X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Wiem co czujesz, mam to samo. Niby sie nie nastawiałam na styczeń a jednak mocno sie zdolowalam po kolejnym negatywnym teście... Ryczalam i wczoraj, i dzis, i pewnie jutro tez mnie weźmie ;) byle do następnego cyklu, powodzenia w lutym :)
    Ciebie też mocno tulę.

    Sung lubi tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Ciebie też mocno tulę.

    Dzieki :* gratuluje dwoch kresek i wszystkiego dobrego zycze :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Cześć, gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) a za resztę trzymam kciuki

    Ja muszę postarać się przestać tyle o tym wszystkim rozmyślać. Myślałam, że kolejna jedna kreska nie wywoła we mnie ogromnego smutku i na spokojnie, z optymizmem przejdę do kolejnego cyklu.. ale dotknęło mnie to i to bardzo. Męża nie ma w domu, a ja siedzę i ryczę. Trzeba się ogarnąć, bo to w niczym nie pomoże.

    Wszystkiego dobrego dziewczyny :)
    Wiem co czujesz:* też się niby nie nastawiałam a bolało jak cholera jak przyszła @...zawsze jednak jest ta nadzieja i wiara że może jednak się udało. Też dużo o tym myślę.. za dużo. I głupie myślenie że chciałabym urodzić w tym samym roku co siostra, a tak naprawdę co to za różnica ? Pół roku w tą czy w tą.. ważne żeby ciąża była zdrowa i dzieciątko.
    Trzeba jakoś bardziej na luzie do tego podchodzić mimo wszystko. Choć łatwiej mówić niż zrobić...

    Ewelinaaaa lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Wiem co czujesz, mam to samo. Niby sie nie nastawiałam na styczeń a jednak mocno sie zdolowalam po kolejnym negatywnym teście... Ryczalam i wczoraj, i dzis, i pewnie jutro tez mnie weźmie ;) byle do następnego cyklu, powodzenia w lutym :)
    Również tulę :*

    1000 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza???

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Smag :*
    SMag wrote:
    Wiem co czujesz:* też się niby nie nastawiałam a bolało jak cholera jak przyszła @...zawsze jednak jest ta nadzieja i wiara że może jednak się udało. Też dużo o tym myślę.. za dużo. I głupie myślenie że chciałabym urodzić w tym samym roku co siostra, a tak naprawdę co to za różnica ? Pół roku w tą czy w tą.. ważne żeby ciąża była zdrowa i dzieciątko.
    Trzeba jakoś bardziej na luzie do tego podchodzić mimo wszystko. Choć łatwiej mówić niż zrobić...

    Pewnie ze to bez znaczenia czy pol roku w ta czy w ta, jednak ja osobiście okropnie sie boje, ze nigdy nie bede mama. Wiem, ze kilka miesięcy staran to żaden dramat, ale skoro moje badania i wyniki okej, badania męża tez w miarę okej, to ja juz mam wizje ze bedziemy jedna z tych par, ktore nie wiadomo czemu nie mogą miec dzieci. Brrrrrr... Jak przestac sobie wkręcać takie rzeczy? :/

    No nic, musimy sie jakos wziąć w garść i sie nie poddawać :) Plus jest taki ze te ponure dni przychodzą tylko na chwile a przez resztę cyklu wszystkie jestesmy raczej pozytywnie nakręcone i nie smecimy ;)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    A co tu taka cisza???

    A jak reakcja męża ? :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happywife wrote:
    Dziewczyny, skoro ostatnia miesiączkę miałam 12.12.2017 to teraz we wtorek zacznie się 6 tydzień ciąży ? Dobrze to policzyłam ? To moja pierwsza ciąża w która sama jeszcze nie wierze i nie jestem pewna jak to wyznaczyć. Kiedy mam się umówić do lekarza ? Jest możliwość, ze usłyszę bijące serduszko jeśli umowie się w tym tygodniu?
    To jesteś w ciąży dzień przede mną :) Raczej nie zobaczysz jeszcze serduszka, nie nastawiaj się na to za bardzo ;) Ja idę na USG 19go, mam nadzieję, że wszystko w porządku. 27go liczę, że zobaczę już bijące serduszko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 17:22

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    A jak reakcja męża ? :-)
    Cieszy się. On przeczuwał, że się udało. Przez 10 dni ❤️ i jakoś tak nie skupialiśmy się na tym, że dziecko. Ja nie mierzyłam temperatury, żadnych testów owulacyjnych. W sumie to ostatni raz ❤️ w nowy rok rano a później ja wyjechałam i jakoś jak mnie zaczęło kłóć we wtorek 2 stycznia to mówię, super ja mam owulację a mojego brak i nic z tego nie będzie. A tu taka niespodzianka.

    ams, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Cieszy się. On przeczuwał, że się udało. Przez 10 dni ❤️ i jakoś tak nie skupialiśmy się na tym, że dziecko. Ja nie mierzyłam temperatury, żadnych testów owulacyjnych. W sumie to ostatni raz ❤️ w nowy rok rano a później ja wyjechałam i jakoś jak mnie zaczęło kłóć we wtorek 2 stycznia to mówię, super ja mam owulację a mojego brak i nic z tego nie będzie. A tu taka niespodzianka.

    az sie wzruszylam jak czytalam :)

    Gratulacje !!! :)

    Ja od jutro chyba zaczne nowy cykl... (po prawie 40 dniach...) czuje, ze @ puka do mych drzwi...

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Cieszy się. On przeczuwał, że się udało. Przez 10 dni ❤️ i jakoś tak nie skupialiśmy się na tym, że dziecko. Ja nie mierzyłam temperatury, żadnych testów owulacyjnych. W sumie to ostatni raz ❤️ w nowy rok rano a później ja wyjechałam i jakoś jak mnie zaczęło kłóć we wtorek 2 stycznia to mówię, super ja mam owulację a mojego brak i nic z tego nie będzie. A tu taka niespodzianka.
    Super ;)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Dzieki Smag :*



    Pewnie ze to bez znaczenia czy pol roku w ta czy w ta, jednak ja osobiście okropnie sie boje, ze nigdy nie bede mama. Wiem, ze kilka miesięcy staran to żaden dramat, ale skoro moje badania i wyniki okej, badania męża tez w miarę okej, to ja juz mam wizje ze bedziemy jedna z tych par, ktore nie wiadomo czemu nie mogą miec dzieci. Brrrrrr... Jak przestac sobie wkręcać takie rzeczy? :/

    No nic, musimy sie jakos wziąć w garść i sie nie poddawać :) Plus jest taki ze te ponure dni przychodzą tylko na chwile a przez resztę cyklu wszystkie jestesmy raczej pozytywnie nakręcone i nie smecimy ;)
    Dokładnie... Są złe myśli i jakoś trzeba je odpędzać żeby za bardzo się negatywnie nie nakręcać...bo to tylko pogarsza sytuacje.
    Bądźmy dobrej myśli ;*
    Zostaniemy mamami :) <3

    1000 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://zapodaj.net/c267e13662bc3.jpg.html
    Pozytywny czy mi się wydaje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 18:29

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    https://zapodaj.net/c267e13662bc3.jpg.html
    Pozytywny czy mi się wydaje?

    Dla mnie tak

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    https://zapodaj.net/c267e13662bc3.jpg.html
    Pozytywny czy mi się wydaje?
    pozytywny

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    https://zapodaj.net/c267e13662bc3.jpg.html
    Pozytywny czy mi się wydaje?
    Tak :) działajcie :)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszło moje zamówienie z apteki :D kurier się rozchorował i dziś rozwozili
    Jaram się jak pochodnia :D

    LISTA STARACZEK

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny przyszło moje zamówienie z apteki :D kurier się rozchorował i dziś rozwozili
    Jaram się jak pochodnia :D
    a co zamówiłaś??

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nagle mam ochotę na słodkie, mam nadzieję, że to nie wróży nic złego. Ogólne bym mogła dziś jeść cały dzień. Jutro rano idę betę zrobić i później w środę.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ;-) mój A. też już się nie może doczekać, w zasadzie to już o tym marzy od dawna, ale tak jak kiedyś już pisałam ja jakoś nie bylam jeszcze gotowa, a tu nagle przyszedł taki instynkt - nie wiem czy Wy też tak miałyście? U mnie jak grom z jasnego nieba, oświeciło mnie, że właśnie teraz chce mieć dziecko :-) ja się jakoś kiepsko czuję, @ na szczęście dalej nie widać a to już plus:-P ale jakieś żołądkowe sprawy tzn od południa jakoś mi niedobrze, przed chwilą kupiłam cole aż chociaż zwykle jej nie pije, ale gazowane więc może coś mi się polepszy:-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ