X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia mierzę temperaturę od kilku dni, bardziej z ciekawości. Mam 37; 37.1; 36,9; 37.4 i teraz znowu 37.4. Ale chyba źle to robię, chociaż staram się rano o tej samej porze jeszcze w łóżku :p chyba to nie dla mnie.

    W tym cyklu, jak w 12dc uslyszalam ze owulki brak i raczej nie bedzie,to nawet nie obserwowałam się. Tylko te piersi. Jak pies mi się oprze łapą to też mam odruch obronny :p

    No u mnie to gdybanie czy owulka była czy nie to czysto z ciekawości, bo jak pisałam, wstrzymaliśmy <3 na czas moich i męża badań i mieliśmy 5 dni przerwy.

    Ja mam psa- diabła :) Łobuz straszny, ciągle zachowuje się jak szczeniak a ma 4,5 roku :) I zachowuje się dokładnie jak Twój, zawsze między nas wskakuje jak chcemy ze sobą poleżeć, poprzytulać się. Taki dominator trochę :) Ale kochamy g ona zabój i trochę nasza wina, że go słabo wychowaliśmy.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jeszcze powiedzcie jakie testy robilyscie? 10, czy 25:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Karolcia mierzę temperaturę od kilku dni, bardziej z ciekawości. Mam 37; 37.1; 36,9; 37.4 i teraz znowu 37.4. Ale chyba źle to robię, chociaż staram się rano o tej samej porze jeszcze w łóżku :p chyba to nie dla mnie.

    W tym cyklu, jak w 12dc uslyszalam ze owulki brak i raczej nie bedzie,to nawet nie obserwowałam się. Tylko te piersi. Jak pies mi się oprze łapą to też mam odruch obronny :p

    No u mnie to gdybanie czy owulka była czy nie to czysto z ciekawości, bo jak pisałam, wstrzymaliśmy <3 na czas moich i męża badań i mieliśmy 5 dni przerwy.

    Ja mam psa- diabła :) Łobuz straszny, ciągle zachowuje się jak szczeniak a ma 4,5 roku :) I zachowuje się dokładnie jak Twój, zawsze między nas wskakuje jak chcemy ze sobą poleżeć, poprzytulać się. Taki dominator trochę :) Ale kochamy g ona zabój i trochę nasza wina, że go słabo wychowaliśmy.


    Już kilka razy czytałam na OF, że lekarz powiedział, że owu nie będzie, a na dziewczyny czekała niespodzianka w postaci II kresek, także nie spisuj jeszcze cyklu na straty, bo może zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie:) Tak jak można przeczytać kilka stron wstecz - nie takie cuda się zdarzały:) Zrób test za kilka dni :)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bol pierai ktory byl czesto od owulcji wlasnie, oznaczal podwyzszona prolaktyne, odkad biore dostinex cyce bola 1 dzien przed @, choc w tym cyklu jest inaczek, odczuwam juz od kilku dni..

    Hania u mnie stymulacja tez bedzie zrby pobudzic prawy jajnik, bo owulacja jesli jest to co drugi miesiac i to z lewego, gin tez podejrzewa zespol LUF..

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 557 595

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Dziewczyny to jeszcze powiedzcie jakie testy robilyscie? 10, czy 25:)
    Dwa dni temu zrobilam test o czulosci 10 - wyszla biel. Dzisiaj zrobilam dwie 25. Wyszly normlane kreski ;)
    o, nawet u tego sprzedawcy : https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html
    Kupiłam 5 testow 25 i szóśty 10 dostałam gratis ;) Sprawy groszowe...

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Dziewczynki, zapisywałam się na styczniowe testowanie i 5 dni przed okresem są dwie krechy :D Rano stoczyłam awanturę z narzeczonym, o robienie testu po nocy, temperatura 36,77, więc darłam się na cały blok, żeby dał mi spokój, bo temperatura niska, ale zrobiłam dla spokoju. Nie zdążyłam spuścić wody, a tam dwie krechy :D 3 cykl starań, pierwszy z Dupkiem i od razu zaskoczyło :)
    https://zapodaj.net/a615442c845e0.jpg.html
    Super. Gratulacje :) to się nazywa piękna niedziela :) czyli magia Świąt zadziałała :)

    Akceptacja!
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz gratulacje;) ja wolę nie zaopatrywać się w testy na zapas, bo wiem, że bym sikała co chwilę:P hehe mam dwa z poprzedniego cyklu 10 i 25, jak @ nie przyjdzie to z chęcią je wykorzystam:) mnie przy wysokiej prl nie bolały nigdy, teraz po braniu bromka mam już niską, nawet troszeczkę poniżej normy, czasami mnie bolały przed samą @. Po odstawieniu anty moja cera też uległa znacznemu pogorszeniu, ale po zbiciu tej prl naprawdę jest duża różnica, a byłam załamana, bo nigdy nie miałam problemów tego typu.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    KAL jaka u Ciebie byla tempka 8dpo ze zaczęłaś coś ppdejrzewać?
    Coś koło 36.80 a że jestem niskotemperaturowcem to zmierzyłam jeszcze przez dwa dni no i 10 dpo miałam 36.74 ale po zbadaniu szyjki postanowiłam zatestowac bo była wysoko dość miękka, pochwa rozpulchniona no to dawaj test no i wyszło :)

    Akceptacja!
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    u mnie bol pierai ktory byl czesto od owulcji wlasnie, oznaczal podwyzszona prolaktyne, odkad biore dostinex cyce bola 1 dzien przed @, choc w tym cyklu jest inaczek, odczuwam juz od kilku dni..

    Hania u mnie stymulacja tez bedzie zrby pobudzic prawy jajnik, bo owulacja jesli jest to co drugi miesiac i to z lewego, gin tez podejrzewa zespol LUF..


    Ja też miałam niby ból przed podwyższoną prolaktynę, ale ostatnio miałam sporo poniżej normy, chociaż gin mowila ze lepiej tak niz ponad normę.

    Co to jest zepspól LUF?

    Oby się nasze jajka obudziły jak najszybciej :-) Kibicuję im!

    Karolcia, no owulacja byłaby duzym zaskoczeniam, ale niestety bez szans na @, chyba ze nie dostane @ jeszcze przez 4 dni, wtedy byłaby szansa. Jak nie dostanę do 11.01 to zatestuję i idę na wywołanie ;)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania bardzo wysokie masz tempki często zwiastują II krechy sprawdź sobie w galerii wykresów, wiem jak to jest mieć bezowulacyjne cykle bo Msc temu taki miałam i miałam mieć symulacje też do pobudzenia prawego jajnika no ale jednak obyło się bez :)

    Akceptacja!
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy zafasolkowane staraczki, które prowadzą obserwacje, wykresy na wizycie u gina mówią, kiedy ta owulacja mogła wystąpić i wtedy gin liczy ten czas ciąży od tej owu czy jednak od zeszłej miesiączki? Bo jakoś mnie to zastanawia:)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    A czy zafasolkowane staraczki, które prowadzą obserwacje, wykresy na wizycie u gina mówią, kiedy ta owulacja mogła wystąpić i wtedy gin liczy ten czas ciąży od tej owu czy jednak od zeszłej miesiączki? Bo jakoś mnie to zastanawia:)

    Mój liczył od ostatniej miesiączki. Gdy na przykład okres był 18 maja to termin pierwszy wyliczał maj plus 9 miesięcy i 18 plus 7 dni, czyli termin na 25 luty

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin termin liczy zawsze od ostatniej @ nawet jak jest monitoring i wiadomo kiedy była owu to i tak liczy od @ bo nie wiadomo kiedy doszło do zagnieżdżenia a tak to od @ liczy 9 Msc plus 7 dni i 2 tyg plus lub minus uznaje się za termin :) więc jak ktoś miał późno owu to może 14 dni po "terminie" urodzić :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. To nie jest tak. Moje 1 dziecko było poczęte przed 40 dc. Nie mógł gin liczyć od okresu, bo byłaby to bzdura. Liczylismy wiek z usg.
    Dobrze ze usg mamy. Ja byłam na siłę wyciagana jako 2 tygodniowe przenoszone dziecko, mimo, że było 2 tygodnie za wcześnie. Nikt nie wierzył mojej mamie, że wie kiedy poczeła.

    U mnie grzecznie @ przyszła.

    Czekam tylko az hania zrobi test, bo myślę że jest w ciąży.
    A potem spadam na cykl. Zero termometru, testów owu i grup ciazowych.
    Muszę odpocząć.

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nie. To nie jest tak. Moje 1 dziecko było poczęte przed 40 dc. Nie mógł gin liczyć od okresu, bo byłaby to bzdura. Liczylismy wiek z usg.
    Dobrze ze usg mamy. Ja byłam na siłę wyciagana jako 2 tygodniowe przenoszone dziecko, mimo, że było 2 tygodnie za wcześnie. Nikt nie wierzył mojej mamie, że wie kiedy poczeła.

    U mnie grzecznie @ przyszła.

    Czekam tylko az hania zrobi test, bo myślę że jest w ciąży.
    A potem spadam na cykl. Zero termometru, testów owu i grup ciazowych.
    Muszę odpocząć.
    Przykro mi :( odpocznij ile potrzebujesz i wracaj do nas z dobrymi wieściami :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung oczywiście ze z usg, ale na pierwszej wizycie pierwszy wstępny termin wyliczamy jest właśnie na takiej zasadzie jak napisałam ja i Kal.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    NiecierpliwaKarolina a długo tak boli jak na @? tydzień/dwa/miesiąc? Trochę się boję...

    Z tego co pamiętam to około miesiąca miałam takie bóle, a później już takie bardziej rozciąganie.
    Nie bój się, będzie dobrze :-)
    Musisz być spokojna dla Maluszka!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Zarka jest strasznym dzidziusiem, niestety ma wszystkie choroby typowe dla buldożków, niedawno doszedł do tego wypadek podczas wariacji. Uderzyła głową w metalowe łóżko. Wynik tomografii - pęknięcie dysku w odcinku szyjnym, zawartość się wylała :( Tyle szczęścia w nieszczęściu, że to nie dalszy odcinek kręgosłupa bo by ją sparaliżowało. I tak było ciężko patrzeć jak cierpi z bólu, ja chodziłam zaryczana 2 tygodnie bo to moje ukochane dziecko :( Stało się to gdy zaczynałam urlop, więc mogłam się nią opiekować. Buldożki to cudowne psy, ale delikatne bardzo. Zaraz idę ją wymiętosić i powiem, że mama ma braciaka albo siostrę w brzuszku :P Tak, wiem, mam chorą głowę :D

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zafasolkowanym dziewczynom!
    Ja mam 10dpo,a wg of mam mieć okres dopiero w środę wiec nie testuje. Nie mam testu w domu, poza tym w tym miesiącu opuściłam w ogóle obserwacje a ostatni sex był 3 dni przed owu. Nie wiąże z tym cyklem żadnych nadziei

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka widze ze ty ten sam cs co ja. Mnie niepokoi ten wczorajszy sluz rozowy po stosunku jak sie mylam to czulam szyjke mega wysoko i rozpulchnienie ale raczej nie szykuj3 sie na || Kreski ale pewnie jutro zatestuje

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ