X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    U nas na początku też było ciężko wprost rozmawiać ale wiedzieliśmy że musimy zacząć pracować nad związkiem i nad sobą. I z biegiem czasu opracowaliśmy swoje sposoby. Z tym że do tych rozmów potrzebne są obie połówki w pojedynkę ciężko coś zdziałać.

    Związek to dwie osoby, więc nie ma mowy o jednej :) nigdy nic jedna nie zrobi, jak druga nie chce i nie zależy jej ;)

    Marryy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż pierwszy mnie wypatrzył :D dzieliło nas 70 km, my mieliśmy bardzo burzliwe początki tak na dobrą sprawę po ślubie dopiero zdystansowaliśmy się do pewnych rzeczy i zaczęliśmy ze sobą rozmawiać :) dużo osób nam nie dawało szansy a jednak :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag podobno 2h przed testem nie można pić. Ja tak zawsze robię.

    Staraczka pamiętam :) ale nie rozumiem... jesteś w ciąży??

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mąż pierwszy mnie wypatrzył :D dzieliło nas 70 km, my mieliśmy bardzo burzliwe początki tak na dobrą sprawę po ślubie dopiero zdystansowaliśmy się do pewnych rzeczy i zaczęliśmy ze sobą rozmawiać :) dużo osób nam nie dawało szansy a jednak :)

    Nam za to powtarzali, że od początku jesteśmy jak stare dobre małżeństwo :P :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie to trochę denerwowalo i denerwuje szczególnie od strony mojego M takie dogadywanie. Ze za nim tyle się oglądało więc przed ślubem jeszcze różnie może być. Ze ja młoda to się sto razy rozmyśle. Ze jesteśmy całkiem różni. Każdy wiedzial Lepiej. Ale cieszę się że mój już trochę rzeczy zrozumiał i patrzy na te teksty z przymrużeniem oka

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    A mnie to trochę denerwowalo i denerwuje szczególnie od strony mojego M takie dogadywanie. Ze za nim tyle się oglądało więc przed ślubem jeszcze różnie może być. Ze ja młoda to się sto razy rozmyśle. Ze jesteśmy całkiem różni. Każdy wiedzial Lepiej. Ale cieszę się że mój już trochę rzeczy zrozumiał i patrzy na te teksty z przymrużeniem oka

    Hmm.... Nie wiem jaki w tym ludzie mają interes, z takim gadaniem...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    My w mmorpg :P dał mi swój nr... Też na początku pisaliśmy, potem gadaliśmy na skype 9 h :D i przyjechał do mnie... ponad 500 km nas dzieliło :) jesteśmy ze sobą 7,5 a małżeństwem 2 lata :) na dobre i na złe :D

    Nas dzieliło dokładnie 10 km :D nie mogłam uwierzyć że dwoje ludzi może się tak poznać :)
    Na studniówce byłam jeszcze ze swoim wcześniejszym chłopakiem a tydzień później w internecie poznałam Męża :) spotkaliśmy się pierwszy raz w ostatki jakoś w lutym :) i teraz w lutym to już 8 lat będzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 21:33

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Nas dzieliło dokładnie 10 km :D nie mogłam uwierzyć że swoje ludzi może się tak poznać :)
    Na studniówce byłam jeszcze ze swoim wcześniejszym chłopakiem a tydzień później w internecie poznałam Męża :) spotkaliśmy się pierwszy raz w ostatki jakoś w lutym :) i teraz w lutym to już 8 lat będzie ;)

    My jakoś po ok 2 miesiącach bo on wyjeżdżał za granicę grać :) Ale nie wierzyłam, że przyjedzie :P a przyjeżdżał często... I często podróż trwała ponad 10 h pociągiem albo i 16 :) wakacje zawsze razem, mieszkamy ze sobą od 3 lat, na swoim M od roku :) Kiedyś nie sądziłabym, że tak mi się życie dobrze ułoży, bo pierwsze 5 lat... To naprawdę u mnie było tragicznie, zdrowie i zdrowie w rodzinie...

    SMag lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my dziewczyny z moim mężem poznaliśmy się na plaży jak miałam 14 lat:D potem przez dwa lata nie mieliśmy kontaktu i tak po czasie wypatrzył mnie na naszej klasie:D pisaliśmy ze sobą cztery lata nie widując się (dzieliło nas 200 km), aż w końcu przyjechał mnie odwiedzić i jesteśmy już razem 8 lat (w tym dwa lata na odległość:(), a dzisiaj po 12 cs otrzymaliśmy najwspanialszą wiadomość na świecie!

    Dziewczyny udało się jestem w ciąży!:)

    SMag, Marryy, NiecierpliwaKarolina, Ikulinka29, Almond, Seli, MiSia :), Karolcia27, Ineczka, pumka1990, Sanka lubią tę wiadomość

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    a my dziewczyny z moim mężem poznaliśmy się na plaży jak miałam 14 lat:D potem przez dwa lata nie mieliśmy kontaktu i tak po czasie wypatrzył mnie na naszej klasie:D pisaliśmy ze sobą cztery lata nie widując się (dzieliło nas 200 km), aż w końcu przyjechał mnie odwiedzić i jesteśmy już razem 8 lat (w tym dwa lata na odległość:(), a dzisiaj po 12 cs otrzymaliśmy najwspanialszą wiadomość na świecie!

    Dziewczyny udało się jestem w ciąży!:)


    Super gratulacje kochana, pokaż teścik ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam bete :) a mój wynik 13 dpo 254,18

    Magda - mbc, Chichibi, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Moja siostra zaszła w ciąze w 3cs przy karmieniu piersia( miała regularne okresy juz ),jak byla na wizycie pytała lekarza czy ma odstawic synka od piersi w zwiazku z ciaza to powiedział jej ze nie ma takiej potrzeby , że może karmic nadal. Odstawiła malego w 5 miesiacu ciazy bodajże.


    My staramy się 2cykl ale dzisiaj powiedział że owulacji nie ma i że ja jestem z tych raczej które muszę odstawić żeby zajść w ciążę

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa super!!!! GRATULACJE!!!! WSTAW FOTO TESTU lubię cieszyć oko || krecha mi :)

    Akceptacja!
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. Może pierwsze się przedstawię.
    Jestem Klaudia za miesiąc mam 22 lata jestem mamą 11 miesięcznego chłopczyka.
    Przygode z ovu zaczęłam jeszcze w 2016r.a nawet końcem 2015. W 2016 udało się i stałam się mama dokładnie w maju.

    Teraz was witam w obecnym roku 2018 po długiej przerwie. Ostatnia miesiączkę miałam 31.12 kolejna mam dostać 27.01 Jednak serduszkowalismy z mężem mniej więcej w owulacje lub dzień po .
    Dziś mam 20 dc temperatura nadal wysoka .
    W 17 dc miałam spadek oraz w 19 dc.

    Edit: zapomniałam dodać owulacja w 14dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 22:09

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem co robić w kwietniu M wyzjezda za granicę i będzie wracał co 5tyg na 2tyg będzie ciężko się wszczelic w płodne :( i dlatego coraz bardziej myślę od odstawieniu od piersi żeby jak najlepiej wykorzystać najbliższe cykle ale serce krwawi :( decyzja ciężka :(

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa gratulacje !!! Dużo zdrówka dla Was :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 22:20

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    a my dziewczyny z moim mężem poznaliśmy się na plaży jak miałam 14 lat:D potem przez dwa lata nie mieliśmy kontaktu i tak po czasie wypatrzył mnie na naszej klasie:D pisaliśmy ze sobą cztery lata nie widując się (dzieliło nas 200 km), aż w końcu przyjechał mnie odwiedzić i jesteśmy już razem 8 lat (w tym dwa lata na odległość:(), a dzisiaj po 12 cs otrzymaliśmy najwspanialszą wiadomość na świecie!

    Dziewczyny udało się jestem w ciąży!:)
    Żel i ovarin pomogły ? :)

    LISTA STARACZEK

  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovarin napewno bo dzięki niemu miałam krótsze cykle :) a co do żelu to ciężko powiedzieć :P napewno dawał większy poślizg ;p

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Ovarin napewno bo dzięki niemu miałam krótsze cykle :) a co do żelu to ciężko powiedzieć :P napewno dawał większy poślizg ;p
    Gratulacje

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hej. nie wiem czy mnie pamietacie bylan na listopadowkach i grudniowkach. w grudniu odstawilam wszystkie leki bo zrobilismy przerwę od stymulacji. jakiez bylo moje zdziwienie w te srode jak pojechalam do gi. na kontrole i po recepte na metformax. patrzymy a ta. pecherzyk 21.5 mm urosl sam bez pomocy lekow!! od razu zapisala mi gonapeptyl na pekniecie i kazala dzialac bo bylybysmy glupie gdybysmy tego ie wykorzystaly ze organizm sam zadzialal. dobra wzielam zastrzyk i dzis byl podglad... i tu zdziwienie przeogromne i lekarka cieszabawkie jak male dziecko na swoje ulubione zabawki. pecherzyk pekl bo jest zapadniety i endometrium uwaga... !!!! 26.5 mm ja z wrazenia az usiadlam na dupie zamiast lezec haha. gin powiedziala ze tu bedzie ciaza i mam sie szykowac. mam brac duphaston i odstawiac stopniowo encorton ktory bralam zeby troche wyciszyć organizm. 30.01 robie bete.

    Cudnie słyszeć takie wieści :-) trzymam mocno kciuki!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ