X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    kochana ja bede testowac jutro pojutrze i w ponuedzualek beta haha.
    Trzymam kciuki!

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry .
    Wczoraj zrobiłam bobo test kreska się pojawiła a potem znikla nie wiem co to za wadliwy test pierwszy raz z takim czymś się spotkalam.
    24.01 temp 37.16--> 25 dc (11 dpo )
    25.01 temp spadla do 37.04 ---> 26 dc tu był wykonywany test (12dpo)
    26.01 temp wzrosła 37.05 ----> 27 dc ---> 13 dpo
    Termin @ jutro
    Na wcześniejszych moich postach dodawałam wykres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 09:00

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame ja miałam mdłości po progesteronie. Który to dpo?

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Madame ja miałam mdłości po progesteronie. Który to dpo?

    Sugerując się testami owu to 11 dpo.

    Sung lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Witam Was w piąteczek!

    Dzisiaj rano było mi tak niedobrze, że wymiotowałam ;/
    Myślicie, że to przez luteinę? Czytałam ulotkę, ale nie ma wymiotów wymienionych jako skutek uboczny. Mogłam ją przedawkować? Lekarz przepisał mi ją bez badań ;/
    nie przedawkujesz ale moze powodowac mdlosxi

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Trzymam za was mocno kciuki i licze na to ze faktycznie pobijecie rekord zafasolkowania w lutym:) ja wam nie pomogę bo cykl bezowulacyjny niestety ale może marzec przyniesie mi dwie kreseczki :) za to postanowiłam porobić jeszcze w styczniu wszystkie badania i jak cos trzeba naprawic to od razu zaczynam kuracje ;)

    SMag mam nadzieje ze już lepiej dzis u Ciebie, nie trać nadzieji i tej pozytywnej energii, którą nas nie raz zarażasz :) psmiwtaj ze dopóki @ nie ma to jest nadzieja, a nawet jak już w ostateczności @ przyjdzie to są jeszcze kolejne cykle, będzie dobrze :*

    Klaudy$ jeszcze nic straconego, ja tak nigdy nie miałam ale skoro na jutro masz termin @ to powtórz może jutro test i wyjdą normalnie II kreski i dołączysz do tych szczęśliwych zafasolkowanych :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 09:34

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dzień dobry .
    Wczoraj zrobiłam bobo test kreska się pojawiła a potem znikla nie wiem co to za wadliwy test pierwszy raz z takim czymś się spotkalam.
    24.01 temp 37.16--> 25 dc (11 dpo )
    25.01 temp spadla do 37.04 ---> 26 dc tu był wykonywany test (12dpo)
    26.01 temp wzrosła 37.05 ----> 27 dc ---> 13 dpo
    Termin @ jutro
    Na wcześniejszych moich postach dodawałam wykres
    A dzisiaj robiłaś test?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od rana afera, jak u którejś z Was (nie pamiętam, Natalia?) o test.... bo "jestem nie do zniesienia i nigdy się tak nie zachowuję".... :-/
    Mąż jest chory. Myślę, że to tłumaczy wszystko ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny! Trzymam za was mocno kciuki i licze na to ze faktycznie pobijecie rekord zafasolkowania w lutym:) ja wam nie pomogę bo cykl bezowulacyjny niestety ale może marzec przyniesie mi dwie kreseczki :) za to postanowiłam porobić jeszcze w styczniu wszystkie badania i jak cos trzeba naprawic to od razu zaczynam kuracje ;)

    SMag mam nadzieje ze już lepiej dzis u Ciebie, nie trać nadzieji i tej pozytywnej energii, którą nas nie raz zarażasz :) psmiwtaj ze dopóki @ nie ma to jest nadzieja, a nawet jak już w ostateczności @ przyjdzie to są jeszcze kolejne cykle, będzie dobrze :*

    Dzięki Natalia ;* tak, dziś już mi lepiej. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać . Mam w planie testować 9 albo 10 luty, oczywiście jeśli wcześniej nie przyjdzie @. No ale to będą długie dwa tygodnie.
    Dziś może sobie zrobię paznokcie, jutro mam gości a w niedzielę też nie zamierzam się przemęczać, będę odpoczywać :)
    Za tydzień planujemy mała wycieczkę na Słowację do Doliny Bachledzkiej gdzie otwarli tą ścieżkę w koronach drzew:) więc mam nadzieję że te dwa tygodnie szybko zleca :)
    A Ty jesteś rocznik 91 ? Bo ja tak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 10:13

    LISTA STARACZEK

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    A dzisiaj robiłaś test?

    Niestety dziś nie robiłam bo wczoraj zapomniałam kupic. Jutro to zrobię :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dzięki Natalia ;* tak, dziś już mi lepiej. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać . Mam w planie testować 9 albo 10 luty, oczywiście jeśli wcześniej nie przyjdzie @. No ale to będą długie dwa tygodnie.
    Dziś może sobie zrobię paznokcie, jutro mam gości a w niedzielę też nie zamierzam się przemęczać, będę odpoczywać :)
    Za tydzień planujemy mała wycieczkę na Słowację do Doliny Bachledzkiej gdzie otwarli tą ścieżkę w koronach drzew:) więc mam nadzieję że te dwa tygodnie szybko zleca :)
    A Ty jesteś rocznik 91 ? Bo ja tak :)

    Zgadza się! :) czyli jesteśmy w podobnej sytuacji bo tez o pierwszego bobaska się starasz? Nie napisze żebyś nie myślała o tym bo wiem ze to się tak nie da ale postaraj się zorganizować sobie jak najwiecej zajęć ;) super z tą wycieczka, będziecie się dobrze bawic s wtedy czas szybciej leci! Pomysł sobie ze warto czekac na te dwie kreski! My myślimy aby pod koniec lutego wziąć urlopy i wybrac się jeszcze w góry zrelaksować bo trochę się obawiam ze to moja stresująca praca wpływa negatywnie na te nasze starania :/ a akurat wtedy wypada okres płodny (o ile nic się nie poprzesuwa) wiec może na wyjeździe by nam się udalo ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane! :-)

    Madame - luteinę tez miałam przepisywaną mimo dobrego progesteronu, zeby jeszcze lepiej przygotować się do zagnieżdżenia ;-) Więc chyba nie przedawkowałaś, tylko taki skutek uboczny.

    Smag - co do filmów ja bardzo lubię takie psychologiczne jak Wyspa Tajemnic, czy Koneser. Jak masz takie klimaty do polecenia to chętnie :)

    Staraczka - jeszcze jest wcześnie, oby już następny test wyszedł pozytywnie i żebyś oszczędziła sobie stresu do poniedziałku :)

    Klaudyś - "znikająca" kreska, często jest odbarwieniem które "wędruje" po teście, pojawia się a za chwilę przesuwa do samej góry i wsiąka. Może to było coś takiego? Bo jak jest wyższe stężenie bHCG, to się odbarwia linia testowa na stałe, może blednąć jeżeli bardzo bladzioch był. Powtórzyłaś dzisiaj test, żeby sprawdzić, to pewniejsze niż nasze opinie na ten temat ;-)

    A jakie plany na weekend? Mnie dziś mąż porywa z pracy, jedziemy na zakupy i robiemy wyżerke dla nas, rodziny i znajomych, pewnie w coś pogramy albo pooglądamy filmy :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania test powtórzę dziś.
    Może masz rację tylko w poprzednim cyklu czegoś takiego nie było może winna leży po stronie innego testu zawsze robiłam Comfort lady z dr. Max a tym razem kupiłam bobo test.
    No nic zobaczymy jutro
    Od wczoraj boli mnie brzuch jak na @ wiec czekam na dalszy rozwój

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Hania test powtórzę dziś.
    Może masz rację tylko w poprzednim cyklu czegoś takiego nie było może winna leży po stronie innego testu zawsze robiłam Comfort lady z dr. Max a tym razem kupiłam bobo test.
    No nic zobaczymy jutro
    Od wczoraj boli mnie brzuch jak na @ wiec czekam na dalszy rozwój

    Powtórz, jeżeli wczorajsza kreska miałaby oznaczać fasolke, to dzisiaj wyjdzie tym bardziej :) Dawaj znać!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Zgadza się! :) czyli jesteśmy w podobnej sytuacji bo tez o pierwszego bobaska się starasz? Nie napisze żebyś nie myślała o tym bo wiem ze to się tak nie da ale postaraj się zorganizować sobie jak najwiecej zajęć ;) super z tą wycieczka, będziecie się dobrze bawic s wtedy czas szybciej leci! Pomysł sobie ze warto czekac na te dwie kreski! My myślimy aby pod koniec lutego wziąć urlopy i wybrac się jeszcze w góry zrelaksować bo trochę się obawiam ze to moja stresująca praca wpływa negatywnie na te nasze starania :/ a akurat wtedy wypada okres płodny (o ile nic się nie poprzesuwa) wiec może na wyjeździe by nam się udalo ;)
    Wiem, postaram się :) tak, o pierwsze dziecko :) zrobiliśmy co się dało, teraz tylko można czekać na efekty :) muszę podejść do tego bardziej na luzie, że jak nie teraz to w przyszłym cyklu.
    Ja góry uwielbiam, zima jeździmy rzadko bo nie mamy ekwipunku, ale pozostałe trzy pory roku jak najbardziej ! Tatry, Pieniny kocham ❤️
    Myślę, że stres ma duży wpływ na starania więc jeśli tylko macie okazje to jak najbardziej :) nawet dwa dni oderwania się od codzienności dużo daje a co dopiero kilka dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 11:11

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Cześć Kochane! :-)

    Madame - luteinę tez miałam przepisywaną mimo dobrego progesteronu, zeby jeszcze lepiej przygotować się do zagnieżdżenia ;-) Więc chyba nie przedawkowałaś, tylko taki skutek uboczny.

    Smag - co do filmów ja bardzo lubię takie psychologiczne jak Wyspa Tajemnic, czy Koneser. Jak masz takie klimaty do polecenia to chętnie :)

    Staraczka - jeszcze jest wcześnie, oby już następny test wyszedł pozytywnie i żebyś oszczędziła sobie stresu do poniedziałku :)

    Klaudyś - "znikająca" kreska, często jest odbarwieniem które "wędruje" po teście, pojawia się a za chwilę przesuwa do samej góry i wsiąka. Może to było coś takiego? Bo jak jest wyższe stężenie bHCG, to się odbarwia linia testowa na stałe, może blednąć jeżeli bardzo bladzioch był. Powtórzyłaś dzisiaj test, żeby sprawdzić, to pewniejsze niż nasze opinie na ten temat ;-)

    A jakie plany na weekend? Mnie dziś mąż porywa z pracy, jedziemy na zakupy i robiemy wyżerke dla nas, rodziny i znajomych, pewnie w coś pogramy albo pooglądamy filmy :)

    Hania Rzekę tajemnic oglądałam - mega !
    Ja mogę Ci polecić :
    "Oszukana"
    "Labirynt"
    "Połączenie "
    "Utalentowany Pan Ripley"
    "Slaby punkt"
    "Seven"
    "Plan doskonały"
    "Telefon"
    "Prawnik z Lincolna"
    "Bogowie ulicy"

    U mnie tak jak pisalam, dziś luz, może paznokcie zrobię, chyba że mąż da się wyciągnąć na zakupy :D
    Jutro też będę pichcić dla rodzinki bo wpadają na obiad , a w sobotę relaks w domku :)

    LISTA STARACZEK

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :-) Życzę wszystkim udanego weekendu i pozytywnych testów:-) :-)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    Dorka
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Zmieniając temat może polecicie jakiś fajny film na weekend ? :) Kryminał, thriller, psychologiczny - coś z tego gatunku.

    Kilka tytułów z mojej listy best of the best z tej kategorii: Życie za życie, Zaginiona dziewczyna, Gra, Lęk pierwotny, Dla niej wszystko ;) Jeśli wszystkie oglądałas, to mów - rzucę kilka innych tytułów :D a w ogóle moim najukochańszym filmem ostatnich miesięcy jest „Lion. Droga do domu”, bardzo mnie poruszył, ale to akurat dramat - ja uwielbiam dramaty :)

    SMag lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    "Oszukana" Oglądałam
    "Labirynt" Oglądaam
    "Połączenie " ZOBACZĘ :-)
    "Utalentowany Pan Ripley" ZOBACZĘ :-)
    "Slaby punkt" Oglądałam
    "Seven" Oglądałam
    "Plan doskonały" Oglądałam
    "Telefon" chyba glądałam
    "Prawnik z Lincolna" Zobaczę :)
    "Bogowie ulicy" Oglądałam

    DZIĘKI!

    SMag lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Hania Rzekę tajemnic oglądałam - mega !
    Ja mogę Ci polecić :
    "Oszukana"
    "Labirynt"
    "Połączenie "
    "Utalentowany Pan Ripley"
    "Slaby punkt"
    "Seven"
    "Plan doskonały"
    "Telefon"
    "Prawnik z Lincolna"
    "Bogowie ulicy"

    U mnie tak jak pisalam, dziś luz, może paznokcie zrobię, chyba że mąż da się wyciągnąć na zakupy :D
    Jutro też będę pichcić dla rodzinki bo wpadają na obiad , a w sobotę relaks w domku :)

    Dwa pierwsze tytułu jakie sprawdziłam to Słaby punkt i Prawnik z Lincolna i przypomniał mi się w związku z tym jeden stary tytuł, który chyba wpisze się w te klimaty: „Czas zabijania”. Ale to staroć wiec pewnie widziałaś ;)

    SMag lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ