X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 10 listopada 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mikołajki :) obym nie musiała juz w grudniu testować, ale szampańskie bąbelki brzmią tak apetycznie ze nie mogłam sie powstrzymać :)

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Hej

    no właśnie admini przenieśli nas tutaj, podobno watek był zdublowany. Mam nadzieje ze nas przyjmiecie:)
    Moj test będzie wypadał jeszcze w listopadzie
    Wiec nie wiem czemu tutaj nas przenieśli no ale jestem
    Trzymam kciuki za was wszystkie, żebyście dostały najpiękniejszy prezent na te Święta :)
    Tak byl zdublowany. Od dawna istnieje lista testujacych w listopadzie. A od ciut krotszego czasu jest ten watek gdzie testuja w grudniu ;)

    Zapraszam wszystkich. Aczkolwiek jesli testujesz w listopadzie nie bedzie Cie na tej liście poki co;)
    Zajdz do emilianki na watek o powstaniach listopadowych. Z chęcią Cie tam wpisze ;)

  • powerglide Koleżanka
    Postów: 47 71

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki śliczne za endo- i śluzorady ;)Robię zatem od dzisiaj wieczorki endometrialne z winem i midałami :) resztę od jakiegoś czasu już stosuję, chociaż z miernym efektem...

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    uhFcp1.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorki endometrialne. Podoba mi sie ta nazwa!

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie kolezanki! Te wpisane na poczatek zwlaszcza - czas najwyższy zaczac starania hehe! Wiec życzę wszystkim przyjembych i owocnych staran!!!! Do booooju

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Moje drogie kolezanki! Te wpisane na poczatek zwlaszcza - czas najwyższy zaczac starania hehe! Wiec życzę wszystkim przyjembych i owocnych staran!!!! Do booooju
    To znaczy my też musimy ? Hehehe...
    Widzę, że już zaczęłaś. Ja może wieczorem nadrobię, bo jak na razie mój Małż śpi po ciężkich dwóch dniach w pracy.

    SyHa85 lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie przyszedł Ridzu. Wiec jeszcze chwila i zaczynam działać.
    Chociaż myślę czy tego cyklu nie odpuscic i nie zaczac konkretnej diety i cwiczen. Mam kilka nadprogramowych kilogramow... Moze?

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 12 listopada 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Do mnie przyszedł Ridzu. Wiec jeszcze chwila i zaczynam działać.
    Chociaż myślę czy tego cyklu nie odpuscic i nie zaczac konkretnej diety i cwiczen. Mam kilka nadprogramowych kilogramow... Moze?
    Ja tez mam kilka kg za duzo, ale zmiana stylu zycia podczas staran moze pokrecic cykl- organizm moze sie bronic przed ciąża - tak mi gin powiedzial. Takze zdrowa dieta a nie odchudzanie i umiarkowany wysilek fizyczny. A jak zrzucaniw kg to 3 miesiace przed staraniami. Ja odpuscilam, po ciazy bede zrzucac hehe

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 listopada 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:16

    opóźniona, kattalinna, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Wpadam do Was z wiruskami... AAAA PSIK
    bmc72purb9tg_t.jpg

    emaj, opóźniona, kattalinna, pepsunieczka, JoHanna, żabka04, celia lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Mona co u Ciebie? Jak Powstaniec? ;)
    U mnie ok. Powstaniec nie daje o sobie znać niczym oprócz bólu (.)(.) i chyba jestem mu za to wdzięczna.
    Czekam sobie teraz spokojnie na wizytę u doktorka (która zapewne nie wniesie nic nowego) a potem usg ;)

    emaj lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Ja z kolei odpuściłam takie myślenie. Nie da wszystkiego podporządkowywać staraniom bo zwariujemy! Może nie szaleje i nie robię jakichś drastycznych ćwiczeń, ale właśnie zaczęłam systematycznie ćwiczyć, a wcześniej nie robiłam nic w tym kierunku. Jeśli starania się przeciągną, to przez x lat (nikomu tego nie życzę, ale takie sytuacje się zdarzają) mam taka "zapuszczona" chodzić? Wszystko jest dla ludzi, tylko zmiany należy wprowadzać stopniowo, żeby zbytniego szoku nie było.
    Zgadzam się. Nie wiem ile potrwają starania o dziecko, a moje nadwaga zaczyna sięgać dwóch cyfr, więc wolę się zabrać za siebie teraz. Nadwaga w ciąży nie jest wskazana i też może być przyczyną nie powodzeń.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczynam odświeżać armię, ale od niedzieli też zaczynam gwałty. Pytanie czy Małż podoła :)


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet się nie przyznaje, że to te dni, bo by mi się chłopina zestresował. Po prostu mówię, że jestem napalona i tyle...I gwałcę!


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mojego tez stwierdznie dni plodne zle dziala. Nie wspominam i tym tylko dzialam

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poproszę mnie zapisać na 14.12 :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    poproszę mnie zapisać na 14.12 :)
    Alez prosze. Wpisana

  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze kiedyś Panowie beda wspominać jak to byli przez nas gwałceni :) i beda sie zastanawiać dlaczego kiedyś tak bylo a teraz juz nie jest :) a my wtedy cyca na wierch i do karmienia :d

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to się zwali na instynkt macierzyński i po sprawie. Potem się powie, że po ciąży to już się tak nie chce i bla bla bla... :P


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ