X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie zalało, przechodzę do Lutego ;) a za Was Kobietki 3mam kciuki!

    SMag lubi tę wiadomość


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi a zawsze masz plamienia przed okresem czy to wyjątek?
    Bo wiesz... można plamic w ciąży :)
    Który to dpo?

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung czasem mam plamienia a czasem zalewa znienacka. 13 dpo. Ale kurde tak mnie plecy bolą że co chwile latam do łazienki i sprawdzam czy @ jest. Tak się łudzę, że może jednak się udało i już sama nie wiem co robić testować jutro czy nie testować i czekać dalej...

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Wyślę Ci zaproszenie, ja mam iphone'a więc nie mogę uzupelniac z telefonu, ale jak masz system Android, to może się udać. Przejdźmy na priv, wysyłam Ci zaproszenie do przyjaciółek!

    Magda ja też mam iphona i uzupełniałam tabelkę z telefonu - ściągnij sobie aplikację Google Sheets.

    Dawno się nie odzywałam, mam jakiś kryzys. Chyba dopiero teraz dopadło mnie mocne przygnębienie po tej stracie. Było ok ale teraz wróciło, do tego stresy w związku z pracą i planowaniem dalszej kariery, a za miesiąc jeszcze bardzo ważny egzamin. Totalnie opuściła mnie energia do życia, odechciało mi się seksu i w ogóle wszystkiego, najchetniej bym sie zawinela w koc i płakała. Nie chce mi się gotować, nawet na nic nie mam smaka. Jest do bani...

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Sung czasem mam plamienia a czasem zalewa znienacka. 13 dpo. Ale kurde tak mnie plecy bolą że co chwile latam do łazienki i sprawdzam czy @ jest. Tak się łudzę, że może jednak się udało i już sama nie wiem co robić testować jutro czy nie testować i czekać dalej...
    Testuj :* może Tobie Trzej królowie coś przyniosa :)

    LISTA STARACZEK

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny mam taką propozycję - co wy na to żebyśmy wszystkie siedziały na danym miesięcznym wątku do końca danego miesiąca i dopiero jak zacznie się nowy miesiąc to przenosimy się na nowy wątek? Bo ostatnio tak było że miałam testować pod koniec grudnia i już nikogo tam nie było, nie miałam z kim rozmawiać. Tak jak jest teraz to rozdzielamy się i ciężko jest ogarniać dwa wątki...

    ignite, Sung lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    W ogóle dziewczyny mam taką propozycję - co wy na to żebyśmy wszystkie siedziały na danym miesięcznym wątku do końca danego miesiąca i dopiero jak zacznie się nowy miesiąc to przenosimy się na nowy wątek? Bo ostatnio tak było że miałam testować pod koniec grudnia i już nikogo tam nie było, nie miałam z kim rozmawiać. Tak jak jest teraz to rozdzielamy się i ciężko jest ogarniać dwa wątki...

    Jestem za :D
    Akurat w styczniu ja mam taką sytuację, że zostaję tak czy siak do końca :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi ja tez bym zrobiła test, nie zaszkodzi a może przyniesie Ci cudowna nowinę :) i pamiętaj ze dopóki nie dostaniesz normalnego okresu to nadzieja jest :*

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    W ogóle dziewczyny mam taką propozycję - co wy na to żebyśmy wszystkie siedziały na danym miesięcznym wątku do końca danego miesiąca i dopiero jak zacznie się nowy miesiąc to przenosimy się na nowy wątek? Bo ostatnio tak było że miałam testować pod koniec grudnia i już nikogo tam nie było, nie miałam z kim rozmawiać. Tak jak jest teraz to rozdzielamy się i ciężko jest ogarniać dwa wątki...
    Też bym była za tym :) lubię z Wami rozmawiać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 15:12

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame no właśnie, a tematy mamy przecież wspólne co za różnica czy któraś teraz sika na owulaki czy na ciążowe lub czy dopiero rozpoczyna dany cykl. W większym gronie możemy lepiej się wspierać i wymieniać doświadczeniami :)

    Natalia91!, Madame_butterly lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sanka, nie miałyśmy jeszcze okazji się poznać. Przykro mi z powodu Twojej straty ale trzymam kciuki za dalsze starania! :)
    Tez mam sporo stresów w pracy i myśle ze to tez ma wpływ na moje narazie bezskuteczne starania :( co to za egz za miesiac?

    Sanka lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zostaję do końca miesiąca z Wami :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Magda ja też mam iphona i uzupełniałam tabelkę z telefonu - ściągnij sobie aplikację Google Sheets.

    Dawno się nie odzywałam, mam jakiś kryzys. Chyba dopiero teraz dopadło mnie mocne przygnębienie po tej stracie. Było ok ale teraz wróciło, do tego stresy w związku z pracą i planowaniem dalszej kariery, a za miesiąc jeszcze bardzo ważny egzamin. Totalnie opuściła mnie energia do życia, odechciało mi się seksu i w ogóle wszystkiego, najchetniej bym sie zawinela w koc i płakała. Nie chce mi się gotować, nawet na nic nie mam smaka. Jest do bani...

    Dzięki Sanka, ściągnę sobie :)
    Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Ty jesteś prawnikiem tak?

    Jeśli chodzi o wątek, to dla mnie nie ma problemu, ale wiem, że niektóre dziewczyny po testowaniu nie chcą wracać do wątku, żeby się nie dołować pozytywami. Tabelka i wątek na luty już jest, ale od marca możemy to ogarnąć :)

    Tulam Cię mocno, jeszcze będzie dobrze, wiesz o tym :*


    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem za.Fajnie jest z kimś popisać kto rozumie co czujesz.Kto nie mówi że jesteś za stara,tylko Cię wspiera i trzyma kciuki.

    ignite
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim:) staraczki pomoźcie!! Wczoraj pisałam, że miałam niezbyt spokojny poranek, obudziłam się z 40 min przed mierzeniem tempki i byłam w takim półśnie i akurat wtedy jak już zmierzyłam o tej godzinie co zawsze tempka skoczyła, dzisiaj noc już jak najbardziej w porządku i tempka jeszcze wyższa:) OF wyznaczyło mi owu na wtorek i faktycznie wtedy najbardziej dawał się we znaki jajnik, jestem tylko zdezorientowana co do śluzu bo nie było go za wiele i zauważyłam tylko takiego jednego rozciągliwego "gluta" (przepraszam za kolokwializm). Wspomagaliśmy się żelem Conceive, ale akurat we wtorek nie serduszkowaliśmy, tylko w pon i środę. Od rana mam też wrażliwe sutki na dotyk, ale same z siebie nie bolą:) I teraz moje dwa pytanka:

    W tamtym cyklu owulacja dopiero 29 dnia, a w tym 18 - czy to możliwe?
    Chcę iść na badanie progesteronu, wiem, że 7dpo - jeśli OF wyznaczyło owu na wtorek to dobrze myślę, że idę w następny wtorek?

    Spójrzcie proszę na mój wykres:) i od razu wpiszcie mnie kochane na testowanie na 12.01 :)

    f1c0a9c499b0ce9973f22522c05428ed.png[/url

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 15:20

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL gratulacje :) ja proszę o wpisanie na 27.01 :) mam nadzieję że ta @ z 1.01 będzie ostatnia w tym roku :)

    KAL lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem lekarzem ;) za miesiąc mam Lekarski Egzamin Końcowy od wyniku którego zależy gdzie i jaką specjalizację będę robić. Na razie myślę o psychiatrii :P

    Ale to nic nie szkodzi że wątek już jest, możemy tam np wpisywać daty w których planujemy testować a główne rozmowy wciąż prowadzić tu :) jest dopiero 5 stycznia a już część osób chce stąd uciekać!

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę i ja z ewentualnym testem na 28 stycznia. A za tydzień wielkie poszukiwanie owulacji :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Jestem lekarzem ;) za miesiąc mam Lekarski Egzamin Końcowy od wyniku którego zależy gdzie i jaką specjalizację będę robić. Na razie myślę o psychiatrii :P

    Ale to nic nie szkodzi że wątek już jest, możemy tam np wpisywać daty w których planujemy testować a główne rozmowy wciąż prowadzić tu :) jest dopiero 5 stycznia a już część osób chce stąd uciekać!

    Trzymam kciuki za egzamin :* podziwiam szczerze i gratuluję :) a psychiatria ciekawa dziedzina.
    No i głowa do góry, wszystko będzie dobrze :*:*

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Dołączę i ja z ewentualnym testem na 28 stycznia. A za tydzień wielkie poszukiwanie owulacji :-)
    Wpisalam Cię i trzymam kciuki :) który to cs ?

    LISTA STARACZEK

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ