X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Natalia ja wczoraj sikalam i się też zasmucilam bardzo. Dzisiaj nie testowałam bo już stwierdziłam że stracone bo nawet plemienia wczoraj miałam. Ale temperatura mi dzisiaj jeszcze nie spadła, więc jak to mówią dziewczyny: póki @ nie ma jest nadzieja!! Trzymam kciuki!!

    Najgorsze jest to ze doskonale wiemy ze powinnismy zaczekać do tego dnia po spodziewanej @ ale pokusa jest tak duza ze po prostu nie moge się powstrzymać! I potem tylko rozczarowanie... chociaż z drugiej strony już wiem żeby nie robic sobie złudnych nadzieji... a co do tych plamien to nie jest taki zwykły okres? Bo dziewczyny nie raz pisały ze w ciazy zamiast @ miały właśnie delikatne plamienia wiec może u Ciebie będzie tak samo? Trzymam kciuki tak czy siak! Ja już sobie obiecuje ze dopiero po terminie @ zatestuje, jutro odpuszczę i postaram się zająć czymś innym

    Karolcia667 lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Przyjęlam, czekam na instrukcje :)
    Wysłałam wiadomości

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja mam jedno pytanie:
    jak byłam ostatnio u gina to powiedział, że mam tyłozgięcie macicy - czy to może utrudniać zajście w ciąże?

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ale nie musi. M9ja siostra w 1 cyklu zaszla a ma tyłozgiecieJa tez mam tylo zgiecie i rok temu zaszlam w 4cs a w tym altulanie 6 cs 11 sie dowiemy tsh mam dobre juz 1.13

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Dziewczyny, a ja mam jedno pytanie:
    jak byłam ostatnio u gina to powiedział, że mam tyłozgięcie macicy - czy to może utrudniać zajście w ciąże?

    Mi 2 ginekologów mówiło,że to totalnie nie ma znaczenia przy staraniach. Najlepsze, że poszłam na HSG i w klinice powiedzieli mi, że nie mam tyłozgięcia... Więc już nic nie rozumiem :p

    Dzisiaj mam wolny dzień, mam takiego lenia.... Siedzę w dresie, popijam kawę i chyba nie będę nawet sprzątać na razie, choć planowałam :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, SMag dołączyła do grona zapisywaczek zgłaszajcie się też do niej! :)

    SMag, Natalia91! lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff. Właśnie tak myślałam, że to może nie mieć znaczenia, inaczej gin jakoś by to pewnie skomentował. :)

    Ja siedzę w pracy, ale nic mi się nie chce robić. Ważniejsze sprawy mam ogarnięte jak na razie. Stresuję się tylko tą kontrolą ZUS-u, odkąd otrzymałam pismo coś spać nie mogę z tych nerwów :/



    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Ufff. Właśnie tak myślałam, że to może nie mieć znaczenia, inaczej gin jakoś by to pewnie skomentował. :)

    Ja siedzę w pracy, ale nic mi się nie chce robić. Ważniejsze sprawy mam ogarnięte jak na razie. Stresuję się tylko tą kontrolą ZUS-u, odkąd otrzymałam pismo coś spać nie mogę z tych nerwów :/

    Madame, a Ty testowałaś 3.01, bo widzę, że byłaś zapisana, jest pusto przy Tobie

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Mi 2 ginekologów mówiło,że to totalnie nie ma znaczenia przy staraniach. Najlepsze, że poszłam na HSG i w klinice powiedzieli mi, że nie mam tyłozgięcia... Więc już nic nie rozumiem :p

    Dzisiaj mam wolny dzień, mam takiego lenia.... Siedzę w dresie, popijam kawę i chyba nie będę nawet sprzątać na razie, choć planowałam :p
    To dobrze, bo raz też w opisie USG dostałam że mam macicę w tyłozgięciu. Ale to było USG brzucha :P

    Zmieniłam sobie termin na 10.01. zobaczymy. Pewnie przyjdzie @ ale nie będę jutro testować... Choć ostatnio testowałam rano i @ przyszla w południe, więc to może też dobry sposób na wywołanie :D
    U mnie też luzy w pracy. Dziś nie będę mieć czasu w domu zeby za bardzo posprzątać a jutro święto więc też odpuszczę chyba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 10:29

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Ufff. Właśnie tak myślałam, że to może nie mieć znaczenia, inaczej gin jakoś by to pewnie skomentował. :)

    Ja siedzę w pracy, ale nic mi się nie chce robić. Ważniejsze sprawy mam ogarnięte jak na razie. Stresuję się tylko tą kontrolą ZUS-u, odkąd otrzymałam pismo coś spać nie mogę z tych nerwów :/

    Ja dzis tez nie moge w ogole skupic się na pracy, siedze i przeglądam Ovu a jeszcze szef będzie dopiero po 14 to motywacja do pracy praktycznie zerowa :D co do kontroli ZUS to narazie się nie przejmuj, może wszystko będzie dobrze a chcą poprawić statystyki przeprowadzonych kontroli ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Madame, a Ty testowałaś 3.01, bo widzę, że byłaś zapisana, jest pusto przy Tobie

    @ do mnie zawitała niestety :/
    Kolejny termin to 31.01., więc Was nie opuszczam :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie dziewczyny pamiętajcie ze jutro sklepy pozamykane ;)

    SMag to mnie przepisz prosze na 7.01 - skoro dzis wyszedł negatywny to watpie ze jutro coś się zmieni, jak @ nie przyjdzie to zatestuje w niedziele, jak przyjdzie (mam ciagle nadzieje ze nie) to dam znak :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    @ do mnie zawitała niestety :/
    Kolejny termin to 31.01., więc Was nie opuszczam :D

    Przepisalam Cię :) trzymam kciuki, pamiętaj - zdarte kolana pomagają :D

    KAL, Szimi lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    O właśnie dziewczyny pamiętajcie ze jutro sklepy pozamykane ;)

    SMag to mnie przepisz prosze na 7.01 - skoro dzis wyszedł negatywny to watpie ze jutro coś się zmieni, jak @ nie przyjdzie to zatestuje w niedziele, jak przyjdzie (mam ciagle nadzieje ze nie) to dam znak :)
    Natalia przepisałam Cię i trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 10:43

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Ja dzis tez nie moge w ogole skupic się na pracy, siedze i przeglądam Ovu a jeszcze szef będzie dopiero po 14 to motywacja do pracy praktycznie zerowa :D co do kontroli ZUS to narazie się nie przejmuj, może wszystko będzie dobrze a chcą poprawić statystyki przeprowadzonych kontroli ;)

    Oby tak było :)
    Muszę sobie przetłumaczyć, że wszystko jest do przeżycia, a co mnie nie zabije to wzmocni, wszystko jest do skorygowania itp. itd., ale taki mam charakter, że się stresuję tym dziadostwem :P

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Przepisalam Cię :) trzymam kciuki, pamiętaj - zdarte kolana pomagają :D
    SMag, ale jak przepisujesz, to nie zmieniaj tylko daty, tylko przenoś pod odpowiedni dzień - żeby był porządek :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Przepisalam Cię :) trzymam kciuki, pamiętaj - zdarte kolana pomagają :D

    Dziękuję :D
    W tym miesiącu, to choćby nie wiem gdzie miałabym nie mieć tych zdarć, nie odpuszczam :D Co 2 dni <3 będzie!

    SMag lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Dziękuję :D
    W tym miesiącu, to choćby nie wiem gdzie miałabym nie mieć tych zdarć, nie odpuszczam :D Co 2 dni <3 będzie!

    U mnie to samo! Chociazbym miała wstawać wczesniej czy budzić się w nocy :D mąż będzie zachwycony :D

    SMag lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha SMag ja jak długo czekam na okres, w sensie, że już czuję ból itp ale jeszcze sie nie zaczyna to jak zrobie test rano to najczęściej popołudniu juz mam @ :p To działa! Może teraz też powinnam walną test? :-)

    Madame - nie przejmuj się pracą. Człowiek pracuje, żeby żyć,a nie żyje, żeby pracować. Świat się nie zawali jak coś wyjdzie nie tak, nie zrobiłaś niczego z premedytacją i najwyżej poprawisz błędy :) Poza tym co najgorszego może się stać po tej kontroli? Szkoda, żebyś sobie nerwy psuła. A pamiętaj stres podbija prolaktynę i może blokowac owulację!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    SMag, ale jak przepisujesz, to nie zmieniaj tylko daty, tylko przenoś pod odpowiedni dzień - żeby był porządek :)
    Oki :) sorki ;) muszę ogarnąć excela w telu :p

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ