X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    U nas w ostatnim cyklu było podobnie :D po owulacji posucha ale zaczęliśmy nowy maraton ;)
    Karolcia prowadzisz wykres i nie udostępniasz czy nie prowadzisz na OF ?

    Prowadzę, prowadzę, oczywiście do momentu zablokowania przez OF, ale też po owu nie mierzyłam we wszystkie dni tempki, zaraz udostępnie:) wkurza mnie strasznie, że tak wymyślili, mam wrażenie, że przez to mniej osób będzie tu zaglądać. Przynajmniej u mnie było tak, że jak wstawałam uzupełniałam wykres, a później forum. Teraz ściągnęłam sobie jakąś apkę na telefon, ale nie jest tak fajna jak OF, a potrzebuję mieć wszystko w jednym miejscu.
    Serena, racja, możesz poprosić na recepcji u gina o wypisanie samej recepty, widziałam, że u mojego kosztuje to 20 zł.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego czasu, serduszko tylko wczoraj, leki nadal biorę te same, nadal ból i wrażliwość piersi, zmęczenie, trochę ból @, plus jakby troszkę mi niedobrze, ale do wytrzymania, ale to chyba coś wczoraj zjadłam. Tempka wczoraj 37.14, a dzisiaj 37.00.

    f1c0a9c499b0ce9973f22522c05428ed.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 12:04

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Dziewczyny, zapytam też tutaj: czy któraś z Was ma niepotrzebny Duphaston na sprzedaż? Mam jeszcze 1 opakowanie, ale to nie wystarczy do wizyty... A nie chcę za bardzo ustalać kolejnej wcześniej niż ten 30.01 bo znów nic nie będzie widać na usg i będę się stresować i przechodzić to samo co poprzednio... :(
    a ile tabletek ci braknie bo cos mam ale nie wiem ile?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Mam nadzieję że naturalnego to nie dotyczy. Tzn z tego co wiem nie dotyczy.

    Mi temp raz się trzyma, raz spada przed okresem. Ostatnie 5 cykli spadała w dzień okresu.

    Hania a ile miałaś progesteron?

    Wiesz co nie mam pojęcia aż tak się nie zagłębialam w temat ale chyba zaczne no bo jakby nie patrzec u mnie również jest ryzyko. A co dziwne matka nigdy żadnych tabletek anty nie brala, nie miala żadnych spiral itd i mnie karmiła piersia także to chyba nie ma wpływu az tak, jak masz miec to dostaniesz:/
    Uważać należy w wieku okolomenopauzalnym z tymi lekami stymulacjami to niewskazane bo wszystko juz sie przygotowuje do wyciszenia, tak onkolog stwierdził. Co lekarz to opinia.

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Prowadzę, prowadzę, oczywiście do momentu zablokowania przez OF, ale też po owu nie mierzyłam we wszystkie dni tempki, zaraz udostępnie:) wkurza mnie strasznie, że tak wymyślili, mam wrażenie, że przez to mniej osób będzie tu zaglądać. Przynajmniej u mnie było tak, że jak wstawałam uzupełniałam wykres, a później forum. Teraz ściągnęłam sobie jakąś apkę na telefon, ale nie jest tak fajna jak OF, a potrzebuję mieć wszystko w jednym miejscu.
    Serena, racja, możesz poprosić na recepcji u gina o wypisanie samej recepty, widziałam, że u mojego kosztuje to 20 zł.

    Moim zdaniem przejadą się na tym abonamencie. Zawsze się szuka bezpłatnych i tańszych form. Napewno spadnie im ilość użytkowniczek wykresów. Ja mam teraz 3 apki :D Clue, Flo i Ovuview. Każda ma jakieś plusy i minusy. W Clue nie widzę funkcji wykresu, chyba nie ma. W Ovuview jest fajny czytelny wykres, natomiast ogólnie najlepsza jest dla mnie Flo.

    Ja mam jeszcze z 50dni abonamentu tutaj więc póki co spoko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 12:40

    LISTA STARACZEK

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam drugi test, bo nie wierzyłam do konca. I na drugim jest też 2 kreska. Chyba do mnie dociera, że się udało.
    https://zapodaj.net/b76153731d025.jpg.html - to ten drugi test, zrobiony chwilę temu.

    dorot, MiSia :), pumka1990, Paula_30 lubią tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/8ed571793c2d1.jpg.html
    A tu dwa testy, ten u góry to ten z teraz, a ten na dole to z rana.

    Więc raczej 2 testy się nie mylą. I to nawet z popołudniowego siusiania.

    jestem_M, MiSia :), pumka1990, ams lubią tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że się nie mylą:) jeszcze raz gratulacje:) a robiłaś testy o jakiej czułości?Dzisiaj był Twój termin @?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skoro ostatnia miesiączkę miałam 12.12.2017 to teraz we wtorek zacznie się 6 tydzień ciąży ? Dobrze to policzyłam ? To moja pierwsza ciąża w która sama jeszcze nie wierze i nie jestem pewna jak to wyznaczyć. Kiedy mam się umówić do lekarza ? Jest możliwość, ze usłyszę bijące serduszko jeśli umowie się w tym tygodniu?

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Oczywiście, że się nie mylą:) jeszcze raz gratulacje:) a robiłaś testy o jakiej czułości?Dzisiaj był Twój termin @?
    Termin przypada mi na 16 stycznia, o ile cykl znów będzie 30 dniowy. Ostatnie miałam 28 dni, ale ten co był teraz to był 30 dni, i owulacja była 17dc. A nie wiem jaka czułość, pink test express i jakiś Check&go kupione w rosmannie oba strumieniowe.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Dziewczyny, skoro ostatnia miesiączkę miałam 12.12.2017 to teraz we wtorek zacznie się 6 tydzień ciąży ? Dobrze to policzyłam ? To moja pierwsza ciąża w która sama jeszcze nie wierze i nie jestem pewna jak to wyznaczyć. Kiedy mam się umówić do lekarza ? Jest możliwość, ze usłyszę bijące serduszko jeśli umowie się w tym tygodniu?
    Najlepiej 6-7 wtedy powinno już być widoczne serducho. Nawet7-8 może być.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z tygodniem ? Wg miesiączki 6?

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    A co z tygodniem ? Wg miesiączki 6?
    A wpisz sobie w kalkulator w internecie, tak będzie najlepiej. Bo ja sama się gubię, a już jestem po jednej ciąży.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • jestem_M Przyjaciółka
    Postów: 88 33

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    https://zapodaj.net/8ed571793c2d1.jpg.html
    A tu dwa testy, ten u góry to ten z teraz, a ten na dole to z rana.

    Więc raczej 2 testy się nie mylą. I to nawet z popołudniowego siusiania.
    Gratuluję!
    A czy brzuch Cię boli cały czas? Czy czujesz się trochę jak na @ czy jednak zupelnie inaczej?Nie pamiętam jak się czułam w poprzedniej ciąży i już jestem skolowana mocno - bardzo boje się rozczarowania .. Ale tyle pozytywów tu na forum i ze ja wiąże z jutrzejszym sikaniem nadzieję!

    1 ciąża - rok starań - 💔👼
    2 ciąża - Mieszko 👨‍👩‍👦
    3 ciąża - czekamy na Polę 🤰❤️
    m3sxs65gs9b8zo8s.png
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem_M wrote:
    Gratuluję!
    A czy brzuch Cię boli cały czas? Czy czujesz się trochę jak na @ czy jednak zupelnie inaczej?Nie pamiętam jak się czułam w poprzedniej ciąży i już jestem skolowana mocno - bardzo boje się rozczarowania .. Ale tyle pozytywów tu na forum i ze ja wiąże z jutrzejszym sikaniem nadzieję!
    Powiem Ci tak, pobolewa mnie co jakiś czas, jajnik również. I czuję się jak by miała być@. Trzymam kciuki za jutro.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) a za resztę trzymam kciuki

    Ja muszę postarać się przestać tyle o tym wszystkim rozmyślać. Myślałam, że kolejna jedna kreska nie wywoła we mnie ogromnego smutku i na spokojnie, z optymizmem przejdę do kolejnego cyklu.. ale dotknęło mnie to i to bardzo. Męża nie ma w domu, a ja siedzę i ryczę. Trzeba się ogarnąć, bo to w niczym nie pomoże.

    Wszystkiego dobrego dziewczyny :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife cize liczy sie od pierwszego dnia ostatniejn @ ;)
    Lisaveta jeszcze raz gratuluje i w koncu uwierz w swoje szczescie !! ;)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Cześć, gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) a za resztę trzymam kciuki

    Ja muszę postarać się przestać tyle o tym wszystkim rozmyślać. Myślałam, że kolejna jedna kreska nie wywoła we mnie ogromnego smutku i na spokojnie, z optymizmem przejdę do kolejnego cyklu.. ale dotknęło mnie to i to bardzo. Męża nie ma w domu, a ja siedzę i ryczę. Trzeba się ogarnąć, bo to w niczym nie pomoże.

    Wszystkiego dobrego dziewczyny :)

    Wiem co czujesz, mam to samo. Niby sie nie nastawiałam na styczeń a jednak mocno sie zdolowalam po kolejnym negatywnym teście... Ryczalam i wczoraj, i dzis, i pewnie jutro tez mnie weźmie ;) byle do następnego cyklu, powodzenia w lutym :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Cześć, gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) a za resztę trzymam kciuki

    Ja muszę postarać się przestać tyle o tym wszystkim rozmyślać. Myślałam, że kolejna jedna kreska nie wywoła we mnie ogromnego smutku i na spokojnie, z optymizmem przejdę do kolejnego cyklu.. ale dotknęło mnie to i to bardzo. Męża nie ma w domu, a ja siedzę i ryczę. Trzeba się ogarnąć, bo to w niczym nie pomoże.

    Wszystkiego dobrego dziewczyny :)
    Tule mocno

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 - może zrobimy naszym mężczyznom walentynkową niespodziankę :)

    Lisaveta_ - dzięki Kochana, Tobie życzę nudnej ciąży, zdrowo rośnijcie :)

    1000 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ