X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    :-) dziękuję :-*

    Dzisiaj nie robiłam. Zrobię jutro, żeby była wyraźniejsza ;-)

    Moim zdaniem to są najlepsze testy ciążowe! W pierwszej ciąży takie coś pokazała mi już w 8 dpo. Także im ufam najbardziej!
    Muszę z ciekawości zrobić ten z allegro, bo dostałam w gratisie do owulaków.

    Swego czasu na forum jak starałam się o pierwsze dziecko właśnie one były takie nasze szczęśliwe i testowałysmy tylko na nich ;)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Facelle paskowy z Rossmanna. 7,99 chyba. Są mega!
    Rzeczywiście te są dobre, nie wiem dlaczego ich nie kupiłam. Miałam na nich mega bladziocha a następnego dnia beta tylko 14! Wiec czułość mają niezłą.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam ta aplikacje flo..I u mnie tak samo lepiej wyznacza owu :-) już sprawdziłam ja w kilku cyklach :-)

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Facelle paskowy z Rossmanna. 7,99 chyba. Są mega!
    Dziękuję:-)

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Dziękuję:-)
    A testy owulacyjny to jakie polecacie??

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    A właśnie kwas foliowy może zawyżać wynik?

    Sung bardzo proszę Cię o pomoc... Możesz coś powiedzieć więcej o mthfr w Twoim przypadku? Bierzesz ten " czysty " kwas foliowy? Fachowa nazwa wypadła mi z głowy, a nie chce mi się już szukać...Siostrze dzisiaj dotarły wyniki dziecka, o którym już pisałam Wam, że jest niepełnosprawne i okazało się, że ma ta mutacje, a siostra wysoka homocysteine i tez będzie robiła sobie to badanie, więc ja zapewne tez, chociaż planowałam w przyszłym miesiącu, ale teraz chce zrobić jak najszybciej... Czy mam odłożyć starania dopoki nie będę miała wyniku?

    Homocysteine zrób koniecznie jak najszybciej. Przy wysokiej możesz stracić ciążę :( powiina być 6-8. Kwas od razu możesz zmienić na metylowany, bo on jest lepszy niż syntetyczny dla każdego chociaż nie każdy dobrze toleruje. Są 3 formy kwasu i 4 formy b12. Ja akurat biorę pół na pół metylowany i folinian (też dobra forma przy mthfr). Jeśli chodzi o firmy to na iherb jest dużo: thorne, jarrow. A w Polsce na muscle zone jest najlelsza firma dla mutantow seeking health.
    Najlepiej zbadaj i homocysteine i kwas i b12 ( tylko nie bierz przez 3 dni witamin). A mthfr na spokojnie na testdna.
    A która mutacja wyszła dziecku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję!
    Ja 4 dpo i już odpadam. Drugi dzień temperatura dokładnie pomiędzy przedowu i zwykle po owu.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Klaudyś i jak wychodzi porównanie z Mój kalendarzyk?? Zaznaczyły tak samo?? :)
    Wpisałas daty kilku wcześniejszych cykli aby aplikacja miała czym się sugerować??

    Tak wszystko wpisałam temperatur niestety nie bo nie mierzyła ale daty @ wpisane i ich długość :)
    Zjeszcze zanim wpisałam te temperatury wyświetliło mi ze 4 dni .
    Tylko ze aż tylu dniowe cykle nie miałam może raz 30 dniowy

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie spojrzalam w mój kalendarzyk i mnie powalił. Ta aplikacja liczy mi cykle 28 dni. Zostawia dzień przerwy i nowy cykl zaczyna liczyć od kolejnego dnia... Serioo??? :O

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Ja własnie spojrzalam w mój kalendarzyk i mnie powalił. Ta aplikacja liczy mi cykle 28 dni. Zostawia dzień przerwy i nowy cykl zaczyna liczyć od kolejnego dnia... Serioo??? :O
    Ooo to dziwne ja dopiero pierwszy cykl z tym mam i jestem w szoku

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ooo to dziwne ja dopiero pierwszy cykl z tym mam i jestem w szoku

    Aż się cofnełam wcześniej gdzie miałam cykl 31 dni. Policzył 28 dni i zostawił 3 dni przerwy. I znów zaczął liczyć od pierwszego dnia okresu, a te 3 dni to mają wyparować czy jak?? :O
    Którą masz wersję kalendarzyka??

  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój bladzioch z 21 https://zapodaj.net/39087d4eb53ab.jpg.html ;p
    ps wybaczcie za to z boku ale byłam tak zaskoczona że aż podrapałam test hah
    A to dzień później https://zapodaj.net/b655de19a17f8.jpg.html
    Więcej już postanowiłam nie robić , bo moim zdaniem każdy test jest inny i na każdym wychodzi inna intensywność kreski ;p Betę też zrobiłam raz nie robiłam dalszej chociaż chciałam ale nawet M mi powiedział żebym odpuściła bo potem będę się tylko stresować.. Może to i dobrze bo staram się myśleć pozytywnie i nie przejmować się tym aż tak ;p Co ma być to i tak się stanie ;p Jak to się mówi wszystko zawierzam sile wyższej :)

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1.631.171B

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sciagnelam mój kalendarzyk ale nie jestem zadowolona, bez sensu. Jak ten wasz się dokładnie nazywa?

    Byłam przed chwila w WC mega dużo Kremowego gęstego śluzu aż myślałam że @ przyszła jak poczułam.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    1.631.171B

    To ta felerna aplikacja to 1.25.22C
    Zdecydwanie nie polecam!

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniłam właśnie na flo i zdecydowanie lepsza.

    Czekam na dalszy rozwój sytuacji u siebie na bieliźnie zauważyłam minimalna ilość różowego śluzu jakby suchego.
    Szyjka wysoko i wydaje mi się twarda. Nie wiem jak to z ta szyjka im bliżej okresu jak ona wygląda?
    A moze jak we wczesnej ciąży wygląda? Któraś ma doświadczenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 11:03

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Ja sciagnelam mój kalendarzyk ale nie jestem zadowolona, bez sensu. Jak ten wasz się dokładnie nazywa?

    Byłam przed chwila w WC mega dużo Kremowego gęstego śluzu aż myślałam że @ przyszła jak poczułam.

    Zawsze masz takie dlugie cykle??

    Mój kalendarzyk wersja 1.25.22C. Na ikonce jest kobieta z długimi włosami. Jak zaczęłam patrzeć to bez sensu jest ta aplikacja :/

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Zawsze masz takie dlugie cykle??

    Mój kalendarzyk wersja 1.25.22C. Na ikonce jest kobieta z długimi włosami. Jak zaczęłam patrzeć to bez sensu jest ta aplikacja :/

    Mam pcos przy anty wiadomo regularne po odstawieniu to jest 4cs i co każdy jest dłuższy ale ostatni 38 więc ten to już przegina ;-) dobrze chociaż że wczoraj gin potwierdził owulacje parę dni temu.

    Tak na ikonie kobitka zainstaluje flo tylko czy będzie możliwość transmisji danych z kalendarzyka

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób jeszcze test? Widze że robiłas ale mogło byc za wcześnie i nic nie pokazały??

    Niestety nie wiem czy się da jakos inaczej niż ręcznie przenieść te dane :(

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze z testem jeżeli faktycznie owu był tak jak temp pokazuje to jeszcze chwilkę. Gin mówił że na badaniu nie wskazuje że się udało ale. Zawsze cień szansy jest. Może jutro spróbuję albo w tygodniu nosi mnie trochę ale się trzymam ;-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ