Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa dziewczynę i życzę powodzonka;)
    Lulaby właśnie często tak bywa że jak się wyluzuje i nie myśli o ciąży to wtedy się udaje ;) I to jeszcze taki złoty strzał;D

    Masia poczekaj jeszcze z 2 dni i powtórz test ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2019, 17:20

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babel wlasnie my sie nie staralismy.. podejscie jak bedzie to bedzie ;)

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest, bo ja sobie odpuscilam, bo przecież był cykl bezowulacyjny, lekarz nie widział żadnych szans na pęknięcie pęcherzyka, a tu pyk i jest ciąża ;)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym już chciała żeby się @ skończył i zacząć znowu starania. Zaczęłam od dziś mierzyć temp, zobaczymy czy mi to wyjdzie.

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelku -grunt to o stałej porze ,6h snu i bez wstawania po termometr a naprwno się uda :)

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce mierzyc w nowym cyklu :) ale chyba muszę zaopatrzyć się w lepszy termometr i faktycznie nie mierzyć pod pachą :) Atyde tez bym chciała tak wyluzować i się miło zaskoczyć! Mam niestety ten problem ze uwielbiam rozmyślać i analizować i szybko popadam w obsesje! Wszyscy mi mówią - nie myśl! Tylko łatwo się mówi...

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że o stałej porze. Mam budzik na 8 rano, jedynie w niedzielę czasem muszę wstać o 7 do pracy ale może nie zrobi to wielkiej różnicy, jak myślicie?

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za tak miłe przyjęcie do grupy!:) Od razu czuje się lepiej i mam wrażenie, że 2019 będzie naszym rokiem:)
    bąbel922 wrote:
    Ja bym już chciała żeby się @ skończył i zacząć znowu starania.

    Jak cudownie czytać, że ktoś ma takie same odczucia:) Ja skończyłam 2 dni temu brać duphaston i nie wiem kiedy się spodziewać przyjścia @...a czuje, że będzie:/ Niech już przyjdzie!

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mleczny wodnisty śluz, testy owulacyjne chyba ciemnieją, mam nadzieje, że owu będzie w sobotę albo w niedziele ;)

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzenie temperatury dla mnie zawsze było zbyt dużym obciążeniem :) po prostu na lenia nie ma lekarstwa. Podziwiam was, że dajecie z tym radę :)

    Kluseczka ten rok z pewnością będzie naszym rokiem :) przed nami 11 miesięcy walki u jednych o zapłodnienie u innych o zdrowa ciążę. Także będziemy się wspierać bo wkoncu po to tu jesteśmy :)

    Lulaby lubi tę wiadomość

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    U mnie mleczny wodnisty śluz, testy owulacyjne chyba ciemnieją, mam nadzieje, że owu będzie w sobotę albo w niedziele ;)
    Mleczny ja zawsze mam tak z dwa trzy dni przed tym odpowiednim, także szykuj się :)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    Mleczny ja zawsze mam tak z dwa trzy dni przed tym odpowiednim, także szykuj się :)
    Dzięki kochana ;)

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 6 lutego 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluseczka ja już mam 3 dzień więc jeszcze trochę;)

    A skąd masz pewność że @ przyjdzie?

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Zuduarineczka Ekspertka
    Postów: 200 54

    Wysłany: 6 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wie kilka osób, że się staramy i mamy problemy. W sumie wyszło ostatnio u lekarza, że ich nie mamy i wszystko jest ok.

    Dziewczyny, ja dopiero od kilku miesięcy dowiedziałam się co to znaczy mieć owulacje i że cykl nie musi trwać 40-60 dni tylko może krócej. W końcu zobaczyłam co to jest płodny śluz.

    Zostało 10 dni do okresu i w następnym cyklu ruszamy na wakacje w góry:D Może wtedy się uda.

    Jak zaczęłam się starać to czytam ciekawostki na różnych forach i tam większa część ciąż jest z zaskoczenia:D

  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 6 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel922 wrote:

    A skąd masz pewność że @ przyjdzie?

    Tak się czuję, od 3 dni mam lekkie skurcze, ale póki co nic nie przychodzi (wcześniej tak mi się zdarzało przed @, ale zazwyczaj max 2 dni i była @)...robiłam też test wczoraj no i był negatywny :( Wiec lepiej jak ma przyjść, to żeby przyszło wcześniej, niż później. Tylko mózg robi sobie nadzieje niepotrzebnie...

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluseczka, ja mialam bole jak na @ test ze slaba kreska ledwo widoczna kreska wyszedl tydzien po spodziewanej @ a z kreska po kolejnych dniach.. nie robilam testu przed @ ani w dniu spodziewanej bo o tym.ze sie spoznia skapnelam sie po trzech dniach od planowanej @ takze nigdy nic nie wiadomo ;)
    A z mojej sytuacji wynika ze gdybym zrobila test wczesniej nic by mi nie wyszlo...

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluseczka dodam jeszcze ze owulacja musiala mi sie przesunąć stad tez pozniejsze zaplodnienie slabe testy itd

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia wrote:
    Ja tez chce mierzyc w nowym cyklu :) ale chyba muszę zaopatrzyć się w lepszy termometr i faktycznie nie mierzyć pod pachą :)...

    Najlepiej waginalnie (można też ustnie ale ja od 7lat preferuje ten pierwszy bo jest jak dla mnie bardziej czytelny) termometrem owulacyjnym :)

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel922 wrote:
    Wiem że o stałej porze. Mam budzik na 8 rano, jedynie w niedzielę czasem muszę wstać o 7 do pracy ale może nie zrobi to wielkiej różnicy, jak myślicie?
    Dopuszczalna jest godzina różnicy pomiaru nie mniej jednak poranna po 6h snu . Jak np zmierzy się po przebudzeniu o 10;00 to wynik juz mało miarodajny . Najgorsze początki . Ja juz tak przyzwyczaiłam się do mierzenia ,ze nawet po drzemce sięgam pod poduche by termometr wziąć (głupi odruch :) )

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam mierzyć temperaturę i szlak wszystko trafił, jakoś nie mogę się do tego zabrać, za leniwa chyba jestem ;D
    Ale od następnego cyklu postaram się ;)

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ