X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. ;) Ten cykl jakoś szybko mi leci, już w przyszłym tygodniu planowana @. Oby nie dotarła! Jak Wam mijają święta?

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze nic nie wiem czekam cierpliwie :) dzisiaj 28 dzień cyklu i okresu brak ale po testach owulacyjnych które wychodziły pozytywne powinnam dostać 30 grudnia dostać :) czekam na okres dosylwka jak dam radę jak nie przyjdzie to test:) mam nadzieję że to będzie cudowna informacja na nowy rok ;)

    MeggiGirl lubi tę wiadomość

    3cykl staran
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny objaw to ból piersi taki że umieram :( a tak to nic :(

    3cykl staran
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa88 wrote:
    Ja to jeszcze nic nie wiem czekam cierpliwie :) dzisiaj 28 dzień cyklu i okresu brak ale po testach owulacyjnych które wychodziły pozytywne powinnam dostać 30 grudnia dostać :) czekam na okres dosylwka jak dam radę jak nie przyjdzie to test:) mam nadzieję że to będzie cudowna informacja na nowy rok ;)

    No to lepiej niech nie przychodzi! Trzymam kciuki za to!

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję ;) meggigirl a Ty za tydzień testujesz?:) Posalas wcześniej że czujesz że się udało ale to jakieś objawy?

    3cykl staran
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Mam wrażenie, że tym razem...że się udało..Oby to nie były tylko nadzieje.

    Hehe no mówiłam Ci o ciążowym wkurwie ;)

    Mi się za to nie podobają moje temperatury :(

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa88 wrote:
    Nie dziękuję ;) meggigirl a Ty za tydzień testujesz?:) Posalas wcześniej że czujesz że się udało ale to jakieś objawy?

    Coś mnie kluje w lewym jajniku, ale to akurat średni objaw. Ja mam jeszcze 10 dni do okresu, więc średnio z objawami. Raczej zwykle przeczucia. To zabawne, ale mam silna intuicję. Możecie nie wierzyć, ale parę razy miałam taką myśl "ta koleżanka będzie w tym roku w ciąży". I jak do tej pory się nie mylilam:D

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Coś mnie kluje w lewym jajniku, ale to akurat średni objaw. Ja mam jeszcze 10 dni do okresu, więc średnio z objawami. Raczej zwykle przeczucia. To zabawne, ale mam silna intuicję. Możecie nie wierzyć, ale parę razy miałam taką myśl "ta koleżanka będzie w tym roku w ciąży". I jak do tej pory się nie mylilam:D


    A możesz to też o mnie powiedzieć :) odwdzięczę się wtedy czekolada ;)

    3cykl staran
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w sumie jak ma przyjść okres to niech przyjdzie bo umieram dziś :(

    3cykl staran
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią pomyślę tak o każdej z Was :) Wracam własnie ze spotkania z koleżanką, ona też zaczyna się starać o bobasa. Fajnie byłoby razem kroczyć z wózkami ;)

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam świetną intuicję, ale nie do ciąż. Za każdym razem jak w niej byłam nie miałam o tym bladego pojęcia :/

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Meggi, polecam święta wyjazdowe. My właśnie w hotelu i jest bosko . zero kwasów rodzinnych.

    U mnie 2 dpo i spadek temp. Przejrzałam cykle i miałam tak tylko raz. W cyklu ciazowym :D tak, wkrecam sobie.
    Mierze od roku. Na 15 cykli miałam 6 bez owu. 5 ostatnich z owu. Uważam że to zasługa ziół.
    Jakie zioła stosujesz ? U mnie ten cykl chyba bez owu...

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Powiem Wam że złapała poświątecznego doła. Cykl rozregulowany chyba przez ziółka, obu dużo wcześniej, serduszkowalismy chyba tylko że trzy razy. I jak tylko dni płodne mi się skończyły to mam taką niechcicę że nawet nie myślę o żadnych deskach. Smutne to no teoretycznie bym poserduszkowala Ale w praktyce mi się nie chce. No i przy takiej częstotliwości raczej nie ma co liczyć że @ nie przyjdzie...

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Niecierpliwa88 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś ledwo do pracy wstalam. Czuje się nadl jakby przejechał po mnie walec:( okresu nadal brak ale do Sylwestra czekam bo naprawdę czuję że się nie udało pierwszy raz co miesiąc wynyslalam tylko sobie objawy. :(

    3cykl staran
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, do mnie właśnie zawitała @, dopiszcie mnie proszę do stycznia. Aczkolwiek moje miesiączki są tak punktualne, że nawet nie mam szans testować. Widzę, że na tle innych jestem już starą wyjadaczką, bo rozpoczynam 18cs o pierwszego maluszka i zaczynam wątpić czy kiedykolwiek będzie mi dane zostać mamą. Nikt nie mówił, że życie jest sprawiedliwe, może akurat mnie się oberwie...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzisiaj taki dzień. Też mam jakiegoś doła, wrażenie, że wcale nie mam owulacji i nigdy nie będę mama. Zaraz mam wizytę u gin...nie rozmawiałam z nią wprost o tym, że będę się starać o dziecko. Wolałabym, żeby to była wpadka... Heh, szkoda, że nie wszystko jest takie proste. U mnie teraz dużo koleżanek w ciąży. Moja przyjaciółka w zeszłym roku o tej porze rozpaczala właśnie z powodu ciazy. A teraz synek jest jej całym światem... A ja zawsze chciałam mieć dziecko...

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak chciałam, nie zabezpieczać się po prostu i zajść w ciążę. Żeby się nie nakręcać i nie stresować. Ale oczywiście los miał inny plan. U mnie szwagierka w ciąży zaawansowanej, z tego powodu nie pojechaliśmy ich odwiedzić na święta.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sprawdzalam szyjkę (już umiem rozróżniać ) jest miękka i wysoko. Zrobiłam test owu i mogę powiedzieć ze kreski są takie same.. czy jest możliwość że z takiej później owulacji ( u mnie to będzie 21 DC) jest jeszcze szansa na ciaze?
    Już straciłam nadzieję w tym cyklu ... a tu jakaś iskierka się pojawila..
    Jeszcze dziś po długich poszukiwaniach gina zadzwoniłam a terminy dopiero na luty ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 10:14

    LISTA STARACZEK

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny sprawdzalam szyjkę (już umiem rozróżniać ) jest miękka i wysoko. Zrobiłam test owu i mogę powiedzieć ze kreski są takie same.. czy jest możliwość że z takiej później owulacji ( u mnie to będzie 21 DC) jest jeszcze szansa na ciaze?
    Już straciłam nadzieję w tym cyklu ... a tu jakaś iskierka się pojawila..
    Jeszcze dziś po długich poszukiwaniach gina zadzwoniłam a terminy dopiero na luty ..

    Myślę, że jest, skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że jest owulacja to trzeba działać. Na pewno nie zaszkodzi. Ja jestem chyba nienormalna. 19 dc a ja robię test ciążowy w nadziei, że coś wykryje.... Gdzie mój mózg?

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak tam po świętach?
    U mnie dobrze, obyło się bez niewygodnych pytań :)


    Zostały mi jeszcze 4 tabletki luteiny na ten cykl i zastanawiam się co będzie po odstawieniu - oczywiście nie zapytałam lekarza. :/
    Jeśli zabraknie progesteronu to organizm nie utrzyma ewentualnej ciąży? Czy powinien sobie poradzić?

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ