X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Do Piotrka kolega przyjechal i siedza przy piwku ja wolalam przy winku oni maja tam swoje tematy wiec siedze tu z Wami moje kochane <3

    kochana rozumiem Cie doskonale oni mają swoje tematy które my nie zrozumiemy

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogole nie ma nic w tej tv mamy polsat a nie ma co ogladac i ogladamy tvp2 albo polsat i tvn i to wszystko no i nieraz polsat cafe ogladam a placi sie za abonament

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ja wole mniej jesc niz cwiczyc... o taka jestem:P
    ty leniu hehehe :P ja musze zaczac cos robic bo brzuch rosnie :/

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja chcialam zaczac cwiczyc z ewa chodakowska ale jak moja sie=oetra cwiczyla na @ czekala 3 miesiace myslala ze w ciazy jest ale przez cwiczenia jej sie zatrzymala . Na silownie bym wolala karnet kupic i chyba tak zrobie razem z basenem
    ja ćwiczyłam z Ewą 2 miesiące i żadnych problemów nie miałam. A skuteczniejsze to dla mnie niż siłownia. Na siłownie przez ponad rok chodziłam 5x w tyg i nic..

    A w ogóle to mi smaka narobiłyście na winko :) ale zapobiegawczo nie piję. i mam nadzieję, że jutro się okaże, że co najmniej przez kolejnych 9 miesięcy nie będę piła..

    Ewelina23, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wogole nie ma nic w tej tv mamy polsat a nie ma co ogladac i ogladamy tvp2 albo polsat i tvn i to wszystko no i nieraz polsat cafe ogladam a placi sie za abonament

    masz calkowiota racje!! nic kompletne nie ma.. dlatego wiecej przesaidujemy na kompach niz na tv.

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    kochana rozumiem Cie doskonale oni mają swoje tematy które my nie zrozumiemy
    o autach kompach itd co ja ciemna jestem wiec siedze i pisze pije winko i czuje jak mi jest goraco a dopiero 1 lapke pije

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ty leniu hehehe :P ja musze zaczac cos robic bo brzuch rosnie :/

    no jestem len:)) brzuszek tez mam. Musze koniecznie na Nowy Rok postanowionko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ja ćwiczyłam z Ewą 2 miesiące i żadnych problemów nie miałam. A skuteczniejsze to dla mnie niż siłownia. Na siłownie przez ponad rok chodziłam 5x w tyg i nic..

    A w ogóle to mi smaka narobiłyście na winko :) ale zapobiegawczo nie piję. i mam nadzieję, że jutro się okaże, że co najmniej przez kolejnych 9 miesięcy nie będę piła..

    <3 życzę Ci abstynencji na 9 mies:)

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ja ćwiczyłam z Ewą 2 miesiące i żadnych problemów nie miałam. A skuteczniejsze to dla mnie niż siłownia. Na siłownie przez ponad rok chodziłam 5x w tyg i nic..

    A w ogóle to mi smaka narobiłyście na winko :) ale zapobiegawczo nie piję. i mam nadzieję, że jutro się okaże, że co najmniej przez kolejnych 9 miesięcy nie będę piła..
    wiesz moim zdaniem ona chciala za szybko schudnac i dala sobie wycisk i tak miala ale ja nie jestem gruba ale jakis ruch sie przyda a karnet na silownie nie jest drogi i moge byc ile chce i do tego mam basen co uwielbiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    o autach kompach itd co ja ciemna jestem wiec siedze i pisze pije winko i czuje jak mi jest goraco a dopiero 1 lapke pije

    mi nie dobrze juz od win, piw. Przez pewnien czas nie pilam i jak za duzo to mi odrazu nie dobrze,...nie nadaje sie do picia:) kiedys potrafilam wypic 3,4 piwka i ok; a teraz po jednym zasypiam jak male dziecko:P

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja chcialam zaczac cwiczyc z ewa chodakowska ale jak moja sie=oetra cwiczyla na @ czekala 3 miesiace myslala ze w ciazy jest ale przez cwiczenia jej sie zatrzymala . Na silownie bym wolala karnet kupic i chyba tak zrobie razem z basenem

    ja dziś zaczełam z nią ćwiczyć kilka ćwiczeń bo zaraz sie zmeczyłam, ale kurcze jak @ tak jej sie opóźniła to niedobrze, ja myslałam ze trzy razy w tygodniu. Ale zastanawiam sie nad jakimss fitnesem, mój mąż mówił że by mi pozyczył od kolegi rowerek albo bieżnie

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    ja dziś zaczełam z nią ćwiczyć kilka ćwiczeń bo zaraz sie zmeczyłam, ale kurcze jak @ tak jej sie opóźniła to niedobrze, ja myslałam ze trzy razy w tygodniu. Ale zastanawiam sie nad jakimss fitnesem, mój mąż mówił że by mi pozyczył od kolegi rowerek albo bieżnie

    zazdroszcze checi:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    no jestem len:)) brzuszek tez mam. Musze koniecznie na Nowy Rok postanowionko :)
    w ciazy nie jestem a jak zaloze jakas bluzke to jak bym byla tak to wyglada i nigdzie wiecej nie idzie tylko w brzuch wolala bym zeby poszlo w cycki :D

    200 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wogole nie ma nic w tej tv mamy polsat a nie ma co ogladac i ogladamy tvp2 albo polsat i tvn i to wszystko no i nieraz polsat cafe ogladam a placi sie za abonament

    tez mamy polsat ale do kwietnia mamy umowe a potem rezygnujemy bo bardzo tu nic ciekawego nie ma :(

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    w ciazy nie jestem a jak zaloze jakas bluzke to jak bym byla tak to wyglada i nigdzie wiecej nie idzie tylko w brzuch wolala bym zeby poszlo w cycki :D

    u mnie to samo:) nabradziej zeszlo mi z biustu - odchudzałam 2 lata temu?Chyba z 3 rok bedzie i zrzuciłam 30 kg... I po prostu przydaloby sie w cycki:( pocieszam sie,ze jak kiedys uda zajsc w ciaze to cycuszki beda:)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ja ćwiczyłam z Ewą 2 miesiące i żadnych problemów nie miałam. A skuteczniejsze to dla mnie niż siłownia. Na siłownie przez ponad rok chodziłam 5x w tyg i nic..

    A w ogóle to mi smaka narobiłyście na winko :) ale zapobiegawczo nie piję. i mam nadzieję, że jutro się okaże, że co najmniej przez kolejnych 9 miesięcy nie będę piła..

    a jakie cwiczenia robiłaś z nią pamiętasz ?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    ja dziś zaczełam z nią ćwiczyć kilka ćwiczeń bo zaraz sie zmeczyłam, ale kurcze jak @ tak jej sie opóźniła to niedobrze, ja myslałam ze trzy razy w tygodniu. Ale zastanawiam sie nad jakimss fitnesem, mój mąż mówił że by mi pozyczył od kolegi rowerek albo bieżnie
    ja raz z nia pocwiczylam skalpela i na drugi dzien mialam takie zakwasy ze nie moglam sie ruszyc mialam na 2 dzien cwiczyc i co ty hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    25.12 Nusia1989 <3
    28.12 Ania1986(-)
    30.12 Jackie, Ania1986
    31.12 stardust87, 200
    02.01 Czarna94
    06.01 Kaśka
    07.01 Milcia
    20.01 Katha81

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    tez mamy polsat ale do kwietnia mamy umowe a potem rezygnujemy bo bardzo tu nic ciekawego nie ma :(
    doklasnie ale my musimy poczekac do listopada 2014 bo mamy na 2 lata :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    u mnie to samo:) nabradziej zeszlo mi z biustu - odchudzałam 2 lata temu?Chyba z 3 rok bedzie i zrzuciłam 30 kg... I po prostu przydaloby sie w cycki:( pocieszam sie,ze jak kiedys uda zajsc w ciaze to cycuszki beda:)
    oj nie moge sie doczekac kiedy beda dojce :D

    Miska0811 lubi tę wiadomość

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ