X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Dziękuję :D
    W tym miesiącu, to choćby nie wiem gdzie miałabym nie mieć tych zdarć, nie odpuszczam :D Co 2 dni <3 będzie!
    Tez mam taki plan, oby nam energii nie brakło ;)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Haha SMag ja jak długo czekam na okres, w sensie, że już czuję ból itp ale jeszcze sie nie zaczyna to jak zrobie test rano to najczęściej popołudniu juz mam @ :p To działa! Może teraz też powinnam walną test? :-)

    No to się zaczelam teraz zastanawiać czy rzeczywiście nie testować :D i albo w jedną albo w drugą

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Haha SMag ja jak długo czekam na okres, w sensie, że już czuję ból itp ale jeszcze sie nie zaczyna to jak zrobie test rano to najczęściej popołudniu juz mam @ :p To działa! Może teraz też powinnam walną test? :-)

    Madame - nie przejmuj się pracą. Człowiek pracuje, żeby żyć,a nie żyje, żeby pracować. Świat się nie zawali jak coś wyjdzie nie tak, nie zrobiłaś niczego z premedytacją i najwyżej poprawisz błędy :) Poza tym co najgorszego może się stać po tej kontroli? Szkoda, żebyś sobie nerwy psuła. A pamiętaj stres podbija prolaktynę i może blokowac owulację!

    Najwyżej dostanę pismo z zaleceniami pokontrolnymi i trzeba będzie poprawić ewentualne błędy, tyle. Nawet nie wiem jakie lata będą chcieli kontrolować, pracuję tu dopiero od lutego 2017, więc w większości to nie będą moje błędy :P
    Muszę wyluzować koniecznie!
    I takie to życie - jak nie stres przez pracę to w oczekiwaniu na @ :D :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam z testowaniem! Nie zapomnę mojego drugiego sikańca - ledwo test wyszedł negatywny, a tu się @ zaczęła :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, testuję i ja z Wami ale dziś u lekarza, mega boli mnie podbrzusze na testy za wczesnie jestem w 26 dc owulka w 16 dc. temp nijaka raczej nic z tego nie będzie ale dopiszcie na testowanie :> ściskam ;*

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    cześć dziewczyny, testuję i ja z Wami ale dziś u lekarza, mega boli mnie podbrzusze na testy za wczesnie jestem w 26 dc owulka w 16 dc. temp nijaka raczej nic z tego nie będzie ale dopiszcie na testowanie :> ściskam ;*

    na kiedy Cię wpisać?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na styczeń nie załapię. Nawet testowaniem 1-2 dni przed @. Dzisiaj już 5ty, nawet jakby dzisiaj był 1dc to cykle najkrotsze mam 29 dni. Ale chętnie z Wami zostanę pokibicować, a niedugo ewakuuję się na luty.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal gratuluje ! :-)

    Dziewczyny czytam Was w miare na bierzaco.
    Co do wiesiolka to w 3 cyklu brania go zaszlam w ciaze a lacznie staralismy sie 9 miesiecy , tyle ze ja mialam problem ze sluzem.
    Obecbie jestem w 23 dc , ovu mi sie przesunela i wedlug mnie byla 20 dc. Zobaczymy co nam ten miesiac przyniesie ;-)
    Co do obiawow ciazowych to podeszla bym sceptycznie do tego , jak staralismy sie o pierwsze dziecko to tez sie doszukowalam Bog wie czego.. a to jest glupota. Jak sie przekonalam objawy te o ktorych powszechnie sie mowi wystepuja duzo pozniej niz w okresie spodziewanej miesiaczki. Ja nie mialam zadnych objawow , kompletnie nic dlatego tez bylam w kompletnym szoku jak zobaczylam na tescie dwie kreski. Jedyne co to mialam bole jak na okres w podbrzuszu w terminie spodziewanej @.

    Zycze kazdej z osobna zeby Wam sie udalo ( czego zycze i sobie) !
    Znam duzo dziewczyn , ktore wyluzowaly i wtedy zaskoczyly , ja sama w miesiacu kiedy sie udalo nie mialam glowy do tego wszystkiego.. takze na pewno cos w tym jest. Wiem , ze nie da sie calkiem nie myslec bo gdzies z tylu glowy zawsze ta mysl jest mimo wszystko.

    Ja zatestuje na pewno wczesniej :-P zakupilam testy z allegro , zobaczymy czy przyniosa mi szczescie.

    Milego dnia , glowy do gory ;-)

    KAL lubi tę wiadomość

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ja się na styczeń nie załapię. Nawet testowaniem 1-2 dni przed @. Dzisiaj już 5ty, nawet jakby dzisiaj był 1dc to cykle najkrotsze mam 29 dni. Ale chętnie z Wami zostanę pokibicować, a niedugo ewakuuję się na luty.
    Pewnie , że zostań z nami :)

    _Hania lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli liczy sie wizyta u lekarza w 12 dpo to na dziś :P

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak nie to dzien okresu czyli 10.01 :)

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie poczyniłam strategiczne zakupy :D Zamierzam zaopatrzyć się na ten cykl w co tylko mogę :D

    Zamówiłam ovarin, żel conceive (czy jak to się tam pisze :D), wzięłam też na próbę testy owulacyjne i na zapas ciążowe :D Huhu, mam nadzieję, że w poniedziałek - wtorek będzie dostawa, akurat skończy się @.

    SMag, Karolcia27 lubią tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Właśnie poczyniłam strategiczne zakupy :D Zamierzam zaopatrzyć się na ten cykl w co tylko mogę :D

    Zamówiłam ovarin, żel conceive (czy jak to się tam pisze :D), wzięłam też na próbę testy owulacyjne i na zapas ciążowe :D Huhu, mam nadzieję, że w poniedziałek - wtorek będzie dostawa, akurat skończy się @.
    Tez chyba zakupie ten żel po wypłacie bo u mnie że sluzem słabo było w tym cyklu i muszę dokupić testów owulacyjnych ;)
    Gdzie zamawialas żel ?

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    a jak nie to dzien okresu czyli 10.01 :)
    Wpisałam Cię :) który to cs ?
    I co lekarz powiedział ?

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Tez chyba zakupie ten żel po wypłacie bo u mnie że sluzem słabo było w tym cyklu i muszę dokupić testów owulacyjnych ;)
    Gdzie zamawialas żel ?

    W aptece internetowej zawiszy. Patrzyłam też w innych, gdzieniegdzie wychodziło taniej, ale nie mieli ovarinu, więc już pal licho te kilka złotych ;) Wzięłam 3 aplikatory na próbę.

    SMag lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, od wczoraj mam plamienie kawa z mlekiem. Ja już mam postanowienie, jak @ przyjdzie kupuje zel conceive, idę na badania wszystkie i męża też wysyłam. No i oczywiście zdzieram kolana ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 14:52

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się umowie w okolicach owulacji do ginekologa jak dostanę @, zrobię prolaktyne i będziemy działać :) musi się udać niedługo !

    LISTA STARACZEK

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Dzień dobry piątek piąteczek piątunio :)

    Szimi, Seli a gdzie wiara... Póki nie ma @ to jest nadzieja :)

    Jakoś nie dociera do mnie ze się udało... M wczoraj przed snem pyta ale to sen jest tak... Hehe
    Bardzo się cieszę.Gratulacje wczoraj tyle miałam dro zrobienia, ze dopiero teraz nadrobiłam, ze beta piękna :))

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Też myslalam o wakacjach.. nawet szukałam już czegoś na biurach podróży ale ceny nie powalają. Pewnie przed nowym rokiem było taniej, ale wtedy jeszcze nie miałam zaplanowanego urlopu. Zobaczymy co los przyniesie :) wolałabym nigdzie nie jechać tylko siedzieć w domku z brzuszkiem :D a jak nie to last minute :)

    W ogóle gdzie planujecie wakacje dziewczyny ? Zagranica ? Polskie morze ? All inclusive ? Czy może pod namiot na własną rękę ? :)
    Piszcie, może się zainspirujemy nawzajem :)
    My mieliśmy jechać we wrześniu do Turcji wycieczkę kupiliśmy pod koniec września miesiąc później okazało się, ze jestem w ciąży i nie polecimy.Oczywiscie braliśmy to pod uwagę i wykupiona była rezygnacja, która miała nam zagwarantować zwrot kosztów teraz cześć zaliczki dostaliśmy a o druga cześć walczymy z ubezpieczalnia.

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Aha słuchajcie mam takie pytanie, czy może któraś z Was zaobserwowała, ze po Ovarinie skróciły się Wam cykle?
    U mnie skróciły się od stycznia z 35-38dni na 28 dni w szczęśliwym cyklu w listopadzie

    Majaaa lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ