X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Kal to będzie Twoje drugie dziecko? Jaka będzie różnica wieku?:)

    6 lat różnica. Córka jest z lipca 2012

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poprosiła, żeby zmienić mi dzień testowania na 10.01. To będzie 14 dpo, więc do tej pory pojawi się @ lub temperatura spadnie. W razie czego piątek 12.01 też bardziej mi pasuje na ew. powtórkę bety. Nie mam wielkich nadziei co do tego cyklu, ale... kto wie? :)

    Magda - mbc, Almond lubią tę wiadomość

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    6 lat różnica. Córka jest z lipca 2012

    o, to tak jak pomiędzy mną i moją siostrą :D
    Wiesz co powiedziałam Mamie, jak ją przyniosła ze szpitala: "czy możemy ją wyrzucić przez okno?" :D
    Chyba nie chciałam rodzeństwa :P

    Kitkat lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Paryż też polecam i też chciałabym wrócić, byłam zimą, bo w lutym i było super, teraz chciałabym pojechać bardziej w kwietniu/marcu.

    My z mężem wybieramy na wakacje raczej duże miasta, niekoniecznie z dostępem do morza, bo my raczej nie leżymy i nie opalamy się, za to szaleńczo zwiedzamy. Na cały pobyt w Andaluzji czy Chorwacji na plaży byliśmy dwa razy :D a jak lecieliśmy na wakacje do Barcelony, to w ogóle nie plażowaliśmy.

    Jeśli chodzi o Grecję, to mój mąż był na wypadzie z kolegami w zeszłym roku na weekend majowy i sami ogarniali, także polecam, bo teraz jest dużo lotów do Grecji. :)
    Super :) mega zwiedzacie :) my jak byliśmy w Tunezji kilka lat temu i były to nasze pierwsze wakacje all inclusive to byliśmy tak tym wszystkim podjarani że plaża, parasole z tej słomy, jedzenie :D
    Ale jednak jest różnica między właśnie taką Tunezja a Majorką - na Majorce wyższy standard i w ogóle czyściej , jedzenie i tu i tu było dobre, na Majorce lepsze drinki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 08:53

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, nie no spoczko luz- taka tylko mała dygresja ;) I tak jesteście niesamowite że to ogarnijcie wszystko ;) mogłaś już sobie nie zawracać głowy i zostawić jak jest, A jakby coś się zmieniło to wtedy byś najwyżej zmieniła;)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z tych co lubią poleżeć na plaży. Na co dzień mamy dość intensywny tryb życia, ciągle w biegu, w podróży, po pracy duży ogród do ogarnięcia i na wakacjach wolimy jednak dużo odpoczywać :) Zresztą mi się podoba wszędzie gdzie jest ciepło, słonecznie, gdzie jest plaża, błękitne morze i dobre jedzenie :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba jutro nie będę testować
    ... Bez sensu, jeśli owulacja była kiedy była to będzie to dopiero 9dpo.
    Jak @ nie zjawi się na początku tygodnia to zatestuje, ale nie wiem kiedy jeszcze
    ..

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Magda, nie no spoczko luz- taka tylko mała dygresja ;) I tak jesteście niesamowite że to ogarnijcie wszystko ;) mogłaś już sobie nie zawracać głowy i zostawić jak jest, A jakby coś się zmieniło to wtedy byś najwyżej zmieniła;)

    Spoczko Szimi, to nie jest problem, żeby poprawiać, dziś mam dużo czasu, bo w pracy się niewiele dzieje, to sobie tutaj mogę pykać :)

    A właśnie, może któraś z Was chciałaby też uzupełniać tabelkę, jest sporo nowych osób, KAL pewnie niedługo będzie rzadziej zaglądać, a ja tez nie jestem jakaś super sumienna :P

    To co, ktoś? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Sung a powiedz co to za wcierke z progesteronu robisz?

    Progesteron bioidentyczny. Apteczny, niemiecki na zamówienie.

    Testuję jutro znowu. Ten cykl jest inny, ale przede wszystkim nie mam już nocnych potów. Były 2 dni... piersi już powinny zmieknac a nadal pełne.
    I brodawki bolą...

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    My z tych co lubią poleżeć na plaży. Na co dzień mamy dość intensywny tryb życia, ciągle w biegu, w podróży, po pracy duży ogród do ogarnięcia i na wakacjach wolimy jednak dużo odpoczywać :) Zresztą mi się podoba wszędzie gdzie jest ciepło, słonecznie, gdzie jest plaża, błękitne morze i dobre jedzenie :)

    No my też raczej z tych, co wiecznie zabiegani, a po pracy jeszcze pies. A my jesteśmy z tych właścicieli, który jednak pracują z psem i poświęcają mu sporo czasu. Natomiast jak gdzieś wyjeżdżamy, to lubimy zagłębić się w dane miejsce, poznać historię, kulturę, jemy raczej lokalnie, dlatego boje się trochę, że taki pobyt na Fuerice zabije to nasze szperanie. Jedzenie w hotelach jest raczej kontynentalne, raczej masówka, ale nie chce się też źle nastawiać. Mam nadzieję, że ten hotel, którego w sumie długo szukałam, okaże się spoko :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja piąteczek zaczęłam bardzo słabo bo nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test - wyszedł negatywny a to był ten o czułości 10 :( jutro termin @ wiec jutro nie bede raczej testować, jak przyjdzie @ to przyjdzie jak nie to powtórzę test w niedziele... głupia jestem ale wczoraj się tak dziwnie czułam ale najprawdopodobniej się sama nakręcam :/

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Spoczko Szimi, to nie jest problem, żeby poprawiać, dziś mam dużo czasu, bo w pracy się niewiele dzieje, to sobie tutaj mogę pykać :)

    A właśnie, może któraś z Was chciałaby też uzupełniać tabelkę, jest sporo nowych osób, KAL pewnie niedługo będzie rzadziej zaglądać, a ja tez nie jestem jakaś super sumienna :P

    To co, ktoś? :)

    Magda ja mogę ;) tylko muszę mieć jakiś swój plik ? Z telefonu da radę bo częściej korzystam niż z laptopa

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wakacje <3

    My w tym roku planujemy jakiś dalszy wyjazd ale właśnie nie możemy się zdecydować. Europę mamy nawet zwiedzoną, mnie ciągnie na południe (byliśmy już w Grecji, Hiszpanii, we Włoszech, Bułgarii, Słowenii, Portugalii, Anglii, Norwegii, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie) Mam rodzinę we Włoszech więc staramy się jeździć tam "dodatkowo".

    Może w tym roku Gruzja? Mam wujka w Australii, zaprasza ale trochę się boję :p

    My głównie niskobudżetowo jeździmy, jak gdzieś dalej to biuro.

    Po Polsce też dużo jeździmy.

    Już jutro wielki dzień testowania! a u mnie może dzis w końcu @, trzyma mnie w niepewności :p

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Magda ja mogę ;) tylko muszę mieć jakiś swój plik ? Z telefonu da radę bo częściej korzystam niż z laptopa

    Wyślę Ci zaproszenie, ja mam iphone'a więc nie mogę uzupelniac z telefonu, ale jak masz system Android, to może się udać. Przejdźmy na priv, wysyłam Ci zaproszenie do przyjaciółek!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja wczoraj sikalam i się też zasmucilam bardzo. Dzisiaj nie testowałam bo już stwierdziłam że stracone bo nawet plemienia wczoraj miałam. Ale temperatura mi dzisiaj jeszcze nie spadła, więc jak to mówią dziewczyny: póki @ nie ma jest nadzieja!! Trzymam kciuki!!

    SMag lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Karolcia667 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Ja kolejny dzień mam częste oddawanie moczupomimo braku jakiej kolwiek infekcji i co nadal nie zrobiłam testu ... dlaczego hmmm nie wiem może stresuje się obawiam ehhh ... czekam 5 dni do @

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noszszsz kuurrrdee dzisiaj też plemienia...:(

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja prosze o wpisanie na 17.01

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Wyślę Ci zaproszenie, ja mam iphone'a więc nie mogę uzupelniac z telefonu, ale jak masz system Android, to może się udać. Przejdźmy na priv, wysyłam Ci zaproszenie do przyjaciółek!
    Przyjęlam, czekam na instrukcje :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Wakacje <3

    My w tym roku planujemy jakiś dalszy wyjazd ale właśnie nie możemy się zdecydować. Europę mamy nawet zwiedzoną, mnie ciągnie na południe (byliśmy już w Grecji, Hiszpanii, we Włoszech, Bułgarii, Słowenii, Portugalii, Anglii, Norwegii, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie) Mam rodzinę we Włoszech więc staramy się jeździć tam "dodatkowo".

    Może w tym roku Gruzja? Mam wujka w Australii, zaprasza ale trochę się boję :p

    My głównie niskobudżetowo jeździmy, jak gdzieś dalej to biuro.

    Po Polsce też dużo jeździmy.

    Już jutro wielki dzień testowania! a u mnie może dzis w końcu @, trzyma mnie w niepewności :p

    Wow imponująco :) zazdroszczę tyłu podróży !

    _Hania lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ