Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zaledwie kilka dni temu dołączyłam na forum i chyba przyniosłyście mi szczęście, bo 4.01 (24dc, cykle mam dość krótkie, ostatnio 26-27 dni) zrobiłam test i wyszła blada druga kreska. Następnego dnia była już wyraźna na płytkowym, a test cyfrowy Clearblue pokazał Pregnant :D :)))))))
    Nie mogę uwierzyć, więc zrobiłam już łącznie 5 testów :P

    Tak więc jutro lecę na betę, stresuję się bardzo, ale wygląda na to, że po ładnym roku starań, w pierwszym stymulowanym cyklu (!) się udało !!!!!! :)))))

    Ps. Hania, trzymam mocno za Ciebie kciuki. Za was (nas) wszystkie!

    Ewelinaaaa, Majaaa, NiecierpliwaKarolina, karolkaa22, Helenka_mała, KAL, NiecierpliwaOna, MiSia :), pumka1990 lubią tę wiadomość

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka jest tak z lewej strony,a na środku szyjki jest taka dziurka.Też czytałam o tym że mierzenie w pochwie jest najlepsze.Ja mierzę w ustach dla pewności sprawdzam 3 razy i za każdym razem jest inna temperatura.Od następnego cyklu chyba też zacznę mierzyć w pochwie.

    ignite
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelówka wrote:
    Cześć dziewczyny, zaledwie kilka dni temu dołączyłam na forum i chyba przyniosłyście mi szczęście, bo 4.01 (24dc, cykle mam dość krótkie, ostatnio 26-27 dni) zrobiłam test i wyszła blada druga kreska. Następnego dnia była już wyraźna na płytkowym, a test cyfrowy Clearblue pokazał Pregnant :D :)))))))
    Nie mogę uwierzyć, więc zrobiłam już łącznie 5 testów :P

    Tak więc jutro lecę na betę, stresuję się bardzo, ale wygląda na to, że po ładnym roku starań, w pierwszym stymulowanym cyklu (!) się udało !!!!!! :)))))

    Ps. Hania, trzymam mocno za Ciebie kciuki. Za was (nas) wszystkie!
    Trzymam kciuki w takim razie.

    ignite
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 571 653

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest. Betę mam zrobić jutro i w środę, tak? I sprawdzić czy wzrasta?

    Basia - wrzesień 2018
    Gosia - maj 2024
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-) gratulacje :-) ja mierzę " na dole" termometrem elektronicznym i wydaje mi się, że jest ok ;-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelówka wrote:
    Cześć dziewczyny, zaledwie kilka dni temu dołączyłam na forum i chyba przyniosłyście mi szczęście, bo 4.01 (24dc, cykle mam dość krótkie, ostatnio 26-27 dni) zrobiłam test i wyszła blada druga kreska. Następnego dnia była już wyraźna na płytkowym, a test cyfrowy Clearblue pokazał Pregnant :D :)))))))
    Nie mogę uwierzyć, więc zrobiłam już łącznie 5 testów :P

    Tak więc jutro lecę na betę, stresuję się bardzo, ale wygląda na to, że po ładnym roku starań, w pierwszym stymulowanym cyklu (!) się udało !!!!!! :)))))

    Ps. Hania, trzymam mocno za Ciebie kciuki. Za was (nas) wszystkie!

    Gratuluje jakies objawy masz?

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 571 653

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Dziewczyny jak to jest. Betę mam zrobić jutro i w środę, tak? I sprawdzić czy wzrasta?
    Czy jutro i w czwartek?

    Basia - wrzesień 2018
    Gosia - maj 2024
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    U mnie szyjka jest tak z lewej strony,a na środku szyjki jest taka dziurka.Też czytałam o tym że mierzenie w pochwie jest najlepsze.Ja mierzę w ustach dla pewności sprawdzam 3 razy i za każdym razem jest inna temperatura.Od następnego cyklu chyba też zacznę mierzyć w pochwie.
    U mnie jak mierze drugi raz to też inna jest :/

    LISTA STARACZEK

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 571 653

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelówka- baaaaardzo Ci gratuluję ! :* szczęśliwy dla nas ten 7my ;)

    Basia - wrzesień 2018
    Gosia - maj 2024
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa - poniedziałek i środa :) po 48 h

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Gratuluje jakies objawy masz?


    Właśnie dlatego zrobiłam test tak wcześnie, że od sylwestra aż do czwartku miałam nieznośną biegunkę, która dokuczała mi głównie w nocy, ale do tego stopnia, że płakałam w łazience :/ Myślałam, że zjadłam coś na imprezie. W czwartek doszło to, że usiadłam po południu do ulubionej kawki i nie byłam w stanie jej przełknąć. Wtedy pomyślałam, że albo jestem chora albo ciąża. Na szczęście to drugie :)))

    Poza tym nic, biały śluz może, którego nie miewałam przed okresem.

  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    karmelówka- baaaaardzo Ci gratuluję ! :* szczęśliwy dla nas ten 7my ;)



    ja Tobie też!!! Wygląda na to, że obie będziemy się stresować jutro i w środe na Becie

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Dziewczyny a jaka powinna być szyjka macicy przed @ a jaka w ciąży, różnią się? KAL,piszesz ze po tym rozpoznalas ze coś może być na rzeczy? :)

    Pamiętam, że w ciąży miałam wszystko mega rozpulchnione i miękko.
    A przed @ jest zwykle twarda.

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Zastanawiam się czy od nowego cyklu (oczywiście nie chciałabym żeby nadszedł) nie zacząć mierzyć temperatury w pochwie. Dziś pod wykresem jest informacja że jest bardziej miarodajna od tej mierzonej w ustach.
    Co o tym myślicie ?

    Ja i przy poprzednich staraniach i teraz mierzę w pochwie. Myślę, że to bardziej miarodajne.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Dziewczyny jak to jest. Betę mam zrobić jutro i w środę, tak? I sprawdzić czy wzrasta?

    Jutro i w środę (po 48h)
    Powinna się przynajmniej podwoić.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelowka super <3 gratulacje!

    karmelówka lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelowka gratulacje :-)

    karmelówka lubi tę wiadomość

  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem, jestem teraz w pracy i 4h temu zauważyłam u siebie bardzo dziwne upławy, takie przezroczyste, było tego bardzo dużo i z takimi jakby malenkimi pomarańczowymi plamkami. Bardzo się boję co to jest. A no i zapach był nieciekawy. Czy to infekcja? Nigdy nie miałam, więc nie wiem nawet co z tym zrobić, jestem w Anglii do lekarza nie pójdę. Od 2h nie ma nic,ale pewnie wróci...

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Gratuluję zafasolkowanym dziewczynom!
    Ja mam 10dpo,a wg of mam mieć okres dopiero w środę wiec nie testuje. Nie mam testu w domu, poza tym w tym miesiącu opuściłam w ogóle obserwacje a ostatni sex był 3 dni przed owu. Nie wiąże z tym cyklem żadnych nadziei
    Ja z ostatniego serduszka 3dni przed owu mam synka w brzuchu wiec nic straconego :)

    Gratuluje nowych fasolek!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 19:54

    karmelówka, Helenka_mała, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Karolcia667 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja nadal nie zrobiłam testu czekam 10 ma być @ mam nadzieje że się nie pojawi no i nadal lewy jajnik lewa strona daje siwe znaki :/

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ