X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczko nie daj sobie zepsuć oczekiwania na testowanie przez kogoś takiego. Dobrze, że teraz to wyszło. Im wcześniej tym lepiej. Takimi osobami nie warto się przejmować i robić swoje. Skoro zazdrości Ci tego, że w Twoim życiu zaczyna się układać, że możesz planować przyszłość, że masz kogoś na stałe to nie jest żadna przyjaciółka.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olać, nie ma innego wyjścia. Tacy przyjaciele to nie przyjaciele.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Dziewczyny ja dzisiaj rano się tak cieszyłam, bo pojawiła się nadzieja, że się udało i moja przyjaciółka sprawiła, że wszystko prysło jak bańka mydlana.

    Ona zawsze miała bardzo dużo pieniędzy bo miała bogatego chłopaka i jeździli i zwiedzali świat i kupowali to o czym marzyli.

    Ja nikogo nie miałam bardzo długo i żyłam od 1go do 1go. No i moneta się odwróciła. Ja poznałam miłość mojego życia, a ona się z chłopakiem rozstała.
    Mój chłopak dodatkowo zmienił pracę i dobrze zarabia więc zaczeliśmy chodzić na koncerty i np kupiłam sobie termomixa o którym marzyłam.

    Za dwa lata mamy wesele i zbieramy na nie kase, dodatkowo na samochód.
    Dzisiaj zastanawiałam się jak pisałam z przyjaciółką ile musimy mieć jeszcze na dziecko na wyprawkę w rezerwie i wiecie co? Usłyszałam, że jestem materialistką, że wydaje kase na pierdoły, że tylko ciągle gdzieś wychodzę, że wydaje lekką ręką kase itd. Jestem w takim szoku, że najchętniej wypiłabym butelkę wina i zasnęła... Moja ekscytacja oczekiwaniem na testowanie prysła jak bańka mydlana.

    Wiecie co jest najgorsze? Że miesiąc temu rozmawiałam z chłopakiem, że mam wrażenie że moich znajomych zaczyna powoli kłuć w oczy to, że mamy więcej kasy i się sprawdziło. Nie spodziewałam się tylko, że ze strony przyjaciółki...:(

    Taka przyjaciółka to nie przyjaciółka. Ciesz się tym okresem póki możesz, bo kolega mojego narzeczonego powiedział,ze starania o pierwsze dziecko to najpiękniejszy czas w życiu. Znajomi dziś są, jutro nie ma. A każdy jak sobie pościeli tak się wyspi. Ty jedna znasz prawde i nie powinnas tych przykrych slow brac do serca.

    Ps thermomix super sprawa :) my dostalismy naszego za darmo od cioci narzeczonego, która jest przedstawicielem handlowym. Większość rzeczy w nim robimy:)

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak, że coś mnie zrani i boli, ale później odcinam to od siebie bo bym zwariowała. Mam nadzieję, że i tym razem szybko sobie z tym poradzę.

    My kupiliśmy thermo bo to było moje marzenie. I tak wzieliśmy na raty, bo 5000 to spory wydatek na raz, ale uwielbiam ten sprzęt. Zwłaszcza wyrabianie ciast i np robienie placków ziemniaczanych w niecałą minutę. A na lato orzeźwiające koktajle i lody. Rewelacja i nie żałuje zakupu.

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thermo to super sprawa. Może kiedyś i my się szarpniemy. Duża wygoda.
    A od takich ludzi i złych emocji najlepiej się odciąć. Dla swojego własnego zdrowia.

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka nie stety tacy "przyjaciele " zdarzają się coraz częściej niby wszystko fajnie do Ciebie mówią że życzą ci jak najlepiej A w duchu myślą żeby piorun cie pierdyknal:) nie warto przejmować się takimi osobami. Głowa do góry i ciesz się tym czasem który teraz przeżywasz. Powodzenia

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy czas starania się o dziecko jest piękny? Ta niepewność, niecierpliwość, dłużące się dni, godziny? Piękny jest "proces" starania się, ale ile to trwa w stosunku do całego miesiąca oczekiwania :D dla mnie nic pięknego, a wręcz męczy mnie to a ja mam dopiero 3 cykl :D

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruci wrote:
    Czy czas starania się o dziecko jest piękny? Ta niepewność, niecierpliwość, dłużące się dni, godziny? Piękny jest "proces" starania się, ale ile to trwa w stosunku do całego miesiąca oczekiwania :D dla mnie nic pięknego, a wręcz męczy mnie to a ja mam dopiero 3 cykl :D
    Dla mnie też się kojarzy raczej ze strachem i niepewnością A przede wszystkim jakimkolwiek brakiem kontroli i ciążą tak samo :p piękne uczucie dla mnie to był powrót ze szpitala z dzieckiem do domu -cali zdrowi itp,wcześniej masakra:p

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kobiety wytrzymują nawet te kilka-kilkanascie miesięcy? A lata? Naprawdę podziwiam. Może w końcu nabiera się dystansu? Czuje, że dołączę do tego grona ech :D niektóre rzeczy czuje się pod skórą

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale też ekscytyacja, oczekiwanie, nadzieja. To lepsze niż bezuczuciowa rutyna.. przynajmniej ma sie cel, do ktorego się dąży. Ile było takich monotonnych dni, kiedy człowiek sam nie wiedzial co ze sobą zrobić. Tylko praca, dom.. ja wyczekuje z niecierpliwością każdego dnia, bo nie mam pojęcia co sie wydarzy. A jeszcze miesiac temu bylo mi wszystko jedno czy sie w ogóle obudzę..

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:
    Ale też ekscytyacja, oczekiwanie, nadzieja. To lepsze niż bezuczuciowa rutyna.. przynajmniej ma sie cel, do ktorego się dąży. Ile było takich monotonnych dni, kiedy człowiek sam nie wiedzial co ze sobą zrobić. Tylko praca, dom.. ja wyczekuje z niecierpliwością każdego dnia, bo nie mam pojęcia co sie wydarzy. A jeszcze miesiac temu bylo mi wszystko jedno czy sie w ogóle obudzę..
    Nie no są też piękne momenty,jak dziecko np kopie. Tyle że jak wie kopie to znowu stres. Wiem że są ludzie wspominając ciążę ze łzami w oczach, mi niestety komplikacje spowodowały że odetchnęlam dopiero po porodzie

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja to jest cel, ale bardzo niepewny. Fajnie jak niepewność trwa krótko, a w niektórych przypadkach wydłuża się w nieskończoność. Dziś mam zły humor, dlatego jestem pesymistką. A będzie jeszcze gorszy bo 15 minut temu skończyłam pracę, a nadal w niej siedzę i końca nie widać.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zudi a kiedy testujesz? Ja w piątek, ale pewnie nie bo w czwartek planowo @...

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sie zastanawiam. Okres planowo powinnam dostać 15. Zapisałam się na 10go, Ale nie wiem czy jutro nie zrobię.
    Bardzo bym chciała żeby się udało. Strasznie dzisiaj latam do Wc. Myślę że się udało, Ale może to tylko moja podświadomość mi tak wmawia. To się dopiero okaże po 15 chyba że test wyjdzie wcześniej lub okres przyjdzie :)

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    No właśnie sie zastanawiam. Okres planowo powinnam dostać 15. Zapisałam się na 10go, Ale nie wiem czy jutro nie zrobię.
    Bardzo bym chciała żeby się udało. Strasznie dzisiaj latam do Wc. Myślę że się udało, Ale może to tylko moja podświadomość mi tak wmawia. To się dopiero okaże po 15 chyba że test wyjdzie wcześniej lub okres przyjdzie :)
    A jakieś inne objawy z tych które ludzie opisują jako pierwsze? :) trzymam kciuki :)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 833 438

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    No właśnie sie zastanawiam. Okres planowo powinnam dostać 15. Zapisałam się na 10go, Ale nie wiem czy jutro nie zrobię.
    Bardzo bym chciała żeby się udało. Strasznie dzisiaj latam do Wc. Myślę że się udało, Ale może to tylko moja podświadomość mi tak wmawia. To się dopiero okaże po 15 chyba że test wyjdzie wcześniej lub okres przyjdzie :)


    Ja też okres planowo mam na 15, ale korci mnie żeby spróbować zrobić w sobotę Ajajaj :)

    28lat
    12cs o pierwsze maleństwo


    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki i dawajcie znać:) Ja już w pracy i pije kawkę u nas brzydka pogoda mokro i zimno chce już wiosnę:)

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostaję w domu, bo jestem chora. :( ledwo przełykam.
    Temperatury z ostatnich dni (po owulacji) 36.95, 36.90, 36,89, 36.98 dzisiaj. To 36
    89 uznalam jako spadek ostatnio, dlatego straciłam nadzieję, ale skoro ludzie mówią, żeby się tym nie sugerować to dalej będę tę nadzieję żywić. :)

    Objawy pojawią się najwcześniej w 8. dobie po zapłodnieniu - to sobie zawsze przypominam i dlatego nie doszukuje sie objawów/ nie łączę ich z ciążą, bo wymienilabym całą liste. Łącznie z przeziębieniem, bo slyszslam, ze to tez jest czesto wczesnym objawem ciazy ;D

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra lecz się :) ja temperaturami też mocno bym się nie sugerowała tym bardziej teraz w okresie przeziebien. Ja tez nie próbuje szukać objawów ciąży bo chyba byłabym w stanie sobie wszystkie wkręcić więc staram się spokojnie czekać chociaż z tym trochę ciężko

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Mirka1996 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie strasznie sen ścina wieczorem...

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ