Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    ja biore od 5 miesiecy w duzych dawkach + Q10 + wit E + myo-inozytol
    l-argininy jeszcze nie bralam tylko ;)

    a beta nie ma o czym mowic wzrost a wrecz jego brak mowi za siebie
    9dpo - 5 / 11dpo - 25 / 15 dpo - 36
    nie ma szans :( :(
    Oj kochana ... :(
    To strasznie niesprawiedliwe. Przykro mi :(
    Ściskam z całych sił! ♥️

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🤗

    Babydust przykre są takie wiadomości 😕 Ale nie poddawaj się, przecież w końcu musi się udać ❤️

    Adaska widzę, że jedzenia sobie nie żałujesz 😅 Ale to dobrze, niech tłuszczyk rozłoży się tam gdzie trzeba 😜
    I oczywiście trzymam kciuki za testowanko ✊🏻

    A ja wczoraj jak zasnęłam o 19 tak wstałam o 9, sen mnie zmorzył niesamowicie 😂 Dzisiaj przyjechał mój partner, wziął sobie L4, żeby zawieźć mnie na jutrzejszą wizytę i być przy mnie w ten stresujący dzień 🙈


    adaska, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Hej dziewczyny 🤗

    Babydust przykre są takie wiadomości 😕 Ale nie poddawaj się, przecież w końcu musi się udać ❤️

    Adaska widzę, że jedzenia sobie nie żałujesz 😅 Ale to dobrze, niech tłuszczyk rozłoży się tam gdzie trzeba 😜
    I oczywiście trzymam kciuki za testowanko ✊🏻

    A ja wczoraj jak zasnęłam o 19 tak wstałam o 9, sen mnie zmorzył niesamowicie 😂 Dzisiaj przyjechał mój partner, wziął sobie L4, żeby zawieźć mnie na jutrzejszą wizytę i być przy mnie w ten stresujący dzień 🙈

    Trzymam jutro kciuki ♥️
    Jak przed weselem schudłam 5kg tak teraz musze nadrobić 😂

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chętnie chciała przybrać. Wiecznie jem i nic nie przytyłam od roku...

  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Ja bym chętnie chciała przybrać. Wiecznie jem i nic nie przytyłam od roku...

    Przybierzesz jak bedziesz w dwupaku ♥️
    A teraz się ciesz! Ile ja bym dała żeby jeść wszystko i nic nie przytyć 🙄

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobiłam. Dzwoniłam dzisiaj umówić się na USG połówkowe (bo mój lekarz ich nie robi, ale odesłał do innego). Pani w rejestracji zapytała który tydzień ciazy wiec podałam ten z USG - 17+4. Umówiła mnie na za 2 tyg w piątek. I tak się teraz zastanawiam czy nie powinnam podać tygodnia z OM - 16+6. Jak myślicie? Dzwonić i przekładać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia wrote:
    Kurczę dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobiłam. Dzwoniłam dzisiaj umówić się na USG połówkowe (bo mój lekarz ich nie robi, ale odesłał do innego). Pani w rejestracji zapytała który tydzień ciazy wiec podałam ten z USG - 17+4. Umówiła mnie na za 2 tyg w piątek. I tak się teraz zastanawiam czy nie powinnam podać tygodnia z OM - 16+6. Jak myślicie? Dzwonić i przekładać?

    Nie no chyba powinno się z Usg, ale może zadzwoń Masia i zapytaj powiedz że masz rozbieznosc i już

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak a ja jem i tyje jak szalona muszę się kontrolować. Choć generalnie właśnie, ( możecie krzyczeć) nie jem nic wartościowego. Czekam aż mi mąż jabłko przyniesie. A tak dziś zjadlam dwie kanapki z masłem ( nie jem wędlin- chyba mnie odrzucilo) i dwa kubki barszczu do tego ( Adaska to Twoja wina 😂😂) . Poszłam spać teraz wstałam zjadlam loda Kinder ( pychota ) i pół tabliczki czekolady z całymi orzechami więc dieta jak ta lala
    Szczerze nie mam ochoty na nic co mam w lodówce dosłownie niby jestem głodna ale patrzę na wszystko z obrzydzeniem. Jutro będę robić gołąbki:-)

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi mój partner zabronił jeść czekoladę, pić kawę, bo przecież kofeina szkodzi dziecku, oczywiście, że szkodzi, ale jedna kawa na dzień i zjedzenie kilka kostek czekolady raz na jakiś czas to raczej nie zaszkodzi, bardziej ma bzika na punkcie tej ciąży jak ja 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 15:37

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    A mi mój partner zabronił jeść czekoladę, pić kawę, bo przecież kofeina szkodzi dziecku, oczywiście, że szkodzi, ale jedna kawa na dzień i zjedzenie kilka kostek czekolady raz na jakiś czas to raczej nie zaszkodzi, bardziej ma bzika na punkcie tej ciąży jak ja 🤣

    Mnie od kawy odrzucilo tzn pije ale jedna dziennie wcześniej zamykalam dzień na 4-5
    Mój mąż się nie odzywa raczej nic co do mojej diety , jedynie ostatnio narzeka na brak <3 , mówi do mnie chcesz sobie polepszyć życie seksualne ? Zrób sobie dziecko 😂😂
    Ale tym gadaniem się nie przejmuje.
    Ola to już jutro ! 😁😁😁😁

    A mnie dziś cały dzień muli w podbrzuszu oj wolalalam jak była cisza - nie są to skurcze ale takie mulenie jak przed okresem masakra , nie powiem - latam często do wc i zamienilam papier na biały bo się stresuje

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Mnie od kawy odrzucilo tzn pije ale jedna dziennie wcześniej zamykalam dzień na 4-5
    Mój mąż się nie odzywa raczej nic co do mojej diety , jedynie ostatnio narzeka na brak <3 , mówi do mnie chcesz sobie polepszyć życie seksualne ? Zrób sobie dziecko 😂😂
    Ale tym gadaniem się nie przejmuje.
    Ola to już jutro ! 😁😁😁😁

    A mnie dziś cały dzień muli w podbrzuszu oj wolalalam jak była cisza - nie są to skurcze ale takie mulenie jak przed okresem masakra , nie powiem - latam często do wc i zamienilam papier na biały bo się stresuje
    Nie mogę się już doczekać, dobrze, że mam na 9:30, bo jakbym miała później to cały dzień bym siedziała jak na szpilkach 😅

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4165 1569

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Mnie od kawy odrzucilo tzn pije ale jedna dziennie wcześniej zamykalam dzień na 4-5
    Mój mąż się nie odzywa raczej nic co do mojej diety , jedynie ostatnio narzeka na brak <3 , mówi do mnie chcesz sobie polepszyć życie seksualne ? Zrób sobie dziecko 😂😂
    Ale tym gadaniem się nie przejmuje.
    Ola to już jutro ! 😁😁😁😁

    A mnie dziś cały dzień muli w podbrzuszu oj wolalalam jak była cisza - nie są to skurcze ale takie mulenie jak przed okresem masakra , nie powiem - latam często do wc i zamienilam papier na biały bo się stresuje
    nospe pani wziela ?? po co sie stresowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    nospe pani wziela ?? po co sie stresowac

    Nieiwem czy brać... brać?

  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 4 lipca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dc pecherzyk 15mm, endo 6mm
    W poniedziałek kolejna wizyta, mam wykupić dwa pregnyle jak będzie ładny pecherzyk to zrobimy zastrzyk.

    A jeśli chodzi o pcos, wyniki testosteronu i shbg to mam od dzisiaj zacząć brać glucophage 500 i spironol.

    Ciekawe czy pecherzyk urośnie, oby się nie wchłonął.

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    11dc pecherzyk 15mm, endo 6mm
    W poniedziałek kolejna wizyta, mam wykupić dwa pregnyle jak będzie ładny pecherzyk to zrobimy zastrzyk.

    A jeśli chodzi o pcos, wyniki testosteronu i shbg to mam od dzisiaj zacząć brać glucophage 500 i spironol.

    Ciekawe czy pecherzyk urośnie, oby się nie wchłonął.

    Będzie dobrze . Pecherzyk ładnie urośnie. Owulacja będzie gdzieś około 16dc :-)
    Szykuj siebie i chłopa 😁😁

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 4 lipca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola pęcherzyk bardzo ładny ściskam kciuki żeby pięknie urósł do poniedziałku

    OlaaM lubi tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból brzucha, smutna jestem i zbiera mi się na płacz, hormony górą ✊🤦🏻‍♀️

  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które są na samym początku ciąży. Czy robiliście test owu z ciekawości?
    Chodzi mi o to, czy to prawda, że testy takie są w ciąży zawsze pozytywne? 🤔

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Przybierzesz jak bedziesz w dwupaku ♥️
    A teraz się ciesz! Ile ja bym dała żeby jeść wszystko i nic nie przytyć 🙄
    Ja tez :/ przed weselem schudlam 8 kg i wszystko do mnie wróciło. ...14 lipca mamy pierwsza rocznicę ślubu kościelnego (po cywilnym jestesmy 8 lat).
    Nie mogę schudnąć choć pół roku temu ograniczyłam jedzenie, staram się nie jeść słodyczy, pije dużo wody (robiłam tak przed weselem i udało się zrzucić troche). Teraz doopa.
    Za miesiąc jadę na wesele kuzynki , myślałam że wejdę w sukienkę która miałam kupiona na poprawiny (kupiła dwie 😋). Ale nie wejdę :/ 8 kg to jednak dużo.

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Dziewczyny które są na samym początku ciąży. Czy robiliście test owu z ciekawości?
    Chodzi mi o to, czy to prawda, że testy takie są w ciąży zawsze pozytywne? 🤔
    Nie robiłam w obu ciazach bo niby po co?

    Anetka robiła i z tego co pamiętam. ..pozytyw.

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
‹‹ 781 782 783 784 785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ