X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Kilka tytułów z mojej listy best of the best z tej kategorii: Życie za życie, Zaginiona dziewczyna, Gra, Lęk pierwotny, Dla niej wszystko ;) Jeśli wszystkie oglądałas, to mów - rzucę kilka innych tytułów :D a w ogóle moim najukochańszym filmem ostatnich miesięcy jest „Lion. Droga do domu”, bardzo mnie poruszył, ale to akurat dramat - ja uwielbiam dramaty :)

    Życie za życie super, oglądałam sama, w drenianej chatce w jakimś lesie na mazurach (obok był hotel ale i tak było strasznie bo mój ówczesny partner dopiero rano dojeżdżal. Super przeżycie i super film.

    Dziewczynę ogądała, lęk peirwony też, dla niej wszystko chyba tez,więc jestem głodna nowych tytułów :) Dramaty też mile widziane!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 11:06

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Kilka tytułów z mojej listy best of the best z tej kategorii: Życie za życie, Zaginiona dziewczyna, Gra, Lęk pierwotny, Dla niej wszystko ;) Jeśli wszystkie oglądałas, to mów - rzucę kilka innych tytułów :D a w ogóle moim najukochańszym filmem ostatnich miesięcy jest „Lion. Droga do domu”, bardzo mnie poruszył, ale to akurat dramat - ja uwielbiam dramaty :)
    Liona muszę obejrzeć :)
    Życie za życie widziałam ale chyba dawno temu. Zaginiona dziewczynę, grę i dla niej wszystko też :)

    Podawaj tytuły :)

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Życie za życie super, oglądałam sama, w drenianej chatce w jakimś lesie na mazurach (obok był hotel ale i tak było strasznie bo mój ówczesny partner dopiero rano dojeżdżal. Super przeżycie i super film.

    Dziewczynę ogądała, lęk peirwony też, dla niej wszystko chyba tez,więc jestem głodna nowych tytułów :) Dramaty też mile widziane!

    Hania, widzę, ze filmowa z Ciebie dziewczyna i ciężko Cię zaskoczyć :D ale spróbuje :D z dramatów polecam bardzo tego Liona! A poza tym może Babel, 21 gramów, Miasto gniewu (3 filmy na to samo kopyto, ale to bardzo fajne kopyto), Slumdog, Pan od muzyki, Doskonały świat, Uśpieni, Krwawy diament, Hotel Rwanda :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Oszukana" i "Labirynt" polecam bardzo! Mi się wryły w pamięć !

    Polecam jeszcze :
    "Zniewolony. 12 years a Slave"
    "Służące"
    "Zodiak"
    "Snajper"
    "Światło między oceanami" - jak ktoś lubi to najpierw książka :)
    "Chłopiec w pasiastej piżamie" - piękny.
    "Bogowie ulicy"
    "127 godzin"


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 11:24

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Liona muszę obejrzeć :)
    Życie za życie widziałam ale chyba dawno temu. Zaginiona dziewczynę, grę i dla niej wszystko też :)

    Podawaj tytuły :)

    No to jade dalej: Prawo zemsty, Człowiek w ogniu, Pokój, Jeniec, Ip man, Oldboy (ten koreański, nowej wersji nie widziałam), Bez mojej zgody, Sędzia

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kontekście filmów to polecam:
    "Kryptonim U.N.C.L.E"
    "Powieść Henrego"
    "Król Artur Legenda miecza"
    "Siedmiu wspaniałych "
    "Atomic blonde"
    "Kong wyspa czaszki"
    "Bodyguard zawodowiec"
    "Marsjanin"
    "Malowany welon"

    SMag lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny właśnie się dowiedziałam moja szefowa jest ciąży, pogratulowałam jej ale tak ryczeć mi się chce.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    No to jade dalej: Prawo zemsty, Człowiek w ogniu, Pokój, Jeniec, Ip man, Oldboy (ten koreański, nowej wersji nie widziałam), Bez mojej zgody, Sędzia
    Prawo zemsty, człowiek w ogniu, jeniec, bez mojej zgody, sedzia- widziałam i wszystkie mega ! !

    Pokój dopisuje do listy.
    Na liście mam jeszcze "Przełęcz ocalonych" .

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    W kontekście filmów to polecam:
    "Kryptonim U.N.C.L.E"
    "Powieść Henrego"
    "Król Artur Legenda miecza"
    "Siedmiu wspaniałych "
    "Atomic blonde"
    "Kong wyspa czaszki"
    "Bodyguard zawodowiec"
    "Marsjanin"
    "Malowany welon"

    Marsjanina oglądałam i Króla Artura w kinie bo tam gra moja platoniczna miłość :D boski Charlie Hunnam- chciałam go widzieć w pelnej okazałości :D który btw gra główną rolę w serialu Sons od Anarchy, który tu polecałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 11:45

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze polecam "Gwiazd naszych wina" - czytałam książkę potem film obejrzałam. Po tym filmie naprawdę byłam wdzięczna, że jestem zdrowa i męża mam zdrowego i że mogliśmy się spotkać w takich okolicznościach w jakich się spotkaliśmy :)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    DZiewczyny właśnie się dowiedziałam moja szefowa jest ciąży, pogratulowałam jej ale tak ryczeć mi się chce.
    Tulę :* bo wiem co czujesz. Każdej z nas jest napewno trochę przykro jak teraz słyszy o ciąży kogoś znajomego. Ale jak tu dziewczyny piszą, na każdą z nas przyjdzie czas i będziemy się mogły cieszyć naszym małym szczęściem :)

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi podpisuje się pod tym co napisała SMag- na pewno prędzej czy później każda z nas doczeka się swojego maluszka :) oczywiście im szybciej tym lepiej No ale na to nie zawsze mamy wpływ, ja się staram to traktować jako lekcje pokory i cierpliwości (ktos na forum o tym pisał i zostało mi to jakos w pamięci) chociaż wiadomo ze nie jest łatwo... głowa do góry <3

    SMag, Iskierka21 lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia dokładnie. Ja się uczę cierpliwości bo z tym to u mnie krucho. Mój mąż mówi że ja bym chciała wszystko na już a na niektóre rzeczy trzeba poprostu trochę poczekać :)

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem niecierpliwa.
    Jeśli już się na coś zdecyduję to chciałabym już, tutaj, teraz... A niestety, jak widać, na pewne rzeczy nie mamy wpływu.
    Ale też wierzę, że nam wszystkim tutaj prędzej czy później się uda ;)

    I cieszę się, że jest takie miejsce, w którym człowiek może się wygadać. Bez Was już teraz ciężko by mi było. ;P

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka glowa mnie boli. a tu jeszcze prawie 2 godziny pracy przede mna. wrrr

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się cieszę ze tutaj do was trafiłam! Nie dość ze dowiedziałam się dokładniej co i jak posprawdzać i przebadać, to jeszcze zawsze jest gdzie się wyżalić w chwilach słabości :) gdybym tak za każdym razem żaliła się mężowi to pewnie miałby już dość tego wszystkiego i nie daj Boże sam by się załamywał, a tak to zawsze ciągnie mnie do góry i jest pozytywnie nastawiony (dla niego ja za każdym razem zachodzę w ciąże :D) i jeszcze czasami ta jego niewiedza jest taka slodka, jak mu powiedziałam ze mam przerośnięty pęcherzyk to powiedział ze co z tego, ze przecież w tym msc-u tak intensywnie się staraliśmy ze nią ma szans żebym nie zaszła:) a jak dostaje @ to zawsze mnie pociesza ze to nawet dobrze bo dalej możemy się starać :D
    Także gdyby nie wy i maz to w tych złych momentach chyba bym tylko siedziała i wyła ;)

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    kurka glowa mnie boli. a tu jeszcze prawie 2 godziny pracy przede mna. wrrr

    A ja do 17stej w robocie :( a tez już bym chętnie wyszła!

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zostalo poltora godziny

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się cieszę że tu jestem :) czasem nawet trafiam na inny wątek to nawet nie mam ochoty się tam udzielać bo wiem, że to nie będzie to samo :) bo Wy jesteście TUTAJ :)
    Mnie mój mąż też ciągnie do góry i czasem dostaje porzadny opierdziel że się zamartwiam i smucę, a przecież nic złego się nie dzieje i nie staramy się Bóg wie ile żeby się załamywać.
    Muszę się tego trzymać ;)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś przed 15stą będę w domu więc jeszcze 2 h :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 12:33

    LISTA STARACZEK

‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ