X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Witam Was dziewczyny. No i @ się rozkręciła... Nie będę mówiła że luty będzie mój bo co miesiąc tak mówię i wierzę w to że w kolejnym miesiącu się uda, znowu trzeba się podnieść i walczyć dalej.
    Tule mocno :*

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie też chyba nici z testowania(nawet nie kupiłam jednego,podświadomie czułam że nic z tego w tym cyklu,kupiłam sobie zapas owulacyjnych),temp. spada ,szyjka nisko,twarda,piersi bolą jak zawsze na @.Także walczę dalej. a64758bba3b9bc5418057ca534197634.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 08:40

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, to super że masz te badania. Czekamy zatem.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba znów infekcja :( swędzi mnie trochę i czuję dyskomfort. Tzn teraz lepiej, posmarowałam się maścią i wzięłam lactovaginal a doustnie probiotyki.
    Ale ryczeć mi się chce bo jak się to rozwinie to nici ze starań w tym cyklu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 09:12

    LISTA STARACZEK

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem zła na tą moją przychodnię ;/ miałam zadzwonić jak dostanę @, no więc dzwoniłam dzisiaj -dodzwonić się tam graniczy z cudem. W końcu się udało i co usłyszałam w słuchawce że tam dzisiaj nikogo nie ma i proszę zadzwonić w poniedziałek ;o a ja się chciałam umówić na czwartek i już to czuję w kościach jak mi się uda...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem :) Wiecie myślałam, że nic z tego w tym cyklu...... A tu prog 10 :P nie wiem kiedy była owulacja... Temperaturę mam zawrotną, nigdy takiej nie miałam. Może to moja pierwsza owulacja? :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A ja nie wiem :) Wiecie myślałam, że nic z tego w tym cyklu...... A tu prog 10 :P nie wiem kiedy była owulacja... Temperaturę mam zawrotną, nigdy takiej nie miałam. Może to moja pierwsza owulacja? :P
    Trzymam kciuki :*

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Trzymam kciuki :*

    Przydadzą się :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w końcu @ ;-) Co za ulga! Równiutko 2 tygodnie po wyznaczeniu owulacji na wykresie! To dobry znak, bo myślę, że owulacja była i pomimo długiego cyklu - wszystko u mnie działa :D. Ten cykl będzie ze stymulacją, trzymajcie kciuki, żeby mój leniwy jajnik ruszył <3

    Dużo powodów do słonecznych uśmiechów w ten zimowy dzień Wam życzę Kobietki! ;* :)

    A za jeszcze walczące w styczniu moooocno trzymam kciuki! ;)

    MiSia :), Magda - mbc, Ewelinaaaa, NiecierpliwaKarolina, Karolcia27 lubią tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha! I oczywiście w lutym testuję! Myślę, że jak mam stymulację, to owu powinna być najpóźniej ok 14 dc, więc proszę mnie wpisać za 28 dni tj 15.02 :-) A jak będę po monitoringu cyklu to zaktualizuję datę. Chyba, że jajnik nie ruszy, ale nie chcę nawet tak myśleć :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania super ! Dobra wiadomość :)
    Nowy cykl, nowa nadzieja :*
    Powiedz mi to teraz poprzez stymulację będziesz pobudzać jajnik który nie pracuje ?

    _Hania lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff dobrze Haniu że już wiesz na czym stoisz :) życzę Ci aby dzisiejszy dzień był Twoim pierwszym dniem ciąży!

    Dziewczyny, widziałam że wczoraj pojawił się wątek złych lekarzy na nfz co to nie dają skierowań na badania. Same widzicie że te wszystkie badania są bardzo drogie, wykonywane na nfz są w tej samej cenie. System ochrony zdrowia (nie służba, ochrona zdrowia) jest bardzo niedofinansowana. Mówicie że płacicie tak duże składki, ale uwoerzcie mi że one wcale nie są tak duże w stosunku do tego jak ogromne jest zapotrzebowanie społeczeństwa. Koszty procedur medycznych są ogromne! Może jeszcze w tej chwili za dużo nie korzystacie, ale pomyślcie o swoich bliskich - rodzicach, dziadkach, czy oni może długo nie chorowali? Może ktoś miał raka, może ktoś jest po przeszczepie, może ktoś wymagał pobytu na oddziale intensywnej terapii. Poza tym najprawdopodobniej kiedyś w przyszłości wszystkie będziemy wymagać poważnego leczenia. Niestety przy obecnym poziomie finansowania ochrony zdrowia nie stać nas by wszystkim finansować każde badanie i to bez wskazań medycznych (przykro mi to mówić ale na prawdę większość z nas nie ma wskazań do tej tony badań które wykonujemy).
    Może nie powinnam tego pisać ale chciałabym żebyście zrozumiały też nas i spojrzały na to z drugiej strony :)

    SMag, MiSia :) lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Aha! I oczywiście w lutym testuję! Myślę, że jak mam stymulację, to owu powinna być najpóźniej ok 14 dc, więc proszę mnie wpisać za 28 dni tj 15.02 :-) A jak będę po monitoringu cyklu to zaktualizuję datę. Chyba, że jajnik nie ruszy, ale nie chcę nawet tak myśleć :)
    O Haniu będziesz testowac w moje urodziny! Trzymam kciuki :*

    _Hania lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania zalatwione :) trzymam kciuki & & & a który cykl starań uzupełniam tabelkę :)

    _Hania lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i był wątek kiedy byśmy chciały rodzić - mam niestety bardzo negatywne nastawienie do listopada i grudnia, jakoś tak siedzi to mocno we mnie że tak się zastanawiam że jak teraz nam się nie uda to chyba luty i marzec odpuszczę. Wolałabym rodzić w pierwszej połowie roku, a już w ogóle idealnie to kwiecień-czerwiec.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a jednak u lekarza rodzinnego, bo czuję się gorzej. Mam nos zawalony. W nocy spać nie mogę po kaszle.
    Trzymam kciuki za luty za II kreski.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co u mnie luty nie bedzie dodatni napewno dzis 9 dc a ja kochalam sie 1 z moim 5 stycznia.. wraca o 20 uczy sie i ja do lozma wczoraj poszlam predzej zeby cos zadzialac to siedzial w tel jak mu zabralam to powiedzial ze caly dzien nie siedzial.. wiec sie odwrocilam a on za chwile w 2 strone i zasnał az sie poplakalam;(;( wgl ze soba nie rozmawiamy bez sensu nie mam sily juz na to wszystko najchetniej bym usiadła w koncie i płakała;(;(

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMAG - tak, będę pobudzać mój jajnik. Miałam 4 monitoringi w ostatnim roku, 4 razy działał ten sam jajnik (3 razy z rzędu), więc ja nie mam powiedziane, że NIE MAM owulacji z tego drugiego, ale parząc na statystyki, historię tego jajnika i jego obraz USG (pokryty mnóstwem małych pęcherzyków) to mogą z nim być kłopoty. Ale pęcherzyki na nim są, więc tak bardzo liczę, że się obudzi...


    Sanka co do lekarzy na nfz niestety taki jest stereotyp i wiadomo, że tym, którym się płaci zmieniają nieco nastawienie.Ja niestety mam dużo przykrych hisotrii. Moja siostra ma w rodzinie męża dużo lekarzy i wydaje mi się, że to są ludzie z powołania, ale może dlatego, że znam ich i lubię i nie umiem sobie wyobrazić, żeby brali łapówki, byli opryskliwi, czy traktowali gorzej pacjentów w ramach ich pracy na nfz, ja niestety w swojej długiej przygodzie ze szpitalami etc to bezapelacyjnie głosowałabym za prywatyzacją szpitali itp.

    Co do rodzenia, ja bym mogła w grudniu <3 Ale mogłabym też do połowy roku. Jakoś wakacje mi się źle kojarzą, lipiec, sierpień, ale kiedy się uda, będzie super!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 wrote:
    Wiecie co u mnie luty nie bedzie dodatni napewno dzis 9 dc a ja kochalam sie 1 z moim 5 stycznia.. wraca o 20 uczy sie i ja do lozma wczoraj poszlam predzej zeby cos zadzialac to siedzial w tel jak mu zabralam to powiedzial ze caly dzien nie siedzial.. wiec sie odwrocilam a on za chwile w 2 strone i zasnał az sie poplakalam;(;( wgl ze soba nie rozmawiamy bez sensu nie mam sily juz na to wszystko najchetniej bym usiadła w koncie i płakała;(;(


    Chyba tylko poważna rozmowa pomoże. Ja bym nie umiała się starać o dziecko i nawet planować takich starań na najbliższy czas mając kryzys w związku.

    Może to chwilowe przemęczenie, dużo nawarstwionych rzeczy i potrzebujecie oddechu?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ przyszla. Po 30 dniach. Nie wiem co zle robie serduszkowanie idealnie w dni plodne i dzien owulacji:(
    Myslalam ze jak mam juz dziecko to druga ciaza bedzie bez problemu. Teraz jak patrze na moja corcie to nie moge uwierzyc ze ja mam :) kochane dziecko
    Dzialamy dalej


    Prosze o wpisanie na 18.02 akurat moje urodziny

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ