Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziei dziewczyny!!! Przesyłam Wam wszystkim wirusy *&&^^%##$&*^%*&%*&^%*&^%*^$#$#() :)

    Magda z największą przyjemnością liczę na Ciebie :) kiedy testujesz?

    Dzwoniłam do lekarki powiedziała mi bym się nie martwiła progesteronem...

    Natalia91!, karolkaa22, ignite, Marudaruda, MiSia :) lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupi Gratulacje!! ;) nie stresuj się, będzie dobrze ;)

    KAL lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja jestem w prywatnej, więc nie mam żadnych trzynastek, dodatków łeeeee... :(

    Edwarda20 dobra kobieto, dziękuję Ci:)

    TSH 1,88 mlU/L norma 0,270 - 4,200
    Ft4 17,64 norma 12.00 - 22.00
    Ft3 4,73 norma 3,95 - 6,80
    anty TPO 12,1 IU/ml norma <34
    anty TG <10 IU/ml norma <115


    Tsh ok, apto i atg tez. Hashimoto mozna wykluczyc. Ft4 bardzo ladne 56,4 %, Ft3 ciut za nisko bo 27,3 % ale to nic zlego nie oznacza. Ogolnie wyniki wedlug mnie bardzo dobre :)


    KAL gratulacje!

    KAL lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal!!!!!!❤️
    Gratuluję! Kurczę to może i ja zrobię sikanca 10dpo...;)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL super beta:) teraz tylko rośnijcie zdrowo!:) jk widac Magia świat dziala, wierze ze styczen przyniesie wiele II kreseczek!!!

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :_ i moze coś w tym jest, ze kobieta w miesiącu urodzin jest najbardziej płodna :) 22 grudnia miałam urodziny :) a owulkę 1 dnia Świąt :)

    Kitkat, Marudaruda lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    dziei dziewczyny!!! Przesyłam Wam wszystkim wirusy *&&^^%##$&*^%*&%*&^%*&^%*^$#$#() :)

    Magda z największą przyjemnością liczę na Ciebie :) kiedy testujesz?

    Dzwoniłam do lekarki powiedziała mi bym się nie martwiła progesteronem...

    Ja w tym mies. zatestuję tylko jeśli @ się spóźni, za mało serduszek było. Także wykreśliłam sę z listy, ale jak coś, to zawsze zdąże się dopisać :P @ma przyjść 15.01 więc może tego 14.01 zatestuję, ale nie chce się nakręcać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 13:18

    1000 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dpo i test ujemny ;( i już w ogóle wszystko mnie boli i nic tego nie będzie.

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, gratuluję! :)
    Mam nadzieję, że to prawda z tą płodnością, bo ja mam w tym miesiącu urodziny :D

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1176

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Dziewczyny ratunku... Mam zwidy?

    https://naforum.zapodaj.net/15a5428a403e.jpg.html

    ja chyba też mam zwidy, bo widze tam cień cienia kreseczki :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    U mnie 12 dpo i test ujemny ;( i już w ogóle wszystko mnie boli i nic tego nie będzie.
    Tulę mocno ;*

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    dokładnie :_ i moze coś w tym jest, ze kobieta w miesiącu urodzin jest najbardziej płodna :) 22 grudnia miałam urodziny :) a owulkę 1 dnia Świąt :)
    Moja siostra też zaszła w ciążę w miesiącu urodzin :)

    LISTA STARACZEK

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1176

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Dziewczyny mam wyniki... Cała się telepię... Progesteron 13,68 norma dla ciężarnych w 1 tym. 11-41 Beta 7.12 ciąża 3 tydz. Norma 5.8 do 78... I stres jak z Krakowa do Warszawy... Dodam że test ciążowy miał czułość 25...

    G R A T U L A C J E !!!! poryczałam się, ale co tam! Hormowny :) Bardzo, bardzo sie cieszę! Rośnijcie zdrowo! Nudnej ciąży! :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1176

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    dokładnie :_ i moze coś w tym jest, ze kobieta w miesiącu urodzin jest najbardziej płodna :) 22 grudnia miałam urodziny :) a owulkę 1 dnia Świąt :)

    Czyli macie Swój Prywatny Bożonarodzeniowy Cud :)

    Ja miałam w listopadzie urodziny :) Wtedy też swoje zycie zapoczątkowała fasolka w moim brzuszku :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    ignite udostępnisz swój wykres ? :)
    a64758bba3b9bc5418057ca534197634.png

    ignite
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Moja siostra też zaszła w ciążę w miesiącu urodzin :)
    Ja mam urodziny w styczniu. To może kolejny cykl się uda...

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    U mnie 12 dpo i test ujemny ;( i już w ogóle wszystko mnie boli i nic tego nie będzie.

    U mnie identiko. Jeszcze 3 dni do @ a już boli :(
    Trochę dziwne.

    Kal mega gratulacje! Co lekarka na swoją nietrafioną diagnozę?
    Progesteron bym komrolowala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 13:37

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Ja mam urodziny w styczniu. To może kolejny cykl się uda...
    A ja dopiero za pół roku więc mnie to nie pociesza :D

    LISTA STARACZEK

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL bardzo, bardzo serdecznie Ci gratuluję! Dużo zdrówka dla Ciebie i Twojej fasolki! Spokojnej i nudnej ciąży wam życzę :*

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumy, Szimi u mnie objawy są już praktycznie od poniedziałku a @ ma być w sobote wiec tez sporo wczesniej, zazwyczaj były to 3 dni przed ale zasady nie ma :) a wy tez chyba macie testować 6 stycznia? O ile nie odwiedzi nas wczesniej ciotka... :/

    7u22ugpj8heetxf1.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ