X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka dziewczyny chyba zaziebilam pecherz! szlak by to trafil lekko mnie pobolewa pecherz. a na to wszystko chyba zqczyna sie grzybica. smaruje sie od wczoraj clotrimazolum ale chyba skonczy sie na globulkach..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    U mnie przyszla @ kolejny cykl stracony .Dzisiaj sobie poplacze bo nie zwytrzymam :(
    Tulę mocno !:* :*

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ikulinka oby ten byl tym ostatnim

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    kurka dziewczyny chyba zaziebilam pecherz! szlak by to trafil lekko mnie pobolewa pecherz. a na to wszystko chyba zqczyna sie grzybica. smaruje sie od wczoraj clotrimazolum ale chyba skonczy sie na globulkach..

    Ratuj się żurawiną albo sokiem z żurawiny i zaopatrz się w gynomed active. Bierz się 2 tabletki w cyklu. Najpierw jedna a później kolejna 5 dnia. Zanim się jeszcze coś rozwinęło na maksa może się uda zadziałać :)

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Starałam się nadrobić ale tyle wpisów, wątków, że pomylę pewnie osoby i tyle z tego będzie.
    Widzę jednak, że w najbliższych dnia mamy kilka testujących dziewczyn :-) Cały czas czekam z niecierpliwoscią na wasze wyniki :)

    U mnie ciągle brązowe plamienie po okresie, bardzo dużo tego, noszę wkładkę. Nie wiem co jest :/ Już 7dc, zazwyczaj 4 już miałam troche plamienia i tyle. Ale o 50 dniowym cyklu pewnie mogą wystąpić anomalie.

    SMAG miłych działań! :D Jajniki pracują, super!! Szkoda, że aż 2 tyg czekania na potwierdzenie czy się udało :)

    Ja w ogóle nie czuje jajników po tej stymulacji :/

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    U mnie przyszla @ kolejny cykl stracony .Dzisiaj sobie poplacze bo nie zwytrzymam :(

    Wiem co czujesz :( ja za chwilę też przywitam @ najpóźniej pojutrze :( Musimy myśleć że kolejny cykl to nowe starania, które skończą się fasolką :)

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Ratuj się żurawiną albo sokiem z żurawiny i zaopatrz się w gynomed active. Bierz się 2 tabletki w cyklu. Najpierw jedna a później kolejna 5 dnia. Zanim się jeszcze coś rozwinęło na maksa może się uda zadziałać :)
    dostalam od gin na zapas pimafucin kazala brac gdyby sie pojawila grzybica bo to bezpieczne w razie ciazy.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Fsh 6.62mlU/ml
    Faza folikularna 3.5 12.5
    Faza owulacyjna 4.7 21.5
    Faza lutealna 1.7 7.7
    Prl 16.350ng/ml 4.8 23.3
    LH 4.71 mlU/ml
    ESTRADIOL 144pg/ml
    Faza folikularna 12.5 166
    Faza owulacji 88.8 498
    Faza lutealna 43.8 211
    Co myślicie o tych wynikach ? :-)

    A który to dzień cyklu?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    dostalam od gin na zapas pimafucin kazala brac gdyby sie pojawila grzybica bo to bezpieczne w razie ciazy.

    Ja zawsze zaczynam od mniejszego kalibru. Gynomed uwalnia się stopniowo i to bardziej probiotyk.. mnie już parę razy uratował przed antybiotykiem :)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to globulki czy tabletki do polykania? bez recepty?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ojejku NiecierpliwaOna co się stało? Bardzo mi przykro, mam nadzieję że długo tu u nas nie zabawisz i szybko wrócisz na fioletową :*

    Poronienie zatrzymane

    A tak naprawdę,to co niektóre się zasiedziały na tej różowej i musiałam po nie wrócić

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    a co to globulki czy tabletki do polykania? bez recepty?

    To są tabletki dopochwowe
    https://www.aptekagemini.pl/gynomed-vaginal-active-6-tabletek-dopochwowych.html

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest to samo co Lactovaginal?

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobny ale podobno nie to samo.. U mnie po Lactovaginalu i tak kończyło się antybiotykiem...a ten nie zapeszając (tfu,tfu) jak na razie sprawuje się idealnie. Na początku tego cyklu zaraz po okresie zaczynała się za mną pałętać jakaś paskuda więc bach tablety i do tej pory nic się nie dzieje.. poza tym że @ się zbliża wielkimi krokami.
    Natalia Ty stosowałaś conceive plus?? Możesz coś o nim napisać? Myślę o zakupie tego w tubce ale nie bardzo wiem jak jakm go używać. Sprawdzą się zwykłe strzykawki?

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie.. i w sumie nie wiem czy sie cieszyc czy nie, ale generalnie endo piekne idealne, co so pecherzykow juz mniej optymistycznie, ale prawy jajnik sie obudzil 1szy raz od 6mcy :-) pecherzyki teoche male, mam 2 dominujace na prawym 12 i 14mm. Gin mowila, ze nie wyglada to tak jakbysmy chcialy ale ze nie jest tez zle i mam przyjsc we wtorek i zonaczyc czy cos uroslo i peklo albo poda mi wtedy zastrzyk... no i znowu czekanie.. :(

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa współczuję:(

    My w tym cuklu uzywalismy prefert. Zachwyceni oboje.

    Coś nikt nie testuje ostatnio.
    Zdecydowałam, że w tym cyklu testuję tylko w przypadku wyraźnych moich objawów ciąży.

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    A który to dzień cyklu?
    Malami90 robiłam je w 4dc pierwszego dnia nie liczę bo były tylko plemienia:-)

    Dorka
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Ja juz po wizycie.. i w sumie nie wiem czy sie cieszyc czy nie, ale generalnie endo piekne idealne, co so pecherzykow juz mniej optymistycznie, ale prawy jajnik sie obudzil 1szy raz od 6mcy :-) pecherzyki teoche male, mam 2 dominujace na prawym 12 i 14mm. Gin mowila, ze nie wyglada to tak jakbysmy chcialy ale ze nie jest tez zle i mam przyjsc we wtorek i zonaczyc czy cos uroslo i peklo albo poda mi wtedy zastrzyk... no i znowu czekanie.. :(
    A który to Twój dzień cyklu ?
    Ja trzymam kciuki żeby ładnie urosły :* no i super że jajnik się obudził :)

    Iskierka ja używam od tego cyklu conceive plus. Kupiłam w tubie 75 ml w aptece Geminii za 49 zł. Osobno dokupiłam strzykawki i przed <3 wstrzykuje sobie. 4 ml ;)

    LISTA STARACZEK

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    NiecierpliwaKarolina 11 dpo za 2 dni termin @

    Hmmm.... to może faktycznie powtórz rano test albo idź na betę.
    Trzymam kciuki :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    A który to Twój dzień cyklu ?
    Ja trzymam kciuki żeby ładnie urosły :* no i super że jajnik się obudził :)

    Iskierka ja używam od tego cyklu conceive plus. Kupiłam w tubie 75 ml w aptece Geminii za 49 zł. Osobno dokupiłam strzykawki i przed <3 wstrzykuje sobie. 4 ml ;)

    Almond najważniejsze że coś się dzieje i że jajnik ruszył. Powolutku się rozkręci. Może potrzebuje odrobinkę więcej czasu??

    Smag takie najzwyklejsze strzykawki czy musza być jakies specjalne??

    Dziewczyny podpowiedzcie co jest naistotniejsze i co można dołożyć do prolaktyny w 3dc?? Licze że jak pójdę do nowego gina to coś mi zleci dlatego nie za bardzo chce szaleć z badaniami, ale ta prolaktyna jakoś nie daje mi spokoju..

‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ