X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Kobiete. Szanujmy się.
    Jednym z moich objawów ostatniej ciąży był wkurw. Ale taki, że w głowie rozwód planowałam. Więc wiesz ;)

    Moje objawy owu: śluz plodny kończy się 2-3 dni przed skokiem temperatury. Ból podbrzusza i jajnika. Ochota na seks. A potem wszystko mija.
    Wczoraj rano pozytywny test i dziś już nie czuję bólu nic za to zaczynają się piersi. Czasami też mam lekkie mdłości po owu. Wszystko mija parę dni przed okresem.


    Baba, bo mnie wkurzyła - próbowała od nas wyłudzić kasę :/ A tak w ogóle to chyba nie D. ją walnął, ale ona widziała jak uderzył w krawężnik (nowe auto, którego jeszcze nie ogarnia...). Na naszym aucie nie ma nawet rysy...ehh...

    Ja chyba nigdy nie ogarnę kiedy faktycznie mam owu...

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Kobiete. Szanujmy się.
    Jednym z moich objawów ostatniej ciąży był wkurw. Ale taki, że w głowie rozwód planowałam. Więc wiesz ;)

    Moje objawy owu: śluz plodny kończy się 2-3 dni przed skokiem temperatury. Ból podbrzusza i jajnika. Ochota na seks. A potem wszystko mija.
    Wczoraj rano pozytywny test i dziś już nie czuję bólu nic za to zaczynają się piersi. Czasami też mam lekkie mdłości po owu. Wszystko mija parę dni przed okresem.


    Ja też tak mam.przed okresem jak mam ciezkie dni że wkurza mnie.nawet to jak mój M oddycha i wystarczy że cos burknie to kaplica :( w sumie nienawidze tego stanu naprawdę takie ciągle nerwy że aż czuję że mi głowę rozsadzi.... Dlatego dzisiaj wzięłam się za sprzątanie i nawet nie chciałam żeby mi pomagał bo by się źle skończyło


    Po czym polozylam się już i obejrzalam sobie jakiś filmik gdzie na scenie jakies blahej popłakałam się jak głupia.

    Puk puk czy ten okres może juz przyjść. O dzidzi nie myślę w tym miesiącu bo ewidentnie @ zawita.

    3cykl staran
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystając z tego, ze nie mogę spac od kiedy jestem w ciąży mój zegar biologiczny przestawił się na 4 albo 6 rano dobrze, ze w domu jestem heh chciałabym złożyć wszystkim i każdej z osobna życzenia.Aby ten nadchodzący rok przyniósł dużo dużo dużo fasolek kupiłam cała paczkę fasoli minimum po jednej dla każdej wiec rozdaje i rozsiewam wiruski.Tym co już się udało samych szczesliwych rozwiązań, mało hormonalnych burz i dokuczających objawów.Spedzenia świat w gronie najbliższych w spokoju, żeby tego dnia czas płyną wolniej i każdy mógł zachować najlepsze chwile w serduszkch.Pysznych potraw omnomn mdłości ustąpiły nareszcie mogę sie cieszyć jedzeniem ;) Spełnienia marzeń oraz wszystkiego o czym tylko sobie pomyślicie :)

    Majaaa, Sung, Karolcia27 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Nika0407 Koleżanka
    Postów: 51 3

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świąt tak po prostu. U mnie z Wigilią @ przyszła. Prawie rok starań i dalej nic. Cóż na styczeń przechodzę z testowaniem. Pod koniec stycznia przynajmniej będę (chyba) wiedziała w czym problem.
    Dziewczynki oby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego ☺

    Tyłozgięcie
    Polip w jamie macicy, łyżeczkowanie 22.03.2018
    Niedrożny jajowód
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świat dziewczyny ! Dużo spokoju wam życzę i każdej z was pięknych grubych dwóch kresek w styczniu !!!

    Sung lubi tę wiadomość

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa ja miałam takiego pms, że czułam się jak dwie osoby. Koszmar. Pomogło uregulowanie hormonów.

    Chciałam się z wami czymś podzielić. Otóż pisze się, że jeśli wstaniesz godzinę przed zwykłym mierzeniem to dodajesz 0.1 i masz swoją temperaturę. Bzdura.
    Dziś obudziłam się godzinę i 10 minut przed zwykłym mierzeniem. Temp 35.97 czyli tyle co poprzednie dni. A powinna wzrosnąć bo to 1 dpo. Zasnęłam na kolejne 50 minut. Po obudzeniu miałam 36.37. Wzrosła o 0.4!
    I tym sposobem zaczęłam dwutygodniowe oczekiwanie.
    Poproszę o wpisanie mnie na 7 stycznia. Wtedy powinnam dostać okres. Nie wiem jeszcze kiedy zatestuję.

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Niecierpliwa ja miałam takiego pms, że czułam się jak dwie osoby. Koszmar. Pomogło uregulowanie hormonów.

    Chciałam się z wami czymś podzielić. Otóż pisze się, że jeśli wstaniesz godzinę przed zwykłym mierzeniem to dodajesz 0.1 i masz swoją temperaturę. Bzdura.
    Dziś obudziłam się godzinę i 10 minut przed zwykłym mierzeniem. Temp 35.97 czyli tyle co poprzednie dni. A powinna wzrosnąć bo to 1 dpo. Zasnęłam na kolejne 50 minut. Po obudzeniu miałam 36.37. Wzrosła o 0.4!
    I tym sposobem zaczęłam dwutygodniowe oczekiwanie.
    Poproszę o wpisanie mnie na 7 stycznia. Wtedy powinnam dostać okres. Nie wiem jeszcze kiedy zatestuję.
    Ja się dziś obudziłam 3:45 zmierzyłam temperaturę i dostałam do niej to 0.1 bo zwykle mierze o 4:45...
    Szczerze to już mam dość tego mierzenia.. chciałabym przestać i wrzucić na luz ale znów będę myśleć że nie mierze itp i to też będzie mnie stresować. Więc błędne koło

    LISTA STARACZEK

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wszystkim fasolek! Fasolek, fasolek, dużo fasolek! A tym co już je mają w brzuszkach, to szczęśliwych chwil w maluszkami w 2018!

    Ewelinaaaa, karolkaa22 lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odpuściłam mierzenie, nie dla mnie wstawać codziennie o świcie zamiast się wyspać porządnie. Stwierdziłam ze od 9dc będę po prostu przytulać a między 11 a 15 dc nawet codziennie. I tyle mając owulacje powinnam się w którymś cyklu wstrzelić

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczymu Wesołych Świąt oraz upragnionych II kreseczek w nowym roku! Trzymam za Nas mocno kciuki:-)!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2017, 00:26

    karolkaa22 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 02:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę każdej z nas fasolki, a tym już w ciąży szczęśliwego rozwiązania! <3

    U mnie dopiero 13dc, a wczoraj zaobserwowałam śluz płodny, od dawna już dni płodne zaczynają mi się ok 18dc, fantastycznie byłoby gdyby wreszcie cykle mi się skróciły. Zobaczę jak sytuacja się rozwinie, ale mam nadzieję, że to owu się zbliża :-)

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój D. Wyjechał. Jednak mi smutno.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Mój D. Wyjechał. Jednak mi smutno.

    Kiedy się zobaczycie ?na długo wyjechał? Nie smutaj zleci pewnie szybko :)

    3cykl staran
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa88 wrote:
    Kiedy się zobaczycie ?na długo wyjechał? Nie smutaj zleci pewnie szybko :)
    Jutro wraca, pojechał do mamusi. Niestety po naszym ostatnim spotkaniu nie mam ochoty jej widzieć. 5 lat jesteśmy razem i rok w rok święta w jego rodzinie. W tym roku zaprotestowałam.

    Niecierpliwa88 lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi, polecam święta wyjazdowe. My właśnie w hotelu i jest bosko . zero kwasów rodzinnych.

    U mnie 2 dpo i spadek temp. Przejrzałam cykle i miałam tak tylko raz. W cyklu ciazowym :D tak, wkrecam sobie.
    Mierze od roku. Na 15 cykli miałam 6 bez owu. 5 ostatnich z owu. Uważam że to zasługa ziół.

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    A ja odpuściłam mierzenie, nie dla mnie wstawać codziennie o świcie zamiast się wyspać porządnie. Stwierdziłam ze od 9dc będę po prostu przytulać a między 11 a 15 dc nawet codziennie. I tyle mając owulacje powinnam się w którymś cyklu wstrzelić
    Zdrowe podejście! Mam tak samo. W końcu się uda... Nie będę się niepotrzebnie stresować mierzeniem temperatury...

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak wam mijają święta?:)
    Ja tez już nie mierzę temperatury. U mnie dopiero 10 dc, serduszkujemy co dwa dni, po pozytywnym teście owulacyjnym będziemy to robić codziennie. Taki plan;) Przy pierwszej ciąży z pewnością mniej liczyłam a więcej robiłam;)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, że tym razem...że się udało..Oby to nie były tylko nadzieje.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Mam wrażenie, że tym razem...że się udało..Oby to nie były tylko nadzieje.
    czekamy w takim razie na dobre wieści w nowym roku :) trzymam kciuki :*

    MeggiGirl lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Mam wrażenie, że tym razem...że się udało..Oby to nie były tylko nadzieje.
    Pewnie,że udało :) bez wiary w to, się nie da... ;)

    MeggiGirl, Ewelinaaaa lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ