X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    U mnie @... więc chyba nie będę Was odwiedzala przez jakiś czas... :( dziewczyny mam nadzieję że Wasze styczniowe testy wyjdą wspaniale, a ja dołączę do Was w lutym :*
    Trzymaj się Szimi! :*

    Szimi lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Kiedy w październiku byłam u ginusi zmierzyć Potworniaka,to ustaliłyśmy,że jeśli w lutym nie będę w ciąży,to usuwamy jajnik. Potworniak jest zbyt duży,żeby to odwlekać w nieskończonośc. Zatem presja była ogromna a to też nie pomagało. Wiedziałam,że mam 3-4 cykle i koniec,ale udało się. Dlatego dziewczyny trzeba wierzyć,nie poddawać się,działać i zawsze mieć nadzieję :)

    "Albowiem dla Boga nie ma nic niemożliwego"

    Mi usunęli potworniaka z jajnika, jajnik sie nieco zregenerował i jest po kilku latach wielkości tego zdrowego. Tyle,że podczas 3 monitoringów z rzędu, nie było na nim owulacji (był o drugiej stronie). A lepszy, piękny jajowód mam właśnie po stronie jajnika z potworniakiem. Może powinni mi go zostawić (potworniaka) i wtedy bym zaszła w ciąże? Ale to było z 8 lat temu...

    W każdym razie, lekarz nie wyklucza, że prawy ma owulacje tylko tak trafiliśmy, mówi, że ktoś zrobił kawał dobrej roboty usuwając mi go, bo wygląda to dobrze. Zobaczymy, czy zareaguje na CLO. Jeżeli nie to zobaczymy czy nie zostanie tylko invitro.

    Chociaż w klinice niepłodności lekarka mówiła mi, że zdarza się, że lewy jajowód wyłapie pęcherzyk z prawego jajnika jak tylko ten jest drożny.

    Zobaczymy, nie wiem na ile moje HSG jest też zgodne z rzeczywistością, bo tylko laparoskopia może to potwierdzić na 100% a na taką na razie nie wybieram.

    Podsumowując, NiecierpliwaOna podziwiam Cię i mam nadzieję, że mi też się uda po przejściach z potworkiem.

    Szimi - ściskam Jeżeli musisz odetchnąć - rozumiem, wróć do nas jak będziesz gotowa, może w lutym nam się uda :-)

    Ja dopiero mogę wskoczyć pod upragniony koc, to był dłuuugi dzień i nie wiem, czy przez to, że ze znajomymi i nie myślałam, czy zupełnie już nie boli mnie brzuch ani głowa.

    Wam życze dobrej nocki kochane :* Mocno trzymam kciuki za testujace jutro!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 01:19

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :*

    Szimi tulę mocno :* odpocznij, nabierz sił i pozytywnego myślenia i wracaj do nas :*

    NiecierpliwaOna Twoja historia naprawdę daje wiarę, jeśli Tobie się udało i masz taka wspaniała rodzinę to i my musimy wierzyć i się nie poddawać :)

    Hania obecnie czytam "Połów" Mrożą pod pseudonimem :)

    Szimi lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie coś sprawdzonego bez recepty na infekcje intymne ? Coś mi się chyba zaczyna :(

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już po testowaniu - wynik niestety negatywny :( pozostało mi czekac na @ i brać się za działanie w kolejnym cyklu... póki co tez muszę wyczyścić głowę i się od tego odciąć żeby mi się cykle nie zaburzyły (im więcej myśle o @ to ona uparcie nie przychodzi a to już daje złudna nadzieje :/ )

    Szimi trzymaj się i nie daj złamać, oby luty był bardziej owocny :*

    Powodzenia dla reszty wszystkich styczniowych testerek :*

    SMag lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html cały czas płaczę, że to na pewno nieprawda ;(

    Magda - mbc, Majaaa, MiSia :), Diamond92, Almond, NiecierpliwaKarolina, _Hania, Destiny80, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html cały czas płaczę, że to na pewno nieprawda ;(
    Glupias? Piękne dwie kreski a Ty się smucisz! Gratulacje! Jesteś w ciąży i będziesz mama!!:*

    SMag, Szyszka1, pumka1990 lubią tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa piękne dwie kreseczki, uwierz w swoją fasolkę :-) gratulacje

    SMag lubi tę wiadomość

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dziewczyny macie coś sprawdzonego bez recepty na infekcje intymne ? Coś mi się chyba zaczyna :(
    Smag ja od ponad tygodnia mam potworną suchość w pochwie. Zero śluzu, wydzieliny żaden...tylko piecze. Kupiłam lactovaginal, brałam przez 6 dni i.... nie pomogło :( ale może Tobie pomoże ;) ginekolodzy bardzo polecają,kiedy cokolwiek się "tam" dzieje. Nawet przez tę suchość stwierdziłam że że się nie uda w tym cyklu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 09:44

    SMag lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa, piękne II kreski, wyraźne! Nie ma co płakać, udało ci się :) Gratulacje :)

    Na infekcję po antybiotyku ostatnio kupiłam sobie maść Clotrimazol. I był to początek infekcji, pomogło po 3 dniach.

    SMag lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    https://zapodaj.net/1a6db7ec18179.jpg.html cały czas płaczę, że to na pewno nieprawda ;(

    Cukierkowa !!!! Aż mam ciarki ! Ogromne gratulacje :* ❤️ samej mi się płakać chce

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa udostępnisz wykres ? :)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, ja już po testowaniu - wynik niestety negatywny :( pozostało mi czekac na @ i brać się za działanie w kolejnym cyklu... póki co tez muszę wyczyścić głowę i się od tego odciąć żeby mi się cykle nie zaburzyły (im więcej myśle o @ to ona uparcie nie przychodzi a to już daje złudna nadzieje :/ )

    Szimi trzymaj się i nie daj złamać, oby luty był bardziej owocny :*

    Powodzenia dla reszty wszystkich styczniowych testerek :*

    Przykro mi :* też kolejny dzień czekam na @...

    LISTA STARACZEK

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Cukierkowa! Jaka mocna krecha, rzadko na forum takie zdjęcia, zwykle oglądamy tzw. bladziochy na których w pierwszej chwili nic nie widać:)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa super!!! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, Smag, karolkaa22, MeggiGirl dziękuję dziewczyny :* jesteście kochane. Tylko wiecie co, boli mnie jak na okres... ;)
    Smag już zaraz spróbuję udostępnić (nigdy tego nie robiłam :)). Tylko ja tam nic nie mam...nie mierzyłam temp., śluzu nie mam,więc i co mierzyć nie mam.;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 540 561

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka - ja zrobiłam test 2 dni temu,wiesz? Taki z czułością 10. I NIC tam nie było. Nawet mi wstyd było się do tego przyznać, że zrobiłam przed terminem @ ale dzisiejsze 25 już są wyraźne ;)
    Magda - mbc - Dziękuję :*

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! - super podejście, luty będzie Twój :)

    Cukierkowa - płakać możesz, ale tylko ze szczęścia! gratulacje Kochana :* :) piękne dwie tłuste krechy

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Smag ja od ponad tygodnia mam potworną suchość w pochwie. Zero śluzu, wydzieliny żaden...tylko piecze. Kupiłam lactovaginal, brałam przez 6 dni i.... nie pomogło :( ale może Tobie pomoże ;) ginekolodzy bardzo polecają,kiedy cokolwiek się "tam" dzieje. Nawet przez tę suchość stwierdziłam że że się nie uda w tym cyklu...
    A w okresie owulacji miałaś płodny śluz ?
    Dajesz nadzieję, że mimo tam na dole nie zawsze jest tak jak być powinno to się udaje :)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Szyszka - ja zrobiłam test 2 dni temu,wiesz? Taki z czułością 10. I NIC tam nie było. Nawet mi wstyd było się do tego przyznać, że zrobiłam przed terminem @ ale dzisiejsze 25 już są wyraźne ;)
    Magda - mbc - Dziękuję :*

    Aż nie do wiary że nie było nawet cienia cienia a dziś tak pięknie widać ❤️ leć na betę jutro :)

    LISTA STARACZEK

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ