X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w sumie....to na szczęście,Ikulinka29, nie? ;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka to na szczęście, jak Cukierkowa pisze! ;-)

    A u mnie zaczęło się źle, a skończy dzień jeszcze gorzej. Przy robieniu badania męża na frgmentację DNA powtórzyli podstawowe badania i ilość plemników spadła nam 3razy w dół w ciągu 5 dni :(

    Nie wiem,czy my mamy szasnę jeszcze na naturalne zajście. Ręce mi opadły. Mam już tak dość, że mam ochotę zawiesić broń i zrobić w życiu coś innego...

    Ale nie chcę was dołować, już na wątku męskim próbuje uzyskać jakieś informacje, czy to w ogóle normalne.

    Lepiej napiszcie jakie plany na sylwestra!


    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania ja się wprawdzie na nasienie zbyt nie znam, ale swojemu daje sok z granata, bo słyszałam, że rewelacyjnie działa na "te" sprawy u mężczyzn. Samo zdrowie, więc nie zaszkodzi...

    Ja na Sylwestra wybieram się tradycyjnie na domówkę :)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania A czy tego badania nie robi się trzy razy? Może to jakiś jednorazowy spadek?

    Ja zaczynam się dolowac jeszcze bardziej. @powinnam dostać dopiero 6 stycznia Ale jak już pisałam nam bardzo dziwny cykl. I coś czuję że @ przyjdzie szybciej...jestem wnerwiona, bolą mnie piersi i od dzisiaj mam ogrooomny apetyt... a jeszcze mój mąz ma dzisiaj przypływ dziecięcej miłości i co chwile mi mowi ze mnie kocha i ze ma ochoty i co chwile mnie dotyka a mnie to wnerwia jeszcze bardziej...moje nadzieje na dwie kreski tuz przed moimi urodzinami spadają...:(

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Hania A czy tego badania nie robi się trzy razy? Może to jakiś jednorazowy spadek?

    Ja zaczynam się dolowac jeszcze bardziej. @powinnam dostać dopiero 6 stycznia Ale jak już pisałam nam bardzo dziwny cykl. I coś czuję że @ przyjdzie szybciej...jestem wnerwiona, bolą mnie piersi i od dzisiaj mam ogrooomny apetyt... a jeszcze mój mąz ma dzisiaj przypływ dziecięcej miłości i co chwile mi mowi ze mnie kocha i ze ma ochoty i co chwile mnie dotyka a mnie to wnerwia jeszcze bardziej...moje nadzieje na dwie kreski tuz przed moimi urodzinami spadają...:(
    Też mam mieć @ 6 i miałam testować wtedy :(
    Mój jak ostatnio był trochę ciachniety jak się kładliśmy spać to tak ładnie mówił że chciałby już małego Jasia albo mała Julcie taka piękna jak ja :)
    Ale pamiętaj że im szybciej przyjdzie @ tym szybciej nowy cykl :*

    Hania trzymam kciuki żeby wszystko było ok :* :*

    My na sylwestra idziemy do lokalu, alkohol no limit i barmani mają drinki serwować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 17:30

    _Hania lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa, mój wróci do suplementów, ale zabronię mu kąpieli, już tylko prysznic i to zimny! (:p) i ma dostać coś od lekarza na następnej wizycie.

    Badania się raz robi na 2-3 mc podobno. Czekanie kolejnych miesięcy na poprawę jest dołujące :(

    Szimi a może to własnie dobre znaki przybliżające II kreseczki? ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha...myślałam że odstępy mogą być krótsze...nie znam się ma tym Ale jak sie nie uda w tym miesiącu to się pewnie zaznajomie z tematami bliżej i nie będę głupot pisać...

    Czy te objawy mogą być aż tak podobne?

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag u Ciebie żadnych szans nie ma? Żadnego <3 W okolicy nie było?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 17:45

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie piszesz głupot ;-) Ja sama się nie znam, ale lekarz nam mówił, że wymiana materiału to ok 3 miesięcy, ale już nie chcę czekać, czekanie jest najgorsze!

    Objawy są niemal identyczne, a niektóre osoby mówią, że były pewne że to @ i są w szoku, że się udało. Nie ma co się sugerować, że to na pewno okres :) Dopóki @ nie ma, jest nadzieja! - jak tutaj nie raz czytałam.

    U mnie np. też każdy cykl jest nieco inny, raz bolą piersi, raz nie, raz mam plamienie, raz nie, raz mnie brzuch boli od oouwalcji, a czasami tylko dzień przed, więc ja to mam wesoło co cykl się zastawiam czy się udało :p

    Trzymam jednak kciuki, żeby u Ciebie były II kreski :))

    Szimi lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, proszę mnie zapisać na testowanie na 8.01.18 r. :) A propos kupy. Moja piesełka pojadła dziś na mojej nieświadomce kocich kupek, którymi zwymiotowała na dywan. Dobrze, że A nie było w domu, bo by nas obie wyeksmitował :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 17:56

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania dziękuję ♡;)

    _Hania lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Też mam mieć @ 6 i miałam testować wtedy :(
    Mój jak ostatnio był trochę ciachniety jak się kładliśmy spać to tak ładnie mówił że chciałby już małego Jasia albo mała Julcie taka piękna jak ja :)
    Ale pamiętaj że im szybciej przyjdzie @ tym szybciej nowy cykl :*

    Hania trzymam kciuki żeby wszystko było ok :* :*

    My na sylwestra idziemy do lokalu, alkohol no limit i barmani mają drinki serwować :D


    Przestań marudzić Przebrzydłą babo, tylko bierz mężulka w obroty! OD gadania nikt jeszcze nie zafasolkował :P Nie wiem na ile wiarygodne sa testy owu, nie robiłaś więcej tylko jeden dzień. Ja dwa dni pod rząd miałam plusiki. Nie wiadomo, czy ten Twój plusik, to pierszy dzień plusikowania, czy juz drugi. Jeśli pierwszy, to jeszcze masz szanse na Złoty Strzał. Poza tym nie znalazłam jednozcaznej odpowiedzi, czy skok temp.jest 3 dni przed owu, czy 3 dni po - co dziewczyna to inna teoria, zatem powtarzam.

    Zamiast marudzić, że dałas dupy, to po prostu idź i tą dupeczkę daj :) walcz do konca, a nie potem będziesz sobie w brode pluć

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna nie ma to jak kogoś porządnie zmotywować :D

    SMag nie zauważyłam Twojej wiadomości, ale nie ma co się poddawać. Po pierwsze owulacja to kobieta, mówię wam, ma więc prawo być niezdecydowana i się spóźniać :p

    Po drugie po pęknięciu pęcherzyka jest jeszcze od 12-24 h żeby jajko zapłodnić, bo tyle mniej więcej jeszcze raczy oczekiwać na plemniki :)

    Działajcie aż do samego okresu, bo naprawdę nigdy nie wiadomo jak się dany cykl poukłada.

    Moja siostra twierdzi, że zaszła w ciąże w 8dc, chociaż ma zawsze regularne miesiączki 28 dni. Może ten jej jeden jedyny był nieregularny i owu była wcześniej? A może plemniki tyle wytrzymały. Miła taka wpadka patrząc z perspektywy czasu na już sporą moją siostrzenicę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 18:39

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierworodny powstał w 10 dniu cyklu. Nie wiem kiedy wtedy miałam owulację,bo mnie to nie intetesowało,ale z Karty ciąży wiem kiedy był pierwszy dzień cyklu,a sex wtedy był wyłacznie w noc poślubną,bo potem było straszne zamieszanie i duzo rozjazdów,a potem zwymiotowałam na zapach gotowanej kapusty i wtedy pomyślałam o zakupie testu :)

    Więc zgadzam się z _Hanią-wszystko jest możliwe. I dopóki piłka w grze,czyli @ nie ma,to wdzystko jest możliwe.

    A któraś dziewczyna w tym tyg pisała,że się okazało że owszem jest w ciąży,ale 6 tyg a nie 4 jak sądziła.

    Wszystko się może zdarzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 18:59

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, już nie pierwszy raz słyszę, że ktoś miał @, a okazało się, że jest w ciąży mimo to. Chociaż to duuuża rzadkość, ale jakie to miłe zaskoczenie :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    SMag u Ciebie żadnych szans nie ma? Żadnego <3 W okolicy nie było?
    Ja serduszkowalam od 8 do 16 dnia cyklu, potem lekko mi się nie chciało :D

    LISTA STARACZEK

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale podgonilyscie wątek !

    Ja tez mam każdy cykl po odstawieniu tabletek w lipcu inny. Raz to myślałam ze już na sto procent jestem w ciazy, nawet kawa zwymiotowała a potem rak mi było słabo k kręciło mi się w głowie ze musiałam się położyć na 20 minut mówię - ciąża. Okres nie przyszedł a jednak ciaza to noe była tylko rozregulowany cykl po tańcach. W kolejnym dostałam krwotoku zamiast okresu mówię - Jezus Maria poroniłam

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Przestań marudzić Przebrzydłą babo, tylko bierz mężulka w obroty! OD gadania nikt jeszcze nie zafasolkował :P Nie wiem na ile wiarygodne sa testy owu, nie robiłaś więcej tylko jeden dzień. Ja dwa dni pod rząd miałam plusiki. Nie wiadomo, czy ten Twój plusik, to pierszy dzień plusikowania, czy juz drugi. Jeśli pierwszy, to jeszcze masz szanse na Złoty Strzał. Poza tym nie znalazłam jednozcaznej odpowiedzi, czy skok temp.jest 3 dni przed owu, czy 3 dni po - co dziewczyna to inna teoria, zatem powtarzam.

    Zamiast marudzić, że dałas dupy, to po prostu idź i tą dupeczkę daj :) walcz do konca, a nie potem będziesz sobie w brode pluć
    Zmotywowalas mnie :D dziś będzie <3 :D

    NiecierpliwaOna lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak myślicie, jak szybko po zapłodnieniu widać chociaż cień cienia drugiej kreski? Jak do tej pory testowalam, tylko dzień po spodziewanej @.... Tak z ciekawości tylko pytam ;)

    NiecierpliwaOna lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa mnie druga kreska wyszła dwa dni przed @:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ