X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka najpewniejszym terminem na wszelkie testy jest dzień @. Kiedy Ci wypada?

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek :( kiedy mam wizytę u endo i ginekologa... może faktycznie poczekam z tą ósemka :-(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli termin @ masz w czwartek to chyba za wcześnie na testowanie. Nie jestem pewna jak jest z beta ale na testy ciążowe na pewno za wcześnie.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób w środę betę jeszcze raz i zobaczysz

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie już nie robię, na bank za miesiąc pobiorą mi krew, teraz nawet opcji nie ma nie mogę ruszać ręka, a jak po południu zdjęcia opatrunek to jeszcze krew mi leciała. Nie mogę z tej pielęgniarki jakiś głąb

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :O co Ty mówisz. Masz problem z żyłami czy po prostu nieudolna pielęgniarka?

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieudolna pielęgniarka, tydzień temu gdzie indziej robiłam nic nie bolało, nigdy mnie nie bolało a teraz masakraaaa!

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, ostatnio jak pobierała mi krew jedna babka to cudownie się wbiła. Nic, żadnego bólu, potem żadnego śladu. Żyły mam mocno widoczne, ale czasem siniak na pół ręki. Moje mierzenie temperatury spełzło na niczym, bo dziś wyłączyłam budzik i stwierdziłam, że to barbarzyństwo mnie budzic w wolna sobotę. To nic że to trwa minutę ale ja po 10 sekundach zasypiam z termometrem w ustach.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A brała któraś z was może cyclo 3 fort ?
    Ja brałam w poprzedniej ciąży ale bardzo źle na niego zareagowałam więc szybko odstawiłam.

    W poniedziałek mam wizytę u endo, stresuję się jak nie wiem. A i tak cudem się dostałam bo terminy na kwiecień były dopiero ale jak zaczęłam jęczeć i jojczeć to mnie wcisnęła na poniedziałek. No i za jakieś dwa tygodnie będę powtarzać badania krwi żeby zobaczyć co z tymi moimi płytkami no i zrobię od razu tarczycowe dla sprawdzenia.

    Ani0nka a tak właściwie to czemu chcesz czekać z tą 8? Nawet jeśli jesteś w ciąży to możesz leczyć zęby. Czy Ci lekarz powiedział że nie?

    Co do piersi to ja mam orzeszki ;D w ciąży urosły i dopóki karmiłam piersią to były większe. Teraz wróciły do starego rozmiaru ;)

    Kciukam za Wasze testowania, ja bym też chciała już móc ale z drugiej strony libido -1000
    Ech... Ale to też podobno tarczyca może być temu winna

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie wiem jakie znieczulenie wziac... i czy mogę brać antybiotyki

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruci ja jestem rocznik 1990.
    Macie rację nie warto odkładać tematu dziecka bo coś jeszcze trzeba zrobić teraz żałuję że nie zdecydowałam się trochę szybciej no ale cóż teraz trzeba szybko to nadrobić:) Ja ogólnie chciałam bym dwójkę dzieci z nie duża różnica wieku ale zobaczymy jak to wyjdzie
    Co do pobierania krwi naprawdę dużo zależy kto krew pobiera

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee no, to ja mam mój rozmiar 75C i są dla mnie wystarczające :D

    Ale Mysza, świetnie to rozumiem, my też czekaliśmy jak ja skończe studia, będziemy mieć mieszkanie, no i ślub - przy czymś ślub mamy tylko cywilny, bo na szybko organizowany. Później moje problemy ginekologiczne, a jak już zaczelismy się starać to wyszły kolejne i odczekanie. Czuję, że trochę nam z tym mimo wszystko zejdzie...

    A tak w ogóle to mój mąż, poszedł na 6 do pracy, ja jeszcze w łóżku i pół dnia dla siebie.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pierwszy wolny weekend dla siebie od 1.5 roku :D wcxoraj pospalam do 10, a potem znowu od 12-16 :D także jak widać ospałość nie jest u mnie zadnym wyznacznikiem. Uwielbiam spać w dzień :D nie wiem jak jutro o 5 wstanę.
    Jak ginekolodzy stwierdzają endometrioze? Przez USG ją widać?

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie podobno nie widać na usg, jedynie można się dopatrzeć podejrzeń.
    Jak leżałam w listopadzie w szpitalu, to ze mną na sali było kilka dziewczyn z podejrzeniem i miały robioną laparoskopię diagnostyczną.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, czemu tyle może stac kobietom na przeszkodzie, żeby szczęśliwie począć malucha. Nigdy nie myślałam, że to będzie ciężkie :D raczej w kategoriach "weźmiemy ślub i będzie dziecko". Taaaa ciekawe :D

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, ja jak byłam nastolatką to miałam pojęcie, że kazdy niezabezpieczony seks kończy się ciążą, a nawet i przy antykoncepcji się zdarza :D

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG widać grubość endometrium w dniu w którym jest robione. Ginka zawsze mówi jaka jest i czy to ok jak na dana fazę cyklu ale to chyba nie jest diagnostyka endometriozy. Tak jak mówi RudaMaruda25.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako że pomarzyć zawsze można, to chciałbyście dziewczynkę czy chłopca? :D wiadomo, że byle zdrowe, ale każdy coś tam sobie w duchu myśli :)

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała mieć dziewczynkę, bo mam już wybrane imię, a poza tym dla dziewczynek jest tyle pięknych ubranek.
    Z moim "starym" mamy tak ustalone, że jak bedziemy mieć córkę to ja wybieram imię, a jak syna to on i on już też ma wybrane :P
    Wczoraj wieczorem nawet rozmawialismy o tym w łóżku, bo liczył kiedy by się nam urodziło jakbym zaszła w czerwcu.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie to imiona jeśli można wiedzieć? :)

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ