X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Ja mam instynkt macierzyński od urodzenia, więc się nakręcam, kiedy dałam sobie już przyzwolenie na bobasa, to chcę go teraz natychmiast! W sumie jesteśmy ze sobą pięć lat (niedługo rocznica) i nigdy bardziej pewna tego nie byłam.

    A na wesele idziemy w kwietniu. Tzn. D. marudzi, ale ja postanowiłam, to moja rodzina, mam zamiar się dobrze bawić :D

    Kup sobie kota :P albo inne zwierzątko do kochania :P A tak na serio... Ja też bardzo chciałam i te moje operacje... Po wycięciu jajnika czułam się pusta, oj bardzo przeżywałam, szczególnie, że miałam mikroporonienie, jakbym nie wiedziała, że się udało a potem krwawienie... Może byłoby lżej. Potem wmawiałam sobie, że nie chcę i taki mechanizm obronny dał mi przetrwać do dziś. Też się zaczęłam nakręcać. Teraz? Mam wyjebkę. Myślę o wakacjach, o tym jak sobie układamy życie. A przecież nie wiadomo czego nie stwierdzono u nas, gorsze przypadki miały swój cud :) A zawsze trzeba czekać, a cierpliwość jest wynagradzana.

    _Hania, SMag lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi nie wiem co to znaczy, że masz instynkt macierzyński od urodzenia, ale rozumiem, że już jako dziecko chciałaś mieć dziecko? Może to właśnie potrzeba opieki nad kimś po prostu. Ja na swój instynkt czekalam długo i chyba ne jest w pełni rozwinięty, ale wiem, że dziecko rozwinie we mnie te umiejętności i potrzeby.

    Myślę, że im bardziej chcesz natychmiast tym bardziej sobie szkodzisz. Zobacz ile nas tu jest, niektóre z nas staraą się 2 cykle inne 5, a ja np 13 cykl, a są tu osoby, które kilka lat. Trzeba nabrać trochę dystansu bo się zamęczysz dziewczyno :)

    Masz nasze pełne zrozumienie i wsparcie.

    I tak, NiecierpliwaOna też się przyznaję! :p

    Kal super historia, fajnie zaszaleć a pamiątkę masz na dłużej i pewnie z uśmiechem patrzysz na te pościerane kolana :)

    KAL, SMag lubią tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli dobre podejście! Też planuję już wakacje :-) a nie wszystko przewracam do góry nogami, a bo może będę w ciąży. Będę to plany zmienię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 20:59

    Seli lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już kota.;)

    Panikujecie dziewczyny, ja tak sobie tylko gadam. Chodzę do pracy, spotykam się ze znajomymi, piszę magisterkę, czytam książki. Żyję. Z dziećmi mam tyle kontaktu co w pracy, nie morduję kobiet w ciąży, nie panikuję. Ot, tak sobie gadam. A na mnie czas przyjdzie. Mniej wiecej wiem dlaczego się do tej pory nie udało. To mnie cieszy. W przyszłym tygodniu zobaczymy czy pęcherzyk rośnie, czy pęknie. Ja jestem pełna optymizmu. Swojego świata też nie przewracam, bo może będę w ciąży.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety.... Ale nasza głowa więcej znaczy niż zarazki dookoła :P Nawet jak czytałam o Hashimoto to podstawą jest stres i psychika. I mam pewien żal do siebie, że sama siebie niszczyłam nerwami. A jak się bardzo stresowałam to robiły mi się rany na skórze. Psychosomatyka. Teraz nauczyłam się nie stresować, odprężać. Bo przecież nie umrę od tego, że papierek w szkole źle wypełniłam, albo coś źle zrobiłam. Kiedyś to był niezdany egzamin, jedynka... :P Dziś jestem mądrzejsza.

    Poza tym po co teraz wszystko przewracać do jednego? Będziemy jeszcze marudzić i tęsknić do dni "tylko we dwoje" i do spokojnych nocy. Może nie mam dziecka, ale mam kota. ROK NIE SPALIŚMY! :P bo odpierdzielał, teraz zamykamy go na noc w transporterze jak jest okropny ;P Lepiej wykorzystać ten czas, umocnić związek. Dobrą radę raz owu dało, żeby skupiać się nie na samym zajściu a na związku bo to najlepsze co można zrobić. Potem nie będzie czasu, może przy ciąży i możliwości do seksu, do wyjścia na imprezę, do leżenia na kanapie i nudnego dnia. Może łatwo się mówi, wiem, sama panikowałam ostatnio i może spanikuje jeszcze :P ale trzeba spróbować trzeźwo na to spojrzeć. To "chcę" nie przyśpieszy niczego a może jedynie popsuć, dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane :P

    Magda - mbc, SMag lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Niestety.... Ale nasza głowa więcej znaczy niż zarazki dookoła :P Nawet jak czytałam o Hashimoto to podstawą jest stres i psychika. I mam pewien żal do siebie, że sama siebie niszczyłam nerwami. A jak się bardzo stresowałam to robiły mi się rany na skórze. Psychosomatyka. Teraz nauczyłam się nie stresować, odprężać. Bo przecież nie umrę od tego, że papierek w szkole źle wypełniłam, albo coś źle zrobiłam. Kiedyś to był niezdany egzamin, jedynka... :P Dziś jestem mądrzejsza.

    Poza tym po co teraz wszystko przewracać do jednego? Będziemy jeszcze marudzić i tęsknić do dni "tylko we dwoje" i do spokojnych nocy. Może nie mam dziecka, ale mam kota. ROK NIE SPALIŚMY! :P bo odpierdzielał, teraz zamykamy go na noc w transporterze jak jest okropny ;P Lepiej wykorzystać ten czas, umocnić związek. Dobrą radę raz owu dało, żeby skupiać się nie na samym zajściu a na związku bo to najlepsze co można zrobić. Potem nie będzie czasu, może przy ciąży i możliwości do seksu, do wyjścia na imprezę, do leżenia na kanapie i nudnego dnia. Może łatwo się mówi, wiem, sama panikowałam ostatnio i może spanikuje jeszcze :P ale trzeba spróbować trzeźwo na to spojrzeć. To "chcę" nie przyśpieszy niczego a może jedynie popsuć, dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane :P

    Seli tak to mądrze napisałaś, że aż się podbudowałam! Dzisiaj miałam dzień pod znakiem "nigdy już nie będę miała dzieci". A tu taki post, który choć na chwilę, mnie sprowadził na ziemię. DZIĘKI! ;)

    Seli, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ;D Ciesze sie. Podbudowalam sie ;p Ja mialam wczoraj dola blizej nieokreslonego. Zrobilam obiad, zjadlam i wlazlam do lozka "do mojej samotni" ;) czasem mam takie dni, ze sama nie wiem o co mi chodzi.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli świetnie napisane ! Takie podejście mi się podoba :)
    My jesteśmy po ślubie niedługo, wcześniej byliśmy ze sobą 7 lat, rok mieszkamy. Nie wiem czy to przez starania, ale teraz jesteśmy ze sobą tak blisko że bliżej już chyba nie można . Chodzi mi o to że jest miłość , czułość, wzajemne zrozumienie, radość ze wspólnych chwil. Jest najlepiej jak do tej pory . Może dojrzeliśmy a może to właśnie starania tak na maksa nas zblizyly. I właśnie to chce pielęgnować teraz.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hahaha ;D Ciesze sie. Podbudowalam sie ;p Ja mialam wczoraj dola blizej nieokreslonego. Zrobilam obiad, zjadlam i wlazlam do lozka "do mojej samotni" ;) czasem mam takie dni, ze sama nie wiem o co mi chodzi.
    I tak też mam ostatnio. Zrobię co muszę i albo siadam z książką, albo oglądam serial lub tak jak dziś wzięłam się za paznokcie żeby na chwilę wyłączyć myślenie :)

    LISTA STARACZEK

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja paradoksalnie powiem, ze forum działa na mnie kojąco. Wiem, ze wchodząc tu, nawet podczas gorszego dnia, to wiem, ze spotkam tu osoby mające podobne odczucia do moich, podobne obawy, podobnie niecierpliwe jak ja;) podejrzewam, ze gdyby nie forum, to mój mąż by osiwiał, bo pewnie musiałby mnie wysłuchiwać. A tak, to napiszę tutaj i z głowy;)

    MaryAnn, Magda - mbc, MiSia :) lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, oto chodzi w forum. Mozna pomarudzic i pogadac ;)

    SMag my 7,5 razem a 2 lata malzenstwa :) rok na swoim mieszkamy, wczesniej wynajem i u tesciow. Cudowna sprawa ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... Może rzeczywiście ważniejsze jest to, że mamy TEGO mężczyznę. TEGO, który chce mieć z nami dzieci,bo widzi w nas więcej niż inni; TEGO który zdecydował, że to z nami chce dzielić radości i smutki podczas starań i nie tylko; TEGO, dzięki któremu mamy co testować raz (albo i wiele razy;)) w miesiącu.
    Niektóre JEGO nie spotkały. Dziecko będzie tylko wspaniałym dodatkiem tego co jest między nami, swoistym zwieńczeniem. To z NIM chce mieć dziecko, nie chce dziecka mieć sama, czy z byle kim.
    Muszę bardziej doceniać to, co mam...

    kasienka1188, Szimi, SMag lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jest smutno. Mąż zabrał dzieciaczki i pojechał do teściów. Wracają w poniedziałek. Pierwszy raz beze mnie. Jest mi pusto,cicho i nie wiem co ze sobą zrobić. Nawet książki nie potrafię czytać w tej ciszy. Założę się,że maluszki radzą sobie lepiej ode mnie :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie różowe plemienia. Raczej nie doczekam sobotniego testowania

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    A u mnie różowe plemienia. Raczej nie doczekam sobotniego testowania
    :( ale nadal trzymam kciuki, oby to nie @!

    Szimi lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    A u mnie różowe plemienia. Raczej nie doczekam sobotniego testowania

    Może jeszcze się nie rozkręci. Ja mimo owulacji... choć chyba pękł tylko pusty pęcherzyk :P to wykresu nie mam dwufazowego a góry i doliny, źle się czuje od paru dni - przeziębienie albo alergia i chyba nie ma sensu testować, już odpuściłam na parę miesięcy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry piątek piąteczek piątunio :)

    Szimi, Seli a gdzie wiara... Póki nie ma @ to jest nadzieja :)

    Jakoś nie dociera do mnie ze się udało... M wczoraj przed snem pyta ale to sen jest tak... Hehe

    Magda - mbc, MiSia :), Almond lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Dzień dobry piątek piąteczek piątunio :)

    Szimi, Seli a gdzie wiara... Póki nie ma @ to jest nadzieja :)

    Jakoś nie dociera do mnie ze się udało... M wczoraj przed snem pyta ale to sen jest tak... Hehe

    Wiesz, u mnie widać ;) Nie będę sobie wkręcać i się nakręcać jeśli ewidentnie widzę, że owu wyznaczona przez lekarza (widać było pęknięty pęcherzyk) a wykres nie jest dwufazowy i moje temperatury nie są nawet takie jak zawsze czyli 36,50 (tak mam przed owulacją) a teraz mam ciągle 36.09 albo 36.15 :P Nigdy tak niskich nie miałam. Więc nie ma mowy o ciąży :) Co nie znaczy, że się dołuje, bo to po prostu nie ten czas, nie ten cykl ;)

    SMag lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal to będzie Twoje drugie dziecko? Jaka będzie różnica wieku?:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Seli dobre podejście! Też planuję już wakacje :-) a nie wszystko przewracam do góry nogami, a bo może będę w ciąży. Będę to plany zmienię :)
    Też myslalam o wakacjach.. nawet szukałam już czegoś na biurach podróży ale ceny nie powalają. Pewnie przed nowym rokiem było taniej, ale wtedy jeszcze nie miałam zaplanowanego urlopu. Zobaczymy co los przyniesie :) wolałabym nigdzie nie jechać tylko siedzieć w domku z brzuszkiem :D a jak nie to last minute :)

    W ogóle gdzie planujecie wakacje dziewczyny ? Zagranica ? Polskie morze ? All inclusive ? Czy może pod namiot na własną rękę ? :)
    Piszcie, może się zainspirujemy nawzajem :)

    LISTA STARACZEK

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ