X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Zmieniłam właśnie na flo i zdecydowanie lepsza.

    Czekam na dalszy rozwój sytuacji u siebie na bieliźnie zauważyłam minimalna ilość różowego śluzu jakby suchego.
    Szyjka wysoko i wydaje mi się twarda. Nie wiem jak to z ta szyjka im bliżej okresu jak ona wygląda?
    A moze jak we wczesnej ciąży wygląda? Któraś ma doświadczenie?

    Klaudys ja zawsze w cyklach nieudanych miałam wysoko bardziej miękka niż twarda i lekko otwarta, a w cyklu teraz kiedy się udało była ona niżej taka jakby szersza i raz miękka a raz twarda no i zamknięta. Czułam po włożeniu palca że jest tam ciasniej i że to wszystko jest dużo niżej niż zwykle. Wczoraj z ciekawości zbadalam sobie to jest bardzo nisko bo tyle co palec włożyłam to ja poczułam twarda i zamknięta. Ja odrazu wiedziałam że coś się świeci bo było zdecydowanie inaczej niż zwykle. Na początku nie była tak nisko jak jest teraz i nie była aż tak zamknięta. Jeśli się badasz to wyczujesz udany cykl :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i szyjka w ciągu dnia wędruje więc badań ja raz o stałej porze. Ja w udanym cyklu jak badalam się rano popołudniu i wieczorem to raz była wyżej raz niżej, obniżyła się na dobre ok 14 dnia po ovu.

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje II kreseczek! Pieknie rozpoczety weekend!!:-)

    Ogladalam wczoraj twn fil Lion. Droga do domu. , no i przeryczalam pol filmu , piekny!!

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam przy sobocie! Dziewczynom, które ujrzały dwie kreseczki gratuluje i zycze zdrówka :)

    Chyba tez muszę sobie odpalić ten film lion bo tak się nim zachwycacie a jeszcze nie widziałam :) tak w ramach zabicia czasu w oczekiwaniu na kolejny cykl... kurde teraz stwierdzam ze jak się wie ze tej owulacji nie było to te oczekiwanie i nadzieja ze może przy nastepnym razie się uda są równie uciążliwe jak oczekiwanie na termin @ i dochodzi to beznadziejne poczucie bezsilności :/ No ale nic, trzeba czekac i być dobrej myśli... udanego weekendu wam zycze, mój zapowiada się dosyć intensywnie wiec pewnie wroce do was w pon, bede już po badaniach hormonów to pewnie bede was się radzić bo wizyta dopiero w środę...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    A i szyjka w ciągu dnia wędruje więc badań ja raz o stałej porze. Ja w udanym cyklu jak badalam się rano popołudniu i wieczorem to raz była wyżej raz niżej, obniżyła się na dobre ok 14 dnia po ovu.

    Misia ty badasz codziennie szyjkę? Ja chyba nie umiem określic czy lekko otwarta czy zamknięta, albo mam takiego pecha że jeszcze nigdy nie trafiłam na dzień kiedy byla zamknieta bo badam sporadycznie :)

    Marryy pijesz jakiś suplement na PCO? Masz rację wstrzymaj się jeszcze trochę z testem. Ja w tym cyklu będe chyba szaleć z owulakami :D Niestety raczej cykl mam spisany na straty bo mąż w moje ovu wyjeżdża na kilka dni ale przynajmniej poobserwuje cykl :)

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej wam przy sobocie! Dziewczynom, które ujrzały dwie kreseczki gratuluje i zycze zdrówka :)

    Chyba tez muszę sobie odpalić ten film lion bo tak się nim zachwycacie a jeszcze nie widziałam :) tak w ramach zabicia czasu w oczekiwaniu na kolejny cykl... kurde teraz stwierdzam ze jak się wie ze tej owulacji nie było to te oczekiwanie i nadzieja ze może przy nastepnym razie się uda są równie uciążliwe jak oczekiwanie na termin @ i dochodzi to beznadziejne poczucie bezsilności :/ No ale nic, trzeba czekac i być dobrej myśli... udanego weekendu wam zycze, mój zapowiada się dosyć intensywnie wiec pewnie wroce do was w pon, bede już po badaniach hormonów to pewnie bede was się radzić bo wizyta dopiero w środę...

    Ja będe w kółko powtarzać nadzieja umiera ostatnia, cuda się zdarzają, a lekarze niejednokrotnie się mylą :D
    Ja chyba zaraz zrobię MOP party i ruszę swoją szanowną czteroliterową do sprzątania ;)
    Wysłałam Ci zaproszenie:)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Ja będe w kółko powtarzać nadzieja umiera ostatnia, cuda się zdarzają, a lekarze niejednokrotnie się mylą :D
    Ja chyba zaraz zrobię MOP party i ruszę swoją szanowną czteroliterową do sprzątania ;)
    Wysłałam Ci zaproszenie:)

    Tez racja i wprawdzie sam lekarz powiedział ze na 99% dzieci z tego cyklu nie będzie wiec ten 1% szansy jest ale nie łudzę się za bardzo :) postanowiłam skupic się na tych badaniach żeby wiedzieć co tam ze mną się dzieje i czy cos trzeba naprawić :)

    Ja wróciłam w rodzinne strony i przez półtorej godziny zalegalam w lozku w ramach odpoczynku :D ale podobnie jak Ty muszę ruszyć te swoje 4 litery! W ogole dopiero zobaczyłam te zaproszenia ze coś takiego jest :D oczywiście przyjęłam :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Misia ty badasz codziennie szyjkę? Ja chyba nie umiem określic czy lekko otwarta czy zamknięta, albo mam takiego pecha że jeszcze nigdy nie trafiłam na dzień kiedy byla zamknieta bo badam sporadycznie :)

    Marryy pijesz jakiś suplement na PCO? Masz rację wstrzymaj się jeszcze trochę z testem. Ja w tym cyklu będe chyba szaleć z owulakami :D Niestety raczej cykl mam spisany na straty bo mąż w moje ovu wyjeżdża na kilka dni ale przynajmniej poobserwuje cykl :)

    Jak wyszedl mi pozytywny test to już tam nie grzebalam z resztą jak już podejrzewalam że się udało to raz dziennie tylko badalam. Wczoraj zbadalam z ciekawości ;) Ja nigdy nie miałam zamkniętej nawet po ovu gdzie powinna być twarda i Zamknięta to u mnie nadal zostawala wyżej i lekko otwarta nawet przed okresem się nie obniżala zbytnio. Nie wiem jak w trakcie okresu była bo w okresie się nie badalam.
    Jak jest zamknięta to nie ma w ogóle dziurki ani na milimetr, tylko tak jakby zaskelpione to jest. Nie potrafię tego w inny sposób wytłumaczyć. ;)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Misia ty badasz codziennie szyjkę? Ja chyba nie umiem określic czy lekko otwarta czy zamknięta, albo mam takiego pecha że jeszcze nigdy nie trafiłam na dzień kiedy byla zamknieta bo badam sporadycznie :)

    Marryy pijesz jakiś suplement na PCO? Masz rację wstrzymaj się jeszcze trochę z testem. Ja w tym cyklu będe chyba szaleć z owulakami :D Niestety raczej cykl mam spisany na straty bo mąż w moje ovu wyjeżdża na kilka dni ale przynajmniej poobserwuje cykl :)

    Nie pije nic a coś polecasz? Staram się dietę zdrowsza trzymać tylko.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam dziewczyny?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/a1b7abea52013.png.html



    Kupiłam dziś kolejny test,druga kreska po 2 min i to nie był poranny mocz

    dorot, Helenka_mała, Sanka, MiSia :), Marryy lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _magda87_ wrote:
    https://zapodaj.net/a1b7abea52013.png.html



    Kupiłam dziś kolejny test,druga kreska po 2 min i to nie był poranny mocz
    Wielkie gratulacje :-)

    Dorka
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _magda87_ wrote:
    https://zapodaj.net/a1b7abea52013.png.html



    Kupiłam dziś kolejny test,druga kreska po 2 min i to nie był poranny mocz
    magda to ciazowy ???
    gratuluje! <3

    860i3e5edambhnvb.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nic ciekawego .godzine temu dostałam maila z labolatorium ze swoimi wynikami z srody bo czesc była wysyłkowa dlatego dopiero dzis je mi wysłali wszystkie razem.i sa nie ciekawe a już sie łudziłam ze nie musze wykupywac reszty a tu dupa.za niskie witamina d3,alt i ast raczej ok,za niski magnez,cukier podwyzszony a w wywiadzie rodzinnym cukrzyca,morfologia srednia,za niskie zelazo jedynie ok gluten

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 14:31

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,

    pisze po rade,dzisiaj bylam na ilejnym monitoringu i moj pecherzyk ma 19mm ale ze wzgledu na ten moj obraz pco lekarz pzepisał mi ovitrelle (najpierw pregnyl ale nigdzie go nie moglam dostac jakis koszmar wiec przepisal recepte) i teraz mam pytanie: jesli jest on w zastrzyku to moge go sobie jakos sama podac? jesli tak to jak to zrobic? bo nigdy tego nie robilam. Jesli dzisiaj moj pecherzyk ma 19mm to kiedy najlepiej podac ten ovitrelle? dzisiaj czy jutro?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie udzielałam się na tym forum. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie. :) potrzebuje oceny kogoś obiektywnego. Widzicie tam coś czy biało?

    https://zapodaj.net/b97f38c6f412f.jpg.html

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    Dziewczyny nie udzielałam się na tym forum. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie. :) potrzebuje oceny kogoś obiektywnego. Widzicie tam coś czy biało?

    https://zapodaj.net/b97f38c6f412f.jpg.html
    mi sie wydaje,ze cos przebiija ;-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Tez racja i wprawdzie sam lekarz powiedział ze na 99% dzieci z tego cyklu nie będzie wiec ten 1% szansy jest ale nie łudzę się za bardzo :) postanowiłam skupic się na tych badaniach żeby wiedzieć co tam ze mną się dzieje i czy cos trzeba naprawić :)

    Ja wróciłam w rodzinne strony i przez półtorej godziny zalegalam w lozku w ramach odpoczynku :D ale podobnie jak Ty muszę ruszyć te swoje 4 litery! W ogole dopiero zobaczyłam te zaproszenia ze coś takiego jest :D oczywiście przyjęłam :)

    Ja kombinowałam jak się wysyła PW i wymysliłam w końcu,że można chyba tylko do przyjaciółek wysyłać :)
    Dziś ogólnie dzień mało sprzyjający aktywności. Szaro, buro i ponuro - śnieg stopniał :/
    I tego się trzymamy jest 1% szansy a to już coś :)

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Nie pije nic a coś polecasz? Staram się dietę zdrowsza trzymać tylko.

    Ja nie mam zdiagnozowanego PCO ale zaczęłam pić od wczoraj INOFEM - wygooglaj sobie. To odpowiednik ovarinu. Sporo dziewczyn go poleca :)

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Ja nigdy nie miałam zamkniętej nawet po ovu gdzie powinna być twarda i Zamknięta to u mnie nadal zostawala wyżej i lekko otwarta nawet przed okresem się nie obniżala zbytnio. Nie wiem jak w trakcie okresu była bo w okresie się nie badalam.
    Jak jest zamknięta to nie ma w ogóle dziurki ani na milimetr, tylko tak jakby zaskelpione to jest. Nie potrafię tego w inny sposób wytłumaczyć. ;)

    Ja się chyba nigdy nie nauczę. Czuję się jakbym była w Hogwarcie. Po prostu czarna magia :(

    MiSia :) lubi tę wiadomość

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ