X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boszzz lasencje po moim Ridżu sladu nie ma od godz 8...to co brać tą luteinę jeszcze te 4 dni czy nie brać?
    sorry za rycie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Nerwy to nie najlepsze teraz! Wyluzuj sie! Mysl pozytywnie i na spokojnie szukaj mozliwosci dotarcia do lekarza.
    juz rozmyslam o prywatnej wizycie, ale sie boje bo ciaze z Marcelem prowadzilam prywatnie i tak mnie pani dr poprowadzila ze urodzilam w 24 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola straasznie się cieszę !!!! Gratulacje kochana <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    juz rozmyslam o prywatnej wizycie, ale sie boje bo ciaze z Marcelem prowadzilam prywatnie i tak mnie pani dr poprowadzila ze urodzilam w 24 tc

    Moze inna? Na pewno jednej nie ma. Poszukaj moze opini w internecie na temat ginekologow w twojej okolicy. Na pewno znajdziesz odpowiednia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 12:14

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje!Dużo zdrówka i radości!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola bardzo się cieszę, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. I sobie za 3 dni życzę takich pięknych kresuleczek ale oczywiście dopadła mnie depresja ze nic z tego. Cytryna toć wiem, z tymi testami to trollowanie było :/ czemu taki ciążowy nie może wyjść, byłby niemal tak ładny jak karolowy.:-(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa Gratulacje :) Piękne krechy :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Karola bardzo się cieszę, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. I sobie za 3 dni życzę takich pięknych kresuleczek ale oczywiście dopadła mnie depresja ze nic z tego. Cytryna toć wiem, z tymi testami to trollowanie było :/ czemu taki ciążowy nie może wyjść, byłby niemal tak ładny jak karolowy.:-(
    bo ja zawsze czekam i robie po terminie wtedy sie nie doluje ze jest czysta biel...przez cale starania zrobilam moze 7 testow z czego 5 mam pozytywnych z poprzednich ciaz :)

    antylopaa lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, żeby to było takie proste to czekanie. jeszcze żeby ono było nagradzane takim prezentem jak twój wtedy to wszystko miałoby sens . Bo teraz to się czeka w nieskończoność i nie wiadomo na czym człowiek stoi. Moja droga zazdroszczę ci, ale tak pozytywnie!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola! ogromne gratulacje! :) piękne to twe zdjęcie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa nabieraj cierpliwości i luziku w dupce!:)
    Ile sie starasz? kojarzę, ze niedługo...pomyśl co mają takie trolliki jak ja ponad 30 cykli starań:)

  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o Marcelego walczylam 35 cykli. Po drodze 2 straty. Hsg, w koncu klinika, in vitro jeszcze porod w 24 tc a teraz ciaza naturalna i to w piereszym cyklu staran. Strach mam wielki bo nie wiem jak sama poradze sobie z malym dzieckiem. Rehabilitacje, lekarze a ja bede musiala lezec.

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, ja 3 miesiąc. :D No co, już bym chciała :D

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musik a jakirs cos na pekniecie pecherzyka mialas?

    Kaarolaa gratulacje. Przypomnij sie wieczorkiem wstawie Ci szampana. A do gina moze teraz idz prywatnie. Chociazby po lutke. A potem zacznij szukac kogos na nfz.

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też se zmieniłam avatar na świateczny heh

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dziś i Gina na usg i chciałabym się podzielic pewnym zjawiskiem jakie pani dr mi opisała. Mianowicie (popatrzcie na mój wykres https://ovufriend.pl/graph/c052eabe48b50d169a627ace17b74f94 )
    około 9dc zaczęły mnie bolec cycki, miałam plamienie jak zawsze po owulacji, myślałam, ze już po - wiec cykl na straty, bo nawt nie zdązylismy się postarać w takim razie, z powowdu tak szybkiej owulacji.

    i teraz na zdjęcie z dzisiejszego USG.
    http://zapodaj.net/images/f12ed7a49fc6d.jpg

    To są jakieś jaja. Mam dwa pęcherzyki w jajniku 1,89 i 2,08 cm, jajnik wygląda na taki przed owulacją jeszcze. Oraz uwaga - płyn w zatoce wskazujący na to, ze do owu juz doszlo (ok 5 dni temu). Dostałam skierowanie na 4 markery, nie wiadomo o co chodzi, za tydzień mam przyjść na kolejne usg żeby zobaczyć czy coś się zmieniło. Pytałam czy jeśli owu juz była to jest szansa na pęknięcie tych dwóch powiedziała ze nie ma powodu dla którego miałyby nie pęknąć. Ogólnie kosmos, pani dr twierdzi, ze możliwa jest owulacja dwa razy w cyklu.

    ot taka ciekawostka, bo coś nudno ostatnio ;)

    edit. testy owu śnieżnobiałe przez cały czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 13:36

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta piekne pecherzyki :) no i jak byk jeden pusty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwonilam do labo i jeszcze mi sie rece trzesa...beta ponad 1200...progesteron ponad 30 i TSH 3,5....jutro na chama wbijam sie do mojego gina na nfz. nie moga mnie wywalic, bede czekala nawet do 20 bo on do tej godziny przyjmuje. wezme wyniki, wezme moj wypis ze szpitala, caly opis porodu i niech mi pomaga, bo ja naprawde nie wierze zadnego baranowi tylko jemu....

    antylopaa, kattalinna, Vesper, werni lubią tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ