X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak...rozmowa i jeszcze raz rozmowa ;-) Ciągle pracuje nad swoim mężem z tymi rozmowami..nie jest za bardzo rozmowy.. A ja na odwrót dużo gadam i chyba jestem za bardzo wybuchowa... muszę się dużo domyślać.. bo za każdym razem.jak rozmawiamy o uczuciach(tzn.ja gadam) mąż mówi że wszystko jest ok..I to mnie czasem wkurzam.. bo ja wiem że tak nie jest..no ale cóż..staram się ciągle z nim rozmawiać:-)

    SMag lubi tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Tak, ja też jutro tak idę na te same badania, prócz prl:)

    Dzięki..A ja poczekam do poniedziałku.. W niedzielę ma przyjść @..oby nie przyszła.. to kupię test i zobacze co wyjdzie..jak będzie negatyw to pójdę na betę.. Tak dla pewności :-)

    Dorka
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    ROZMOWA to podstawa związku. Ja jestem niedobra cholera, wybuchowa. Wszystkie moje poprzednie związki to było, z perspektywy czasu, piekło. Kłotnie, trzaskanie drzwiami, ciche dni, zamartwianie się czy to ma sens. Ale może też nie byłam prawdziwie zakochana.

    Mojego męża poznałam przypadkiem na ulicy. W ogóle nie chciałam się z nim spotykać. Miałam wrażenie po kilku "randkach", że on chyba traktuje mnie jak kolezankę i w tym czasie odezwał się do mnie chłopak za którym kiedyś szalałam i zaczęłam się z nim spotykać. Ale mój przyszły mąż zupełnie bez zrażania się dalej się ze mną widywał, aż pewnego dnia przyjechał do mnie i zapytał "a jakbym Cię zapytał, czy zostałabyś moją żoną, to co byś powiedziała?". Haha potraktowałam to jako żart, jeszcze wtedy nawet ze sobą nie spaliśmy :p No i życie napisało nam taką historię, że po kilku miesiącach powiedziałam tak ;-)

    I okazało się, że ten wtedy nijaki, może trochę nudny, albo własnie bardziej "kolega" ma w sobie tyle czułości i spokoju, że przy nim nie potrafię się denerwować :p No dobra potrafię, ale on mowi "dobra, porozmawiajmy" i ja już nie mam agumentu do kłótni, za to do rozmowy, jak najbardziej :-)
    Powiem wam, ze ja wierze w przeznaczenie.Jak spotkałam pierwszy raz swojego męża to tak jakby czas, ludzie wszystko się zatrzymało byliśmy tylko my taka czarna dziura :) Poznaliśmy się w pracy duzo osób uważało, ze mój K lubi towarzystwo kobiet i pewnie długo to nie potrwa właśnie wtedy nauczyłam się tego, ze nigdy nie wolno oceniać ludzi po okładce. Jest zabawny wyluzowany łatwo nawiązuje różne kontakty nie tylko z kobietami ma sporo kolegów to chyba dobrze ,ze jest lubiany :) Dobrze, ze wtedy zaufałam sobie jesteśmy razem ponad 7 lat i nigdy nie dał mi powodu do zazdrości za to ja poznałam jego życie od środka i nie było kolorowe od 16 roku życia praca musiał utrzymać rodzine, ciężko chory ojciec matka przy łóżku i siostra która wróciła do domu z brzuchem zamiast się uczyc i korzystać z tego, ze ma taka szanse. Do dzisiaj jak coś potrzebuje to się odzywa już ja nauczyłam ze to nie jest skarbonka z której się tylko kase wyciąga.

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    HAHAHA:p dobre;P myślę, że każda z Nas, obojętnie ile lat jest w związku czy małżeństwie to dociera się z partnerem/mężem codziennie:) i prawdą jest, że związek trzeba pielęgnować:) my jesteśmy po ślubie dopiero niecałe dwa lata, więc niewiele, ale dosłownie ja nie wiem kiedy to zleciało:)
    A to my podobnie we wrześniu bedxie druga rocznica :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    A to my podobnie we wrześniu bedxie druga rocznica :)

    u Nas w maju:) teraz do szczęście brakuje Nam tylko dzidziola:) dziewczynki, ja uciekam z OF, idę się właśnie zająć moją drugą połówką:P hehe teraz jak akurat mam @, to może i jakiegoś drinka sobie zrobimy:)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Dzięki..A ja poczekam do poniedziałku.. W niedzielę ma przyjść @..oby nie przyszła.. to kupię test i zobacze co wyjdzie..jak będzie negatyw to pójdę na betę.. Tak dla pewności :-)

    Trzymam mocno kciuki:*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Powiem wam, ze ja wierze w przeznaczenie.Jak spotkałam pierwszy raz swojego męża to tak jakby czas, ludzie wszystko się zatrzymało byliśmy tylko my taka czarna dziura :) Poznaliśmy się w pracy duzo osób uważało, ze mój K lubi towarzystwo kobiet i pewnie długo to nie potrwa właśnie wtedy nauczyłam się tego, ze nigdy nie wolno oceniać ludzi po okładce. Jest zabawny wyluzowany łatwo nawiązuje różne kontakty nie tylko z kobietami ma sporo kolegów to chyba dobrze ,ze jest lubiany :) Dobrze, ze wtedy zaufałam sobie jesteśmy razem ponad 7 lat i nigdy nie dał mi powodu do zazdrości za to ja poznałam jego życie od środka i nie było kolorowe od 16 roku życia praca musiał utrzymać rodzine, ciężko chory ojciec matka przy łóżku i siostra która wróciła do domu z brzuchem zamiast się uczyc i korzystać z tego, ze ma taka szanse. Do dzisiaj jak coś potrzebuje to się odzywa już ja nauczyłam ze to nie jest skarbonka z której się tylko kase wyciąga.


    Widocznie my z mężem też byliśmy sobie przeznaczeni skoro poznaliśmy się wpadając na siebie na ulicy, ktoś to odgórnie zaplanował ;-)

    Dobrze Ineczka, że postąpiłaś zgodnie ze swoją intuicją i sumieniem i jestes teraz szczęsliwą żoną super faceta :-)

    Ja też słyszałam, że mój mąż ma powodzenie u kobiet i że może mnie to zgubić, a najlepsze jest to, że on mi się na początku w ogóle nie podobał, słuchając ile to jego roku dziewczyn zanim latało przecierałam oczy ze zdumienia, jakim cudem? :p Z perspektywy czasu widzę w jakim błędzie byłam i wydaje mi się teraz że to własnie ideal którego szukałam :p

    Karolcia! Miłego wieczoru, też bym się napiła, ale naćpałam się przeciwbólowych na @ :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. nie wiem czy mnie pamietacie bylan na listopadowkach i grudniowkach. w grudniu odstawilam wszystkie leki bo zrobilismy przerwę od stymulacji. jakiez bylo moje zdziwienie w te srode jak pojechalam do gi. na kontrole i po recepte na metformax. patrzymy a ta. pecherzyk 21.5 mm urosl sam bez pomocy lekow!! od razu zapisala mi gonapeptyl na pekniecie i kazala dzialac bo bylybysmy glupie gdybysmy tego ie wykorzystaly ze organizm sam zadzialal. dobra wzielam zastrzyk i dzis byl podglad... i tu zdziwienie przeogromne i lekarka cieszabawkie jak male dziecko na swoje ulubione zabawki. pecherzyk pekl bo jest zapadniety i endometrium uwaga... !!!! 26.5 mm ja z wrazenia az usiadlam na dupie zamiast lezec haha. gin powiedziala ze tu bedzie ciaza i mam sie szykowac. mam brac duphaston i odstawiac stopniowo encorton ktory bralam zeby troche wyciszyć organizm. 30.01 robie bete.

    Karolcia27, _Hania, MałaMi90, Ineczka, ams, KAL, Marryy, Sung, Ewelinaaaa, NiecierpliwaKarolina, MiSia :), Carmen.92, Sanka lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka nie byłam z Tobą na żadnym wątku ale takie wieści cudownie słyszeć <3 piękna historia, która na pewno zakończy się II kreskami!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zszokowana. lekarka zreszta tez.. 15 cykli stymulowanych i efektu brak. odstawilam leki i ruszylo samo.
    ale tak sie zastanawiam czy endogrubeza grube

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    jestem zszokowana. lekarka zreszta tez.. 15 cykli stymulowanych i efektu brak. odstawilam leki i ruszylo samo.
    ale tak sie zastanawiam czy endogrubeza grube

    A endo może być za grube? Nie znam się na tym, ale lekarka wie co mowi, jak widzi w tym potencjał na ciążę, to nie sresuj się niepotrzebnie ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    jestem zszokowana. lekarka zreszta tez.. 15 cykli stymulowanych i efektu brak. odstawilam leki i ruszylo samo.
    ale tak sie zastanawiam czy endogrubeza grube


    JA też Cię pamiętam :) super wiesci :) czekam z niecierpliwością na pozytyw :) !!

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Widocznie my z mężem też byliśmy sobie przeznaczeni skoro poznaliśmy się wpadając na siebie na ulicy, ktoś to odgórnie zaplanował ;-)

    Dobrze Ineczka, że postąpiłaś zgodnie ze swoją intuicją i sumieniem i jestes teraz szczęsliwą żoną super faceta :-)

    Ja też słyszałam, że mój mąż ma powodzenie u kobiet i że może mnie to zgubić, a najlepsze jest to, że on mi się na początku w ogóle nie podobał, słuchając ile to jego roku dziewczyn zanim latało przecierałam oczy ze zdumienia, jakim cudem? :p Z perspektywy czasu widzę w jakim błędzie byłam i wydaje mi się teraz że to własnie ideal którego szukałam :p

    Karolcia! Miłego wieczoru, też bym się napiła, ale naćpałam się przeciwbólowych na @ :p
    Przeznaczenia nie oszukasz tego się trzymajmy heh tak miało być :)

    _Hania lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hej. nie wiem czy mnie pamietacie bylan na listopadowkach i grudniowkach. w grudniu odstawilam wszystkie leki bo zrobilismy przerwę od stymulacji. jakiez bylo moje zdziwienie w te srode jak pojechalam do gi. na kontrole i po recepte na metformax. patrzymy a ta. pecherzyk 21.5 mm urosl sam bez pomocy lekow!! od razu zapisala mi gonapeptyl na pekniecie i kazala dzialac bo bylybysmy glupie gdybysmy tego ie wykorzystaly ze organizm sam zadzialal. dobra wzielam zastrzyk i dzis byl podglad... i tu zdziwienie przeogromne i lekarka cieszabawkie jak male dziecko na swoje ulubione zabawki. pecherzyk pekl bo jest zapadniety i endometrium uwaga... !!!! 26.5 mm ja z wrazenia az usiadlam na dupie zamiast lezec haha. gin powiedziala ze tu bedzie ciaza i mam sie szykowac. mam brac duphaston i odstawiac stopniowo encorton ktory bralam zeby troche wyciszyć organizm. 30.01 robie bete.
    Super wiadomości :) Bardzo bardzo trzymam kciuki ja pamietam z poprzednich wątków ;)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka!!!! Jaaa ale szał trzymam kcuki i jasne, ze Cię pamiętam wracaj 30 z dobrymi wieściami :)

    Akceptacja!
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Trochę szczerości, dystansu i zrozumienia.
    Przeznaczenie - Tak. Z mężem mieszkaliśmy od siebie 20 km jedna szkoła, jedni znajomi, a poznaliśmy się w Rzymie na pielgrzymce z księdzem który i jego i mnie znał od małego i tam nas zapoznał. I przez to że mój M jest taki Uparty ehm... to jesteśmy już razem 11 lat, a po ślubie również 2 lata.
    Bardzo mało się kłócimy, ale sprzeczki są nieuniknione. Myślę że trzeba nad tym pracować. Ale od początku dużo rozmawiamy na różne tematy mówiąc o tym co myślimy co czujemy to bardzo dużo pomaga i wzmacnia związek, przybliża ;-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też to było przeznaczenie :) poznaliśmy się w internecie, grając online w bilard w pokoju Gdańsk a oboje jesteśmy z Krakowa ;) potem rozmowy na GG do 3w nocy. A potem okazało się że oboje się urodziliśmy tego samego dnia i miesiąca i też tego dnia w nasze urodziny wzięliśmy ślub :) dostalam najlepszy prezent ! Mąż był mi przeznaczony - koniec kropka :)
    Jestesmy strasznie szczesliwi i nam też tylko brakuje dzieciątka do szczęścia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 20:39

    Ewelinaaaa, _Hania, NiecierpliwaKarolina, MiSia :) lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    U nas też to było przeznaczenie :) poznaliśmy się w internecie, grając online w bilard w pokoju Gdańsk a oboje jesteśmy z Krakowa ;) potem rozmowy na GG do 3w nocy. A potem okazało się że oboje się urodziliśmy tego samego dnia i miesiąca i też tego dnia w nasze urodziny wzięliśmy ślub :) dostalam najlepszy prezent ! Mąż był mi przeznaczony - koniec kropka :)
    Jestesmy strasznie szczesliwi i nam też tylko brakuje dzieciątka do szczęścia :)

    My w mmorpg :P dał mi swój nr... Też na początku pisaliśmy, potem gadaliśmy na skype 9 h :D i przyjechał do mnie... ponad 500 km nas dzieliło :) jesteśmy ze sobą 7,5 a małżeństwem 2 lata :) na dobre i na złe :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Dziewczyny rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Trochę szczerości, dystansu i zrozumienia.
    Przeznaczenie - Tak. Z mężem mieszkaliśmy od siebie 20 km jedna szkoła, jedni znajomi, a poznaliśmy się w Rzymie na pielgrzymce z księdzem który i jego i mnie znał od małego i tam nas zapoznał. I przez to że mój M jest taki Uparty ehm... to jesteśmy już razem 11 lat, a po ślubie również 2 lata.
    Bardzo mało się kłócimy, ale sprzeczki są nieuniknione. Myślę że trzeba nad tym pracować. Ale od początku dużo rozmawiamy na różne tematy mówiąc o tym co myślimy co czujemy to bardzo dużo pomaga i wzmacnia związek, przybliża ;-)

    Dokładnie, rozmowa jest bardzo ważna, my mieliśmy problemy z mówieniem... Ale wypracowaliśmy sobie sposób... Pisania :) Listów o tym co boli, co ciężej było powiedzieć i teraz potrafimy rozmawiać szczerze o wszystkim.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dokładnie, rozmowa jest bardzo ważna, my mieliśmy problemy z mówieniem... Ale wypracowaliśmy sobie sposób... Pisania :) Listów o tym co boli, co ciężej było powiedzieć i teraz potrafimy rozmawiać szczerze o wszystkim.


    U nas na początku też było ciężko wprost rozmawiać ale wiedzieliśmy że musimy zacząć pracować nad związkiem i nad sobą. I z biegiem czasu opracowaliśmy swoje sposoby. Z tym że do tych rozmów potrzebne są obie połówki w pojedynkę ciężko coś zdziałać.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ