X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa gratulacje!!!!! Piękna wiadomość, każda marzy o takiej niewywołujących wątpliwości kresce;)
    Dawaj swój przepis na sukces: ❤️ Codziennie, czy co dwa dni, czy jeden strzal? Który to dpo?

    Ewelinaaaa, Cukierkowa, Diamond92 lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cukierkowa gratulacje!!!!! Piękna wiadomość, każda marzy o takiej niewywołujących wątpliwości kresce;)
    Dawaj swój przepis na sukces: ❤️ Codziennie, czy co dwa dni, czy jeden strzal? Który to dpo?
    Właśnie ! Prosimy o złote rady :) jakie suplementy ? Żel ? W tej ilości postów nie idzie zapamiętać co którą stosuje :D

    Ewelinaaaa lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html cały czas płaczę, że to na pewno nieprawda ;(

    GRATULACJE :) ale super :) <3

    Akceptacja!
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Cukierkowa :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przepisem było zaprzestanie mierzenia temp przed owu i po dopiero zmierzyłam jakoś 8dpo i to mi dali do myślenia :) wrzuciłam na luz do tego moje urodziny, święta i nie było czasu na myślenie, bralam Ovarin 2 miesiące, Wit D 3000j. Żel conceive no i sex codziennie w okolicach owu rozpaczynając 4 dni przed skończywszy 1 po :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 10:17

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa gratulacje :D

    Jeśli chodzi o adopcję to wizja piękna i nie chcę nikogo zniechęcać, ale zdajecie sobie sprawę, że w domach dziecka nie ma zdrowych dzieci, które będą wdzięczne za dom? W DD są sieroty społeczne. Dzieci, które mają problemy zdrowotne i emocjonalne.
    Po pierwsze: nie jest łatwo adoptować dziecko jeśli już się ma swoje. Po drugie: trzeba sobie zdawać sprawę z powagi sytuacji.
    Mamy znajomych z adopcyjnym dzieckiem. Ich życie to ciągła walka. Piekło.
    Mam również znajomą, do której trafiają dzieci bez szans na adopcje (rodzice nie mają odebranych praw). Ma swoje dzieci i miejsce na chyba 8. Nigdy nie zrobilabym tego swoim dzieciom...
    To co te dzieci przeżyły zostawia ślad w psychice na zawsze. Jeśli ktoś sobie z tego zdaje sprawę to niech się decyduje. Ale jeśli myślicie, że będzie jak w "rodzinie zastępczej " to się 100x zastanówcie.

    Magda - mbc, Lavendova lubią tę wiadomość

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, zapisywałam się na styczniowe testowanie i 5 dni przed okresem są dwie krechy :D Rano stoczyłam awanturę z narzeczonym, o robienie testu po nocy, temperatura 36,77, więc darłam się na cały blok, żeby dał mi spokój, bo temperatura niska, ale zrobiłam dla spokoju. Nie zdążyłam spuścić wody, a tam dwie krechy :D 3 cykl starań, pierwszy z Dupkiem i od razu zaskoczyło :)
    https://zapodaj.net/a615442c845e0.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 10:18

    NiecierpliwaKarolina, Majaaa, karolkaa22, pumka1990 lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 gratulacje! ile dni po owu taka wyraźna kreseczka? :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam @ praktycznie zawsze jak w zegarku,co 28dni. Serduszka : 9dc, 11dc, 14dc i 16dc. 13dc czułam jajniki na owulacje. Śluzu zero przez cały cykl. Do tej pory brak. Biorę Inozytol (ten tani z doz.pl), kwas foliowy, Wit.D (od tygodnia,więc nie ma wpływu :)). Pije sok z pokrzywy, na żelazo, bo nie jem mięsa. Nie mierze temperatury. Chłop prosi żebym Wam napisała, że mogę Wam jego pożyczyć ;)

    Ewelinaaaa, Majaaa lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 gratulacje ;* 7.01 szczęśliwy !

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Ja mam @ praktycznie zawsze jak w zegarku,co 28dni. Serduszka : 9dc, 11dc, 14dc i 16dc. 13dc czułam jajniki na owulacje. Śluzu zero przez cały cykl. Do tej pory brak. Biorę Inozytol (ten tani z doz.pl), kwas foliowy, Wit.D (od tygodnia,więc nie ma wpływu :)). Pije sok z pokrzywy, na żelazo, bo nie jem mięsa. Nie mierze temperatury. Chłop prosi żebym Wam napisała, że mogę Wam jego pożyczyć ;)
    Brak śluzu daje mi nadzieję bo u mnie skąpo jest ;)

    Haha jeśli chodzi o chłopa, wolę ze swoim ale dzięki :D :D

    LISTA STARACZEK

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby 11 dzień po owu zgodnie z ovufriend, ale 21 byłam na monitoringu i lekarz mówił, że pęcherzyk powinien pęknąć za 2 dni, więc z moich obliczeń wynika, że owulacja była 23-24 dc. Od 14 dc brałam Dupka po raz pierwszy. Temperatura dziś niższa, niż wczoraj, nic nie rozumiem. Najgorsze, że przyplątała mi się infekcja bakteryjna pochwy dwa dni temu, pakowałam Lactovaginal. 3 tyg temu wyleczyłam poprzednią. Oboje bardzo dbamy o higienę a mimo to ciągle powraca. Boję się strasznie o fasolka, lecę jutro do lekarza.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Niby 11 dzień po owu zgodnie z ovufriend, ale 21 byłam na monitoringu i lekarz mówił, że pęcherzyk powinien pęknąć za 2 dni, więc z moich obliczeń wynika, że owulacja była 23-24 dc. Od 14 dc brałam Dupka po raz pierwszy. Temperatura dziś niższa, niż wczoraj, nic nie rozumiem. Najgorsze, że przyplątała mi się infekcja bakteryjna pochwy dwa dni temu, pakowałam Lactovaginal. 3 tyg temu wyleczyłam poprzednią. Oboje bardzo dbamy o higienę a mimo to ciągle powraca. Boję się strasznie o fasolka, lecę jutro do lekarza.
    wszystko będzie dobrze, stres jest teraz najmniej potrzebny :) trzymam kciuki

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję cukierkowa!

    Cukierkowa lubi tę wiadomość

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 gratulacje kochana! :*

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj 24 dc po stosunku sluz z krwia pomoze ktos co to mogli byc nie bylo sucho zeby podraznił odkad biore leki na tarczyce nie mialam sluzu z krwia zawsze mialam 15-17 dc tak ale od listopada nir mialam

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie czytać dobre wiadomości od rana :) Aby dobra passa styczniowych testerek trwała jak najdłużej :)

    SMag lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze przez @ napuchnięta a dziś pierścionek i obrączka mi lecą z palca :D
    Te pozytywne wiadomości nakręcają na II ale jestem realistka ;)

    LISTA STARACZEK

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ja zawsze przez @ napuchnięta a dziś pierścionek i obrączka mi lecą z palca :D
    Te pozytywne wiadomości nakręcają na II ale jestem realistka ;)
    Ja się nie nastawiam na dwie kreski, ale gdzieś głęboko w sercu jest nadzieja :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! :) Cieszcie sie swoim stanem :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ