X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało dołączam

    Alstro38 lubi tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1109 wrote:
    Nieśmiało dołączam
    Supeeeer!

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to i ja się dołączę :) co prawda od 2 cykli już próbujemy, ale to początki dopiero. Małżeństwem jesteśmy od 3 miesięcy, więc szybko zaczynamy :) nie wiem czemu, ale czuję, że to nie jest takie proste

    Alstro38, RudaMaruda25, Natka1109, staraczka karolina lubią tę wiadomość

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruci wrote:
    Hej, to i ja się dołączę :) co prawda od 2 cykli już próbujemy, ale to początki dopiero. Małżeństwem jesteśmy od 3 miesięcy, więc szybko zaczynamy :) nie wiem czemu, ale czuję, że to nie jest takie proste
    My 5 miesięcy po ślubie i teraz dopiero dopuściłam męża tak na całość wiec to mój pierwszy cykl starań, zobaczymy co to będzie ale na nic się nie nastawiam :-)

    Alstro38 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo dziwne cykle, przez 7 lat brałam tabletki anty, najpierw przez około 4 miesiace cykl wracał do normy od 28 do 33 dni. A teraz cykl w październiku trwał 40 dni (ślub więc może przez stres), a listopadzie 28 dni, a ten obecny 38 dni (byliśmy 2 tygodnie na drugiej półkuli, więc może dlatego tak długo). Dziś pierwszy dzień nowego cyklu. Ile dni trwa Twój cykl Ani0nka?

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to i ja też chętnie dołączę. Mam 27 lat. W sierpniu byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych i od tamtej pory biorę Norprolac. Zdiagnozowane mam PCO i podwójną macicę lub macicę z przegrodą. W tym miesiącu zmienilam lekarza i w nowym roku zaczynamy z badaniami u partnera. Jak u niego wszystko będzie dobrze to ja idę do szpitala na laparoskopie i badanie drożności jajowodów... i zobaczymy co to dalej będzie. Lekarka jest w dobrej myśli, szans nie przekreśla. Najważniejsze to chyba znaleźć dobrego lekarza i zacząć działać. Mam nadzieję, że każda z nas w 2019 roku będzie miała szansę poczuć serce pod swoim sercem :)

    Natka1109 lubi tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dołączam do Was jeśli mnie przyjmiecie ;)
    Zrobiłam badania krwi, byłam u ginekologa a potem na usg tarczycy. Tarczyca jest w tragicznym stanie. Lekarz aż się skrzywił jak ją zobaczył. Powiedział, że w tym stanie albo w ogóle nie zajdę w ciążę albo poronię. Powiedział, że koniecznie muszę iść do endokrynologa.
    Jakby tego było mało to w morfologii wyszło mi za mało płytek krwi. Mam za kilka tygodni powtórzyć badanie a jeśli płytek nadal będzie mało to czeka mnie wizyta u hematologa z podejrzeniem małopłytkowości, co z kolei może być kolejnym przeciwwskazaniem ciąży :(
    Mam już jedno dziecko, cudowną Córeczkę, urodziła się w marcu tego roku przez cc (zagrażająca zamartwica płodu). Bardzo chcielibyśmy mieć jeszcze jednego Maluszka, ale to chyba nie będzie takie proste. No i należy też dodać do tego wszystkiego mój wiek, nie jestem już najmłodsza niestety ;)
    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Natka1109 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka_33 i zuduarineczka współczuję cięższej drogi, ale tu już niejedna trudną historię z happyendem przeczytałam :) badałam sobie tarczycę TSH FT3 I FT4, anty tpo i anty tg

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Hej dziewczyny to i ja też chętnie dołączę. Mam 27 lat. W sierpniu byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych i od tamtej pory biorę Norprolac. Zdiagnozowane mam PCO i podwójną macicę lub macicę z przegrodą. W tym miesiącu zmienilam lekarza i w nowym roku zaczynamy z badaniami u partnera. Jak u niego wszystko będzie dobrze to ja idę do szpitala na laparoskopie i badanie drożności jajowodów... i zobaczymy co to dalej będzie. Lekarka jest w dobrej myśli, szans nie przekreśla. Najważniejsze to chyba znaleźć dobrego lekarza i zacząć działać. Mam nadzieję, że każda z nas w 2019 roku będzie miała szansę poczuć serce pod swoim sercem :)
    O Jezu, wystarczyło że przeczytałam nazwę i już mnie wzdryglo :P brałam wszystkie leki na prolaKtyne ale po noprolaKu było mi tak że że do dziś mam traumę, dobrze się po nim czujesz?

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Hej dziewczyny to i ja też chętnie dołączę. Mam 27 lat. W sierpniu byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych i od tamtej pory biorę Norprolac. Zdiagnozowane mam PCO i podwójną macicę lub macicę z przegrodą. W tym miesiącu zmienilam lekarza i w nowym roku zaczynamy z badaniami u partnera. Jak u niego wszystko będzie dobrze to ja idę do szpitala na laparoskopie i badanie drożności jajowodów... i zobaczymy co to dalej będzie. Lekarka jest w dobrej myśli, szans nie przekreśla. Najważniejsze to chyba znaleźć dobrego lekarza i zacząć działać. Mam nadzieję, że każda z nas w 2019 roku będzie miała szansę poczuć serce pod swoim sercem :)

    Ja jestem akurat po laparoskopii, ale usunięcia mięśniaków i czekam na zielone światło do kwietnia :)
    Laparoskopia spoko, szybko wróciłam do siebie, ale miałam wcześniej laparotomię i to był dramat. Boję się cesarskiego cięcia przez to :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny ! :)

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :-) cykle mam 33-35 dniowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2018, 19:03

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    O Jezu, wystarczyło że przeczytałam nazwę i już mnie wzdryglo :P brałam wszystkie leki na prolaKtyne ale po noprolaKu było mi tak że że do dziś mam traumę, dobrze się po nim czujesz?

    Biorę tylko pół tabletki na noc i nie mam żadnych skutków ubocznych. Dużo gorzej jest po leku Siofor, po którym mogę ledwo dolecieć do łazienki.

    Ja chyba ostatnio coś psychicznie się łamie. Lekarz nastawiał mnie, że będzie problem z utrzymaniem,a nie zajściem i tu taka niespodzianka...
    Teraz np powinnam mieć owulacje, a nie wiem czy jest. Śluz prawidłowy, bóle w jajnikach ( to wszystko po norprolacu mi się pojawiło), ale testy owulacyjne negatywne i temperatura niska więc już sama nie wiem.
    Im więcej informacji tym bardziej się w tym gubie...

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz cześć Dziewczyny. Cieszę się, że jest nas coraz więcej. Będzie solidna grupa wsparcia. U mnie cykle 30/31 dniowe. Regularne od niedawna. Wcześniej różnie bywało. Zażywałam bromergon ze względu na prolaktynę kilka lat temu. Teraz trzyma się w normie. Staramy się od dwóch cykli. Teraz zaczynam trzeci. Może do trzech razy sztuka?
    To co Dziewczyny? 2019 będzie nasz jeżeli chodzi o fasolkowanie.

    Ani0nka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może pomyślimy o liście jakiejś na pierwszej stronce ?

    Natka1109, Ani0nka lubią tę wiadomość

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A może pomyślimy o liście jakiejś na pierwszej stronce ?

    Dobry pomysł. Ale technicznie jestem denna, więc tylko całym sercem popieram

  • Ania9111 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem za

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2018, 20:59

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki zrobię tylko jak :-D ja mogę skopiować to co napiszecie, ponieważ mój post jest pierwszy

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Lena 92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do grupy. W 4 cs postanowiam robić to cały miesiąc bez patrzenia na plodne/niepłodne :D

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

  • Malinowykapelusz Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny :) Chętnie dołączę, my co prawda będziemy zaczynać starania w drugiej połowie roku, ale chętnie Wam pokibicuje :)

    Malinowykapelusz
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ