X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po monitoringu - urósł tylko jeden pęcherzyk, drugi od czwartku nie drgnął, ale ten jeden ma 20 mm i dziś biore Ovitrelle, a wtorek i środa <3 według harmonogramu ;) w czwartek idę zobaczyć czy pęcherzyk pekl... :) bardzo bardzo proszę was o kciuki :)

    Almond, jak u Ciebie?

    _Hania, Paula_30 lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊

    ignite
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Ja już po monitoringu - urósł tylko jeden pęcherzyk, drugi od czwartku nie drgnął, ale ten jeden ma 20 mm i dziś biore Ovitrelle, a wtorek i środa <3 według harmonogramu ;) w czwartek idę zobaczyć czy pęcherzyk pekl... :) bardzo bardzo proszę was o kciuki :)

    Almond, jak u Ciebie?

    Byłam w podobnej sytuacji :) trzymam kciuki żeby pękł :)
    Nie wolisz dziś zacząć <3 ? Jakby pękł sam ?

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która z was bierze duphaston ? Macie jakieś skutki uboczne ? Ja biorę od środy i póki co cisza, nic nie odczuwam.

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Ja już po monitoringu - urósł tylko jeden pęcherzyk, drugi od czwartku nie drgnął, ale ten jeden ma 20 mm i dziś biore Ovitrelle, a wtorek i środa <3 według harmonogramu ;) w czwartek idę zobaczyć czy pęcherzyk pekl... :) bardzo bardzo proszę was o kciuki :)

    Trzymam bardzo mocno! Musi się udać! :) 20 mm to już pięknie dojrzał! Tez bym już dzis w razie czego zaczęła <3

    SMag a Ty byłaś już na monitoringu po zastrzyku, wiesz czy pękł pęcherzyk? Mam nadzieje ze się tam już u Ciebie coś zagnieżdża :*

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Trzymam bardzo mocno! Musi się udać! :) 20 mm to już pięknie dojrzał! Tez bym już dzis w razie czego zaczęła <3

    SMag a Ty byłaś już na monitoringu po zastrzyku, wiesz czy pękł pęcherzyk? Mam nadzieje ze się tam już u Ciebie coś zagnieżdża :*

    Nie byłam, bo nie miała terminu. Więc czekam :) w sumie to i tak nic by to nie zmieniło . Uczę się cierpliwości :D

    LISTA STARACZEK

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez biel. nie robilam bety czekam do piatku jak nie dostane @ to zrobir

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Nie byłam, bo nie miała terminu. Więc czekam :) w sumie to i tak nic by to nie zmieniło . Uczę się cierpliwości :D

    No tak, teraz już pamietam ze pisałaś ze nie było terminu :) słuszne podejscie, może to i lepiej niż tak co chwile latać do lekarza i wszystko sprawdzać... trzymam kciuki bo wiernie Ci kibicuje :)

    Staraczka24 myśle ze to dobry pomysł, beta prawdę Ci powie i oszczędzisz sobie nerwów i tej dobijającej nieraz niepewności ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Spróbuj jutro jeszcze zrobić test :-)
    Tak zrobie dzienks Karolcia. Pozdrawiam

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Może i macie racje, w sumie mamy z mężem postanowienie ze codziennie działamy, wiec może warto trzymać się planu :D a wiadomo po jakim mniej więcej czasie od zastrzyku pęka pęcherzyk czy nie ma zasady?

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Dzięki dziewczyny :)
    Może i macie racje, w sumie mamy z mężem postanowienie ze codziennie działamy, wiec może warto trzymać się planu :D a wiadomo po jakim mniej więcej czasie od zastrzyku pęka pęcherzyk czy nie ma zasady?
    24-36 h

    1000 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia dzięki :*

    1000 lepiej zacząć dziś, bo może np być tak że w nocy pęknie jak będzie już na tyle dojrzaly.

    LISTA STARACZEK

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny która z was bierze duphaston ? Macie jakieś skutki uboczne ? Ja biorę od środy i póki co cisza, nic nie odczuwam.



    Ja brałam i też nie miałam skutków ubocznych

    SMag lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny która z was bierze duphaston ? Macie jakieś skutki uboczne ? Ja biorę od środy i póki co cisza, nic nie odczuwam.
    Kochana u mnie jedynym skutkiem ubocznym była ciążą, czego również Tobie życzę :D Ja w cyklu z dupkiem miałam bardzo wyraźną owulację, bardzo bolał mnie brzuch, piersi, wiedziałam, że to TEN cykl, bo czułam to. Poza tym żadnych dolegliwości nie miałam po dupku.

    Natalia91!, SMag lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wudalo sie test z krwi negatywny

    takze brak objawow byl brakiem ciazy...
    jutro o 10 termin. u lekarki.

    dobrze ze tak szybko.

    tylko zeby @ szybko przyszla

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa :( przytulam!!!

    Aleksa87 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Kochana u mnie jedynym skutkiem ubocznym była ciążą, czego również Tobie życzę :D Ja w cyklu z dupkiem miałam bardzo wyraźną owulację, bardzo bolał mnie brzuch, piersi, wiedziałam, że to TEN cykl, bo czułam to. Poza tym żadnych dolegliwości nie miałam po dupku.
    Ale bym chciała :)

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja właśnie dostałam wyniki z dzisiejszych badań, moja prolaktyna to tragedia... 759 mIU/l przy normie 102-496, a po obciążeniu MCP to już w ogole poleciała w kosmos bo 9484mIU/I :( w środę idę do ginekologa żeby powiedział co dalej bo z tego co się orientuje to przy wysokiej prolaktyne może być słabo z zajsciem w ciaze :( nawet się zastanawiam czy nie powinnam isc do endokrynologa dodatkowo... co myślicie, miałyście problem z prolaktyna kiedys?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok faktycznie nieciekawy wynik :-( niech Ci gin przepisze coś na obniżenie, ja miałam w innych jednostkach, ale mój wynik to ok. 40, a norma była jakoś do 28. Na początku brałam norprolack, ma mniej skutków ubocznych, ale opakowanie kosztuje ok. 150zl, po skończeniu opakowania moja prl nie ruszyła w dół, więc gin zmienił mi na bromergon, ma dużo skutków ubocznych, ale akurat mi się nic nie działo. I aktualnie prl spadła mi do 3.75.Takze od razu trzeba działać z lekami :-)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, ja właśnie dostałam wyniki z dzisiejszych badań, moja prolaktyna to tragedia... 759 mIU/l przy normie 102-496, a po obciążeniu MCP to już w ogole poleciała w kosmos bo 9484mIU/I :( w środę idę do ginekologa żeby powiedział co dalej bo z tego co się orientuje to przy wysokiej prolaktyne może być słabo z zajsciem w ciaze :( nawet się zastanawiam czy nie powinnam isc do endokrynologa dodatkowo... co myślicie, miałyście problem z prolaktyna kiedys?
    Moja siostra miała problem z prolaktyna, lekarka podejrzewała nawet guza przysadki i robiła tomograf lub rezonans (nie pamiętam i zawsze mylę te badania ). Na szczęście podejrzenia się nie sprawdziły. A prolaktyne zbiła lekami w 2-3 miesiące. Leki jej mąż kupował w Czechach bo tam było taniej.

    I najlepiej chyba iść do endokrynologa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2018, 13:31

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ