X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi weż się w garść!!! Nikt o TOBIE ne pomyśli gówniara!!! mieszkanie nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś chce zostać rodzicem czy nie!!! Moja koleżanka w wieku 19 lat swiadomie została mamą w wieku 22 lat miała 2 dzieci a w wieku 25 3 :) slub cywilny brała w ciąży z pierwszym a koscielny jak drugi synmiał 2 lata :) nie przejmuj sie co inni powiedzą bo onizawsze będą mówić!!! Zawszse ktoś się znajdzie co bexzie miał inne poglądy od ciebie ot taki świat więc nie przejmuj się innymi tylko walcz o swoje :)

    Akceptacja!
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal, pewnie masz rację, niby mam pracę, umowa jest, facet to samo. Poradzilibyśmy sobie, studia ostatecznie skończę w lipcu, więc jeszcze przed urodzeniem dziecka. I wiem, że powinnam się już starać, widzę, że to nie takie hop siup, bo z rok już się nie zabezpieczamy i nic. Jeśli teraz zaszłabym w ciążę, to dziecko urodziłoby mi się na 24 urodziny. To chyba nie jest jakoś super wcześnie...Może z tą ginekolożką w sobotę lepiej mi się będzie rozmawiać i się otworzę bardziej. Póki co martwię się, że nie mam w ogóle owulacji, może to tylko takie niepotrzebne wymyślanie.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Po prostu ja chyba nie umiem się głośno przyznać do tego. Tutaj przed Wami - ok. Przed moim facetem - jak najbardziej. A gdzieś indziej? Czuję, że ta kobieta mogłaby mnie wyśmiać. Że gówniara, że co sobie wyobrażam, że nawet nie jesteśmy małżeństwem, nie mamy własnego mieszkania...Ot. wszystko.
    O ile dobrze pamiętam, to do zostania rodzicem potrzebne są tylko 2 osoby i seks ;) A jeśli już, to lek. nie wie nic o Twoim
    stanie cywilnym czy posiadaniu mieszkania więc spokojnie. Poza tym jeśli chcesz zachodzić w ciąże to musisz znaleźć lek. przy którym będziesz się czuła swobodnie, bo to on Ci ma pomóc to dziecko urodzić! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 22:03

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Kal, pewnie masz rację, niby mam pracę, umowa jest, facet to samo. Poradzilibyśmy sobie, studia ostatecznie skończę w lipcu, więc jeszcze przed urodzeniem dziecka. I wiem, że powinnam się już starać, widzę, że to nie takie hop siup, bo z rok już się nie zabezpieczamy i nic. Jeśli teraz zaszłabym w ciążę, to dziecko urodziłoby mi się na 24 urodziny. To chyba nie jest jakoś super wcześnie...Może z tą ginekolożką w sobotę lepiej mi się będzie rozmawiać i się otworzę bardziej. Póki co martwię się, że nie mam w ogóle owulacji, może to tylko takie niepotrzebne wymyślanie.
    Meg, dla jednych super wcześnie dla innych nie! To Twoja decyzja. Dla mnie moje 30 lat to superwcześnie, a Ty sobie możesz pomyśleć, że co ona w ogóle gada. Każdy jest inny, ma inną sytuację i priorytety. Trochę więcej wiary w siebie!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi ja tez nie mam ślubu , mieszkanie wynajmujemy nawet auta nie mamy mój O. Dopiero teraz na nowy rok na prawko idzie ! A trąbkie na lewo i prawo ze się staramy, raz tylko się spotkałam ze zdaniem ze za wcześnie ale ja mam wszystko zaplanowane z praca i studiami i nikt mi nie będzie gadał bo to ja podjęłam świadoma decyzje ! ;) na prawdę nie ma się co przejmować ludźmi rób tak żeby Tobie było dobrze :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi nie jestes jakas super mlodziudka, jestes pelnoletnia, pracujaca... A bez wiedzy lekarza to tak... Malo odpowiedzialnie. Bo chcesz byc odpowiedzialna za drugie zycie. Trzeba zbadac sie, a wynikow sobie sama nie zinterpretujesz. Dla Twojego zdrowia i przyszlego malenstwa musisz byc pod opieka ginekologa. No i kto wie, kogo to interesuje czy masz slub czy tez mieszkanie?...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Meggi ja tez nie mam ślubu , mieszkanie wynajmujemy nawet auta nie mamy mój O. Dopiero teraz na nowy rok na prawko idzie ! A trąbkie na lewo i prawo ze się staramy, raz tylko się spotkałam ze zdaniem ze za wcześnie ale ja mam wszystko zaplanowane z praca i studiami i nikt mi nie będzie gadał bo to ja podjęłam świadoma decyzje ! ;) na prawdę nie ma się co przejmować ludźmi rób tak żeby Tobie było dobrze :)
    Polać jej, bo dobrze mówi :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja droga ja mialam 21 jak lekarz mi kazal sie starac, nie mialam ani mieszkania ani meza ;p a na moje "musze skonczyc studia, mieszkanie, slub" to ginka powiedziala, ze wszystko mozna poukladac i z dzieckiem, facet by sie bardziej zmobilizowal ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie tez 30 lat to wcześnie. Ja w marcu skończę 32 i starania rozpoczely sie z rozsądku. Bo jeszcze bym poszalala i sie pobawila :)

    Meggi zrob badania facetowi skoro rok bez zabezpieczenia i nic. A co do dziecka, mieszkania itp to wiadomo, dziecko kosztuje, musisz miec tez warunki do jego wychowywania. Ale to na pewno wiesz.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pod opieką lekarza, na razie mam za wysoką prolaktynę, w tej chwili za niską haha. Dlatego szukam. Mówiłam jej, że chciałabym, powiedziała, że przy takiej prolaktynie to nie wiadomo. Od sierpnia tej prolaktyny nie ustabilizowałam. Mowi, że później może monitoring cyklu, że coś...to za długo trwa. Dlatego szukam. I wkurza mnie to, że jedni mają od ręki...wystarczy, że wejdą do łóżka z facetem i bach. A my co miesiąc jakieś cyrki odstawiamy, żeby było...

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo robi relaks, przyjemnosc. A jednak wiele kobiet sie spina. A z kazdym miesiacem jest pewnie coraz gorzej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na przykład, ostatnio, wchodząc do gabinetu swojej pani doktor po dość długiej przerwie, po prostu w drzwiach powiedzialam, że przyszłam tu, bo chcę dziecko i proszę mi tu sprawdzić, czy wszystko ok i jak mam to robić żeby zrobić :) Przecież lekarz zawsze pyta, "z czym Pani przyszła?" czy "Czy coś się dzieję".

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Swoja droga ja mialam 21 jak lekarz mi kazal sie starac, nie mialam ani mieszkania ani meza ;p a na moje "musze skonczyc studia, mieszkanie, slub" to ginka powiedziala, ze wszystko mozna poukladac i z dzieckiem, facet by sie bardziej zmobilizowal ;)
    Wychodzę z tego samego założenia odnośnie facetów

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A są jakieś wytyczne gdzieś ile trzeba zarabiać,albo jaki metraż posiadać,żeby móc mieć dziecko? I rozumiem,że tylko po ślubie można? Pytam,bo co prawda ślub man,ale nie wiem czy spełniam pozostałe wymogi. A wiesz co się gada o takich jak ja? 4 dziecko-patologia,nie znają metod antykoncepcji,500+ działa,dobrze,że Mopsy istnieją ma ich kto utrzymywać. I nikt nie może zrozumieć,że staraliśmy się o to dzieciątko,bo po co nam. Mamy już troje-i tak za dużo. I wiesz,gdzie mam to gadanie?

    Właśnie tam :p

    Szimi, Almond lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL czy Ty masz swoją DG,czy pracujesz na etacie?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Wychodzę z tego samego założenia odnośnie facetów

    Moj jest ogarniety ale jak zaczelismy starania to po miesiacu juz podwyzke ma i idzie ku gorze bo on musi miec na klocki lego :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 30ści i dla mnie to już późno :p Ale wcześniej nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny, więc tak miało być. Ja marzyłam o dziecku od zawsze i gdybym wiedziała w wieku 24 lat, że to ten to bym nie czekała, więc nie liczba a nastawienie i poczucie powinno świadczyć o gotowości zostania mamą :)

    A ile jest wpadek młodziutkich mam, które potem świetnie się odnajdują w tej roli i nie mają żadnego przygotowania.


    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ja mam 30ści i dla mnie to już późno :p Ale wcześniej nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny, więc tak miało być. Ja marzyłam o dziecku od zawsze i gdybym wiedziała w wieku 24 lat, że to ten to bym nie czekała, więc nie liczba a nastawienie i poczucie powinno świadczyć o gotowości zostania mamą :)

    A ile jest wpadek młodziutkich mam, które potem świetnie się odnajdują w tej roli i nie mają żadnego przygotowania.
    Ja mam 31 i też dopiero 2 lata temu spotkałam TEGO. Czasem po prostu to wszystko tak miało być... W okolicach, lub już grubo po 30tce, dopiero. No nie przeskoczysz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 22:36

    _Hania, kasienka1188 lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa - dokładnie ;-)

    Może zajście w ciąże później niż tego chcemy też tak ma być z jakiegoś powodu.

    Ja już po roku - uczę się cierpliwości :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co? Też się boję, że to przeznaczenie jest takie. Że to niby nie ten facet i nic nie wyjdzie. A ja nie wyobrażam sobie życia bez niego.

    PS czy wasi faceci biorą jakieś tabletki na poprawienie płodności? Doradźcie mi jakieś witaminy. I dla mnie i dla niego. Jest sens?

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ