X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczecińskie mamusie łączmy sie :)
Odpowiedz

Szczecińskie mamusie łączmy sie :)

Oceń ten wątek:
  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 29 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i ja jestem ze Szczecina, trochę się naszukałam na forum tego wątku:)

    Też chodziłam do VL do dr Głabowskiego, a że przyjmuje w Medicoverze to teraz tam chodzę. Jest super, ładnie mnie pokierował i po prawie 4 latach starań udało się! :) Czekam teraz na III USG genetyczne, na które idę w grudniu.
    Z VL Dr Brelik, o którym wspominałyście, i Dr Ciepiela też są godni polecenia, miałam z nimi styczność w Policach, sympatyczni, delikatni, z empatią.

    Teraz jestem na etapie radzenia sobie z czasem wolnym ;p oraz szukaniem porodówki:)

    Pozdrowionka dla ciężaróweczek :) a dla starających się przesyłam wiruski ciążowe %%%%%% :)

    Agnesia lubi tę wiadomość

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 29 listopada 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja prawdopodobnie wynajmę prywatną położną. Mi się jakoś dłuży dopiero co będę robiłam 2tygodnie temu. I dopiero 23dpo. Oby zaraz szybciej szło! :D
    Też chciałam ją wynająć, ale podobno jakaś akcja jest w zdrojach i fundacja póki co została zawieszona :(

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esteraestera wrote:
    Cześć dziewczyny i ja jestem ze Szczecina, trochę się naszukałam na forum tego wątku:)

    Też chodziłam do VL do dr Głabowskiego, a że przyjmuje w Medicoverze to teraz tam chodzę. Jest super, ładnie mnie pokierował i po prawie 4 latach starań udało się! :) Czekam teraz na III USG genetyczne, na które idę w grudniu.
    Z VL Dr Brelik, o którym wspominałyście, i Dr Ciepiela też są godni polecenia, miałam z nimi styczność w Policach, sympatyczni, delikatni, z empatią.

    Teraz jestem na etapie radzenia sobie z czasem wolnym ;p oraz szukaniem porodówki:)

    Pozdrowionka dla ciężaróweczek :) a dla starających się przesyłam wiruski ciążowe %%%%%% :)
    Cześć :) widzę że mamy podobny termin. :) ja chodzę do Diagena do dr. Bilara teraz 11.12 mam badanie IIItrym :) pod serduchem noszę synka Tymoteusza:) z położnej zrezygnowałam całkowicie :)
    Na kiedy masz dokładny termin? Chodzisz gdzieś do szkoły rodzenia?

    esteraestera lubi tę wiadomość

  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Agnesia właśnie skończyłam chodzić tutaj http://szkolarodzenia.szczecin.pl/
    a termin mam na 17.02.2016 :) A ty na kiedy masz? i na jaki szpital się decydujesz? Ja chyba na pomorzany bo bliżej ale jeszcze chciałabym tam pojechać zobaczyć jak to wygląda, w zdrojach byłam, czysto ładnie, ale za daleko i za duże tłumy.
    Ja idę na usg za tydzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 18:08

    Agnesia lubi tę wiadomość

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzę w Zdrojach u mojego lekarza :) Termin mam na 12.02 więc dużo różnicy nie mamy:D Ja do szkoły rodzenia chodzę do p. Katarzyny Zamieli http://www.szkolarodzeniaszczecin.pl/ bardzo mi się tam podoba, ale ja dopiero zaczęłam byłam na 2ch zajęciach i w czwartek mam 3cie:)
    Usg mam też za tydzień bo przełożyłam na 07.12 :) Czy po suwaczku w kolorze niebieskim można dumać że również oczekujesz syna? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze tak zapytam oczywiście odpowiesz jak zechcesz, jaki jesteś rocznik?:)

    esteraestera lubi tę wiadomość

  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czekamy na synka pierworodnego, więc mój jest dumny jak paw :) a wiek to ho ho sporo 35, a ty?

    Agnesia lubi tę wiadomość

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 25lat, a jak przygotowania do przyjścia na świat synka? Kupione już jest wszystko?:)

    esteraestera lubi tę wiadomość

  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Tak już wszystko kupiłam z listy, zostało kilka kosmetyków ale to już w lutym:)
    A ty masz juz wszystko?

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po usg, młody ładnie rośnie:)
    Agnesia a jak u was usg?

    Agnesia lubi tę wiadomość

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też już ostatnie rzeczy do dokupienia mam pójdę w przyszłym tygodniu. A mój mały też różnie 1420g żywej wagi no i w końcu pokazał nam buzie :) jest piękny :D nosek ma po mnie brodę i usteczka po tacie już się go doczekać nie możemy :) bliżej niż dalej!

    esteraestera lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem również ze Szczecina, a dokładnie z Niebuszewa :)
    na chwilę obecną poszukuję lekarza, który poprowadzi moją ciążę... mam kilka wizyt za sobą i chciałabym się również z Wami nimi podzielić:
    1) barbara dziurawiec, która przyjmuje na kadłubka zarówno na NFZ (terminy tak odległe, że lepiej od razu zapomnieć) oraz prywatnie (na jedną godz. np. 18:30 umawiane są niejednokrotnie 3 pacjentki...) - byłam prywatnie w 4 tyg. ciąży, zrobiła USG, był pęcherzyk 2mm, pokazałam TSH z sierpnia 3,74! powiedziała, że jak mnie to martwi to żebym poszła do internisty żeby dał skierowanie, ot jak pomogła! oczywiście to była moja ostatnia wizyta u niej! nic nie przepisała, miała w nosie...
    2) agnieszka nowak (o zgrozo!!! przyjmuje w medicusie) - poszłam na początku 6 tyg. bo miałam bóle w prawym jajniku, nie wiedziałam co się dzieje... zrobiła USG, podczas którego spytała mnie czy jestem po cc (na wstępie oczywiście powiedziałam jej, że to moja pierwsza ciąża), bo jak stwierdziła, jakby ktoś dał jej moje zdjęcie to tak wygląda właśnie... powiedziała, że niby okey, że pęcherzyk w macicy, ale jak chce to mogę zrobić betę (robiłam wcześniej 3 razy, był prawidłowy przyrost, o którym ją informowałam!), więc się spytałam w jakim celu, a ona powiedziała, żeby nie łapać jej za słówka, coś tam jeszcze pomarudziła, ale już jej nie słuchałam...
    3) ślazyk, ślazyk, ślazyk... - ktoś go polecał tutaj, tyle pozytywów się o nim naczytałam... dla mnie jedna wielka porażka, najpierw byłam dwa razy w medicusie, po czym polecił mi swój prywatny gabinet, poszłam i tam na wizytę, gdzie skasował mnie więcej niż w medicusie płaciłam... później byłam jeszcze raz u niego w medicoverze, to potwierdził tylko, że jest chamem i prostakiem, jak zahaczył nogą kabel od głowicy USG i wyrwał ją ze mnie to nawet nie powiedział przepraszam...

    mam właśnie pakiet zdrowie w medicoverze, o którym wcześniej wspomniała koleżanka i teraz w ramach niego nie wiem jeszcze kogo wybrać za lekarza prowadzącego... Jedna znajoma polecała mi dr grażynę panasiuk, czy któraś z Was coś słyszała o tej pani?

    Pozdrawiam i pomyślności w 2016 roku :)

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo frut, ja swoją ciążę prowadziłam u Agnieszki Nowak i nie było źle. Zwłaszcza za możliwość kontaktu, o każdej porze dnia i nocy. Miałam ciążę "problemową" (w trakcie operacja wyrostka i plamienia) i szczęśliwie w porę doradzała co i jak. No, ale co jednej pasuje to innej już nie :) .

    Ze swojej strony nie pomogę, bo sama również mam raczej listę lekarzy, których nie polecam. Np. okropnie wspominam wizyty u dr Kowalskiego (też przyjmuje w Medicusie). Miałam wrażenie, że głównie zależy mu na tym by naciągnąć na kolejne badania.

    A nie myślałaś może by rozejrzeć się w szpitalu, w którym chciałabyś rodzić - czy jakiś lekarz stamtąd nie pracuje w ramach medicoveru?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia powiedz mi jak możesz chodzić do dr Bilara od początku ? Jak wrażenia i w ogóle ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 chodzę od samiutkiego początku, lekarz fajny odpowiada zrozumiale na wszystkie pytania. Chodziłam do niego z polecenia siostry i koleżanek. Robiłam też badanie w Diagenie u dr. Mędrka badanie IIItrym. Zależy na czym Ci zależy bo dr. Bilar wszystko dla mnie robi dokładnie i wszystko dobrze tłumaczy ale ani razu nie udało nam sie zrobić zdjecia 3d gdzie byłoby widać twarzyczkę dopiero dr. Mędrek nam zrobił. Ale nie na tym w sumie to polega :) badanie i usg na każdej wizycie wizyty co 3-4tyg. chyba że są to główne badania na które się można zdecydować ale nie trzeba to wychodzi częściej :) Ja jestem zadowolona chociaż jak czekałam na to zdjęcie małego to się wkurzałam że nam nie wychodzi ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź mi najbardziej zależy na właściwym podejściu no i nie negowaniu objaw ale on już wie że łatwo ze mną nie będzie :) A numer kontaktowy dostałaś w razie sytuacji awaryjnych?

  • esteraestera Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo frut w Medicoverze mozesz spróbowac do Głąbowskiego lub Brelika, o Slazaku wole się nie wypowiadać, jak go widzę to %^&#

    bobo_frut lubi tę wiadomość

    p19uqqmzzar3uarv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    dziękuję za odpowiedź mi najbardziej zależy na właściwym podejściu no i nie negowaniu objaw ale on już wie że łatwo ze mną nie będzie :) A numer kontaktowy dostałaś w razie sytuacji awaryjnych?
    Numer jest na pieczatce w karcie ciąży. Ja dzwoniłam raz z krwawieniem a raz wysyłałam MMS z wynikami żeby szybko reagować. Gdy nie odbiera to podobno oddzwania bo siostra do niego też chodziła i miała więcej sytuacji awaryjnych ;)

  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 6 lutego 2016, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Też jestem ze Szczecina
    Przyszła mama (mam nadzieję)
    Proszę powiedzcie który pakiet w medicover macie i co zawiera jeśli chodzi o opiekę ginekologiczna-Bede bardzo wdzięczna za tę informację.
    Pozdrawiam

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atagata wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Też jestem ze Szczecina
    Przyszła mama (mam nadzieję)
    Proszę powiedzcie który pakiet w medicover macie i co zawiera jeśli chodzi o opiekę ginekologiczna-Bede bardzo wdzięczna za tę informację.
    Pozdrawiam
    Czesc atagata:)
    Ja mam pakiet zdrowie.kosztuje on 89zl miesięcznie i jest na rok.
    Lekarze w ramach tego pakietu to:ginekolog,internista,dermatolog i okulista.są również dostępne badana laboratoryjne.ale sama możesz z nich zrobić tylko morfologie i to tylko raz w roku. Na bardziej zaawansowane takie jak choćby cholesterol musisz mieć skierowanie od internisty.... ja właśnie ide w piątek i chce dostać skierowanie na wszystkie badania jakie mi się należą w ramach tego pakietu,wiec zobaczę czy mi da bez problemu.poza tym jestem po poronieniu,wiec chce pospeawdzac co i jak.
    Jakie dokładnie są to badania to masz wyszczególnione na stronie w ofercie.jakbyś nie mogła znaleźć napisz do mnie na proc maila to Ci podesle pdfa :)
    Pozdrawiam

‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ