X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 28dni ale nie wiem czy jest płatna,(rzadko tam zaglądam,to nie to samo co ovu)nie podoba mi się.Mam też aplikacje na telefon moja miesiączka.

    ignite
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogole do ilu dni po owulacji moze byc zagniezdzanie?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    a tak w ogole do ilu dni po owulacji moze byc zagniezdzanie?
    statystycznie niby miedzy 6 a 10 dniem :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implantacja następuje zazwyczaj pomiędzy 6 a 12 dniem rozwoju zarodka. Proces ten trwa kilka dni. Dochodzi wówczas do implantacji w macicy zapłodnionej komórki jajowej. Zarodek zagnieżdża się zwykle na jej tylnej lub przedniej ścianie.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    ignite
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    statystycznie niby miedzy 6 a 10 dniem :-)
    jak do poniedzialku nic nie wyjdzie to juz caljiem odpuszcze i odstawie dupka

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Implantacja następuje zazwyczaj pomiędzy 6 a 12 dniem rozwoju zarodka. Proces ten trwa kilka dni. Dochodzi wówczas do implantacji w macicy zapłodnionej komórki jajowej. Zarodek zagnieżdża się zwykle na jej tylnej lub przedniej ścianie.
    6-12 dzien rozwoju zarodka czyli ile to dni po owulce moze byc?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Justa986 Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki,
    Czytam Was od około miesiąca a staramy się od około 18 miesiecy i dziś postanowiłam się odezwać. Mam cykle około 35-dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 27 grudnia(zemdlałam i miałam mega mocne skurcze, czego nigdy wcześniej nie miałam), owulację wg programu powinnam mieć około 17 stycznia przy 14-dniowej fazie lutealnej (nie zaobserwowałam w dniach płodnych śluzu płodnego ani żadnego innego, może trochę wilgotniej było około 15 stycznia). W 3 dc badałam estradiol, FSH, LH i prolaktynę (brałam Dostinex na obniżenie, na początku grudnia wynik był poniżej normy więc lekarz kazał mi odstawić) a w 24 dc badałam pregesteron - wyniki wklajam niżej. Nie miałam monitoringu, ale sądzę, że owulacja jednak była (wg temperatury i wyniku progesteronu).
    Temperaturę mierzę codziennie o 06:30 – to jest mój pierwszy cykl z mierzeniem.
    Dziś rano robiłam test ale negatyw…

    Na wtorek umówiłam się do dr Piątkowskiego w Gdyni (polecałyście go na forum) a mój narzeczony w piątek idzie na badanie nasienia.

    Co sądzicie o moim wykresie? Jakie badania jeszcze powinniśmy zrobić?





  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 6 do 12 dpo :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Justa986 Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d8c1ba8ef6396.png.html
    https://zapodaj.net/b706ef05e04d6.png.html
    https://zapodaj.net/ba0a9ce9cb72d.png.html

    wklajam linki do wyników bo nie wiem jak tutaj bezpośrednio wkleić

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proces ten zwany implantacją lub zagnieżdżeniem rozpoczyna się mniej więcej po 6 dniach od owulacji, ale w zależności od tego, jak długo zarodek znajdował się w jajowodach, rozpocząć się może od 4 do nawet 12 dni od jajeczkowania.Czytałam też że 5-7 dni wędruje przez jajowód do macicy .Dokłądnie to nie piszę ile czasu to trwa.

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    ignite
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa986 wrote:
    Cześć Kobietki,
    Czytam Was od około miesiąca a staramy się od około 18 miesiecy i dziś postanowiłam się odezwać. Mam cykle około 35-dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 27 grudnia(zemdlałam i miałam mega mocne skurcze, czego nigdy wcześniej nie miałam), owulację wg programu powinnam mieć około 17 stycznia przy 14-dniowej fazie lutealnej (nie zaobserwowałam w dniach płodnych śluzu płodnego ani żadnego innego, może trochę wilgotniej było około 15 stycznia). W 3 dc badałam estradiol, FSH, LH i prolaktynę (brałam Dostinex na obniżenie, na początku grudnia wynik był poniżej normy więc lekarz kazał mi odstawić) a w 24 dc badałam pregesteron - wyniki wklajam niżej. Nie miałam monitoringu, ale sądzę, że owulacja jednak była (wg temperatury i wyniku progesteronu).
    Temperaturę mierzę codziennie o 06:30 – to jest mój pierwszy cykl z mierzeniem.
    Dziś rano robiłam test ale negatyw…

    Na wtorek umówiłam się do dr Piątkowskiego w Gdyni (polecałyście go na forum) a mój narzeczony w piątek idzie na badanie nasienia.

    Co sądzicie o moim wykresie? Jakie badania jeszcze powinniśmy zrobić?
    hej udostepnij wykres, bo na teraz nic nie widac :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Justa986 Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam wykupionego abonamenty na OF - jeszcze ;)
    planuje kupić od przyszłego cyklu, póki co na zapodaj podałam w linku :)

    rzućcie swoimi fachowymi oczętami :)

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    dziewczyny,

    pisze po rade,dzisiaj bylam na ilejnym monitoringu i moj pecherzyk ma 19mm ale ze wzgledu na ten moj obraz pco lekarz pzepisał mi ovitrelle (najpierw pregnyl ale nigdzie go nie moglam dostac jakis koszmar wiec przepisal recepte) i teraz mam pytanie: jesli jest on w zastrzyku to moge go sobie jakos sama podac? jesli tak to jak to zrobic? bo nigdy tego nie robilam. Jesli dzisiaj moj pecherzyk ma 19mm to kiedy najlepiej podac ten ovitrelle? dzisiaj czy jutro?
    Może się przydam:)
    Ostatnio byłam w pon i pęcherzyk miałam o 12:00 17,5 mm. Lekarka powiedziała żebym zrobiła ovitrelle w środę wieczorem. Więc tak zrobiłam. Mialam ampulkostrzykawke, przemylam spirytusem, zebrałam fałd skóry na brzuchu, wbiłam i po krzyku :)
    Owu też mi na ten dzień wyznaczyło więc nie wiem czy zastrzyk pomogl czy nie ale jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za Ciebie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 19:30

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa mi cos tel szwankuje i nie otwiera zapodaj net

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Justa986 Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6nwozb.jpg

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długość fazy lutealnej jest cechą indywidualną i zależy od wielu czynników. Zakładając, że cały cykl menstruacyjny u kobiety trwa 28 dni, to na omawianą fazę przypada 14 dni cyklu.

    ignite
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa ladnie to wyglada

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mp przy cyklach niestymulowanych czyli naturalnych jak juz jest owulka to 23dc i faza lutealna trwa14 dni

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Justa986 Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a też masz cykle 35-dniowe?

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa jeżeli temperatura nie spadnie poniżej tej niebieskiej przerywanej linii to jest bardzo dobrze.
    Jejku zazdroszczę tak pięknego wykresu

    U mnie 2 dzień plamien minimalnych @ nie może się rozkręcić... zrobiłam test ciążowy z moczu wieczornego i negatywny poczekam do poniedziałku i się umowie na wizytę bo takiego cyklu jeszxze nie miałam

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ