Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój na to "powodzenia jej życzę w planowaniu dziecka na przyszłość "

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Llulaby wrote:
    Albo "jego sperma byla w basenie czy moglam zajsc w ciaze?" 🤣🤣🤣🤣🤣
    hahahaha jebłam

    Llulaby lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Ja widzialam pytanie czy jeżli dziewczyna wycierala miejsce intymne ręczikiem chlopaka, to moze byc w ciązy.
    Sa czasami takie kwiatki :D

    Też dobre :)

    Llulaby lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzimy sobie z moim wieczorkiem przy piwku (jeszcze w poprzednim cyklu ) i tak myślę sobie - wiesz ,a może szybciej by było nabrać w strzykawkę ...uśmialiśmy się ,że hej . Jak kiedyś wychwycę wpis co zrobić by zajść to dla jaj chyba takiej info udzielę hehe

    adaska, KARO lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nie idą na pole szukać dzieci w kapuście, albo nie wypatrują bocianów 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 13:57

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Dobrze, że nie idą na pole szukać dzieci w kapuście, ale nie wypatrują bocianów 😂
    nie mów hop bo wiosna idzie i bociany już widywane haha

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Siedzimy sobie z moim wieczorkiem przy piwku (jeszcze w poprzednim cyklu ) i tak myślę sobie - wiesz ,a może szybciej by było nabrać w strzykawkę ...uśmialiśmy się ,że hej . Jak kiedyś wychwycę wpis co zrobić by zajść to dla jaj chyba takiej info udzielę hehe
    hahahahaha :D

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    nie mów hop bo wiosna idzie i bociany już widywane haha

    Jak zobaczę jakaś zbłąkaną duszyczkę pod gniazdem bocianim wezmę za rączkę i zaprowadzę na lekcję biologii ;)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    hahahahaha :D
    a pomysł się wziął z tego bo :
    ja mam duże tyłozgięcie i gdy Wy macie podczas płodnych szyjkę skierowaną do przodu to ja mam skierowaną do kręgosłupa więc doszłam do wniosku ,że strzykawką może wlezie ;)

    (ps,żarty )

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście po strzykawkę mój mąż bo on wie jakiej długości będzie odpowiednia :P

    wiem,że niektóre z Was bardzo pragną dziecka a się mimo różnych sposobów nie udaje i przepraszam ,jeśli którąś z Was uraziłam żartami ale uważam ,że czasem dobrze jest wrzucić na luz i pożartować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 14:05

    Llulaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    oczywiście po strzykawkę mój mąż bo on wie jakiej długości będzie odpowiednia :P

    wiem,że niektóre z Was bardzo pragną dziecka a się mimo różnych sposobów nie udaje i przepraszam ,jeśli którąś z Was uraziłam żartami ale uważam ,że czasem dobrze jest wrzucić na luz i pożartować
    Ja mam ogromne poczucie humoru :)-więc nie tak latwo mnie "urazić" ;)
    Też jestem zdania, że trzeba sobie pożartować z tych spraw :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    oczywiście po strzykawkę mój mąż bo on wie jakiej długości będzie odpowiednia :P

    wiem,że niektóre z Was bardzo pragną dziecka a się mimo różnych sposobów nie udaje i przepraszam ,jeśli którąś z Was uraziłam żartami ale uważam ,że czasem dobrze jest wrzucić na luz i pożartować
    Myślę że właśnie tego tematu tu brakowało, myślę że każda z nas na chwilę się rozluznila :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff bo wiecie -ja to taki luzak jestem-co myślę to chlapnę prosto z mostu a niekiedy wiem,że lepiej się w język ugryść

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    oczywiście po strzykawkę mój mąż bo on wie jakiej długości będzie odpowiednia :P

    wiem,że niektóre z Was bardzo pragną dziecka a się mimo różnych sposobów nie udaje i przepraszam ,jeśli którąś z Was uraziłam żartami ale uważam ,że czasem dobrze jest wrzucić na luz i pożartować

    Żartuj, żartuj to wręcz wskazane! :)

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Llulaby Ekspertka
    Postów: 129 59

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera trzeba żartować by nie zwariowac 😜

    W czasach starania moj ze mnie mial beke ze trzymam nogi w gorze 🤣🤣🤣 zdecydowanie za duzo bravo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ hahahahha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 15:28

    KARO, Nera1986 lubią tę wiadomość

    ¤ 34 letnia matka polka..
    ¤ starania o drugiego maluszka ❤
    ¤ 2cs..
    ¤ @ 17.04.
    ¤ poronienie luty 2019..
    65vqxzdv62dvx6d0.png
    mhsvwn156xwvasns.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Llulaby wrote:
    Nera trzeba żartować by nie zwariowac 😜

    W czasach starania moj ze mnie mial beke ze trzymam nogi w gorze 🤣🤣🤣 zdecydowanie za duzo bravo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ hahahahha
    Ja z tyłozgięciem macicy muszę miednicy trzymać 20-30min w górze i jedyna pozycja to kolankowo łokciowa. Jak mi się uda to przez dobre trzy lata nie będę w tej pozycji serduchować 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 15:54

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Llulaby Ekspertka
    Postów: 129 59

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    ufff bo wiecie -ja to taki luzak jestem-co myślę to chlapnę prosto z mostu a niekiedy wiem,że lepiej się w język ugryść
    Jestem podobna, a ludzie nie lu ia szczerych ludzi... ich problem 😄
    Ja lubie pozycje kolanowo lokciowa i tez mam tylozgiecie macicy.. maz nie narzeka 😁haha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ¤ 34 letnia matka polka..
    ¤ starania o drugiego maluszka ❤
    ¤ 2cs..
    ¤ @ 17.04.
    ¤ poronienie luty 2019..
    65vqxzdv62dvx6d0.png
    mhsvwn156xwvasns.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Ja z tyłozgięciem macicy muszę miednicy trzymać 20-30min w górze i jedyna pozycja to kolankowo łokciowa. Jak mi się uda to przez dobre trzy lata nie będę w tej pozycji serduchować 😂

    Mi ginekolog kiedyś powiedział, że mam położenie takie pod tyłozgięcie, ale nie do końca, a na innej wizycie powiedział "ma pani w zasadzie w takim nijakim położeniu" 😂

    Llulaby lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Llulaby wrote:
    Jestem podobna, a ludzie nie lu ia szczerych ludzi... ich problem 😄
    Ja lubie pozycje kolanowo lokciowa i tez mam tylozgiecie macicy.. maz nie narzeka 😁haha
    Długo już tak w tej pozycji "wisicie " ? 😄

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Mi ginekolog kiedyś powiedział, że mam położenie takie pod tyłozgięcie, ale nie do końca, a na innej wizycie powiedział "ma pani w zasadzie w takim nijakim położeniu" 😂
    Padlam 😂

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ