X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie dziewczynka, to chcę żeby miała na imię Róża, a mój mąż dla chłopca ma wybrane imię Staś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jakie masz marzenie co do płci ?

  • staraczka karolina Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynyy!! Miałam mieć okres pon/sroda, wg moich obliczeń :D Wczoraj stwierdziłam, że mnie korci zatestować i już miałam wyrzucać a tu druga krecha, jasna bo jasna ale jednak :D pojechałam na bete i 70 na wyniku!! :) Chyba sie musialam walnac w obliczeniach kiedy miałam owu bo dosc wczesnie wyszly wyniki :)

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka Karolina !!!!!
    Gratuluję ❤ !

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje moja imienniczko :) ile cykli się starałas?
    Mąż chce syna wiadomo :D a ja to szczerze jest mi zupelnie obojętne, ale chciałabym uszczęśliwić małża :D co do imion to non stop zmieniam zdanie, ale dziewczynka mysle, że Pola :D

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak narazie mam dwójkę włochatych dzieci, szkodniki takie.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja też jestem Karolina :D

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka karolina wrote:
    Dziewczynyy!! Miałam mieć okres pon/sroda, wg moich obliczeń :D Wczoraj stwierdziłam, że mnie korci zatestować i już miałam wyrzucać a tu druga krecha, jasna bo jasna ale jednak :D pojechałam na bete i 70 na wyniku!! :) Chyba sie musialam walnac w obliczeniach kiedy miałam owu bo dosc wczesnie wyszly wyniki :)
    Gratulacje!
    Miałaś jakieś objawy?

  • staraczka karolina Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za 6 cyklem się udało :D Ja z każdego Malucha będę zadowolona, oby był zdrowy. Chociaz wolałabym różowe ubranka haha :D
    A tak serio, to się stresuje, żeby było wszystko w porządku.. Za dużo mam do czynienia z kobietami, które tracą ciąże..
    Mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku, pewnie po I wizycie troche odetchne, a najbardziej po 12tc :)

  • staraczka karolina Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie żadnych.. zrobiłam test tylko dlatego, że mnie korciło i tyle.. :D Piersi jak na okres bolą, brzuch też identycznie, gazy tak samo ;D Troche mi sie odbija po posiłkach..godzinami ale nie wiem czy to można wiązać z ciążą :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, 6ty cykl to i tak nieźle, jak widzę ile inne dziewczyny próbują.
    Wiadomo obawy są, ale będzie dobrze, trzymam kciuki kochana! No i mamy tu na wątku pierwszego dzidziusia :)

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 6 cyklem już bym płakała, że nigdy mi się nie uda :D coś specjalnego w tym cyklu robiłaś, że akurat teraz się udało :D?

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba się wyjaśniło z moją temperaturą coś bo kupiłam nowy termometr owulacyjny i temperatura utrzymuje się powyżej 36,8 -36,9 a nie jak wcześniej 36,3. Chyba słabe już były baterie starym termometrze. Okres powinnam dostać 16.01. Jak myślicie kiedy mogę zacząć najwcześniej testować?
    Chociaż i tak myślę, że nic z tego bo nie mam kompletnie żadnych objawów;/

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaczęła 10-11 dni po owu :D

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • staraczka karolina Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruci, ja też miałam okresowe załamki..
    Pierwszy i drugi cs to było wielkie rozczarowanie, bo przecież to miało być takie proste, chociaz w głowie miałam formułke, że norma jest do roku..
    Później raczej już nie oczekiwałam, że jestem w ciąży, tempka zawsze mi spadała i na drugi dzień okres przychodził... Ostatnie chyba 2 cykle to przepłakałam jak się dowiedziałam, że nic z tego.. i miałam wrażenie, że ciąża już nigdy mnie nie spotka, że to nie dla mojego organizmu, ale to chyba normalna reakcja
    Właśnie nic w tym cyklu, 4x się kochaliśmy w okolicach owulacji, w 17dc ostatni raz bo mój pojechał na delegacje do Łodzi i raczej oboje, stawialiśmy na cykl stracony, bo wcześniejsze miesiące były bardziej intensywne :D

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina gratulacje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od paru tygodni czytam te fora, jako, że w grudniu odstawiłam tabletki anty. Pierwszy dzień OM to 21.12. Zaobserowałam owulację, chociaż się jej nie spodziewałam, dzień przed nią serduszkowaliśmy. Test zamierzałam zrobić 17 stycznia, ale nie wiem czy wytrzymam. Musiałam się gdzieś wygadać, to mój pierwszy cykl (nie do końca starań) o pierwsze dziecko.

    Jakie są szanse, że 10 dni po owulacji test może wykryć ciążę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mimo wszystko poczekała do pierwszego dnia spodziewanej @

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, może w tej mniejszej intensywności taki źródło sukcesu? Czasem tak jest.

  • Niecierpliwa_Angie Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się wygadać bo zwariuję...jestem ok 1 dzień po terminie miesiączki... test robiłam 3 dni temu i był negatywny. Ale nie do końca ustrzeliłam w tym cyklu owu, więc nie jestem pewna terminu. Pobolewa mnie brzuch, mam dreszcze, baaardzo bolesne piersi, chyba nawet trochę powiększone...i kompletny brak śluzu...jeszcze wczoraj miałam mleczny a dziś susza...Nie wiem czy jechać jutro rano na betę?? Testom nie wierzę...Boję się rozczarowania... już nie wiem co ja mam robić. No zwariuję...już mam omamy i wszystko na raz...
    A na bętę to trzeba na czczo?

    18.11.2018-ciąża biochemiczna
    10.09.2018- laparoskopia -
    - prawy jajowód niedrożny
    -lewy udrożniony
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ