Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Llulaby Ekspertka
    Postów: 129 59

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Mi ginekolog kiedyś powiedział, że mam położenie takie pod tyłozgięcie, ale nie do końca, a na innej wizycie powiedział "ma pani w zasadzie w takim nijakim położeniu" 😂
    Hahahaha leze i kwicze 🤣🤣🤣 swietny ten twoj ginekolog hahaha

    Nera oj bedzie parę lat.. 🤔😂😂😂

    ¤ 34 letnia matka polka..
    ¤ starania o drugiego maluszka ❤
    ¤ 2cs..
    ¤ @ 17.04.
    ¤ poronienie luty 2019..
    65vqxzdv62dvx6d0.png
    mhsvwn156xwvasns.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zapomnę jak miałam konsultacje odnośnie moich miesiączek silnych i bolesnych a co lekarz : "jak Pani zajdzie w ciążę to to się zmieni " na co ja " Panie doktorze ale ja już przecież 3 x rodziłam, to ile mam jeszcze razy by minelo?" Ręce mi opadły

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Llulaby wrote:
    Hahahaha leze i kwicze 🤣🤣🤣 swietny ten twoj ginekolog hahaha

    Nera oj bedzie parę lat.. 🤔😂😂😂
    Gratuluję wytrwałości w takim razie !

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Ja nie zapomnę jak miałam konsultacje odnośnie moich miesiączek silnych i bolesnych a co lekarz : "jak Pani zajdzie w ciążę to to się zmieni " na co ja " Panie doktorze ale ja już przecież 3 x rodziłam, to ile mam jeszcze razy by minelo?" Ręce mi opadły

    O matko... Następny zorientowany w temacie.

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    O matko... Następny zorientowany w temacie.
    Pomijajac fakt ze prowadził moje 2 ostatnie ciąże 😂

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Pomijajac fakt ze prowadził moje 2 ostatnie ciąże 😂

    Dobry jest! 😂😂

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Dobry jest! 😂😂
    Moja pierwsza myśl -jak dobrze ,ze nie odbierałeś porodu 😂

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, @ przyszła.... :( trudno...

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Moja pierwsza myśl -jak dobrze ,ze nie odbierałeś porodu 😂

    Hahaha... Jeszcze w trakcie by zapytał "a właściwie po co się dziś tu spotkaliśmy?" 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 16:49

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelaa kolejny cykl to kolejna szansa:)

    adelaa lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Adelaa kolejny cykl to kolejna szansa:)


    Dokładnie tak :)

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Dziewczyny, @ przyszła.... :( trudno...
    Tule mocno <3 nowy cykl nowa szansa i pamiętaj o obietnicy :*

    adelaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelaa, w takim razie to jest czas żeby ochłonąć, dać sobie trochę luzu i nauczyć się przestać szukać w internecie odpowiedzi na wszystko :) Skup się na sobie, mężu, na planach na wakacje i po prostu czerp radość z życia 😊 Pomyśl sobie, że to szansa żeby zrobić wszystko to, czego nie zrobisz jak pojawi się dziecko :) W ten sposób postaraj się do tego podejść i będzie Ci lżej :)

    adelaa lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Hahaha... Jeszcze w trakcie by zapytał "a właściwie po co się dziś tu spotkaliśmy?" 😂
    Hahahaha teraz to czadu dalas 😂

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera - Dotrzymam obietnicy 😊

    Karo - Masz rację, zgadzam się z tobą w 100% :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Nera - Dotrzymam obietnicy 😊

    Karo - Masz rację, zgadzam się z tobą w 100% :)
    Będzie Ci dużo lżej :)

    adelaa lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Będzie Ci dużo lżej :)


    Na bank kupię test owulacyjny. 🤔 Będzie mi łatwiej. :) w sumie to dobrze, że już wiem na czym stoję, bo tak to nie potrzebnie się stresowałam

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie nie wierze , wczoraj 36 a dziś 37 temp mam pff brakuje jeszcze żebym znów chora była

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 17:33

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Normalnie nie wierze , wczoraj 36 a dziś 37 temp mam pff brakuje jeszcze żebym znów chora była

    O, a co to za szaleństwo z tą temperaturą... Łapie Cię coś?

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    O, a co to za szaleństwo z tą temperaturą... Łapie Cię coś?
    no właśnie nie -czuje się normalnie

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ