X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    My wczoraj byliśmy na usg test pappa wyszedł dobrze tak się bałam o te wyniki no i gin stwierdziła, ze juz wie prswie na 100% kto mieszka w brzuszku tak się dziecko obróciło i będziemy mieli synka Franka :)

    Franek <3 moje ulubione imię :) super ze wszystko jest okej :)

    Ja właśnie wróciłam z monitoringu. Mam ładne endometrium i dwa pecherzyki 12 i 13 mm w prawym jajniku :) pani doktor uprzedziła o ryzyku ciąży mnogiej, ale biorac pod uwagę ze staramy się już 7 miesiąc o pojedyncza, to ta wizja jest dla mnie zbyt odległa, aby mogła mnie przerazić ;) Do niedzieli cisne z Fostimonem, potem znów podglad cyklu. Wszystko wskazuje na to, ze następny tydzień będzie tygodniem intensywnych starań ;)

    SMag, MiSia :) lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Wiem co czujesz, ja jak usłyszałam, że jeden jajnik nie pracuje i niby w poprzednim cyklu nie było owulacji to też byłam zdołowana. No ale działam, jak się teraz nie uda to może w następnym cyklu . Trzeba być dobrej myśli.
    Jakbym trafiła na te badania wcześniej to też bym zrobiła taki pakiet, ale część z nich mam zrobionych więc póki co czekam.

    Dzieki SMag! Staram sie tak samo myslec- teraz się nie udało ale przebadam się, jak będzie trzeba to podlecze a później urodzę zdrowego bobaska :) ale wiadomo, jak słyszy się takie rzeczy to mózg świruje i zakłada wszystkie najgorsze scenariusze :/ Kibicuje Ci mocno i wierze ze uda Ci się już w tym cyklu! A czy będziesz miała monitoring jakos niebawem po tym zastrzyku żeby stwierdzić co tam się wydarzyło?

    SMag, 1000 lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Franek <3 moje ulubione imię :) super ze wszystko jest okej :)

    Ja właśnie wróciłam z monitoringu. Mam ładne endometrium i dwa pecherzyki 12 i 13 mm w prawym jajniku :) pani doktor uprzedziła o ryzyku ciąży mnogiej, ale biorac pod uwagę ze staramy się już 7 miesiąc o pojedyncza, to ta wizja jest dla mnie zbyt odległa, aby mogła mnie przerazić ;) Do niedzieli cisne z Fostimonem, potem znów podglad cyklu. Wszystko wskazuje na to, ze następny tydzień będzie tygodniem intensywnych starań ;)

    Trzymam kciuki

    1000 lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś, jak u Ciebie?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belinda wrote:
    Chyba zwariuje z tego czekania...
    Ja mam tak samo ehh.. Ja chciałam iść od razu jak się dowiedziałam że się udało , ale owu miałam późno 19-21dc? Sama nawet nie wiem dokładnie kiedy.. Gin powiedział żeby lepiej przyjść później bo teraz jeszcze może nie być nic widać. No nic pozostaje mi czekać i być dobrej myśli..

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Klaudyś, jak u Ciebie?


    Temperatura spadła z 37.16 do 37.02 (mierzone o 6)
    Poszłam soac wstałam o 9 i zmierzyłam jeszcze raz i 37.22
    I dużo śluzuedit : zrobiłam test i kreska w polu T szybko się pojawiła. Jednak potem znikla nie wie co myśleć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 10:57

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Dzieki SMag! Staram sie tak samo myslec- teraz się nie udało ale przebadam się, jak będzie trzeba to podlecze a później urodzę zdrowego bobaska :) ale wiadomo, jak słyszy się takie rzeczy to mózg świruje i zakłada wszystkie najgorsze scenariusze :/ Kibicuje Ci mocno i wierze ze uda Ci się już w tym cyklu! A czy będziesz miała monitoring jakos niebawem po tym zastrzyku żeby stwierdzić co tam się wydarzyło?
    Dzwonilam ale nie ma miejsc :/
    Kazała mi się zjawić na początku cyklu żeby zobaczyć co się tam dzieje. Więc tak zrobię. Jak się do niej nie dostanę to pójdę do tej, która polecały mi dziewczyny tutaj.
    U Ciebie to mogło być to jednorazowe, że pęcherzyk przerósł. Wierzę że tak było :)
    Dzięki za słowa wsparcia! Też mam cichą nadzieję, że się uda, ale nie chce się za bardzo nastawiać. Lepiej się miło zaskoczyć niż nie miło rozczarować.

    1000 piękne pęcherzyki ! Trzymam kciuki żeby ładnie rosły i zdawaj nam relacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 11:33

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Temperatura spadła z 37.16 do 37.02 (mierzone o 6)
    Poszłam soac wstałam o 9 i zmierzyłam jeszcze raz i 37.22
    I dużo śluzuedit : zrobiłam test i kreska w polu T szybko się pojawiła. Jednak potem znikla nie wie co myśleć
    Wydaje mi się, że ta kolejną temperatura już nie jest wiarygodna, ale mogę się mylić.

    LISTA STARACZEK

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Heh dopiero jak wybraliśmy imię to doczytałam, ze teraz bardzo dużo chl ma takie no nic trudno zgodność była co do imienia dla chl w 100% :))
    Każda się doczeka swojego maleństwa ja w to wierze i codziennie zaglądam, żeby zobaczyć kogo przeszedł czas :)Oczywisice uważam, ze trzeba się badać i drążyć temat jak czujecie, ze coś jest nie tak wiruski zostawiam

    Natalia91!, NiecierpliwaKarolina lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Wydaje mi się, że ta kolejną temperatura już nie jest wiarygodna, ale mogę się mylić.

    Smart tez mi s8e tak wydaje ale dla własnej ciekawości zmierzyłam a kto wie może w następnym cyklu ta wiadomość mi się przyda :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ, ja dzisiaj zrobiłam tak samo jak Ty :P obudziłam się z budzikiem o 6.30, zmierzyłam temp i się załamałam bo spadła do 36,4 :/ potem stwierdziłam że jestem wykończona i robię sobie wagary, nie poszłam do pracy i spałam jeszcze do 10.30, po czym zmierzyłam temp i było 37,22.
    U mnie pewnie obie temp są niewiarygodne bo ta pierwsza zmierzona po licznych spacerach w nocy do córki, ostatni raz byłam u niej ok 5.30 a potem jeszcze troche po 6 sie przebudzila, na szczescie mąż juz do niej poszedł. Tak więc bardzo kiepsko spałam dziś w nocy. No nic, jeśli @ nie pojawi się do soboty to może w niedzielę zatestuję ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Ja też Was czytam na bieżąco i trzymam kciuki za każdą z osobna ;)

    Lisaveta mamy pierwsza wizytę tego samego dnia ;) Też się bardzo boję, ale musimy być dobrej myśli! Z objawów to bolą mnie piersi i to wcale nie tak mega.. No i senna jestem bardziej niż zwykle, mdłości miałam na początku ale też ustąpiły. Także głowa do góry! ;)
    No to u mnie identycznie. Śpię niesamowicie długo, aż sama nie wierzę.
    Przyziebienie nie odpuszcza. Wzięłam antybiotyk, bo już od piątku się męczę i nic nie przechodzi.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Temperatura spadła z 37.16 do 37.02 (mierzone o 6)
    Poszłam soac wstałam o 9 i zmierzyłam jeszcze raz i 37.22
    I dużo śluzuedit : zrobiłam test i kreska w polu T szybko się pojawiła. Jednak potem znikla nie wie co myśleć
    A kiedy masz termin @? Może zrób bete będziesz mieć pewność.

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ dziewczynki. Troszkę się ogarnę i wracam do Was :(

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    HEJ dziewczynki. Troszkę się ogarnę i wracam do Was :(
    Ojejku NiecierpliwaOna co się stało? Bardzo mi przykro, mam nadzieję że długo tu u nas nie zabawisz i szybko wrócisz na fioletową :*

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    HEJ dziewczynki. Troszkę się ogarnę i wracam do Was :(

    :( Bardzo mi przykro, trzymaj się kochana :*

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta termin mam za 2 dni
    Betę w 7 dpo i była negatywna,te 2 dni jeszcze wytrzymam później pojedziemy znów na betę :)
    Moj maluszek budzi się dwa razy o północy i 3 ale tylko żeby smoczka mu dac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 12:57

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    HEJ dziewczynki. Troszkę się ogarnę i wracam do Was :(
    Hej Kochana :* bardzo mi przykro...:( Dziś myślałam o Tobie co tam słychać, miałam nawet pisać do Ciebie pod wykresem.

    LISTA STARACZEK

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Przepraszam, że tak się wtrącam.
    Czy któras może mi podpowiedzieć czy jak zapiszę się do ginekologa na czerwiec na NFZ to wcześniej mogę chodzić do innych też na NFZ?? NFZ nie będzie robił problemów? Niestety napotykam na straszny opór materii. Moja pani doktor każe czekać rok. Do tej pory nie miałam robionych żadnych hormonów poza TSH, FT3 i FT4. Chciałabym co się uda zrobić na nfz a co nie no to wtedy już prywatnie.
    Dziewczyny bardzo prosze o odpowiedź. Jestem w tych kwestiach zielona a już trochę zaczynam się martwić :( Plisss podpowiedzcie jak ugryźć ten temat...

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    HEJ dziewczynki. Troszkę się ogarnę i wracam do Was :(
    Przytulam kochana pamiętaj, ze jesteśmy gdybys potrzebowała wsparcia

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ