X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?
    A jak można zobaczyć twój wykres??

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam te hormony rano. Wieczorem mają być wyniki. Trochę się stresuje czy będzie wszystko ok.
    Już nawet dobrze się czuje, jednak jak człowiek wstanie , rozrusza się to jakoś te objawy mijają szybciej niż jak zalega w łóżku ( chociaż teraz leżę :p ). Dziś jeszcze sobie odpuszczę jakieś większe sprzątanie, jutro się wezmę.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    A jak można zobaczyć twój wykres??
    Klikasz na miniaturkę i tam jest "bieżący wykres na tablicy" i klikasz "tak".

    Marryy lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?
    Ja tam nie widzę 6 niższych temperatur i 3 wyższych... No ale może owu była. Chociaż czasem testy owulacyjne też zawodzą
    .

    LISTA STARACZEK

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się bezowulacyjny, ale jakoś tak dziwnie się czuję. Objawów @ nie ma a powinna być dzisiaj.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry jeżeli bezowulacyjny to @ może się spóźnić, podobno sporo. Chociaż nie trać nadziei bo ja mam 42 dc chyba, a okazało się, że owulacja była bardzo późno :)

    Nawet nie wiedziałam, że można zobaczyć czyjś wykres, jak go nie udostępnił czy coś. Mój też widać? :p

    Ja właśnie zobaczyłam na swoim że nie <3 z mężem już tyle dni, bo boli mnie brzuch i myślę, że zaraz mam @, a nie lubię wtedy "działać". Poza tym nie mam w ogóle przez to ochoty. Ale może jutro jakąś romantyczną kolację zrobię i spędzimy miło czas :D

    Chociaz znając życie wtedy przyjdzie @ haha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 11:51

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przyrządź kolację z ostrygami. Ostrygi z racji dużej zawartości cynku uważane są za jedzenie zwiększające płodność u mężczyzny..."

    Haha nawet ovu mi podpowiada, żebym zrobiła kolację :p Ale ostrygi odpadają! :)

    Marryy lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Eve25 Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, szczerze mówiąc nie wiem jak to się stało. Biorę dupka i clostilbegyt, to był pierwszy cykl z Conveive. Myślę że owulacje miałam jednak 26, a nie jak zaznaczył OF 28, bo serduszkowalismy 24,25,26 rano i 29 wieczorem, a 28 byłam u gina i już było po owulacji.zrobilam betke, wieczorem wyniki, trzymajcie kciuki. Powiem Wam że akurat mąż był w domu i chyba dobrze, bo ręce mi się trzesly jak szalone a zryczalam sie, że nie wiem :) ale narazie na spokojnie, poczekam na wizytę u doktorka.

    SMag lubi tę wiadomość

    oar8s65gy3iclyc0.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania Twojego nie widać, nie masz udostępnionego :)

    EVE trzymam kciuki :*! też zamówiłam ten żel :) zobaczymy. Oby wyniki były dobre ! Trzymajcie kciuki .

    LISTA STARACZEK

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Czekam w takim razie u mnie cykle różnie chociaż ostatnio były 32 a z grudnia miał 36.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziękuję dziewczyny, szczerze mówiąc nie wiem jak to się stało. Biorę dupka i clostilbegyt, to był pierwszy cykl z Conveive. Myślę że owulacje miałam jednak 26, a nie jak zaznaczył OF 28, bo serduszkowalismy 24,25,26 rano i 29 wieczorem, a 28 byłam u gina i już było po owulacji.zrobilam betke, wieczorem wyniki, trzymajcie kciuki. Powiem Wam że akurat mąż był w domu i chyba dobrze, bo ręce mi się trzesly jak szalone a zryczalam sie, że nie wiem :) ale narazie na spokojnie, poczekam na wizytę u doktorka.

    Gratulacje ;-) trzymam kciukasy :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVE poczytałam o tym żelu, jak się nie uda to też spróbuję w następnym cyklu. Chociaż przez ostatnie 2 miesiące jadłam Castagnusa, ale czy pomógł to się okaże.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamówiłam 2 tube żelu conceive :P dla nas świetnie się sprawdza jako wspomagacz przy "ślizganiu" :P

    Magda - mbc, Jaszmurka lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    EVE poczytałam o tym żelu, jak się nie uda to też spróbuję w następnym cyklu. Chociaż przez ostatnie 2 miesiące jadłam Castagnusa, ale czy pomógł to się okaże.
    Mi niepokalanek wydłużył cykl :/ może miałam wszystko ok i rozregulował coś. Przestałam brac.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    ja zamówiłam 2 tube żelu conceive :P dla nas świetnie się sprawdza jako wspomagacz przy "ślizganiu" :P
    U mnie ogolnie słabo ze śluzem typu "kurzego białka " ( swoją drogą nie lubię tej nazwy) więc duże nadzieje pokladam w tym żelu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 13:03

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?

    Nie widać wzrostu temperatury...

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Mi przyszedł taki mail :

    Witaj,

    z początkiem Nowego Roku przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zmian w OvuFriend!

    Chcemy wspierać Twoje starania o ciążę w bardziej kompleksowy sposób, na kilku płaszczyznach:

    analiza płodności pod kątem szans na zajście w ciążę
    dobór diety płodności do Twoich potrzeb i profilu
    wsparcie w przypadku nieudanych starań o ciążę - pokierujemy Cię do jednej z najlepszych klinik na bezpłatną wizytę diagnostyczną.
    wsparcie w przypadku zajścia w ciążę - zaprosimy Cię do naszego Kalendarza Ciąży!
    W związku z powyższymi zmianami wdrożyliśmy jednolitą politykę cenową - od 12 stycznia za dostęp do wszystkich powyższych funkcjonalności będzie obowiązowyała jedna cena - 29 zł miesięcznej opłaty. Płacisz raz a my odnowimy dla Ciebie opłatę co miesiąc! W każdym momencie możesz zrezygnować. Zależy nam na szczęśliwych użytkowniczkach, dlatego jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań w przeciągu pierwszych 30 dni korzystania z OvuFriend możesz zażądać zwrotu, a my bez żadnych pytań w przeciągu dwóch dni zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

    Jeśli nie zdecydujesz się na abonament Premium w dalszym ciągu możesz korzystać ze społeczności OvuFriend, jednak w tej wersji abonamentu nie będzie już możliwe korzystanie z kalendarza cyklu, z żadnych jego funkcjonalności.

    Staramy się dla Was ulepszać, aby jeszcze lepiej być w stanie pomóc kobietom zajść w ciążę i jeśli trzeba pokonywać problemy z niepłodnością - pracujemy teraz nad wdrożeniem algorytmów sztucznej inteligencji do analityki cykli miesiączkowych. Już wkrótce dostępna będzie również aplikacja mobilna.

    Czyli ogólnie chyba lipa będzie..

    Nie ładnie z ich strony :-/
    Myślę, że skutek będzie dokładnie odwrotny niż zakładają.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?
    Niestety, ja bym powiedziała, że nie było owu :-(

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też teraz kupiłam ten żel, bo u mnie trochę problem z powodu karmienia.

    Mąż narzeka, że po nim go coś tam piecze :-/ pierdzielę, niech się przemęczy. Kilka dni chyba może się poświęcić.

    Tylko mam problem dzień po tym żelu z rozpoznawaniem śluzu. Nie wiem czy to pozostałość po żelu, po <3, czy może śluz wodnisty.
    Jak to rozpoznajecie?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Ja też teraz kupiłam ten żel, bo u mnie trochę problem z powodu karmienia.

    Mąż narzeka, że po nim go coś tam piecze :-/ pierdzielę, niech się przemęczy. Kilka dni chyba może się poświęcić.

    Tylko mam problem dzień po tym żelu z rozpoznawaniem śluzu. Nie wiem czy to pozostałość po żelu, po <3, czy może śluz wodnisty.
    Jak to rozpoznajecie?

    ja po <3 też mam problem rozpoznawaniem śluzu..niestety.. nie wiem czy to pozostałości czy śluz. Z żelem pewnie bedzie podobnie..

    LISTA STARACZEK

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ