X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?
    A jak można zobaczyć twój wykres??

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam te hormony rano. Wieczorem mają być wyniki. Trochę się stresuje czy będzie wszystko ok.
    Już nawet dobrze się czuje, jednak jak człowiek wstanie , rozrusza się to jakoś te objawy mijają szybciej niż jak zalega w łóżku ( chociaż teraz leżę :p ). Dziś jeszcze sobie odpuszczę jakieś większe sprzątanie, jutro się wezmę.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    A jak można zobaczyć twój wykres??
    Klikasz na miniaturkę i tam jest "bieżący wykres na tablicy" i klikasz "tak".

    Marryy lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?
    Ja tam nie widzę 6 niższych temperatur i 3 wyższych... No ale może owu była. Chociaż czasem testy owulacyjne też zawodzą
    .

    LISTA STARACZEK

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się bezowulacyjny, ale jakoś tak dziwnie się czuję. Objawów @ nie ma a powinna być dzisiaj.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry jeżeli bezowulacyjny to @ może się spóźnić, podobno sporo. Chociaż nie trać nadziei bo ja mam 42 dc chyba, a okazało się, że owulacja była bardzo późno :)

    Nawet nie wiedziałam, że można zobaczyć czyjś wykres, jak go nie udostępnił czy coś. Mój też widać? :p

    Ja właśnie zobaczyłam na swoim że nie <3 z mężem już tyle dni, bo boli mnie brzuch i myślę, że zaraz mam @, a nie lubię wtedy "działać". Poza tym nie mam w ogóle przez to ochoty. Ale może jutro jakąś romantyczną kolację zrobię i spędzimy miło czas :D

    Chociaz znając życie wtedy przyjdzie @ haha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 11:51

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przyrządź kolację z ostrygami. Ostrygi z racji dużej zawartości cynku uważane są za jedzenie zwiększające płodność u mężczyzny..."

    Haha nawet ovu mi podpowiada, żebym zrobiła kolację :p Ale ostrygi odpadają! :)

    Marryy lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Eve25 Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, szczerze mówiąc nie wiem jak to się stało. Biorę dupka i clostilbegyt, to był pierwszy cykl z Conveive. Myślę że owulacje miałam jednak 26, a nie jak zaznaczył OF 28, bo serduszkowalismy 24,25,26 rano i 29 wieczorem, a 28 byłam u gina i już było po owulacji.zrobilam betke, wieczorem wyniki, trzymajcie kciuki. Powiem Wam że akurat mąż był w domu i chyba dobrze, bo ręce mi się trzesly jak szalone a zryczalam sie, że nie wiem :) ale narazie na spokojnie, poczekam na wizytę u doktorka.

    SMag lubi tę wiadomość

    oar8s65gy3iclyc0.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania Twojego nie widać, nie masz udostępnionego :)

    EVE trzymam kciuki :*! też zamówiłam ten żel :) zobaczymy. Oby wyniki były dobre ! Trzymajcie kciuki .

    LISTA STARACZEK

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Czekam w takim razie u mnie cykle różnie chociaż ostatnio były 32 a z grudnia miał 36.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve25 wrote:
    Dziękuję dziewczyny, szczerze mówiąc nie wiem jak to się stało. Biorę dupka i clostilbegyt, to był pierwszy cykl z Conveive. Myślę że owulacje miałam jednak 26, a nie jak zaznaczył OF 28, bo serduszkowalismy 24,25,26 rano i 29 wieczorem, a 28 byłam u gina i już było po owulacji.zrobilam betke, wieczorem wyniki, trzymajcie kciuki. Powiem Wam że akurat mąż był w domu i chyba dobrze, bo ręce mi się trzesly jak szalone a zryczalam sie, że nie wiem :) ale narazie na spokojnie, poczekam na wizytę u doktorka.

    Gratulacje ;-) trzymam kciukasy :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVE poczytałam o tym żelu, jak się nie uda to też spróbuję w następnym cyklu. Chociaż przez ostatnie 2 miesiące jadłam Castagnusa, ale czy pomógł to się okaże.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamówiłam 2 tube żelu conceive :P dla nas świetnie się sprawdza jako wspomagacz przy "ślizganiu" :P

    Magda - mbc, Jaszmurka lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    EVE poczytałam o tym żelu, jak się nie uda to też spróbuję w następnym cyklu. Chociaż przez ostatnie 2 miesiące jadłam Castagnusa, ale czy pomógł to się okaże.
    Mi niepokalanek wydłużył cykl :/ może miałam wszystko ok i rozregulował coś. Przestałam brac.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    ja zamówiłam 2 tube żelu conceive :P dla nas świetnie się sprawdza jako wspomagacz przy "ślizganiu" :P
    U mnie ogolnie słabo ze śluzem typu "kurzego białka " ( swoją drogą nie lubię tej nazwy) więc duże nadzieje pokladam w tym żelu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 13:03

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?

    Nie widać wzrostu temperatury...

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Mi przyszedł taki mail :

    Witaj,

    z początkiem Nowego Roku przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zmian w OvuFriend!

    Chcemy wspierać Twoje starania o ciążę w bardziej kompleksowy sposób, na kilku płaszczyznach:

    analiza płodności pod kątem szans na zajście w ciążę
    dobór diety płodności do Twoich potrzeb i profilu
    wsparcie w przypadku nieudanych starań o ciążę - pokierujemy Cię do jednej z najlepszych klinik na bezpłatną wizytę diagnostyczną.
    wsparcie w przypadku zajścia w ciążę - zaprosimy Cię do naszego Kalendarza Ciąży!
    W związku z powyższymi zmianami wdrożyliśmy jednolitą politykę cenową - od 12 stycznia za dostęp do wszystkich powyższych funkcjonalności będzie obowiązowyała jedna cena - 29 zł miesięcznej opłaty. Płacisz raz a my odnowimy dla Ciebie opłatę co miesiąc! W każdym momencie możesz zrezygnować. Zależy nam na szczęśliwych użytkowniczkach, dlatego jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań w przeciągu pierwszych 30 dni korzystania z OvuFriend możesz zażądać zwrotu, a my bez żadnych pytań w przeciągu dwóch dni zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

    Jeśli nie zdecydujesz się na abonament Premium w dalszym ciągu możesz korzystać ze społeczności OvuFriend, jednak w tej wersji abonamentu nie będzie już możliwe korzystanie z kalendarza cyklu, z żadnych jego funkcjonalności.

    Staramy się dla Was ulepszać, aby jeszcze lepiej być w stanie pomóc kobietom zajść w ciążę i jeśli trzeba pokonywać problemy z niepłodnością - pracujemy teraz nad wdrożeniem algorytmów sztucznej inteligencji do analityki cykli miesiączkowych. Już wkrótce dostępna będzie również aplikacja mobilna.

    Czyli ogólnie chyba lipa będzie..

    Nie ładnie z ich strony :-/
    Myślę, że skutek będzie dokładnie odwrotny niż zakładają.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny zobaczcie mój wykres. Myślicie że jest bezowulacyjny mimo testów?
    Niestety, ja bym powiedziała, że nie było owu :-(

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też teraz kupiłam ten żel, bo u mnie trochę problem z powodu karmienia.

    Mąż narzeka, że po nim go coś tam piecze :-/ pierdzielę, niech się przemęczy. Kilka dni chyba może się poświęcić.

    Tylko mam problem dzień po tym żelu z rozpoznawaniem śluzu. Nie wiem czy to pozostałość po żelu, po <3, czy może śluz wodnisty.
    Jak to rozpoznajecie?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Ja też teraz kupiłam ten żel, bo u mnie trochę problem z powodu karmienia.

    Mąż narzeka, że po nim go coś tam piecze :-/ pierdzielę, niech się przemęczy. Kilka dni chyba może się poświęcić.

    Tylko mam problem dzień po tym żelu z rozpoznawaniem śluzu. Nie wiem czy to pozostałość po żelu, po <3, czy może śluz wodnisty.
    Jak to rozpoznajecie?

    ja po <3 też mam problem rozpoznawaniem śluzu..niestety.. nie wiem czy to pozostałości czy śluz. Z żelem pewnie bedzie podobnie..

    LISTA STARACZEK

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ