Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Ja mam koleżankę, która bierze tabletki anty, bo jest z chłopakiem, ale dość krótko (z kilka miesięcy) i Ona by chciała już drugie dziecko z Nim (ma córkę z poprzedniego związku), ale On nie chce (wcale mu się nie dziwie 😜) i Ona robiła test co 2 tygodnie, bo niby sprawdzała czy tabletki działają 🤦🏽‍♀️ I co chwile pisze mi, że to w piersiach ją ciągnie, że coś z sutka jej leci, że ma jakieś nudności, no ogólnie tragedia 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Przez takie coś może uroić sobie tą ciąże, bo nie dość, że wmawia sobie objawy (mimo, że bierze te tabletki) to jeszcze bardzo by chciała drugie dziecko i podejrzewam, że Ona po poprostu bierze te tabletki w kratkę, żeby wpaść, moim zdaniem jest nieodpowiedzialna, bo Ona nie pracuje, mieszka z dzieckiem z rodzicami i liczy tylko na Niego, że On utrzyma ją, jej dziecko i dziecko ich wspólne 😳
    Dodam, że w pierwszą ciąże zaszła w wieku 17 lat z chłopakiem, z którym była 2 miesiące i po 2 miesiącach związku zaszła w ciąże (ciąża była planowana) 😜
    Tak mnie wzięło z rana, żeby wam to opowiedzieć 😂
    Uwielbiam takie historie :) ja się śmieje że z niektórych kobiet facet ledwie zejdzie i już są w ciąży, a pracując jako pracownik socjalny naogladalam się już sporo i na prawdę niektóre kobiety nigdy nie powinny mieć dzieci...

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola u nas strasznie wiało, nawet nie spalam że strachu, bo w niedziele z paru domów w mojej okolicy dach zerwało...

    Adelaa widocznie tak miało był, teraz więcej dystansu, a na pewno się uda. Może znajdź jakiś nowy serial, film lub zacznij książkę czytać. Zacznij robić coś co zajmie Ci myśli :)

    Nera oby było wszystko ok! Mam nadzieję że w roku 2018 limit pecha już wyczerpalam,, także teraz musi być tylko lepiej :) zobacz se ten film :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez strasznie wiało. A ze mam pokój na poddaszu to myślałam ze dach mi zerwie z domu.
    Pochwale się Wam, ze ide dzisiaj na kurs walca wiedeńskiego 😁 obym to szybko załapała, bo wesele już niedługo.

    Dzisiaj zauważyłam, ze nie mogę leżeć na brzuchu, bo od razu czuje macice 🤔

    Obyście z tym stanem podgorączkowym miały racje, bo z ciekawości zmierzyłam, jest nie strasznie zimno a temperatura 37.1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 10:31

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    U mnie tez strasznie wiało. A ze mam pokój na poddaszu to myślałam ze dach mi zerwie z domu.
    Pochwale się Wam, ze ide dzisiaj na kurs walca wiedeńskiego 😁 obym to szybko załapała, bo wesele już niedługo.

    Dzisiaj zauważyłam, ze nie mogę leżeć na brzuchu, bo od razu czuje macice 🤔

    Obyście z tym stanem podgorączkowym miały racje, bo z ciekawości zmierzyłam, jest nie strasznie zimno a temperatura 37.1

    Kiedy testowanie ? :)

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Kiedy testowanie ? :)
    W środę miałam zastrzyk. Wczoraj czułam się najgorzej i podejrzewam ze to była owulacja. Trochę musze jeszcze poczekać :)

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska no to fajnie, taniec czas ci umili :) my z mężem uczylismy się z youtuba pamiętam ;)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    Adaska no to fajnie, taniec czas ci umili :) my z mężem uczylismy się z youtuba pamiętam ;)
    My mieliśmy takie próby „samodzielnej nauki” ale skończyło się to w łóżku 😂

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nic nie wzięło .Czuję się zdrowa jak rybka a moja tempka wynosi 36,3 choć czuję się na stan podgorączkowy .Dobrze,że jeszcze jestem "zdrowa" bo limit chorób w moim domu zdecydowanie wyczerpany został . Kłucia w szyjce ustały - w sumie to nic nie czuje jakby progesteron wyparował

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    My mieliśmy takie próby „samodzielnej nauki” ale skończyło się to w łóżku 😂

    Cześć dziewczyny :) U nas tak samo, wiatr okropny był wczoraj. Brzmiał jak burza i aż ze znajomymi zastanawialiśmy się co to za dziwne dźwięki - a to"tylko" wiatr ;)

    Adaska można i tak ćwiczyć ;) haha... Czyli zdecydowaliście się na walca na pierwszy taniec? My poszliśmy na żywioł ;) Wybraliśmy piosenkę, zatańczyliśmy raz w pokoju , żeby sprawdzić czy da się do niej tańczyć i już. Na weselu wyszło super :) Nam się zawsze dobrze razem tańczy więc też nie było problemu ;)
    P.s nasza jedna próba tańca też zakończyła się łóżkiem. Może to tak działa🤔 ;)

    adaska lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Mnie nic nie wzięło .Czuję się zdrowa jak rybka a moja tempka wynosi 36,3 choć czuję się na stan podgorączkowy .Dobrze,że jeszcze jestem "zdrowa" bo limit chorób w moim domu zdecydowanie wyczerpany został . Kłucia w szyjce ustały - w sumie to nic nie czuje jakby progesteron wyparował

    Dobrze, że Cię jednak nic nie rozkłada. Twój biedny mąż by został sam z 4 chorymi dziewczynami w domu. Jeszcze sam by się pochorowała z tego wszystkiego . A jak wiadomo chory mężczyzna to już ciężka sprawa :p haha.. ale serio, dobrze, że nic Ci nie jest. Teraz te wirusy są okropne i długo trzymają

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Dobrze, że Cię jednak nic nie rozkłada. Twój biedny mąż by został sam z 4 chorymi dziewczynami w domu. Jeszcze sam by się pochorowała z tego wszystkiego . A jak wiadomo chory mężczyzna to już ciężka sprawa :p haha.. ale serio, dobrze, że nic Ci nie jest. Teraz te wirusy są okropne i długo trzymają
    a weź mi nic nie mów :P ja z 39 gorączką obiad robie i sprzątam a tu 37 i zgon :D

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    a weź mi nic nie mów :P ja z 39 gorączką obiad robie i sprzątam a tu 37 i zgon :D

    Nera,wczoraj Ty miałaś leniwy dzień. Dzisiaj ja się lenie. Leżę w łóżku, czuje się jakby mnie rozkladało przeziębienie. A jedyne co mam to katar, taki lichy że gdyby nie zatkany nos to bym go nie odczuwała. W domu czeka na mnie sterta prania, sprzątania, zakupy... Ale to łóżko takie ciepłe, więc nie chce mi się wstać i zrobić śniadania.. Będę musiała bo głodna się robię 🤣🤣😂. Moje łóżko ma dzisiaj dar przyciągania.

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj aż rosół wstawiłam i to byłoby na tyle. Ciąg dalszy piżamowania ;) pranie nie zając - nie ucieknie

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    My mieliśmy takie próby „samodzielnej nauki” ale skończyło się to w łóżku 😂
    Skądś to znam :)

    adaska lubi tę wiadomość

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Mnie nic nie wzięło .Czuję się zdrowa jak rybka a moja tempka wynosi 36,3 choć czuję się na stan podgorączkowy .Dobrze,że jeszcze jestem "zdrowa" bo limit chorób w moim domu zdecydowanie wyczerpany został . Kłucia w szyjce ustały - w sumie to nic nie czuje jakby progesteron wyparował
    No i dobrze że ustaly, nie będziesz o nich rozmyślała :) fajnie ze masz taki leniwy dzień, ja od rana sprzątam, a przebralam tylko łóżko :)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    a weź mi nic nie mów :P ja z 39 gorączką obiad robie i sprzątam a tu 37 i zgon :D

    Większość z nich chyba tak ma ;) Ja zawsze się z mojego męża śmiałam jak "umierał" więc teraz sam już się śmieje, żebym mu kartkę dała to spisze testament, bo umiera na katar ;p

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz teoretycznie od jutra przez 7dni powinny się rozpocząć najwyższe temperatury w mojej fl a później następne 3 dni przepowiadające czyli za 9dni będę wiedziała czy się udało a następny tylko to potwierdzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 12:17

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • KARO Autorytet
    Postów: 285 124

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Nera,wczoraj Ty miałaś leniwy dzień. Dzisiaj ja się lenie. Leżę w łóżku, czuje się jakby mnie rozkladało przeziębienie. A jedyne co mam to katar, taki lichy że gdyby nie zatkany nos to bym go nie odczuwała. W domu czeka na mnie sterta prania, sprzątania, zakupy... Ale to łóżko takie ciepłe, więc nie chce mi się wstać i zrobić śniadania.. Będę musiała bo głodna się robię 🤣🤣😂. Moje łóżko ma dzisiaj dar przyciągania.

    Ja też jeszcze w pidżamach ;) Łóżko opuściłam, ale zebrać się nie mogę, żeby się ogarnąć. Taaaki dzień lenia ;p Ale kiedyś trzeba będzie ;)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    29 lat
    6 cs
    Termin @ 29.03

    Czekamy na pierwsze Maleństwo ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Ja też jeszcze w pidżamach ;) Łóżko opuściłam, ale zebrać się nie mogę, żeby się ogarnąć. Taaaki dzień lenia ;p Ale kiedyś trzeba będzie ;)
    Czas najwyższy się zebrać w kupę 🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uciekam :)
    Do później, miłego dnia ;*

‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ