X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczecińskie mamusie łączmy sie :)
Odpowiedz

Szczecińskie mamusie łączmy sie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nO MAMY WYNIKI... ale ja się kompletnie nie znam na ich interpretacji...

    Ja chodzę do dr Dębowskiego. Póki co jest okej, ale chciałabym się dostać do Ciepieli jak już będzie na Jagiellońskiej...

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 lipca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Dr. Ślazyka :)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 3 lipca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Ja chodzę do dr Dębowskiego. Póki co jest okej, ale chciałabym się dostać do Ciepieli jak już będzie na Jagiellońskiej...
    Jezu... nie chodź do tego lekarza, od niego z daleka trzeba się trzymać... :(
    Tak mnie leczył, że po roku wyszłam od niego bardziej chora niż przyszłam. Cykle powyżej 100 dni nie robiły na nim wrażenia - nawet luteiny na wywołanie okresu nie dostałam. Robił mi USG raz w miesiącu i przez ten rok nie zauważył, że mam książkowe jajniki PCO - twierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku, a każdy kolejny lekarz jak tylko zaczynał badanie to pytał czy na poważnie nikt mnie nie diagnozował i nie leczył z takimi jajnikami. Skoro on zwykłego PCO nie umie rozpoznać na USG to strach myśleć czego mógłby nie zauważyć przy badaniu ciążowym.
    Matce mojej koleżanki olał guza w piersi - stwierdził, że torbielka i nie ma się czym przejmować, nie robiąc nawet badania... nie dawało jej to spokoju, poszła gdzie indziej i co? Rak piersi. Dzięki Bogu wczesnie wykryty i udało się wszystko usunąć. A jakby go posłuchała?
    Mam ochotę iść do niego i trzasnąć go w gębę - zmarnował mi rok życia, rok starań o dziecko w czasie których NIE MIAŁAM SZANS zajść w ciążę, bo zwyczajnie nie miałam ani razu owulacji. To nie lekarz tylko zwykły konował co ma w nosie pacjentki - przynajmniej te z kłopotami z niepłodnością.
    Uciekaj od niego, nie popełniaj moich błędów!

    ...oczywiście mam na myśli "doktora" Dębowskiego.

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 3 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem teraz pacjentką doktora Brelika i głupio tak pisać o lekarzu, ale KOCHAM GO! :D Dosłownie mnie uratował, naprawdę do jego gabinetu to chyba jakiś Anioł Stróż mnie zaprowadził...

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Ja jestem teraz pacjentką doktora Brelika i głupio tak pisać o lekarzu, ale KOCHAM GO! :D Dosłownie mnie uratował, naprawdę do jego gabinetu to chyba jakiś Anioł Stróż mnie zaprowadził...
    Ale prywatnie czy NFZ? Bo mi zależy, żeby na NFZ chodzić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor - dziękuję za Twoją opinię! Teraz na pewno zmienię ginka,pora poszukać kogoś dobrego z dobrymi terminami, a nie na 2 mce wprzód :/

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 6 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Ale prywatnie czy NFZ? Bo mi zależy, żeby na NFZ chodzić...
    Na NFZ to on zaraz powinien być na Jagiellońskiej. Ja chodzę do Medicoveru, mam wykupiony pakiet - płacę 72 zł miesięcznie i w tym mogę sobie chodzić ile mi się podoba do internisty, ginekologa, okulisty i dermatologa i robić nawet co tydzień podstawowe badania krwi i moczu. ;) W każdym razie wszystkie "duże" rzeczy u pana doktora (diagnostykę w szpitalu, zabieg laparoskopowy z HSG) miałam robione z jego skierowania w Policach na NFZ.

    motylek1909, bobo_frut lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Na NFZ to on zaraz powinien być na Jagiellońskiej. Ja chodzę do Medicoveru, mam wykupiony pakiet - płacę 72 zł miesięcznie i w tym mogę sobie chodzić ile mi się podoba do internisty, ginekologa, okulisty i dermatologa i robić nawet co tydzień podstawowe badania krwi i moczu. ;) W każdym razie wszystkie "duże" rzeczy u pana doktora (diagnostykę w szpitalu, zabieg laparoskopowy z HSG) miałam robione z jego skierowania w Policach na NFZ.
    a zaraz sobie spojrzę na ten pakiet...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor - nie mogę tego znaleźć :( tam są tylkpo płatności roczne ;(

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 6 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    vincaminor - nie mogę tego znaleźć :( tam są tylkpo płatności roczne ;(
    http://www.medicover.pl/klienciindywidualni/opieka-dla-ciebieirodziny?vcid=b2c.box
    Cen nie podają na stronie, ja gadałam przez telefon z konsultantem - mam ten podstawowy pakiet "zdrowie". Dla nowych klientów jest troszkę drożej, ale z tego co pamiętam wciąż poniżej stówy miesięcznie, umowę się podpisuje na rok i płaci co miesiąc. Ja już drugi rok wykupiony mam.

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a Wy się znacie na wynikach nasienia?

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    vincaminor - dziękuję za Twoją opinię! Teraz na pewno zmienię ginka,pora poszukać kogoś dobrego z dobrymi terminami, a nie na 2 mce wprzód :/


    Polecam Ci mojego lekarza, przyjmuje prywatnie u siebie, w medicusie, ale również na NFZ w przychodni na Bolesława Śmiałego 33 :) we wtorki od rana..
    Bardzo dobry specjalista, położnik.. Trafiłam do niego z problem zajścia w ciążę, bo wcześniejszych lekarzy nic nie ruszało, dzięki jego wywiadowi i pomocy delkatnie farmakologicznej 3 miesiące później zobaczyłam dwie krechy :) Serdecznie Ci polecam. Z wtorku na wtorek możesz się dostać do niego :) bez problemu..

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Polecam Ci mojego lekarza, przyjmuje prywatnie u siebie, w medicusie, ale również na NFZ w przychodni na Bolesława Śmiałego 33 :) we wtorki od rana..
    Bardzo dobry specjalista, położnik.. Trafiłam do niego z problem zajścia w ciążę, bo wcześniejszych lekarzy nic nie ruszało, dzięki jego wywiadowi i pomocy delkatnie farmakologicznej 3 miesiące później zobaczyłam dwie krechy :) Serdecznie Ci polecam. Z wtorku na wtorek możesz się dostać do niego :) bez problemu..
    dzięki! skorzystałam! Idę na konsultację za tydzień na 9:00 :) czy ewentualnie @ przeszkadza w czymś? bo chcę skonsultować się jak najprędzej :(

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wczoraj zrobiłam test jest pozytyw :) mamy groszka :)

    motylek1909, wombi, Agnesia, vincaminor, honey028, bobo_frut lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    dziewczyny wczoraj zrobiłam test jest pozytyw :) mamy groszka :)
    Gratulacje!

    Helen lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Gratulacje!
    dziękuję, będę tu częściej zaglądać, póki co szukam lekarza prowadzącego, chcę rodzić w Policach, najlepiej lekarz dostępny priv i na NFZ

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    dziękuję, będę tu częściej zaglądać, póki co szukam lekarza prowadzącego, chcę rodzić w Policach, najlepiej lekarz dostępny priv i na NFZ
    nie pomogę, bo sama szukam tego "właściwego" :)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    dzięki! skorzystałam! Idę na konsultację za tydzień na 9:00 :) czy ewentualnie @ przeszkadza w czymś? bo chcę skonsultować się jak najprędzej :(


    Słuchaj jeśli chcesz się poradzić, idź śmiało. Weź wyniki jakiś poprzednich badań - jeśli robiłaś.. :) Doktor na pewno nie pozostawi Cię bez odpowiedzi :) i jeśli będzie chciał Cię zbadać, a okres będzie przeciwwskazaniem to na pewno zachęci do wizyty w następny wtorek. Nic nie tracisz. Jak dla mnie to jest najlepszy lekarz na jakiego obecnie trafiłam :)

    Prowadzi moją ciążę cały czas, miły, uprzejmy, cierpliwie słucha każdego pytania i na nie odpowiada, omawia wyniki jak i kieruje na badania, bez zastanowienia. Polecam Ci jeszcze doczytanie opinii na stronie ZnanyLekarz wpisując w gogle " Mieczysław Ślazyk - ginekolog" masa kobiet wypowiada się na temat jego pracy.

    Daj znać za tydzień we wtorek jak wrażenia.
    Ja jutro ide na krew, mocz, i hbs a w czwartek do doktora właśnie. Ja chodze prywatnie do niego do gabinetu na Reduty Ordona, ma tam swój gabinet - ale to w kwesti prowadzenia wlasnie ciąży, bo cały osprzęt jest na miejscu :) Usg itd..

    Po porodzie będę do niego chodziła, już na Bolesława :) na nfz

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Słuchaj jeśli chcesz się poradzić, idź śmiało. Weź wyniki jakiś poprzednich badań - jeśli robiłaś.. :) Doktor na pewno nie pozostawi Cię bez odpowiedzi :) i jeśli będzie chciał Cię zbadać, a okres będzie przeciwwskazaniem to na pewno zachęci do wizyty w następny wtorek. Nic nie tracisz. Jak dla mnie to jest najlepszy lekarz na jakiego obecnie trafiłam :)

    Prowadzi moją ciążę cały czas, miły, uprzejmy, cierpliwie słucha każdego pytania i na nie odpowiada, omawia wyniki jak i kieruje na badania, bez zastanowienia. Polecam Ci jeszcze doczytanie opinii na stronie ZnanyLekarz wpisując w gogle " Mieczysław Ślazyk - ginekolog" masa kobiet wypowiada się na temat jego pracy.

    Daj znać za tydzień we wtorek jak wrażenia.
    Ja jutro ide na krew, mocz, i hbs a w czwartek do doktora właśnie. Ja chodze prywatnie do niego do gabinetu na Reduty Ordona, ma tam swój gabinet - ale to w kwesti prowadzenia wlasnie ciąży, bo cały osprzęt jest na miejscu :) Usg itd..

    Po porodzie będę do niego chodziła, już na Bolesława :) na nfz
    a właśnie jak z usg na bolka śmiałego? jak to wygląda?

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    a właśnie jak z usg na bolka śmiałego? jak to wygląda?


    No jak wiadomo w przychodniach zazwyczaj jest tak, że usg znajduję się gdzie indziej, gabinety nie są wyposażone. Więc zapewne będzie kierował.
    Ja natomiast na pierwsze usg, jak i na samego lekarza trafiłam w Medicusie, i tam doktor Ślazyk przyjmuje w poniedziałki 17-19 i soboty 9-12 i koszt Usg ginekologicznego wynosi 75 zł. Teraz chodzą w ciąży do niego całkowicie prywatnie płacę 150 zł, ale w tym mam skierowania na badania (cytologię np. pobiera doktor sam - nigdzie nie musze biegać ze skierowaniem), badanie ginekologiczne, usg - dopochwowe, i później przez powłoki brzucha, też badanie tętna płodu, itd..

    Więc we wtorek sama zobaczysz, bo doktor albo będzie kierował Cie na usg w przychodni, albo sama możesz udać się do Medicusa (on wtedy robi to usg)

    Z jakiej części szn jesteś ? Pozdrowienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 11:41

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ