystać ze społeczności OvuFriend, jednak w tej wersji abonamentu nie będzie już możliwe korzystanie z kalendarza cyklu, z żadnych jego funkcjonalności.

    Staramy się dla Was ulepszać, aby jeszcze lepiej być w stanie pomóc kobietom zajść w ciążę i jeśli trzeba pokonywać problemy z niepłodnością - pracujemy teraz nad wdrożeniem algorytmów sztucznej inteligencji do analityki cykli miesiączkowych. Już wkrótce dostępna będzie również aplikacja mobilna.

    Czyli ogólnie chyba lipa będzie..

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego zrobili ta promocje na koniec roku. Ja sobie kupiłam i mam jeszcze abonament ważny przez 55 dni. A te dziewczyny które nie miały premium to w ogóle nie mogą już korzystać z wykresów albo wykupic za 29 zł o.O :/

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja założylam konto 20.12 i mam jeszcze 7 dni abonament. W ogóle przez to, że nie ogarniałam tego wykresu mam że cykl zaczęlam 20.12 :D

    Ale przez te 7 dni na pewno przyjdzie @, a potem będę wpisywać na aplikacji w telefonie, chyba nie będę tu nic wykupywać.


    Eva25 super kreski!! <3

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dlatego zrobili ta promocje na koniec roku. Ja sobie kupiłam i mam jeszcze abonament ważny przez 55 dni. A te dziewczyny które nie miały premium to w ogóle nie mogą już korzystać z wykresów albo wykupic za 29 zł o.O :/

    Faktycznie :-( no co za... Polecacie jakąś apke?Bo ja nie wykupuję abonamentu...

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ