Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Oby był proroczy rzymam kciuki! Ja taki miałam parę dni przed zrobieniem testu (pewnie czytałaś 😁) widziałam dziecko na usg ot taki sen miałam 😊


    Haha ja też miałam proroczy sen nawet pisałam tutaj na grupie że śnił mi się test pozytywny, no to stało się to w rzeczywistości 😘😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 18:55

    Winter86 lubi tę wiadomość

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, pisałam tutaj jakiś czas temu. U mnie 1 cykl z clostilbegyt od 2dc. Jutro w 11dc mam monitoring. Wczoraj zrobiłam pierwszego owulaka, dzisiaj kolejny.
    Szyjka dość wysoko, ciężko ja znaleźć. Śluzu nie ma za dużo, więcej w środku. Co myślicie? Mam nadzieje, ze jutro zobaczę ładny pęcherzyk... :)


    https://zapodaj.net/b90ebb68c40c3.jpg.html





    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Cześć Dziewczyny, pisałam tutaj jakiś czas temu. U mnie 1 cykl z clostilbegyt od 2dc. Jutro w 11dc mam monitoring. Wczoraj zrobiłam pierwszego owulaka, dzisiaj kolejny.
    Szyjka dość wysoko, ciężko ja znaleźć. Śluzu nie ma za dużo, więcej w środku. Co myślicie? Mam nadzieje, ze jutro zobaczę ładny pęcherzyk... :)


    https://zapodaj.net/b90ebb68c40c3.jpg.html

    Oczywiście górny z wczoraj, dolny dzisiaj :)

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter , Izka no to mnie podbudowałyście bo z tydzień temu śnił mi się lekarz ,który powiedział ,że nie jestem w ciąży

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej OlaaM :) ten z prawej zdecydowanie mocniejszy ale jeszcze kilka dni do pozytywu. Koniecznie daj znać jak na usg a ja trzymam kciuki za pęcherzyki ! O której masz usg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 19:15

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Hej OlaaM :) ten z prawej zdecydowanie mocniejszy ale jeszcze kilka dni do pozytywu. Koniecznie daj znać jak na usg a ja trzymam kciuki za pęcherzyki ! O której masz usg?

    O 19:15, ale zawsze jest obsuwa. Obym się nie rozczarowała. Poprzedni cykl był krótki bo 25dni, wspomagany duphastonem.
    Myślisz, żeby zacząć intensywne ❤️?

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pracy. ;D intensywny dzień dzisiaj miałam... a ból jak na @, której i tak nie ma ;D Jutro lecę do apteki po test i w piątek robię ostatni, jeśli wyjdą dwie kreseczki to śmigam jak najszybciej do ginekologa - wydaje mi się, że w takiej sytuacji muszą mnie przyjąć...

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    O 19:15, ale zawsze jest obsuwa. Obym się nie rozczarowała. Poprzedni cykl był krótki bo 25dni, wspomagany duphastonem.
    Myślisz, żeby zacząć intensywne ❤️?
    Oj to szybciutko owulacja u Ciebie. Machnij dziś serduszko i czekaj na usg. Ja jutro mam o 18 czy pękł /pękły pęcherzyki.

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Ja już po pracy. ;D intensywny dzień dzisiaj miałam... a ból jak na @, której i tak nie ma ;D Jutro lecę do apteki po test i w piątek robię ostatni, jeśli wyjdą dwie kreseczki to śmigam jak najszybciej do ginekologa - wydaje mi się, że w takiej sytuacji muszą mnie przyjąć...
    Ciąża to nie choroba i równie dobrze możesz mieć wizytę za tydzień :) życzę Ci dwóch kresek <3

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Ciąża to nie choroba i równie dobrze możesz mieć wizytę za tydzień :) życzę Ci dwóch kresek <3


    Racja, ciąża to nie choroba ale do końca marca może się jeszcze wiele zdarzyć bez konsultacji z ginekologiem..

    Tak w ogóle to patrzę na swój wykres na ovufriend i zastanawiam się, czy wierzyć, że spodziewaną @ powinnam dostać dzisiaj?.. W moim kalendarzyku w telefonie mam pokazane, iż spóźnia mi się 4 dni. A kalendarzyk w telefonie prowadzę od stycznia, bo niestety pod koniec grudnia wszystkie moje dane w kalendarzyku się usunęły... I w sumie nad moją głową wisi znak zapytania ;D

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Racja, ciąża to nie choroba ale do końca marca może się jeszcze wiele zdarzyć bez konsultacji z ginekologiem..

    Tak w ogóle to patrzę na swój wykres na ovufriend i zastanawiam się, czy wierzyć, że spodziewaną @ powinnam dostać dzisiaj?.. W moim kalendarzyku w telefonie mam pokazane, iż spóźnia mi się 4 dni. A kalendarzyk w telefonie prowadzę od stycznia, bo niestety pod koniec grudnia wszystkie moje dane w kalendarzyku się usunęły... I w sumie nad moją głową wisi znak zapytania ;D
    A który to już Twój dc? 🤔

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Racja, ciąża to nie choroba ale do końca marca może się jeszcze wiele zdarzyć bez konsultacji z ginekologiem..

    Tak w ogóle to patrzę na swój wykres na ovufriend i zastanawiam się, czy wierzyć, że spodziewaną @ powinnam dostać dzisiaj?.. W moim kalendarzyku w telefonie mam pokazane, iż spóźnia mi się 4 dni. A kalendarzyk w telefonie prowadzę od stycznia, bo niestety pod koniec grudnia wszystkie moje dane w kalendarzyku się usunęły... I w sumie nad moją głową wisi znak zapytania ;D
    Adelaa - moim zdaniem za bardzo się przejmujesz tym wszystkim.Ginekolog kochana nawet nie zobaczy ciąży na tym etapie a i na usg moxe być widać nic -uwierz. Co do ovufriend.pl. to zaznaczył termin @ jak podalas przy logowaniu i nie bierz tego do siebie .

    adelaa lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    A który to już Twój dc? 🤔


    36 dzień cyklu

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Adelaa - moim zdaniem za bardzo się przejmujesz tym wszystkim.Ginekolog kochana nawet nie zobaczy ciąży na tym etapie a i na usg moxe być widać nic -uwierz. Co do ovufriend.pl. to zaznaczył termin @ jak podalas przy logowaniu i nie bierz tego do siebie .


    No w sumie to fakt, w tak wczesnej ciąży ginekolog raczej nic widzieć nie będzie... Najważniejsze, że póki co @ nie ma. ;D

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    A który to już Twój dc? 🤔


    Ola, jeśli chcesz to mogę Ci udostępnić jeszcze raz swój wykres. ;)

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    36 dzień cyklu
    Na bogato! 😊 a miewasz 28-30?

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    No w sumie to fakt, w tak wczesnej ciąży ginekolog raczej nic widzieć nie będzie... Najważniejsze, że póki co @ nie ma. ;D
    I tego się trzymajmy ;)
    Mnie ginekolog nie umiał powiedzieć czy jestwm w ciąży w 5tygodniu :) i taka "diagnoza " tylko oparta na dacie ostatniej @ była

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 19:57

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    36 dzień cyklu
    Jeżeli 27 lutego miałaś owulacje i program wyznaczył dzień @ dzisiaj to Twoja faza lutealna wynosi mniej więcej 13 dni, więc prawdopodobne jest, że to dzisiaj jest termin 🤔

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Na bogato! 😊 a miewasz 28-30?


    Licząc od stycznia do lutego to mój cykl wynosił 34 dni. Mam nieregularne miesiączki i przeważnie cykl waha się między 33 a 37. Nigdy nie miałam cyklu 28-30...

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    I tego się trzymajmy ;)
    Mnie ginekolog nie umiał powiedzieć czy jestwm w ciąży w 5tygodniu :) i taka "diagnoza " tylko oparta na dacie ostatniej @ była


    Czyli trzeba czekać do tego kwietnia. ;D

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ