X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    U mnie ciężka noc. Głowa mi pęka. Chyba okres będzie dziś - ból brzucha nie dawał spać, czuję się zmęczona, jak w 1dc.
    Akurat byłby idealnie w czasie, chociaż gin mówiła, że jej zdaniem cykl bezowulacyjny i będziemy wywoływać jak spóźni się więcej niż 2 tygodnie (tak prognozowała).

    SMag - rozumiem Twoje zdołowanie. Sama już tyle się staram, a zamiast łatwiej to właśnie trudniej odpuścić mi każdy miesiąc :( Mam czasami pretensje do męża, że to z mojej inicjatywy są <3 ale ja też myślę ciągle o owulacji etc. a to źle robi. Teraz jak dowiedziałam sie ze owu nie bedzie, to szaleliśmy bez zastanowienia i wyszło lepiej niż w normalnym cyklu.
    Jak na złość...

    Madame - ja plamienia mam często, przed @ nawet 9 dni wcześniej się pojawiały, ale z kolei nie w każdym cyklu. Też dostałam luteinę, ale bralam w sumie tlyko jeden cykl, miałam po niej żółty śluz właśnie, a @ przyszła jeszcze podczas brania luteiny.

    Karolcia - coz za optymizm :-) Mam nadzieje, że się dziś zarażę nim od ciebie,bo na razie walczę z bólem głowy i brzucha.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 naprawdę dodajesz mi otuchy dziękuję :-)Nawet zapomniałam przez jakiś czas o strasznie bolacych plecach i brzuchu...:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 11:13

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia weź napisz jeszcze coś pozytywnego bo wszystkie tu narzekamy dzisiaj A Ty jedna masz dobry dzien ;)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia dzięki :* wystrzałowa suknia jest, właśnie wyprana- ale czy się ropnie po świętach ? Jutro będę mierzyć.
    Hania...wiem, że mnie rozumiesz jak wszystkie tu starające się dziewczyny... Poprostu mam doła że starałam się cały miesiąc a jak przyszło co do czego to wyszło takie coś i wszystko na marne :( źle mi z tym mega.. muszę się jakoś pozbierać żeby nie zepsuć sylwestra ani sobie ani mężowi ani nikomu z naszej ekipy. Mam ochotę się napić i zapomnieć o wszystkim... Smutno mi :(

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba myśleć pozytywnie,może nic nie dzieje się bez przypadku. Może czekamy na to konkretne maleństwo?
    Moja mama urodziła mnie w późnym wieku. Z wyboru, ale to już prywatne jej zawirowania. I kiedyś mi powiedziała, że nie żałuje, że tak późno zdecydowała się na 3 dziecko, bo wtedy bym to nie była ja :)

    Może coś w tym jest.

    Dla mnie najgorsze, oprócz jakiegoś uwięzienia w tych wszystkich wykresach, dniach płodnych itp to jest czekanie. wiem,że okres przyjdzie, bo nie było owulacji, ale wkurzam się, że muszę czekać, a jak się zacznie spóźniać to pewnie i tak będę miała nadzieję...

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dołączam do was bo niestety wczoraj nawiedziła mnie @... to był mój pierwszy cykl po poronieniu ale działaliśmy dalej, miałam nadzieję że się uda. Mierzyłam pierwszy raz temperaturę i wygląda na to że moja faza lutealna trwała tylko 9 dni :/

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczynki naprawdę na każdą z Nas przyjdzie czas:* mocno w to wierzę, nie można myśleć pesymistycznie, chociaż mi też zdarzają się podłe dni, ale faktycznie tak jak już pisało tu wiele staraczek takie nakręcanie się i oczekiwanie nie przynosi nic dobrego. Ja tak miałam w tamtym cyklu - idzie zwariować. Cykle mam długie, ponad 35 dni i to czekanie też mnie wykańcza czasami, ale ostatnio jakoś odblokowałam swoją głowę i stwierdziłam, że będzie co ma być. Jak wszystko jest książkowo to nie wychodzi, a jak się nie dba o te wszystkie mierzenia, witaminki itp to się udaje! Nawet jak z moim mężulem się nam nie chce albo jesteśmy zmęczeni to ja zaraz rzucam jakiś śmieszny tekst o chędorzeniu :P i biegniemy do sypialni albo urozmaicamy sobie innym miejscem:P

    W takim razie na pocieszenie opowiem Wam historię przedświąteczną, żebyście na chwilę zapomniały o staraniach i pomogły mi wymyślić słodką zemstę:P Otóż, zaczęło się od tego, że chciałam kupić sobie botki i na jednym z internetowych serwisów do sprzedaży zwanym OLX poprosiłam sprzedającą o zdjęcia buta na nodze, oczywiście "miła" pani mi je wysłała, na co ja bardzo grzecznie podziękowałam, ponieważ nie wyglądały fajnie. No i się zaczęło... babka zaczęła do mnie wypisywać niefajne wiadomosci typu po co mi pani głowę zawraca, nie życzę sobie takich klientek itp. Ja się nic nie odzywałam, tylko ją zablokowałam, bo się kobieta zaczynała rozkręcać. Po kilku dniach ktoś z innego konta zamówił płaszczyk za pobraniem, który miałam tam wystawiony. Jak już minęło kilka dni, zapytałam czy płaszczyk doszedł, a babka na to że się rozmyśliła tak jak ja. Po czym na końcu napisała żegnam. No cycki mi opadły... Intryga roku! Okazało się, że to ta sama kobieta oczywiście, a ja jestem stratna przesyłki w dwie strony. Mój mąż wpadł na iście szatański pomysł - wysłać jej kupę naszego psa:P hahaha

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny!
    Obserwuje wasza społeczność już jakiś czas jednak teraz postanowiłam oficjalnie dolaczyc do grona starających się o pierwsze dziecko, to już trzeci miesiac starań i testowanie wypada mi teraz na 7 stycznia... jestem jeszcze dosyć świeża w tych tematach wiec prosze jakby co o wyrozumiałość;)
    Witaj :) powodzenia

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Kochane dziewczynki naprawdę na każdą z Nas przyjdzie czas:* mocno w to wierzę, nie można myśleć pesymistycznie, chociaż mi też zdarzają się podłe dni, ale faktycznie tak jak już pisało tu wiele staraczek takie nakręcanie się i oczekiwanie nie przynosi nic dobrego. Ja tak miałam w tamtym cyklu - idzie zwariować. Cykle mam długie, ponad 35 dni i to czekanie też mnie wykańcza czasami, ale ostatnio jakoś odblokowałam swoją głowę i stwierdziłam, że będzie co ma być. Jak wszystko jest książkowo to nie wychodzi, a jak się nie dba o te wszystkie mierzenia, witaminki itp to się udaje! Nawet jak z moim mężulem się nam nie chce albo jesteśmy zmęczeni to ja zaraz rzucam jakiś śmieszny tekst o chędorzeniu :P i biegniemy do sypialni albo urozmaicamy sobie innym miejscem:P

    W takim razie na pocieszenie opowiem Wam historię przedświąteczną, żebyście na chwilę zapomniały o staraniach i pomogły mi wymyślić słodką zemstę:P Otóż, zaczęło się od tego, że chciałam kupić sobie botki i na jednym z internetowych serwisów do sprzedaży zwanym OLX poprosiłam sprzedającą o zdjęcia buta na nodze, oczywiście "miła" pani mi je wysłała, na co ja bardzo grzecznie podziękowałam, ponieważ nie wyglądały fajnie. No i się zaczęło... babka zaczęła do mnie wypisywać niefajne wiadomosci typu po co mi pani głowę zawraca, nie życzę sobie takich klientek itp. Ja się nic nie odzywałam, tylko ją zablokowałam, bo się kobieta zaczynała rozkręcać. Po kilku dniach ktoś z innego konta zamówił płaszczyk za pobraniem, który miałam tam wystawiony. Jak już minęło kilka dni, zapytałam czy płaszczyk doszedł, a babka na to że się rozmyśliła tak jak ja. Po czym na końcu napisała żegnam. No cycki mi opadły... Intryga roku! Okazało się, że to ta sama kobieta oczywiście, a ja jestem stratna przesyłki w dwie strony. Mój mąż wpadł na iście szatański pomysł - wysłać jej kupę naszego psa:P hahaha
    Ale się uśmiałam, dzięki :D

    Szimi lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 - Ach ten Twój mąż :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 13:10

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za pusta baba. Ale historia dobra:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 13:09

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia niesamowite! Co za babsko, zamówiłabym u niej tak samo, niech się baba poużera to jej się odechce kombinowania :p

    Skąd tacy ludzie się biorą?

    Ale dobre masz podejście, trzeba się śmiać z głupoty ludzkiej :)



    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka,
    troche mnie mniej forum bo jestesmy w Polsce.
    Nie mierze temp, nie sprawdzam sluzu, szyjki, odpuszczam tez testy w tym miesiacu.
    W ogole nie mysle o dzialaniach, mam nadzieje ze takie wyluzowanie sie zaowocuje w fasolinke.
    Sprawdzilam jedynie ze od dzisiaj mam dni plodne, wiec serduszka beda co 2 dni :)
    Porobilam dzisiaj podstawowe badanie krwi , wszytsko w normie, czekam jeszcze na tsh.

    Prosze o wpisanie na 17.01

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie nie wiecie nawet jak ja to przeżywałam, że dałam się tak podejść:P mój mąż mówił, że przeżywam gorzej niż okres, no a teraz śmieję się sama z siebie:P co nie zmienia faktu, że babsko okropne i nie mam pojęcia skąd się tacy ludzie biorą, ale jak to mówią karma wraca... :P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie,że wraca! Jeszcze jej w pięty pójdzie! Zobaczysz Karolcia27 ;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja nie wiem skąd się biorą tacy ludzie... Zamiast być dla siebie miłym, uczynny to potrafią robić tak na złość.. szkoda gadać.
    Nie ma się co przejmować :)

    LISTA STARACZEK

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też melduję się dzisiaj ze złym humorem. Pojechałam do sądu po zaświadczenie o niekaralności i co? Kasy byly zamknięte i gucio! Potem poklocilam się z D. A teraz przyszedł i mi mówi, że jego koleżanczka z siłowni (której nie trawię, bo do niego podbija) zaprasza nas na siłownię i on oczywiście już chętny. Niech idzie sam.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH TSH 2,330 µIU/ml norma 0,270 - 4,200

    to ok ?

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo kupy:-D też mam historie z wczoraj wracałam z mamą z zakupów i wysiadajac z samochodu wyciagalam zakupy mając ich sporo wypadła mi gazetka z Lidla na trawnik podnioslam ja i zabrałam do domu weszłam na piętro do siebie zrobiłam kawę wypakowalam zakupy i usiadłam z kawą i gazetka do stołu otworzylam ją a tam autentycznie w środku kupa!:-D okazało się ze kury były na podwórku i ta gazetka wpadła mi wprost na kupę jakiejś głupiej kury masakra potem czyscilam 5 razy ręce pod kranem i śmiech mnie ogarnial:-D:-D:-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 16:36

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lol :D masakra! :D

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ