X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Smag takie najzwyklejsze strzykawki czy musza być jakies specjalne??

    Ja kupiłam zwykle, takie pakowane po jednej sztuce. Możesz też kupić ten żel w aplikatorach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 19:18

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja czuję że nic z tego nie będzie w tym cyklu. Brałam teraz prysznic i wydaje mi się że szyjkę mam nisko i twarda i śluz taki kremowy lepki...
    Ryczeć mi się chce... :(

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almon, jeszcze mają chwilę, żeby urosnąć ;-) Nie stresuj się na zapas, za kilka dni mogą być piękne, a może owu będziesz miała koło 16 dc?

    Dałaś mi nadzieję, że obudził Ci się jajnik <3 Ja się dowiem w poniedziałek.

    Sung, objawy ciążowe mogą nie nadejść przez kilka tygodni od owulacji ;-) Chyba, że brak @ traktujesz jako objaw i wtedy będziesz testować ;-) Ja też będę testować w 14 dpo dopiero. A objawy to pewnie będę i tak mieć ciążowe ;p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny ja czuję że nic z tego nie będzie w tym cyklu. Brałam teraz prysznic i wydaje mi się że szyjkę mam nisko i twarda i śluz taki kremowy lepki...
    Ryczeć mi się chce... :(

    Hej, hej. Nie załamuj się! Może już po owulacji? Wydaje mi się, że w dniu owulacji może już być kremowy śluz, bo owuacja występuje najczęściej dzień po ostatnim dniu śluzu płodnego. A kiedy idziesz teraz na monit? :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag to moj 12dc, ja mam cykle 29-32 dni, wiec gin mowil ze pewnie owulacja bedzie kolo srodu w 18dc i ze tez jest to okey, ale juz sie napalilam ze przy stymulacji urosnie mi piekny pecherzyk wczesniej. Plusy takie ze prawy jjnik zaczal dzialac:) i endo jest bardzo ladne. Mowila ze czesto w 1szym cyklu sa lekkie zabirzenia przy stymulacji i ze bedzie dobrze, wiec nie pozostaje mi nic innego jak ufac i czekac:-) uprzedzil ze sa 2 jajeczka dominujace i wygladaja na dosc mocno pobudzone i ze moga peknac 2 na raz

    Smag moze juz po owulacji??

    Dzieki Hania:** u Ciebie jak tam przy clo?? Koedy monitoring?? Trzymam mocno kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 17:42

    _Hania lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Hej, hej. Nie załamuj się! Może już po owulacji? Wydaje mi się, że w dniu owulacji może już być kremowy śluz, bo owuacja występuje najczęściej dzień po ostatnim dniu śluzu płodnego. A kiedy idziesz teraz na monit? :)
    Nie wiem już sama... Dziś mamy jeszcze <3 ale jakoś się podlamalam..
    Muszę się wziąć w garść..
    Nie mam w planie narazie monitoringu. Lekarka kazała mi przyjść na początku cyklu jak się nie uda żeby zobaczyć co się tam dzieje czy są pęcherzyki. Ale raczej nie wstrzele się @ i terminem do niej więc może pójdę do tej innej .

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    SMag to moj 12dc, ja mam cykle 29-32 dni, wiec gin mowil ze pewnie owulacja bedzie kolo srodu w 18dc i ze tez jest to okey, ale juz sie napalilam ze przy stymulacji urosnie mi piekny pecherzyk wczesniej. Plusy takie ze prawy jjnik zaczal dzialac:) i endo jest bardzo ladne. Mowila ze czesto w 1szym cyklu sa lekkie zabirzenia przy stymulacji i ze bedzie dobrze, wiec nie pozostaje mi nic innego jak ufac i czekac:-) uprzedzil ze sa 2 jajeczka dominujace i wygladaja na dosc mocno pobudzone i ze moga peknac 2 na raz

    Smag moze juz po owulacji??

    To jeszcze mają czas żeby urosnąć. Trzymam kciuki !;*

    Nie wiem.. wczoraj zastrzyk zrobiłam i już byłoby po owulacji ? A dziś jajniki tak bolą i podbrzusze ? Może od dupka ?
    Boże..chyba zwariuje przez te dwa tygodnie do testowania albo @.....
    Edit:
    Znalazłam takie info :
    "Tuż przed wystąpieniem owulacji śluz traci swą rozciągliwość. Jest to śluz typu P, produkowany przez najwyższą partię szyjki macicy. Jest on rzadszy i mniej rozciągliwy, niż śluz S ale jest niezwykle śliski i to się daje odczuć u wejścia pochwy. Ostatni dzień produkcji śluzu P jest najbardziej płodnym dniem cyklu. "

    Zobaczymy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 17:56

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:* dosłownie nie mam chwilki w tym tygodniu, żeby tutaj zajrzeć i przeczytać wszystkie posty:( u mnie w miarę okej, mąż powoli dochodzi do siebie, u mnie wczoraj skończył się @ a już od rana bolą mniej jajniki - raz prawy, raz lewy, nie mam pojęcia co może być przyczyną, wizyta u gin dopiero za równy tydzień, w sobotę powtórzę jeszcze ten cholerny estradiol...

    NiecierpliwaOna jestem z Tobą, tulę mocno, nie wiem co się wydarzyło, ale pomodlę się za Ciebie i za Nas wszystkie:*
    Nadal trzymam kciuki za wszystkie testujące jeszcze w styczniu:) ja co prawda w nowym cyklu jeszcze nie serduszkowałam, ale mąż kiepsko się czuje, kładzie się już o 19 i zasypia, więc nie będę go jeszcze dodatkowo męczyć, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni:)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny ja czuję że nic z tego nie będzie w tym cyklu. Brałam teraz prysznic i wydaje mi się że szyjkę mam nisko i twarda i śluz taki kremowy lepki...
    Ryczeć mi się chce... :(
    Hej smag nie załamuj się.. wszystkich pocieszasz i podtrzymujesz na duchu..najważniejsze że coś się już ruszyło.. jajnik.. :-) Bądź dobrej myśli.. :-) Trzymam kciuki bardzo mocno :-)

    SMag lubi tę wiadomość

    Dorka
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond ja dzisiaj ostatnie CLO (7 dzien cyku). Monitoring mam w poniedziałek. Nie czuję jajników niestety, ale ja jeszcze mam plamienie po @, więc daje im jeszcze czas na rozruszanie :-)

    Dwa pęcherzyki? Brzmi dobrze :-) Chciałabyś bliźniaki?

    Ciekawe jakie statystyki ciąż mnogich po stymulacji :) Ja bym mogła dwójkę mieć za jednym razem. Ale modlę się, żeby chociaż na 1 pęcherzyk obudził się mój spiacy jajnik.

    SMAG tak, w dniu owu śluz już nie jest podobno płodny, więc proszę się nie denerwować. Pamiętaj też, że po staranich też masz inny śluz, więc teraz odetchnij i bądź dobrej myśli <3

    Ja idę na monitoring też po pęknięciu właśnie, lekarz kazał mi się pokazać, ale zobaczę, czy w ogóle coś urosło.

    Karolcia, dobrze, że już mąż lepiej. Wszystko powoli wróci do normy, po takich perypetiach mogłoby Wam się udać! :)

    SMag, Karolcia27 lubią tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • KingaF Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dołączyłam do was nie dawno.
    Czytajac Wasze wpisy zaczynam miec nadzieje na dwie kreseczki.
    Staramy sie z mezem o dziecko od trzech lat. ja mam stwierdzone PCOS. wlasnie jestem w pierwszym cyklu z CLO. mam nadzieje ze sie uda. na monitoring jade dopiero 2 lutego. mam nadzieje ze cos sie wydarzy.

    staramySIE
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna bardzo mi przykro :( trzymaj się kochana

    Ktoś testuje na dniach? Trzymam kciuki :)

    KingaF lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, moja wizyta u gin zbliża się wielkimi krokami. Jutro jadę na 12 jakoś dziwnie się denerwuje. Ale może powie mi chociaż czy była owulacja bo dzisiaj 45dc. Na początku w 3dc robiłam badania tsh 3,86 więc zadowolona nie jestem. Estradiol 60,55 Fsh 5,8 LH 7,62 testosteron 1,79. Co myślicie o nich?

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag, za wcześnie na ryki! :D nie sprawdzałas chyba regularnie szyjki wiec nie wiadomo co Ty tam dziś wyczułaś :P

    Almond, ja mam co prawda 7dc, ale pęcherzykowo i monitoringowi idziemy łeb w łeb :D w poniedzialek tez może masz wizytę u gina? :D

    Ale nas się dużo w tym miesiącu stymuluje i monitoruje... :D będzie wysyp w lutym taki ze hoho :D <3

    SMag, Almond lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Smag, za wcześnie na ryki! :D nie sprawdzałas chyba regularnie szyjki wiec nie wiadomo co Ty tam dziś wyczułaś :P

    Almond, ja mam co prawda 7dc, ale pęcherzykowo i monitoringowi idziemy łeb w łeb :D w poniedzialek tez może masz wizytę u gina? :D

    Ale nas się dużo w tym miesiącu stymuluje i monitoruje... :D będzie wysyp w lutym taki ze hoho :D <3

    Kochana, masz już w 7dc monitoring i ponad 10 mm pęcherzyki? ;-)

    Jezus ja 7 dc i jeszcze z @ walczę!

    Zazdroo

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 masz rację, nie sprawdzałam szyjki regularnie bo bałam się że nabawie się jakiejś infekcji . Było <3 i trochę mi lepiej ;-)
    Pęcherzyk masz super :) też mialam w 7dc 11mm :D w 14 17,5mm - ciekawe jak będzie u Ciebie :) trzymam kciuki! Masz stymulację czy naturalnie ? (Może pisałaś, ale nie pamiętam)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 19:57

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Hej smag nie załamuj się.. wszystkich pocieszasz i podtrzymujesz na duchu..najważniejsze że coś się już ruszyło.. jajnik.. :-) Bądź dobrej myśli.. :-) Trzymam kciuki bardzo mocno :-)
    Dzięki ;* ;*

    LISTA STARACZEK

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałem do gin mam wziac pimafucin bo yo drugi grzybek w ciagu 2miesiecy. wczesniej obeszlo sie bez. wiec biore i czekam na cud

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Kochana, masz już w 7dc monitoring i ponad 10 mm pęcherzyki? ;-)

    Jezus ja 7 dc i jeszcze z @ walczę!

    Zazdroo

    Tak, sama się zdziwiłam i lekarz w sumie tez :) aczkolwiek wydawało mi się, ze czułam oba jajniki a pecherzyki obydwa są na prawym i już teraz oczywiście czuje tylko prawy :P ja mam bardzo krótkie miesiączki wiec może dlatego tak szybko :)

    SMag wrote:
    1000 masz rację, nie sprawdzałam szyjki regularnie bo bałam się że nabawie się jakiejś infekcji . Było <3 i trochę mi lepiej ;-)
    Pęcherzyk masz super :) też mialam w 7dc 11mm :D w 14 17,5mm - ciekawe jak będzie u Ciebie :) trzymam kciuki! Masz stymulację czy naturalnie ? (Może pisałaś, ale nie pamiętam)

    Właśnie spojrzałam na Twój wykres i miałam pisać, ze bez znaczenia czy była owu czy dopiero będzie skoro tak intensywnie działaliście :) a ja pierwszy miesiąc się stymuluje Fostimonem :) i mam nadzieje ze ostatni :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 20:15

    SMag lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Smag, za wcześnie na ryki! :D nie sprawdzałas chyba regularnie szyjki wiec nie wiadomo co Ty tam dziś wyczułaś :P

    Almond, ja mam co prawda 7dc, ale pęcherzykowo i monitoringowi idziemy łeb w łeb :D w poniedzialek tez może masz wizytę u gina? :D

    Ale nas się dużo w tym miesiącu stymuluje i monitoruje... :D będzie wysyp w lutym taki ze hoho :D <3

    Hahah tak mam w poniedziałek :D ja mam dluzsze cykle, to w 7dc tam nic nie bylo widac, ale uroslo cos wiec moze cos ruszyło:) ! Mam nadzieje, ze wsyztskie na walentynki dostaniemy piekny prezent! Ja juz rwz ujrzalam 14 II kreseczki, licze na to samo:)

    1000, SMag lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ